صفحه 135 از 137 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

پیش فرض پاسخ : full fund

سلام.من لیسانس زبان انگلیسی هستم و موسیقی کار میکنم.قصد دارم رشته موسیقی رو در کشور ایتالیا در دانشگاه consevatory milan یا یه دانشگاه مشابه شروع کنم اما برای لیسانس اقدام کنم و همچنین بورسیه بگیرم هیچ اطلاعات دقیقی هم ندارم که چه کار باید انجام بدم.لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم.
    در ضمن اگر ممکنه اینو هم بگید که برای تحصیل توی این کشور یا دانشگاه برای مقطع لیسانس باید به زبان ایتالیایی مسلط باشم یا انگلیسی.

Junior Member

سلام

با این رزومه شانس گرفتن پذیرش و ویزای آمریکا یا کانادا رو دارم؟

دانشگاه خواجه نصیر - مهندسی هوافضا - 13.70
    دانشگاه تهران - مهندسی هوافضا - گرایش مهندسی فضایی - 17.98
    مدرک زبان هنوز ندارم
    یک مقاله کنفرانس بین المللی مکانیک - یک مقاله علمی پژوهشی مکانیک مدرس (ISC) - یک مقاله ISI در یکی از ژورنال های Q1 با Impact 1.358
    یک ماه در شرکت ایران ایر کاراموزی کردم که برای آن گواهینامه دارم و غیر از این سابقه کار مرتبط ندارم
    امکان پذیرش در کدام دانشگاه ها به صورت فول فاند و با این شرایط وجود دارد؟
    ضمنا در مقطع کارشناسی دوره مشترک مهندسی هوافضا با دانشگاه ماتی مسکو تحصیل کرده ام، یعنی مدرک لیسانس به زبان های روسی و انگلیسی از دانشگاه ماتی مسکو دارم
    بسیار ممنونم

دوستانی که وارد هستند یک ارزیابی از شرایط من می‌کنند؟
    مهندسی عمران، معدل کارشناسی ۱۴.۶، معدل ارشد ۱۸.۱۸، تافل فعلا ۹۶ که قصد دارم دوباره امتحان بدم، GRE هنوز امتحان ندادم. دو تا مقاله ISI چاپ شده با IF بالا ۳ و ۱ مقاله سابمیت شده و بالای ده تا مقاله کنفرانس بین المللی. به نظرتون شرایط فول فاند رو دارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بهشتی - کامپیوتر - سخت افزار

سلام دوستان
    من کامپیوتر بهشتی می خونم و معدلم 17.5 است و شاگرد دوم هستم. ولی هنوز امتحان زبان ندادم. آیا استادها فقط به کسانی فاند میدند که تو CV نمره زبان داشته باشند ؟ یا اگر
    تو ایمیل ها و رزومه بنویسم که آیلتس 1 ماه دیگه امتحان می دم و پیش بینی میشود 7 شوم ، احتمال فاند هست ؟
    مثلا یه چیزی شبیه این بنویسم ؟
    IELTS :will be passed within next 2 months - Expected 7 according to the mock test which equivalent to IBT 95

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Harrison نمایش پست ها
    دانشگاه های آمریکا ۴تا چیز اصلی‌ براشون مهمه ،،،جی‌آرای،معدل،زبان، مقاله ،،،،چیزای دیگه هم تاثیر گذار هستن،،اما نه به این اندازه،،،البته در حالت عادی مواردی که شاید خیلی از اپلیکنت ها نداشته باشند مثل چیزای عجیب غریبی از قبیل ثبت اختراع،،،نوشتن کتاب،،،داور بین المللی مقالات بودن،،،شریفو تهران بودن،،،المپیادی بودن،،،گواهی نخبگی یا شاگرد اول دانشگاه یا recomm از استادای خیلی‌ خیلی‌ خفن هم میتونه تاثیر گذار باشه،،،،دانشگاهای آمریکا معمولا flexible هستند،،،اون ۴تا اصلیو در نظر می‌گیرن،،،اگه یکیشم کم بود اشکال نداره،،،اما به شرطی که با بقیش حرف حسابی‌ واسه گفتن داشته باشید،،،،البته همون طور که میدونید گرفتن پذیرش به عوامل زیادی بستگی داره،،،بودجهٔ اون دانشگاه در اون ترم،،تعداد اپلیکنت ها و،،،،

کانادا معمولا سر زبان و معدل گیر هست،،،اما واقعا استثنا وجود داره،،،باید تلاش کرد،،کسیو میشناسم با معدل ۱۳ ساله اول پذیرش از کانادا نگرفت،،سال بعد با همون رزومه به خاطر پیدا کردن استاد تونست پذیرشو فاند بگیره،،،

جی‌آرای شما نسبتا خوبه،،،،باید در کنار بقیه موارد دیگه cv تون دیده بشه،،،به فرض معدل خیلی‌ پایین نداشته باشین یا انشاله نمره کوانتتون زیر ۷۵۰ نباشه که نشانهٔ‌ بی‌ دقتیه و واسه این اورال حیفه،،،!!! در هر صورت اگه بقیه موارد رزومتون خوبه با این نمرهٔ جی‌آرای شانس پذیرشتون تو آمریکا نسبتا خوب هست

موفق باشید
    سلام

معدل کاردانی 13.8
    رتبه کنکور کاردانی 10
    معدل لیسانس 13.5
    رتبه کنکور کارشناسی 15
    4 سال سابقه کار صنعتی که سه سالش در زمینه مدلسازی توربین های گازی زیمنس بوده ( یعنی بیشتر تجربه ی کاریم عملی بوده )
    زبانم عالی هست. یعنی به امید خدا میتونم IELTS 7 به بالا بگیرم. GRE هم از خودم میبینم که بتونم وربال بالای 500 و کوانتتیو بالاترین نمره رو بگیرم.
    مقاله ندارم
    هم تو کانادا و هم تو امریکا برادرهام هستن ولی ترجیحاً میخوام کانادا برم که بتونم راحت سالی یکبار بیام ایران... امریکا برای رشته های فنی ویزا سینگل میدن.
    ترجیحاً میخوام برم استان اوتاوا ( تورنتو ) یا بریتیش کلمبیا ( ونکوور ) تو این پستتون فرمودین کسی بوده با معدل 13 تونسته کانادا پذیرش بگیره... میتونم امیدوار باشم؟ آیا کانادا هم GRE میخواد؟

Junior Member

باسلام ببخشید برا گرفتن فاند کشی میتونه شرایطش رو بهم بگه که باید چه چیزهایی داشته باشم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط marbod نمایش پست ها
    باسلام ببخشید برا گرفتن فاند کشی میتونه شرایطش رو بهم بگه که باید چه چیزهایی داشته باشم؟
    در امریکا و کانادا باید استادی پیدا کنید که از رزومه شما خوشش بیاید و حاضر شود به شما فاند بدهد. یا اینکه اینقدر رزومه تان قوی باشد که بتوانید برنده اسکالرشیپهای دانشگاهها و موسسات بورس دهنده بشوید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Insight نمایش پست ها
    سلام

معدل کاردانی 13.8
    رتبه کنکور کاردانی 10
    معدل لیسانس 13.5
    رتبه کنکور کارشناسی 15
    4 سال سابقه کار صنعتی که سه سالش در زمینه مدلسازی توربین های گازی زیمنس بوده ( یعنی بیشتر تجربه ی کاریم عملی بوده )
    زبانم عالی هست. یعنی به امید خدا میتونم IELTS 7 به بالا بگیرم. GRE هم از خودم میبینم که بتونم وربال بالای 500 و کوانتتیو بالاترین نمره رو بگیرم.
    مقاله ندارم
    هم تو کانادا و هم تو امریکا برادرهام هستن ولی ترجیحاً میخوام کانادا برم که بتونم راحت سالی یکبار بیام ایران... امریکا برای رشته های فنی ویزا سینگل میدن.
    ترجیحاً میخوام برم استان اوتاوا ( تورنتو ) یا بریتیش کلمبیا ( ونکوور ) تو این پستتون فرمودین کسی بوده با معدل 13 تونسته کانادا پذیرش بگیره... میتونم امیدوار باشم؟ آیا کانادا هم GRE میخواد؟
    ببخشید اصلاح میکنم استان اونتاریو
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان . یه سوال داشتم . برای ارشد مدیریت بازرگانی با هر گرایشی میتونم فاند بگیرم ؟؟؟ من لیسانس مدیریت بازرگانی در دانشگاه ازاد اهواز دارم با معدل بالای 18 . آیلتس هم میتونم نمره ایده آل بگیرم . میتونم فاند یا فول فاند بگیرم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    azad university south tehran branch

ی سوال دارم. چجوری میتونم اساتیدی که زمینه کاریشون شبیه من هست پیدا کنم؟
    و اینکه برا دانشگاه های اروپا هم باید با استاد رایرنی کنم برا گرفتن فاند در مقطع دکترا؟
    داخل نت چه جمله ای باید سرچ کنم برا پیدا کردن استادی که زمینه کاریش شبیه من هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)