صفحه 20 از 137 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering, Isfahan University of Technology

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط amish نمایش پست ها
    سلام دوستان
    استاد من بهم ایمیل زده که دو تا اپشن داری برای فاند یا 12500$ برای 9 ماه یا 17000$ برای 12 ماه . به نظر شما کدوم رو قبول کنم؟ اینم متن نامشه :

xxxxx
    Wonderful. You will be my GA and doctoral student.

The HUD RA starts with the fall semester, in late August. The RA pays about $12,500 for nine months or $17,000 for 12 months.
    It is not much money, but it comes with a tuition waiver and health benefits.
    به نظرم منظورش این بوده که فاندت اینطوریه نه اینکه یعنی انتخاب کن.

Junior Member amish آواتار ها

ممنون از پاسختون . با توجه به ایمیلهلی قبلی به نظرم منظورش دادن حق انتخاب به منه چون اول 12500$ برای 9 ماه رو پیشنهاد داده بود و بعد من تو یه ایمیل ازش پرسیدم امکانش هست مبلغ فاند رو افزایش بده بعد اون هم در جواب این ایمیل رو زده و یک آپشن جدید یعنی 17000$ برای 12 ماه رو اضافه کرده. حالا سوال من اینه با توجه به اینکه ما تابستون میتونیم 2 برابر سال تخصیلی کار کنیم و احتمالن مبلغ درآمدمون بیشتره کدوم گزینه بهتری هست ؟ چون ممکن هم هست تابستون نتونم کار پیدا کنم و ریسکه از یه نظرایی.

ممنون میشم نظرتون رو بگین

Junior Member amish آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط operationsrese نمایش پست ها
    سلام لطفا پاسخ سئوال من رو در این فروم بگذارید
    دوست عزیز تا اونجا که من در مورد امریکا میدونم حداکثر زمانی که یه دانشجو حق کار داره 20 ساعت در هفته هست اگر استاد توی RA ازتون خواسته باشه 20 ساعت در هفته براش کار کنید و در فبالش tuition waiver و stipend ماهانه بهتون بده این میشه فول فاند ( مثل مورد من ) اما اگه مثلا برای 10 ساعت در هفته داره بهتون حقوق میده که مسلما مبلغش کمتره و شاید شهریه دانشگاه و بیمه رو هم پوشش نده میشه partial fund . در این حالت برای ویزا آمریکا و ثبت نام دانشگاه باید bank statement ارایه بشه و بخشی از هزینه هاتون رو خودتون یدین .
    اما در مورد بلژیک مطمئن نیستم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amish نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون . با توجه به ایمیلهلی قبلی به نظرم منظورش دادن حق انتخاب به منه چون اول 12500$ برای 9 ماه رو پیشنهاد داده بود و بعد من تو یه ایمیل ازش پرسیدم امکانش هست مبلغ فاند رو افزایش بده بعد اون هم در جواب این ایمیل رو زده و یک آپشن جدید یعنی 17000$ برای 12 ماه رو اضافه کرده. حالا سوال من اینه با توجه به اینکه ما تابستون میتونیم 2 برابر سال تخصیلی کار کنیم و احتمالن مبلغ درآمدمون بیشتره کدوم گزینه بهتری هست ؟ چون ممکن هم هست تابستون نتونم کار پیدا کنم و ریسکه از یه نظرایی.

ممنون میشم نظرتون رو بگین
    منهم مثل دوستان فکر میکنم این دوتا آپشن مجزا نباشه ولی اگر میخواهید مطمئن بشوید میتونید از خودش بپرسید. مثلا بپرسید که آیا آپشن RA نه ماهه به شما اجازه می دهد که سه ماه تابستان را فول تایم off-campus کار کنید یا نه؟

Junior Member

من اگه باشم آپشن دوم رو انتخاب می کنم، چون کل مدت زمانی که در طول تحصیل با ویزای F میشه کار کرد 12 ماه هست (البته میشه تمدید کرد تا 21 ماه)، من ترجیح میدم که کار رو در آخر تحصیلم پیدا کنم که در یک سال بتونم موقعیت بهتری داشته باشم.
    when it's your turn, don't doubt, do it.

INGWAY
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط coolboy6929 نمایش پست ها
    از من خواستن ولی نمیدونم چه رقمی رو باید به عنوان حقوق دریافتی فعلی ذکر کرد. اگه حقوق دریافتی فعلیم رو بنویسم , احتمالا میگن بالا هست و بورس نمیدن ؛ اما اگه پائین بنویسم چی میشه؟
    چه دانشگاهی از شما همچین چیزی خواسته؟؟ من با nano_energi موافقم. شما مدرکی دارین که از اونا براساس حقوق به شما فاند میدن؟ خب بنویسین من بیکارم!

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering, Isfahan University of Technology

اصلا به فرض هم که شما 4000 دلار در ماه حقوق می گیرین. رقتی قراره برای تحصیل به عنوان دانشجوی full time به یه کشور دیگه برین دیگه مهم نیست حقوقتون چقدره چون دارین این کارو ول می کنید.

INGWAY
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyares67 نمایش پست ها
    اصلا به فرض هم که شما 4000 دلار در ماه حقوق می گیرین. رقتی قراره برای تحصیل به عنوان دانشجوی full time به یه کشور دیگه برین دیگه مهم نیست حقوقتون چقدره چون دارین این کارو ول می کنید.
    دقیقا! من هنوز هم عجیبه برام که کجا اطلاعات حقوق رو برای "تحصیل" میخوان! حالا باز اگه مهاجرت بود یه چیزی.

ApplyAbroad Guru

من احتمال میدم این اطلاعات رو برای i-20 بخوان؛ اینطور نیست؟ در این صورت باید نشون بدید که پول کافی برای تامین هزینه هاتون دارید. نگران نباشید بورس تحصیلی دانشگاه ربطی به تمکن مالی نداره (یا حداقل من تا حالا چنین چیزی رو ندیدم). بورس تحصیلی رو میدن که دانشجویان خوب رو جذب کنند. وامهای تحصیلی مخصوص دانشجویان بی بضاعت موضوعش جداست و بهرحال به دانشجوهای خارجی داده نمیشه.

ببینید ؛ دانشگاه از بین 30 نفر دانشجوی پذیرش شده برای یه دوره خاص, به 2 نفر کمک هزینه کامل تحصیلی میده؛ یعنی کل هزینه های دوره ارشد رو به ارزش 20 هزار یورو پرداخت میکنه ؛ برا همین میخواد بدونه درآمدتون چقدره. که این کمک هزینه رو به کسی بده که نیاز داره
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    من احتمال میدم این اطلاعات رو برای i-20 بخوان؛ اینطور نیست؟ در این صورت باید نشون بدید که پول کافی برای تامین هزینه هاتون دارید. نگران نباشید بورس تحصیلی دانشگاه ربطی به تمکن مالی نداره (یا حداقل من تا حالا چنین چیزی رو ندیدم). بورس تحصیلی رو میدن که دانشجویان خوب رو جذب کنند. وامهای تحصیلی مخصوص دانشجویان بی بضاعت موضوعش جداست و بهرحال به دانشجوهای خارجی داده نمیشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)