صفحه 27 از 137 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Junior Member

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    اما تو آمریکا میتونم دانشگاه هایی رو لیست کنم براتون که 2.7/4.0 رو هم میپذیرن به شرط داشتن GRE حداقل 1100 و Quantitative700.. تو همین زمینه مکانیک هم خیلی قوی دارن کار میکنن استاداش.. آمریکا تنها کشوریه که برای پذیرش شما باید GRE داشته باشید.. دانشگاه های
    آمریکا به خاطر وجود شرط GRE برای بچه هایی که تو معدل ضعف دارن اما رزومه قوی دارن بهترین گزینه موجوده شک نکنید!!!
    جناب Persian_boy عزیز
    بسیار ممنون می شم اگه تو این زمینه به من کمک کنید، راستش رو بخواید من معدلم رو فدای رزومه خوب کردم و بسیار پشیمونم ، وقتی هم دوره ای های من داشتن انتقال حرارت می گذروندن من هم می گذروندم منتها من توی آزمایشگاه هم کار می کردم :دی
    بازم ممنونم از پاسخ های کاملتون و ممنونم که از دادن اطلاعات دریغ نمی کنید
    اگه ممکنه دوست دارم بدونم خودتون لیسلنس و مستر رو کجا گذروندین، بازم ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran

با سلام
    از کجا می توان فهمید که دانشگاه مورد نظر چقدر fund می دهد?آیا شرایط گرفتن این fundرا مشخص می کنند؟
    آیا شرط پذیرش دانشجو در وب سایت دانشگاه مورد نظرموجود می باشد؟یا بر اساس تجربه مشخص می شود که من شرایط پذیرش برای این دانشگاه را دارم یا خیر؟
    آیا برای ارسال مدارکی که ما آماده کرده ایم و می خواهیم ببینیم شرایط پذیرش را در آن دانشگاه داریم هزینه ای در بر دارد یا تمام مراحل به صورت اینترنتی می باشد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    با سلام
    از کجا می توان فهمید که دانشگاه مورد نظر چقدر fund می دهد?آیا شرایط گرفتن این fundرا مشخص می کنند؟
    آیا شرط پذیرش دانشجو در وب سایت دانشگاه مورد نظرموجود می باشد؟یا بر اساس تجربه مشخص می شود که من شرایط پذیرش برای این دانشگاه را دارم یا خیر؟
    آیا برای ارسال مدارکی که ما آماده کرده ایم و می خواهیم ببینیم شرایط پذیرش را در آن دانشگاه داریم هزینه ای در بر دارد یا تمام مراحل به صورت اینترنتی می باشد؟
    گرفتن پذیرش و فاند یک امر رقابتی ست. داشتن مینیمم مورد نیاز برای پذیرش یا فاند کافی نیست. ممکن است شما همه می نیمم ها را هم داشته باشید ولی به دلیل وجود متقاصیان قوی تر در آن سال پذیرش نشوید یا فاند دگیرید.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    گرفتن پذیرش و فاند یک امر رقابتی ست. داشتن مینیمم مورد نیاز برای پذیرش یا فاند کافی نیست. ممکن است شما همه می نیمم ها را هم داشته باشید ولی به دلیل وجود متقاصیان قوی تر در آن سال پذیرش نشوید یا فاند دگیرید.
    با سپاس فراوان
    در مورد fundنیز مینیمم وجود ندارد یعنی قسمتی در وب سایت دانشگاه مشخص نمی باشد که چقدر fund می دهد؟

روی آمریکا تمرکز کن. اول باید جاهایی رو پیدا کنی که استاد کار مرتبط با تجربه شما رو انجام میده. شما باید تمرکزت روی قابلیتهای پژو هشگریتون باشه.
    بعد دانشگاهها ی هدفتو به سه دسته تقسیم کن. دسته اول اوانایی که فکر میکنی شانست کمه. دوم اونایی که شانست متوسطه و سوم اونایی که فکر میکنی شانست زیاده.یادت باشه چون یه دانشگاه بالاتره معنیش این نیست که شانس کمتره. من ازانتخاب اولم پذیرش گرفتم و از انتخاب آخرم رد شدم!!!

من با این شرایط سراغ دانشگاههایی که زیر 30 هستن نمی رفتم.
    برای مسترز هم اپلای کن.

به جز معدل بقیه ی رزومت خوبه به شرطی که جی ار ای هم اضافه شه.
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

Junior Member

hey duds.
    i recently finished a big national work.
    on of my friends and i make a kind of CNC tube bender machine :
    http://www.youtube.com/watch?v=81y6D...layer_embedded
    i wanted to know can i take a full fund?
    if yes ! where ? and how?

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط ehmir نمایش پست ها
    hey duds.
    i recently finished a big national work.
    on of my friends and i make a kind of CNC tube bender machine :
    http://www.youtube.com/watch?v=81y6D...layer_embedded
    i wanted to know can i take a full fund?
    if yes ! where ? and how?
    دوست عزیز
    شما برای گرفتن پذیرش و فاند باید فاکتورهای دیگری رو هم در نظر بگیرید. مثل نمرات آزمون ها و معدل.
    من ویدئو رو دیدم. جالب بود. شما هم چنین باید جزئیات فنی دستگاهی رو که ساختید به شکلی قابل ارائه و آکادمیک ارائه بدید مثل مقاله یا شرکت در مسابقات بین المللی مثل جشنواره خوارزمی و .... تنها در اون صورته که برای گرفتن پذیرش میتونه یه نکته مثبت به حساب بیاد. اما مطمئن باشید اگر بتونید استادی رو پیدا کنید که تو این زمینه کار میکنه و اینکه بتونید قانعشون کنید که این کار برای خودتونه و جزئیات فنی رو ارائه بدید، شانس خوبی دارید. البته این جور کارها رو بیشتر تو آمریکا براش ارزش قائل میشن تا جاهای دیگه.
    پیروز باشید
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    دوست عزیز
    شما برای گرفتن پذیرش و فاند باید فاکتورهای دیگری رو هم در نظر بگیرید. مثل نمرات آزمون ها و معدل.
    من ویدئو رو دیدم. جالب بود. شما هم چنین باید جزئیات فنی دستگاهی رو که ساختید به شکلی قابل ارائه و آکادمیک ارائه بدید مثل مقاله یا شرکت در مسابقات بین المللی مثل جشنواره خوارزمی و .... تنها در اون صورته که برای گرفتن پذیرش میتونه یه نکته مثبت به حساب بیاد. اما مطمئن باشید اگر بتونید استادی رو پیدا کنید که تو این زمینه کار میکنه و اینکه بتونید قانعشون کنید که این کار برای خودتونه و جزئیات فنی رو ارائه بدید، شانس خوبی دارید. البته این جور کارها رو بیشتر تو آمریکا براش ارزش قائل میشن تا جاهای دیگه.
    پیروز باشید
    سلام دوست من
    من معدلم 14.90 هست .
    و در مورد خوارزمی هم باید بگم که از 7 سال پیش رتبه دارم.
    این دستگاه رو هم دارم ثبت اختراع میکنم به علاوه اینکه یک دستگاه دیگه هم هست که فقط ژاپن تکنولوژی ساخت اونو داره . که من دارم روش کار میکنم که بسازمش .
    در ضمن باید بگم که ابن دستگاه رو هم در خوارزمی ارائه نکردم ولی دارم روش کار می کنم که این کارو بکنم .
    در مورد زبانم هم باید بگم که نیاز به 3-4 ماه دارم که مروری بکنم و امتحانش رو بدم.
    حالا با این تفاصیر به نظر شما من کجا اقدام کنم ؟ چون می خوام FullFund بگیرم .
    با تشکر

Junior Member

سلام
    می خواستم بدونم وقتی که RA هستی استاد ازتون چی می خوات؟ مثلا میگه برو در مورد فلان مبحث بخون و گزارش بده؟
    ممنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط ehmir نمایش پست ها
    سلام دوست من
    من معدلم 14.90 هست .
    و در مورد خوارزمی هم باید بگم که از 7 سال پیش رتبه دارم.
    این دستگاه رو هم دارم ثبت اختراع میکنم به علاوه اینکه یک دستگاه دیگه هم هست که فقط ژاپن تکنولوژی ساخت اونو داره . که من دارم روش کار میکنم که بسازمش .
    در ضمن باید بگم که ابن دستگاه رو هم در خوارزمی ارائه نکردم ولی دارم روش کار می کنم که این کارو بکنم .
    در مورد زبانم هم باید بگم که نیاز به 3-4 ماه دارم که مروری بکنم و امتحانش رو بدم.
    حالا با این تفاصیر به نظر شما من کجا اقدام کنم ؟ چون می خوام FullFund بگیرم .
    با تشکر
    خوب این ها که گفتید خیلی هم عالیه.
    حدس میزنم رشته تون مکانیک باشه. اون خوارزمی خیلی میتونه کمک کنه چون شناخته شده است نسبتا تو دنیا. اگر اشتباه نکرده باشم برای فوق میخواید اقدام کنید.
    ببین دوست عزیز، به نظر من اگر دنبال ساپورت مالی از سوی دانشگاه هستی، فقط برای آمریکا و کانادا اقدام کن. قبل از هر کاری هم باید نمره آزمون زبان و هم چنین GRE رو داشته باشی. چون اینا خیلی خیلی مهم هستن.
    بعد از اون باید شروع کنی به مکاتبه با اساتیدی که فکر میکنی از این ظرح شما استقبال میکنن و خوششون میاد . یه جورایی باید اطلاع کسب کنی راجع به پروژه های فعلی هر استاد و اینکه تو چه زمینه ای در حال حاضر فعال هستن. بعد به نسبت جواب دریافتی از اساتید باید شروع کنی به اپلای و ارسال مدارک. این مکاتبه با اساتید رو مخصوصا در مورد کانادا خیلی توصیه میکنم. منظورم اینه که اگر جوابی از استاد نگرفتی تو کانادا کلا اونجا اپلای نکن. اما در کل بیشتر سعی کن رو آمریکا سرمایه گذاری کنی. چون میدونم بیشتر از هر جای دیگه دنیا برای پژوهش ارزش قائل هستن. تاکید میکنم نمره GRE خیلی مهمه برای پذیرش آمریکا حتی شاید مهم تر از معدل بعضا.
    پیروز باشید
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)