صفحه 44 از 137 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152535494 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط bloodwen نمایش پست ها
    الان اپلای کردم. تا دو ماه دیگه که جواب میاد به نظرتون لازمه دوباره به استاد ایمیل بدم داسه ار ای یا تی ای؟
    میتونید بهش ایمیل بزنید و خبربدید که اقدام کردید و بپرسید ایا میتونید (یا لازمه) برای RA و TA جداگانه تقاضا کنید؟

Junior Member Rezalight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

با عرض سلام .
    میخواستم بدانم اگر نمره ی تافل و جی آر ای و همچنین معدل مدرک لیسانس بالا باشه ( در حد 18 الی 19) و یک رزومه عالی بنویسم ، خوده این امر به تنهایی میتواند سبب گرفتن کمک هزینه بشود ؟؟
    یا اینکه برای کمک هزینه حتما باید مقاله ISI داشت باشیم و با اساتید نامه نگاری کنیم ؟
    ((من الان دانشجوی ترم 4 عمران هستم و تا حالا معدلم زیره 19 نیامده ))
    با تشکر فروان از شما دوستان

Junior Member Rezalight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سوال دیگری که داشتم این است :
    اگر بخواهم از مقطع لیسانس برای دکترا ( بطور مستقیم ) اقدام کنم ، باید چه شرایطی داشته باشم ؟
    ( چون شنیده ام که بورس تحصیلی برای International Students در مقطع PhD هم زیاد هست و هم احتمالش بالا است . )
    واقعا ممنوم میشوم اگر این سوال را کمی کامل توضیح دهید .

با تشکر فراوان

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezalight نمایش پست ها
    سوال دیگری که داشتم این است :
    اگر بخواهم از مقطع لیسانس برای دکترا ( بطور مستقیم ) اقدام کنم ، باید چه شرایطی داشته باشم ؟
    ( چون شنیده ام که بورس تحصیلی برای International Students در مقطع PhD هم زیاد هست و هم احتمالش بالا است . )
    واقعا ممنوم میشوم اگر این سوال را کمی کامل توضیح دهید .

با تشکر فراوان
    کلا اکثر دانشگاه ها میگن که بیشتر فاند ها برای PhD هاست. منم به خاطر همین برای Direct PhD اپلای کردم. اگر GRE and GPA بالا داشته باشی آره. خیلی راحت فاند میگیری. اما الآن که تازه ترم 4 هستی و کلی وقت داری پس با یه استادی کار کن تا مقاله هم بدی. مقاله حتما نیاز نیست برای فاند اما اگر داشته باشی عالیه. خیلی شانست بیشتر میشه. نامه نگاری هم شانس رو بالا میبره. اما من خودم بدون نامه نگاری از Ohio State پذیرش گرفتم. که رنکشم خیلی خوبه.
    کلا ما کارهایی رو انجام میدیم که شانسمون رو زیاد کنه. وگرنه تو پذیرش گرفتن هیچ چی قطعی نیست. سعی کن معدلت رو همینطور بالا نگه داری و بری برای یه GRE بالای 600. اونوقت میتونی به TOP 10 فکر کنی که ایشالا هم بری.
    لیست تقریبا کامل دانشکده های مکانیک آمریکا و کانادا و اطلاعات تقریبا کامل admission آنها
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?37107

Junior Member

سلام عزیزان
    من و همسرم هر دو دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران در رشته مهندسی کشاورزی هستیم. من تو این چند روزه با چندتا دانشگاه در کانادا و آمریکا برای PhD مکاتبه کردم که هر کدوم شرایط خاص خودشونو دارند مثلا یه عده اسکالرشیپ در حد نصف هزینه تحصیل را دارند و عده ای هم میگن باید با adviser خودتون مطرح کنید ! می خواستم لطف کنید کلا شرایط اخذ fund و grant رو برای ادامه تحصیل در دکتری برام شرح دهید.
    ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط engpea نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    من و همسرم هر دو دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران در رشته مهندسی کشاورزی هستیم. من تو این چند روزه با چندتا دانشگاه در کانادا و آمریکا برای PhD مکاتبه کردم که هر کدوم شرایط خاص خودشونو دارند مثلا یه عده اسکالرشیپ در حد نصف هزینه تحصیل را دارند و عده ای هم میگن باید با adviser خودتون مطرح کنید ! می خواستم لطف کنید کلا شرایط اخذ fund و grant رو برای ادامه تحصیل در دکتری برام شرح دهید.
    ممنونم
    بین شرایط خاصی نداره. هر دانشگاه یه Minimum Requirement داره. مثلا معدل 3 از 4 در مقطع کارشناسی و 3.2 از 4 در مقطع ارشد، تافل 80 از 120 و جی آر ای وربال 400 مثلا. شما این شرایط رو داشته باشی برای پذیرش بررسی میشه پروندت. دیگه هر چی معدلت و نمرات زبانت بیشتر باشه شانست برای فاند بیشتر میشه. میتونی تو نتایج پذیرش نگاه کنی و ببینی تو رشته ی شما با چه نمره هایی تونستن فاند بگیرن.
    لیست تقریبا کامل دانشکده های مکانیک آمریکا و کانادا و اطلاعات تقریبا کامل admission آنها
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?37107

Junior Member

یه سوال دوستان....این Bank letter & Financial statement certificationرا که همه جا جزو application documents میخوانو،(چون اکثر دانشگاها جزو required هاشونه و زدن Incomplete Application!.) اگه کمک هزینه بخوایم درخواست کنیم،چیکارشون باید کرد؟!اگه بگیم فلانی sponsor منه دیگه چجوری scholarship به من میدن؟.....حالا اگه احیانا بخوام ترم اول رو با هزینه خودم برم و بعدا برای فاند اقدام کنم ،این نامه هارو زودتر بهشون بدم ،با توجه به وضعیت اقتصادیشون،ممکنه راحتتر Admission بدن؟
    ویرایش توسط em65 : February 1st, 2012 در ساعت 03:19 AM

Junior Member

سلام به همه دوستان،
    من برای پاییز 2012 از ایلینوی اوربانا-شامپاین و برای 9 ماه (یک سال آکادمیک) ماهی 1980 دلار فاند گرفتم (مالیات کم میشه). شهریه هم که نمیدم. کسی هست که تو این شهر زندگی کنه و بگه این پول برای یک زوج چقدر کمه؟ من خودم حساب میکنم حدود 3000 تا در 9 ماه کم میارم. میخواستم از تجربه یه نفر که اونجاست کمک بگیرم.
    ممنون

Member gigalover آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Iowa University, Electrical Engineering

با عرض سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و آرزوی موفقیت برای همه

من فوق لیسانس مهندسی الکترونیک دانشگاه تبریز با معدل ارشد 19.02 و شاگرد اول ورودی خودم هستم. لیسانس رو توی همین دانشگاه بودم و معدل کارشناسیم 15.34 بود. رتبه ی کنکور ارشدم 34 توی الکترونیک بود و رتبه ی کارشناسی 2075 سال 81.

تا کنون 2 تا مقاله ی چاپ شده دارم که توی یکیشون که یک ژورنال با ایمپکت 0.75 هست نفر 4م هستم. تو اون یکی که ایمپکت نداره اصلا و آی اس آی نیست اسم اول هستم (مقاله تک اسمه). یک مقاله ی سابمیت شده هم دارم نفر اول برای یک ژورنال با ایمپکت 0.25. عضو استعداد درخشان دانشگاه هم هستم.

نمره ی تافل آی بی تی بنده هم 114 هستش.
    هنوز جی آر ای امتحان ندادم اما قصد دارم عید نوروز امتحان بدم. حدس میزنم کوانت حدود 800 و وربال حدود 450 و آنالیتیک 4 یا 5 بیارم. (با ورژن نمره ی جی آر ای قدیمی نوشتم.)

حالا از شما دوستان تقاضا دارم لطفا نظر بدید که بنده بهتره کجا اپلای کنم تا بتونم فول فاند بگیرم؟ اینم اضافه کنم که ترجیح میدم هرچه زودتر از ایران برم و دانشگاهی که ازش فول فاند میگیرم مهم نیست کجا باشه، فقط واسم مهمه که حتما از نظر مالی تامینم کنه. (پول ندارم خودم اصلا )

واقعا ممنون میشم اگه راهنمایی کنید. و دوست دارم لطفا همه نظر بدن. ممنون.

سلام به همهٔ دوستان عزیز،من بعد از خوندن بیشتر پست‌های سایت متوجه شدم که اکثریت شما عزیزان در رشته‌های مهندسی‌ فاند شدید،اطلاعاتی در بارهٔ فاند شدن در دورهٔ p.h.d برای رشته‌های انسانی‌ چطور هست؟ من ساله اول ارشد رشتهٔ پولیتیکال ساینس هستم معادله کارشناسی ۱۸ آیلتس ۸ دارم و چند تا مقاله داخلی‌(البته برای آیسی هم اقدام کردم)+۳تا نامه از استاد‌ها ،لطفا راهنمائی کنید(برای دانشگاه‌های آمریکا &کانادا)
    ویرایش توسط shamim65 : February 5th, 2012 در ساعت 12:30 AM دلیل: تبدیل پینگیلیش به فارسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)