صفحه 17 از 137 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط USAir نمایش پست ها
    یکی به من بگه full fund با RA, TA, fellowship چه فرقی داره؟
    این و سه لینک پایینش رو هم بخون.

Junior Member

سلام بچه ها، شانس اینکه من با معدله ۳.۴ بدون آرتیکل فاند بگیرم چقدر هست؟ ۲ ترم موند تموم کنم از UTM ، اگه ISI یا چیز دیگی‌ لازم هست از الان به فکر باشم،
    مرسی‌ از همگی‌
    ویرایش توسط shamim65 : January 10th, 2011 در ساعت 11:42 PM دلیل: پینگیلیش نوشتن خلاف مقررات فروم هست.

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

یکی از دانشگاه‌ها برای درخواست کمک‌هزینه فرمی گذاشته تو سایتش که باید پر کنیم. و تو یه قسمتش پرسیده که برای سه ترم خودتون چه‌قدر هزینه می‌تونید پرداخت کنید. از این طریق می‌خواد بفهمه ما چه‌قدر فاند نیاز داریم. اینو حدودی باید بنویسیم؟ مثلا چند قسمت داره emplyment , saving, veterans, other. من فقط قسمت saving رو می‌تونم بنویسم مثلا 10000 دلار. این واقعا تو مقدار فاند تاثیر می‌ذاره؟ اگه خیلی کم بنویسیم تابلوئه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام،براي گرفتن فاند در مقطع ارشد اگر معدل كارشناسي كسي بالاي 19 باشه مي تونه جز افرادي باشه كه فاند بگيره؟ 1 كتاب تاليفي با 2 مقاله

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kurosh_app نمایش پست ها
    درود ،برای لیسانس آمریکا و کانادا بسیار بسیار کم فاند میدن و انگلیس و فرانسه هم که برای همه مقاطع خیل کم فاند میدن ،اما میتونی به کشورهایی مثل آلمان ،ایتالیا و نروژ و هلند و اینا فکر کنی تحصیل تو این کشورها برای لیسانس هم یا رایگان هست یا اینکه شهریه دانشگاه در سال کمتر از 800 یورو هست و احتمال گرفتن یک بورس چند هزار یورویی کوچیک رو هم به خاطر درآمد پایین زیاد داری ،من خودم تو ایتالیا لیسانس گرفتم
    سلام. شما مطمئنيد كه دانشگاه هاي هلند سالي 800 يوروئه؟من اصلا هيچ جا چنين چيزي نديدم ها!مشاوره ها هم ميگن 7 تا8000تايي ميشه شهريه دانشگاه!منم ميخام واسه ليسانس اقدام كنم براي هلند ولي ازپس هزينه هاش بدون كمك هزينه برنميام.توروخدا اگه اطلاعاتي داريد به منم بديد.مرسي.

من دانشجوی ترم 7 علوم تربیتی گرایش تکنولوژی آموزشی هستم
    معدلم 15.75 هستش
    رزومه چندان قوی ندارم
    1مقاله در کنفرانسهای داخلی
    1 کتاب در حال ترجمه
    تافل pbt 600
    2 کلاس آموزشی در دانشگاه تربیت معلم تهران در زمینه های مرتبت
    آشنایی با نرم افزار فلش و تولید چند رسانه ایی آموزشی دارم
    1کارگاه آموزشی در دانشگاه تربیت معلم تهران در زمینه تولید نرم افزارهای چندرسانه ایی
    میتونم تا سال آینده این وقع 2تا مقاله تو کنفرانس های داخلی داشته باشم
    با این شرایط میتونم به گرفتن فاند از یک دانشگاه کمک هزینه تحصیلی بگیرم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قدرت دانشگاه صنعتی اصفهان

سلام دوستان من یه سوالی داشتم که نمیدونم دقیقا اینجا باید مطرح کنم یا نه ولی اگر بتونید کمکم کنید ممنون میشم. تا جایی که من شنیدم گرفتن پذیرش بدون فاند ممکنه باعث بشه سفارت ویزا نده به خصوص در مورد امریکا. من فصد دارم برای فوق لیسانس برم یکی از دانشگاههای رنک بالای کانادا که فکر نمیکنم بهم فاند بدن ولی خودم میتونم هزینه هامو پرداخت کنم. آیا این امکان هست که علی رغم پذیرش دانشگاه و امکان مالی سفارت کانادا بهم ویزا نده؟ تحت چه شرایطی؟

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering, Isfahan University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyaodise نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوالی داشتم که نمیدونم دقیقا اینجا باید مطرح کنم یا نه ولی اگر بتونید کمکم کنید ممنون میشم. تا جایی که من شنیدم گرفتن پذیرش بدون فاند ممکنه باعث بشه سفارت ویزا نده به خصوص در مورد امریکا. من فصد دارم برای فوق لیسانس برم یکی از دانشگاههای رنک بالای کانادا که فکر نمیکنم بهم فاند بدن ولی خودم میتونم هزینه هامو پرداخت کنم. آیا این امکان هست که علی رغم پذیرش دانشگاه و امکان مالی سفارت کانادا بهم ویزا نده؟ تحت چه شرایطی؟
    I am now in the middle of my applying process and I'm waiting to hear the universities results, so I don't have any experience about getting visa from US or CANADA embassy but as I read in this forum getting visa from canada is much much easier than getting it from US for one who has not any financial support.

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyaodise نمایش پست ها
    چون مقطعتون فوق ليسانسه و نه دکترا، احتمال مي دم شانستون براي ويزاي بدون فاند کانادا از کسي که دکترا پذيرش داره ولي فاند نداره بيشتره. دانشجوهاي فوق کمتر امکان داره قبل رفتن فاند بگيرن مگه اينکه توسط استاد RA بشن. يا TA که اونم بيشتر مواقع بعد از رفتن به دانشگاه TA مي شيد. البته دانشجوهاي مستري هم هستند که شرايطشون خوبه و فاند مي گيرن. اگه دانشگاهش رنک بالا باشه و رزومتون خوب و قانع کننده باشه که چه بهتر. يعني طوريکه سفارت هم قانع بشه ايشالا .
    درمورد ويزاي آمريکا اطلاعي ندارم.
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

با سلام
    منم مثل همه دوستان تقاضای راهنمایی دارم
    من دانشجوی biomedicalسال 2 صنعتی سهند تبریزم
    دارای مقام های روباتیک کشوری
    مقام طلا جهانی روباتیک
    مقاله در حال بررسی isi
    4 اختراع هستم
    مقاله های داخلی
    عضو بنیاد نخبگان
    پژوهشگران جوان
    درصد اومدن من برای ادامه تحصیل با فاند به امریکا چقدر هست ؟ (بدون فاند نمی تونم جایی برم)
    چه کار هایی پیشنهاد می کنید در این مدت باقی مانده انجام بدم؟
    یا به غیر امریکا کجا رو پیشنهاد می کنید؟
    منت به سرم میزارین با راهنمایی های پر ارزشتون من هنوز 0 کیلومتر هستم و حتی لیسانس نگرفتم به کمک و نصیحت شما نیاز دارم
    ممونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)