صفحه 134 از 137 نخستنخست ... 3484124125126127128129130131132133134135136137 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط calin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشجوی ترم هشت مکانیک دانشگاه صنعتی ارومیه
    معدل 18.56
    نفر اول ورودی بین 86 نفر
    یک مقاله داخلی
    تافل 104
    آیا شانسی برای پذیرش با فاند در دانشگاههای اروپا،آمریکا و کانادا دارم ؟
    لطفا اگه میشه سریع راهنماییم کنید،مرسی
    رزومه شما در مقایسه با بچه هایی که فول فاند میگیرن رزومه معمولی حساب میشه، اگه مقاله ژورنال داشتید خیلی بهتر بود. ولی تلاشتون رو بکنید، دانشگاه های متفارت شرایط متفاوتی برای پذیرش دارند و به نظرم با توجه به معدل و نمره تافل شانس گرفتن TA بیشتره برای شما.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Rhlabbasinejad نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من از دانشگاه University of minnesota - twin cities پذیرش گرفتم برای مستر به همراه fellowship و scholarship که صرفا بخشی از هزینه ها رو پوشش میدن. مثلا شهریه ی دانشگاه از 26 هزارتا در سال شده 9000 تا.
    سوالم اینه که آیا الان و بعد از گرفتن پذیرش و فاند ناقص ، میتونم کاری بکنم که فول فاند بشم ؟
    چه راه هایی دارم ؟
    ممنون
    الان دیگه بعید میدونم فاندتون رو زیاد کنند. باز به استادی که قراره باهاش کار بکنید ایمیل بزنید ببنید میتونه بقیه فاند رو پوشش بده یا نه. اگر نشد وقتی رسیدید دانشگاه حتما شرایط متفاوته و احتمالا بعد از ترم اول بتونید یجوری فول فاندش کنید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط perna نمایش پست ها
    سلام دوستان، یک سوال اگه دوستان محبت کنند جواب بدند ممنون میشم.

من لیسانسم عمران هستش با معدل 16
    دارم برای ارشد شریف رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار تلاش می کنم

یه راهنمایی می کنید که تغییر رشته چقدر تاثیر داره توی فول فاند.

مثلا تاثیر منفی تغییر رشته رو میشه با چیزایه دیگه پر کرد؟
    چند ماهه دارم روزی 10 ساعت درس می خونم، هدفم هم رفتن به آمریکاست با بورسیه، تنها دلیل اینکه رفتم عمران به خاطر خانواده بود
    تغییر رشته اصلا چیز عجیب قریبی نیست تو آمریکا، خیلی ها این کار رو میکنند. رزومه اتون رو تو دوره ارشد قوی کنید و برای دکتری اقدام کنید.

P.S: بهتون برادرانه پیشنهاد می کنم رشته علوم کامپیوتر رو بخونید اگر دوست دارید (computer science) بازار کار خیلی خوبی داره الان تو آمریکا و به راحتی با مستر یک دانشگاه رنک نه چندان خوب هم کار با حقوق خوب تو شرکت هایی از جمله Microsoft یا apple و غیره پیدا می کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی IT

سلام. من نیاز به ساپورت مالی دارم و منظور از این گزینه این هست که اونا منا ساپورت میکنن یا منظورشون اینه ک صرفا من در کنار اپلای دنبال بحث کمک هزینه تحصیلی هستم یا نه؟
    Are you applying for a scholarship or other financial support from any other source in parallel with this application?
    بگم بله یا خیر؟

سلام
    دوست بزرگوارم من لیسانس مهندسی برق قدرت دانشگاه آزاد با معدل 16/55 هستم و نمره ی تافل 99 و در حال آمادگی برای امتحان جی آر ای هستم
    من سربازی رو در پیش دارم و میخواهم تکلیفم رو با خودم مشخص کنم.دو راه دارم یا در سربازی برای فوق بخونم تا ارشدم رو در ایران بخونم یا زبانم رو بخونم و روی مقاله هم کار کنم و برای فوق اپلای کنم به نظر شما کدوم راه برای من عاقلانه تر هست؟آیا با شرایط فعلی میتونم به فول فاند امیدوار باشم؟
    لطفا در مورد دانشگاه ها در ایران برای اپلای توضیح بدین که آیا اسم دانشگاه در اپلای موثر هست یا فقط معدل مهم هست
    با تشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandeseit نمایش پست ها
    سلام. من نیاز به ساپورت مالی دارم و منظور از این گزینه این هست که اونا منا ساپورت میکنن یا منظورشون اینه ک صرفا من در کنار اپلای دنبال بحث کمک هزینه تحصیلی هستم یا نه؟
    Are you applying for a scholarship or other financial support from any other source in parallel with this application?
    بگم بله یا خیر؟
    بگو خیر٬ اگر برای اسکالرشیپ از جای دیگه اقدام نکردی
    امضا نامرئی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadjavadzad نمایش پست ها
    سلام
    دوست بزرگوارم من لیسانس مهندسی برق قدرت دانشگاه آزاد با معدل 16/55 هستم و نمره ی تافل 99 و در حال آمادگی برای امتحان جی آر ای هستم
    من سربازی رو در پیش دارم و میخواهم تکلیفم رو با خودم مشخص کنم.دو راه دارم یا در سربازی برای فوق بخونم تا ارشدم رو در ایران بخونم یا زبانم رو بخونم و روی مقاله هم کار کنم و برای فوق اپلای کنم به نظر شما کدوم راه برای من عاقلانه تر هست؟آیا با شرایط فعلی میتونم به فول فاند امیدوار باشم؟
    لطفا در مورد دانشگاه ها در ایران برای اپلای توضیح بدین که آیا اسم دانشگاه در اپلای موثر هست یا فقط معدل مهم هست
    با تشکر
    برای direct PhD اقدام کن
    امضا نامرئی

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    برای direct PhD اقدام کن
    میشه دلیل این پیشنهاد رو بفرمایید؟
    اینکه من دانشگاه آزادی هستم چه قدر میتونه روی فاند تاثیرگذار باشه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadjavadzad نمایش پست ها
    میشه دلیل این پیشنهاد رو بفرمایید؟
    اینکه من دانشگاه آزادی هستم چه قدر میتونه روی فاند تاثیرگذار باشه؟
    شما هر کاری که صلاح میدونید انجام بدید
    الان برای یه دوست دیگه نوشتم که فاند برای ارشد برای خارجی ها کمتر میتونید پیدا کنید. البته هستند کسانی که برای ارشد فاند میگیرند ولی نسبت به دکتری شانس کمتری هست. (ناممکن نیست)
    دانشگاه آزاد هم بستگی داره که اون دانشگاهی که اقدام می کنید چقدر در مورد دانشگاههای ایران اطلاعات داشته باشند اکثرا هم اطلاعاتی ندارند و از ایرانی ها همون دانشگاه می پرسن که مثلا فلان دانشگاه چطور دانشگاهی هست. معدل و رزومه و نمرات زبان و توصیه نامه ها تاثیر بیشتری از نام دانشگاه داره

پ.ن. ببخشید من نمیتونم زیاد سر بزنم بهتره تو انجمن امریکا سوالتون را بپرسید یا نتایج پذیرش را نگاه کنید
    امضا نامرئی

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من تا 4ماه دیگه برای 5دانشگاه آمریکا تو رشته علوم سیاسی روابط بین الملل رنک 50 تا 130 اپلای میکنم.
    ارشد از علامه gpa: 3.56
    لیسانس تربیت معلم: دو سال آخر 3.26 اما معدل مجموعم 2.90
    یه مقاله داخلی دارم و یه کتاب معتبر از انتشارات الگورای نیویورک مرتبط با رشته خودم ترجمه کردم (البته با اجازه انتشارات الگورا)
    تسلطم به زبان کامله اما آزمون gre و toefl رو قبل اپلای میدم پس هنوز نتیجه شو نمیدونم اما جی آر ای مسلما بالای 320 میشم.
    فقط یه نکته خیلی مهم این وسط میمونه من تو ارشد دو ترم بخاطر مسائل سیاسی تعلیق شدم که همه مدارک و دلیل تعلیقم هم هست. از نظر شما به این اتفاق تو رزومه اشاره کنم یا خیر یا حتی اسکن حکم کمیته انضباطی با ترجمه خودمو براشون بفرستم یا خیر؟ من برام فاند خیلی مهمه همونطور که برای تمام دوستانی که اپلای میکنن مهمه.
    با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)