صفحه 31 از 137 نخستنخست ... 21222324252627282930313233343536373839404181131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering, Sahand University of Technology

Thumbs up پاسخ : full fund

من میخوام بعد اینکه اینجا کارشناسی رو تموم کردم مستقیما دکترا بخونم تو یکی از دانشگاه های خارج از کشور!
    همه دوره های Direct to Phd با فاند هستن یا مثل Master باید از استاد درخواست فاند کنیم؟!
    رشته من مکانیک هست و می خوام واسه رشته های مهندسی انرژی اقدام کنم. تا 3 ترم کارشناسی رو تموم می کنم و روی 2 مقاله دارم کار می کنم که یکیش داخلی خواهد بود و یکی دیگه خارجی( مربوط به مهندسی انرژی) و یک مقاله خارجی هم دارم که به رشته خودم ارتباطی نداره. فکر می کنم کارشناسی رو با معدل 13.60 تا 14 تموم کنم! احتمال فاند گرفتن من با این وضعیت تو یه دانشگاه خوب (نمی گم عالی!) چقدره؟!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط hsdanesh نمایش پست ها
    من میخوام بعد اینکه اینجا کارشناسی رو تموم کردم مستقیما دکترا بخونم تو یکی از دانشگاه های خارج از کشور!
    همه دوره های Direct to Phd با فاند هستن یا مثل Master باید از استاد درخواست فاند کنیم؟!
    رشته من مکانیک هست و می خوام واسه رشته های مهندسی انرژی اقدام کنم. تا 3 ترم کارشناسی رو تموم می کنم و روی 2 مقاله دارم کار می کنم که یکیش داخلی خواهد بود و یکی دیگه خارجی( مربوط به مهندسی انرژی) و یک مقاله خارجی هم دارم که به رشته خودم ارتباطی نداره. فکر می کنم کارشناسی رو با معدل 13.60 تا 14 تموم کنم! احتمال فاند گرفتن من با این وضعیت تو یه دانشگاه خوب (نمی گم عالی!) چقدره؟!
    به نظرم برای direct PhD باید معدلتون بالاتر از اینها باشه. اما به هر حال میتونید امتحان کنید و رزومتون رو برای استادا بفرستید.
    داستان فاند تو PhD فرقی با مستر نداره! استاد دانشجوو رو استخدام میکنه که براش کار کنه ( graduate assistant )
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

سلام
    آیا یک دانشجوی ممتاز یا نیمه ممتاز یک دانشگاه آزد و غیر انتفاعی می تونه به گرفتن فوند امیدوار باشه؟
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MortezaBermoda نمایش پست ها
    سلام
    آیا یک دانشجوی ممتاز یا نیمه ممتاز یک دانشگاه آزد و غیر انتفاعی می تونه به گرفتن فوند امیدوار باشه؟
    کاری به امیدوار بودن نداره. باید تلاش کنید.

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    کاری به امیدوار بودن نداره. باید تلاش کنید.
    درود بر شما
    تلاش کردن که شرط اصلیه (یعنی انرژی 100% گذاشتن)
    منظورم اینه که مدارک دانشگاه آزاد رو قبول دارن؟
    یا معادل سازی میشه؟
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

چرا قبول نداشته باشند.مدرک دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی و پیام نور رو هم قبول دارند.چه بسا کسایی هم بودند از دوستان که فارغ التحصیل های این دانشگاه ها بودند و با رزومه های قویشون الان در دانشگاه های خوب اروپا یا آمریکا مشغول به تحصیل هستند.
    اگه قسمت نتایج پذیرش رو نگاه کنی از این دانشگاه ها هم می بینید.
    موفق باشبد

سلام ببخشید من نمیدونم درسته اینجا سوالمو بپرسم یا نه چون جاهای دیگه پرسیدم کسی جواب نداد: لیسانس روانشناسی دانشگاه ازاد معدل 19 رتبه 1کنکور کارشناسی ارشد. در حال حاضر دانشجوی دانشگاه تهران معدل 17. امیدی به گرفتن پذیرش از دانشگاه های ممتاز امریکا یا کانادا داشته باشم؟ البته با فرض ارائه یکی دو مقاله مرتبط. دوم اینکه واسه رشته روانشناسی مینیمم تافل و GRE چقد باید باشه؟

Junior Member

سلام دوستان،
    لیسانس کامپیوتر دارم از دانشگاه آزاد تهران شمال ، با معدل 16.47
    3 سال سابقه کار دارم و برای تحقیق در مورد DSP تصمیم گرفتم خارج از کشور درس بخوانم و الان هم در حال آماده شدن برای امتحان IELTS هستم، مقاله ندارم ولی میتونم رزومه خوبی تهیه کنم و دقیقا هدفم رو از انتخاب این رشته میدونم، حال با این موارد امکانش هست از دانشگاهی در کانادا مثل CONCORDIA پذیرش با فاند کامل بگیرم؟ اگر امکانش هست ، نمره IELTS باید چند باشه؟
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering, Sahand University of Technology

Thumbs up پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط manocanada نمایش پست ها
    سلام ببخشید من نمیدونم درسته اینجا سوالمو بپرسم یا نه چون جاهای دیگه پرسیدم کسی جواب نداد: لیسانس روانشناسی دانشگاه ازاد معدل 19 رتبه 1کنکور کارشناسی ارشد. در حال حاضر دانشجوی دانشگاه تهران معدل 17. امیدی به گرفتن پذیرش از دانشگاه های ممتاز امریکا یا کانادا داشته باشم؟ البته با فرض ارائه یکی دو مقاله مرتبط. دوم اینکه واسه رشته روانشناسی مینیمم تافل و GRE چقد باید باشه؟
    سلام دوست عزیز، با اطلاعاتی که من دارم بله شانس پذیرش شما خیلی زیاده ولی باید رو زبان وقت بذارید، نمره های مینیمم تافل و GRE رو می تونید از دانشگاه موردنظرتون دریافت کنید چون این نمره ها نسبت به هر دانشگاه و هر رشته در آن دانشگاه فرق می کنند.
    می تونید در قسمت پذیرش از آمریکا سوالتون رو بپرسید تا جواب کاملی بگیرید.
    اینم آدرس انجمن مربوط به آمریکا:
    http://www.applyabroad.org/forum/forumdisplay.php?35-تحصیل-در-آمریکا

و آدرس انجمن کانادا:
    http://www.applyabroad.org/forum/for...A7%D8%AF%D8%A7

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران واحد اراک

سلام من مهندسی مکانیک علم و صنعت واحد اراک خوندم و معدلم 15 هست میخواستم ببینم به نظر شما دوستان کجا میتونم اپلای کنم که شانس پذیرش با بورس داشته باشم؟؟؟ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)