صفحه 33 از 137 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424383133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Junior Member Rezalight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : full fund

با عرض سلام . مرسی به خاطر پاسختان . یک سوال دیگر داشتم
    (( اقدام برای گرفتن پذیرش و فاند در دانشگاه های آمریکا )) و (( درخواست برای گرفتن ویزا )) باید همزمان صورت گیرد ؟
    یا اینکه اول باید پذیرش و فاند از طرف دانشگاه قطعی شود ، بعد برای ویزا اقدام کرد ؟؟

لطفا جواب کامل دهید . با تشکر فراوان

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezalight نمایش پست ها
    با عرض سلام . مرسی به خاطر پاسختان . یک سوال دیگر داشتم
    (( اقدام برای گرفتن پذیرش و فاند در دانشگاه های آمریکا )) و (( درخواست برای گرفتن ویزا )) باید همزمان صورت گیرد ؟
    یا اینکه اول باید پذیرش و فاند از طرف دانشگاه قطعی شود ، بعد برای ویزا اقدام کرد ؟؟

لطفا جواب کامل دهید . با تشکر فراوان
    ابتدا پذیرش میگیرید . بعد با مدارک که دانشگاه بهتون میده تشریف میبرید برای مصاحبه ویزا. نه فقط آمریکا همه جا همینجوره.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member

سلام به همه دوستان
    اگر ممکنه دوستان باتجربه به ترتیب اولویت عواملی که بیشترین تأثیر در گرفتن فاند رو داره بیان کنند

پیشاپیش ممنون

ApplyAbroad Hero

هر استادی پارامترهای خاصی براش مهمه. مثلا یه استاد بهم گفته GPA و نمره GRE براش ملاک هست. یکی دیگه ممکنه خیلی به ریسرچ و مقالات اهمیت بده. بعضی جاها مثل نروژ (البته تو رشته خودم!) سابقه کار هم مهمه. خیلی از اساتید هم کل رزومه رو نگاه میکنن و یه برداشتی از توانایی های شخص رو در نظر میگیرن. در هرصورت برای افزایش شانس تقویت همه ی این آیتم ها ضروری به نظر میرسه.

Junior Member

سلام.
    اگه کسی فاند کامل بگیره بازم ازش نامه ساپورت مالی می خوان تا I 20 صادر بشه؟ من الان آمریکام و اقدام کردم برا پذیرش و احتمال زیاد TA می گیرم با توجه به اینکه من نمی تونم تو 1 هفته این تاییدیه بانکی رو با پست از ایران بگیرم. می خواستم بدونم که اگه کسی فاند کامل داره دیگه چه نیازی به این اییدیه بانکی هست؟

با سلام خدمت دوستان عزیز،

بنده میخاستم حدودا بدونم که فاندهایی که داده میشه همخوانی با خرج در آمریکا رو داره؟ من و همسرم قصد داریم برای دکترای بنده بریم آمریکا، الان آلمان هستم و شرایطم مورد قبول آمریکا هست، فقط نمیخام که همسرم رو وارد شرایط سخت گداوار زندگی کردن ببرم! آیا میشه با فول فاند یک زندگی معمول داشت؟ کسی میتونی مثال عددی بزنه! مثلا دانشگاه های باستن اکثرا جواب دادند و علاقه مند بودن، ولی فکر کنم شهر گرونیه!
    Ich drucke dir die Daumen

Junior Member

من یه سئوالی دارم که اگه کسی راجع بهش بدون ممنون میشم کمکم کنه. من به یه استادی تو امریکا ایمیل زدم که بهم جواب داد از کارم خوشش میاد و دوست داره من به عنوان دانشجوش کار کنم ولی گفت دانشجوی دیگه ای داره که FUND بهش داده و کاری که میتونه برام کنه اینه که بهم Tuition waiver بده بدون mounth salary ! میخواستم بدونم منظورش اینه که من فقط هزینه زندگیمو باید خودم بدم (شنیدم هزینه بیمه هم زیاده)؟؟ و ایا ممکنه که بعد از یه مدتی نظرش برگرده و حقوق هم بده؟؟ کلا کسی با چنین جوابی مواجه شده؟ و راجع به کل هزینمون تو اونجا میشه راهنماییم کنیداگه بخوام به خرج خودم برم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram86 نمایش پست ها
    من یه سئوالی دارم که اگه کسی راجع بهش بدون ممنون میشم کمکم کنه. من به یه استادی تو امریکا ایمیل زدم که بهم جواب داد از کارم خوشش میاد و دوست داره من به عنوان دانشجوش کار کنم ولی گفت دانشجوی دیگه ای داره که FUND بهش داده و کاری که میتونه برام کنه اینه که بهم Tuition waiver بده بدون mounth salary ! میخواستم بدونم منظورش اینه که من فقط هزینه زندگیمو باید خودم بدم (شنیدم هزینه بیمه هم زیاده)؟؟ و ایا ممکنه که بعد از یه مدتی نظرش برگرده و حقوق هم بده؟؟ کلا کسی با چنین جوابی مواجه شده؟ و راجع به کل هزینمون تو اونجا میشه راهنماییم کنیداگه بخوام به خرج خودم برم؟
    همونطور که خودتون گفتید استاده گفته که شهریه رو براتونن برمیداره ولی هزینه زندگی با خودتون هست. هزینه زندگی بسته به شهری که درش تحصیل میکنید فرق میکنه. مثلا تو لس آنجلس یا نیویورک خیلی گرونه ولی مثلا تو شهرهای کوچیک ممکنه ارزونتر دربیاد. به عنوان مثال اگه دانشگاه تگزاس تک یا وست ویرجینیا میشه با پول کمتر هم زنگی کرد. در مورد اینکه بعدا میشه فاند گرفت یا نه جواب مثبته. من دیدم از بچه ها که رفتن و ترم های بعد فاند گرفتن. ولی، احتمالا سفارت هم ازتون Bank Statement بخواد. یه چیزی، بعضیا مثل شما بودن و اپلای کردن. بعد اینکه جواب پذیرش بدون فاند اومد به استاد گفتن نمیایم چون هزینه بالاست استاده هم فاند داده
    موفق باشید

Junior Member

مرسی از راهنماییتون خوشبختانه شهر چندان بزرگی نیست و هزینه هاش مثل نیویورک و ... چندان بالا نیست .. با توجه به اینکه از این فرایند دارم کم کم خسته میشم به احتمال زیاد پیشنهاشو قبول کنم و بعد اونجا قضیه فاند رو جلو بکشم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram86 نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون خوشبختانه شهر چندان بزرگی نیست و هزینه هاش مثل نیویورک و ... چندان بالا نیست .. با توجه به اینکه از این فرایند دارم کم کم خسته میشم به احتمال زیاد پیشنهاشو قبول کنم و بعد اونجا قضیه فاند رو جلو بکشم
    من توصیه میکنم بری اگه جواب بهتر نداری و البته اگه مشکلی برای هزینه های زندگی نداری.
    هیچ تضمینی هم نیست که بتونی کار پیدا کنی! کاملا بستگی به خودت و شرایط مالی دانشگاه و اساتید داره. من کسی رو میشناسم که بعد از گذشت 10 ماه هنوز داره خودش کل هزینه ها رو میده اونم تو جای گرونی مثل LA..
    حتما از کسانی که اونجا هستند پرس و جو کنید که شرایط فاندینگ دپارتمان چجوریه! این تفکر که هرکس رفت آمریکا حتما فاند میگیره، مال 4 سال پیش بود. الان اوضاع اقتصادی آمریکا خرابه و خیلی دانشگاه ها هم از این شرایط بد اقتصادی دارن ضربه میخورن مخصوصا دولتی ها..
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)