صفحه 21 از 137 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering, Isfahan University of Technology

پیش فرض پاسخ : full fund

خوب شما بگو هیچ درامدی نداری

نمیشه ؛ چون گفتم 7 سال سابقه کار مرتبط دارم که واقعا هم دارم. میخوام ببینم حقوق رو چقدر بزنم بنظرتون که 100درصد کمک هزینه رو بگیرم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamyares67 نمایش پست ها
    خوب شما بگو هیچ درامدی نداری

نقل قول نوشته اصلی توسط coolboy6929 نمایش پست ها
    نمیشه ؛ چون گفتم 7 سال سابقه کار مرتبط دارم که واقعا هم دارم. میخوام ببینم حقوق رو چقدر بزنم بنظرتون که 100درصد کمک هزینه رو بگیرم.
    چون یکی از شرایط پذیرش سابقه کار مرتبط بود.

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering, Isfahan University of Technology

دوست من از اونجایی که فکر میکنم کمتر کسی تو این فروم تجربه مشابه مورد شما داشته باشه که بتونه کمک درستی بتون بکنه به نظرم بهتره حقیقت رو بگین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط شروین نمایش پست ها
    درود عزیزان
    ۱.چه روش هایی برای گرفتن فول فاند هست؟
    ۲.به چه کسانی تعلق میگیره؟
    ممنون میشم راهنمایی یه کاملی بکنید
    به امید موفقیت‌های شما

Junior Member

من شنیده ام که اگر مقاله های خوب زاشته باشید با اساتید صحبت کنید میشه کمک هزینه کامل گرفت .
    سوال من اینکه با معدل 17 و نمره قابل قبول میشه بازم کامل کمک هزینه گرفت؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط s_khamsei نمایش پست ها
    من شنیده ام که اگر مقاله های خوب زاشته باشید با اساتید صحبت کنید میشه کمک هزینه کامل گرفت .
    سوال من اینکه با معدل 17 و نمره قابل قبول میشه بازم کامل کمک هزینه گرفت؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    of course you can get
    17 is not a bad score. but dude be advised that admission and funding depends on you whole academic records including:
    GRE,TOEFL,GPA,paper, honors, recoms, SOP, your contacts with professor, work experiences, and most importantly you filed of interests and research background
    I love you USA

Junior Member

سلام به دوستان
    کسی هست که minnesota پذیرش گرفته باشه یا الآن اونجا دانشجو باشه؟
    من از اونجا واسه الکتریکال پذیرش بدون fund گرفتم. میخوام بدونم وضعیت fund اونجا چطوره.
    احتمال اینکه بعد از ترم اول fund بگیرم زیاده یا روش حساب نکنم؟ ادامه تحصیل بعد از ترم اول بدون fund برام امکان پذیر نیست
    اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم منو راهنمایی کنه
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط farid1358 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    کسی هست که minnesota پذیرش گرفته باشه یا الآن اونجا دانشجو باشه؟
    من از اونجا واسه الکتریکال پذیرش بدون fund گرفتم. میخوام بدونم وضعیت fund اونجا چطوره.
    احتمال اینکه بعد از ترم اول fund بگیرم زیاده یا روش حساب نکنم؟ ادامه تحصیل بعد از ترم اول بدون fund برام امکان پذیر نیست
    اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم منو راهنمایی کنه
    با سپاس
    مساله fund بيشتر به دپارتمان ربط داره تا دانشگاه. اگر بتونيد با دانشجوهاي حال حاضر او دپارتمان حتي اگه ايراني نباشند تماس بگيريد. شايد به نتيجه برسيد. (تجربه من ميگه به دانشجوهاي آمريكايي ايميل بزنيد نه هندي و چيني)
    مقطع شما هم مهمه. ارشد يا دكترا؟ fund بعد از شروع تحصيل براي ارشد خيييلي رقابتي هست.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    مساله fund بيشتر به دپارتمان ربط داره تا دانشگاه. اگر بتونيد با دانشجوهاي حال حاضر او دپارتمان حتي اگه ايراني نباشند تماس بگيريد. شايد به نتيجه برسيد. (تجربه من ميگه به دانشجوهاي آمريكايي ايميل بزنيد نه هندي و چيني)
    مقطع شما هم مهمه. ارشد يا دكترا؟ fund بعد از شروع تحصيل براي ارشد خيييلي رقابتي هست.
    ممنون از راهنماییت. من برای PhD, Department Elec. & Computer Engineering پذیرش گرفتم. مسلما اگه کسی تو این Dept باشه برام خیلی بهتره. اما ازطرف دیگه اگه منبع اطلاعاتم غیرایرانی باشه باتوجه به اینکه منابع مالی واسه دانشجوهای آمریکایی خیلی بیشتر از internationalها هستش، ممکنه شرایط اونها با ما متفاوت باشه و اطلاعاتش خیلی کمکی به من نکنه. یه دانشجوی ایرانی که اونجا باشه میتونه کمک خیلی بزرگی باشه برای دونستن شرایط اونجا. واسه همین بنظرم اومد اول سوالم رو اینجا مطرح کنم بعد برم سراغ دانشجوهای غیرایرانی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)