صفحه 4 از 137 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد Alberta , Full Fund , Bank Statement

2 تا سند به اسم خودش بود
    من شنیدم که واسه سفارت کانادا معدل و دولتی بودن دانشگاه تا حدودی مهم هست
    ولی افراد زیادی هم بودن که بدون داشتن این شرطها ویزا گرفتن
    ولی خوب اگه این شرطها+فاند رو داشته باشید شانستون میره بالاتر
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

پس نتیجه میگیریم که در سفارت کانادا اگر Full Fund باشیم (برای سال اول) Bank Statement نیازی نیست.
    حالا باید ببینیم معدل کارشناسی باید در چه حدی باشه تا مورد قبول سفارت قرار بگیره؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نمیدونم چطور همچین نتیجه ای گرفتید. من فقط یکی رو مثال زدم ممکن هست یکی دیگه (حتی با شرایط مثل دوستم) بره و سند بذاره و ویزا نگیره و بگن باید bank statement هم نشون میدادی.
    من فقط مثال زدم
    گفتم توضیح داده باشم که اگه فردا با سند رفتید و ویزا گرفتید نیاید بگید من بهتون راهنمایی اشتباه کردم
    شوپنهاور

پیش فرض فول فاند یعنی چقدر؟ اصلا این کلمه تو نامه پذیرش ذکر میشه؟ سفارت چطور میفهمه؟

سلام. یه سوال در مورد فول فاند داشتم. اینکه میگن فول فاند داره یعنی اینکه همه هزینه هاشو دانشگاه میده ولی مبلغش چقدره؟
    هر دانشگاهی میتونه یه مبلغ خاصی برای فول فاندهاش در نظر بگیره. . پس مثلا سفارت کانادا چطور میفهمه که یه دانشجو که x تا فاند گرفته فول فانده؟
    آیا تو نامه پذیرش ذکر میشه که فول فاند هست؟
    آیا حدودا مبلغ خاصی هست (واسه کانادا) که سفارت وقتی اونو میبینه می فهمه طرف فول فانده؟
    ممنون میشم اگه جواب بدین.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : فول فاند یعنی چقدر؟ اصلا این کلمه تو نامه پذیرش ذکر میشه؟ سفارت چطور میفه

در این مورد کاملاً قبلاً صحبت شده، فول فاند یعنی اونقدر که همه هزینه های شما رو پوشش بده. این مورد بعضاً توی نامه مربوط به فاند نوشته میشه که مقدار داده شده برای هزینه های دانشجو کافی هست.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فول فاند یعنی چقدر؟ اصلا این کلمه تو نامه پذیرش ذکر میشه؟ سفارت چطور میفه

اتفاقا من دیروز داشتم با یکی از دوستام که تا حالا 2 بار از سفارت کانادا ویزا گرفته صحبت میکردم میگفت یکی از دوستاش پرسیده در مورد فول فاند بودن بهش گفتن برای ما فاند بالای 20 هزار دلار در سال فول فاند حساب میشه. اما میدونید که هزینه تو جاهای مختلف متفاوت هست. صحبت ما درباره دانشگاه کلگری بود حالا نمیدونم منظور سفارت برای این دانشگاه بوده یا کلی بوده.
    شوپنهاور

پیش فرض پاسخ : فول فاند یعنی چقدر؟ اصلا این کلمه تو نامه پذیرش ذکر میشه؟ سفارت چطور میفهمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    اتفاقا من دیروز داشتم با یکی از دوستام که تا حالا 2 بار از سفارت کانادا ویزا گرفته صحبت میکردم میگفت یکی از دوستاش پرسیده در مورد فول فاند بودن بهش گفتن برای ما فاند بالای 20 هزار دلار در سال فول فاند حساب میشه. اما میدونید که هزینه تو جاهای مختلف متفاوت هست. صحبت ما درباره دانشگاه کلگری بود حالا نمیدونم منظور سفارت برای این دانشگاه بوده یا کلی بوده.
    فوق یا دکترا؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

phd
    شوپنهاور

solitary
    Guest

پیش فرض آيا اين نامه يعني Full Fund ؟

من با يه استادي صحبت كردم و اوكي داد بهم. بعد تو نامه پذيرشم اين مطلب عنوان شده:
    I am pleased to offer you a half-time appointment as a Graduate Assistant. The term of the appointment is for fall 2008 beginning August 20, 2008. For the academic year 2008–09, this appointment carries a stipend of no less than $17,301.00 and a scholarship of $4,954. From this offer of support, the Graduate Assistant must pay tuition and fees, set at $7,502 for the academic year 2008–09 for full-time graduate students in the Graduate College.

مي خواستم بدونم اين يعني full fund? آخه اگه tution رو كم كنيم ميشه 14753 كه به نظرم كمه. اگه 9 ماهه حساب كنيم مي شه ماهي 1640 تا و اگه 12 ماهه حساب كنيم ماهي 1230 تا. البته شهر كوچك دانشگاهي و ارزون هست. با مبلغلش مشكل ندارم چون استادم تابستونا summer school‌يا اينترنشيپ مي فرسته، مي ترسم فول فاند نباشه و تو ويزا گرفتن مشكل پيدا كنم. ممنون مي شم اگه كسي اطلاعاتي داره بگه چون من تازه تو اين فروم عضو شدم و تجربه اي ندارم.

پیش فرض پاسخ : آيا اين نامه يعني Full Fund ؟

سلام،

این بنظر فول فاند نیست. شما می تونی این 21000 دلار با مقداری که در financial support form به عنوان هزینه یک سال بیان شده مقایسه کنی.

در مورد ویزا نگران نباش. یه وقتی به فول فاند ویزا نمی دن، اون وقت کسیکه اصلا فاند نداره به راحتی ویزا می گیره. دوست من تابستان پیش برای دکترا بدون یک قرون فاند از آنکارا ویزا گرفت. اون وقت همون روز یک نفر فول فاند برا stanford رد شد.

موفق باشید
    If you wish it, It is no dream

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)