صفحه 47 از 137 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455565797 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    بچه ها 23000 تا کانادا بهم میدن. 15.300 تاش می ره واسه تویشن. خرجی هم که برام نوشتن، تقریبا کلا در می آد 29-30 هزار تا در سال.
    16 تا دست کم نوشتن دانشگاه خق تحقیق می ده و 9 تا تی ای.
    به نظرتون برای کانادا کافیه؟ شهر اوشاوا. اونتاریو.
    من نمی تونم خونه اشترارکی بگیرم. سختمه.
    باید یه سوئیت کوچولو بگیرم. اینم لخاظ کنید لطفا.
    اوشاوا مشکل سوئیت مستقل پیدا کنید. تا اونجا که میدونم بیشتر خانه ها و آپارتمانهای دانشجویی نزدیک دانشگاه UOIT اشتراکی است. اگر اتاق یا خوابگاه بگیرید احتمالا با 23 هزار دلار میتونید دوام بیارید.

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط Atib نمایش پست ها
    ممنون متوجه شدم.
    سوال دیگه اینکه من خودم برای master می خوام اقدام کنم، آیا احتمال اینکه بتونم RA/TA یا اینکه همونطور که شما گفتین برای کار، استادا قبولم کنن خیلی کمه اونم از همون ترم اول؟البته می دونم این چیزا برمی گرده به رزومه و معدل و ...
    ولی یه اطلاعات کلی می خواستم ازتون.
    سوال آخرم اینکه من برای fall 2013 می خوام درسم رو شروع کنم باید از الان شروع کنم به استادای هر دانشگاه شرایطمو گفتن و منتظر جواب باشم؟ راستش یکم تو پروسه ی دنبال استاد گشتن مشکل دارم.می خوام بدونم همین جوری همه از استادا پذیرش می گیرن؟، یا یه دوستی اگه اون ور بتونی داشته باشی هم می تونه تاثیر گذار باشه؟

ممنون از کمکتون.
    جواب این سوالات همه تو فروم تماس با اساتید هست.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط samanlagzi نمایش پست ها
    سالی 10 تا 12 هزارتا کافیه.شما باید یه بچلر بگیری که حول و حوش ماهی 600 دلاره فک کنم.ماهی با هزار دلار می شه جمعش کرد کلا" که اگه فک می کنین از اونچه دانشگاه بهتون می ده حول و حوش همچین پولی می مونه پس مبارکه...
    مرسی. بچلر چیه؟! بعد سرویس بهداشتی اشتراکی دوست ندارم. متاسفانه وسواس دارم. ولی حتی یه اتاق 10-12 متری هم کافیه.
    یه راهنمایی بکنین با توجه به این که دانشگاهش خیلی توپ نیست، برای گرفتن ویزا دست کم چه مقدار باید تو حسابم پپول باشه تا ویزا گیر نکنه؟
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

رشته و دانشگاه
    iut

مرسی. بچلر چیه؟! بعد سرویس بهداشتی اشتراکی دوست ندارم. متاسفانه وسواس دارم. ولی حتی یه اتاق 10-12 متری هم کافیه.
    یه راهنمایی بکنین با توجه به این که دانشگاهش خیلی توپ نیست، برای گرفتن ویزا دست کم چه مقدار باید تو حسابم پپول باشه تا ویزا گیر نکنه؟
    خودشون تو فرم آفر نوشتن که 7.500 هزار تا تقریبا واسه خونه. چه خونه ایی تو اوشاوا این قده قیمت می تونه داشته باشه سالیانه؟ از همون خوابگاه ها؟ یا همون سوئیت ها.
    بعد این که حالا اگه یه نمه دورتر باشه از دانشگاه ولی پول ترنسپورتیشن خیلی نشه که ا زپول خونه بالا بزنه هم اشکال نداره. ولی خیلی دور نه که تو برف و اینا سخت بشه!

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

بچلر متشکل از یه اتاق 12 متری همراه با سرویس بهداشتی مستقل و یه آشپز خونه ی 1متریه.برای یه فرد مجرد کاملا" کفایت می کنه اما اینکه تو اوشاوا بتونین یکی گیر بیارین رو مطمئن نیستم.باید تفاوت بین باقیمانده ی فاندتون(فاند بعد از کسر تویشن) و هزینه ی زندگی در اوشاوا که فک می کنم 12 هزارتاست رو پوشش بدین.موفق باشین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کافی بودن مقدار کمک هزینه دریافتی برای هزینه های تحصیل

با درود بر دوستان خوبم!
    معمولا دانشگاه ها برای apply کردن، مبلغی را درخواست می کنند، حال اگر بخواهم full fund بگیرم و برای بورس اقدام کنم، چه مراحلی را باید طی کرد، باید مانند کسی که می خواهد apply کند، مدارک را ارسال کنم و بعد (یا هم زمان) تقاضای فاند کنم؟! و اگر قرار باشد برای هر دانشگاه که مدارک می فرستم قرار باشد هزینه ای برای بررسی مدارکم بدهم و در پایان بگوید که پذیرش می شود اما فاندی در کار نیست که باید هزینه زیادی را متقبل شوم؟!
    ممنون خواهم شد اگر دوستی پاسخ مرا بدهد.
    با سپاس فراوان

ApplyAbroad Guru

خودشون تو فرم آفر نوشتن که 7.500 هزار تا تقریبا واسه خونه. چه خونه ایی تو اوشاوا این قده قیمت می تونه داشته باشه سالیانه؟ از همون خوابگاه ها؟ یا همون سوئیت ها.
    بعد این که حالا اگه یه نمه دورتر باشه از دانشگاه ولی پول ترنسپورتیشن خیلی نشه که ا زپول خونه بالا بزنه هم اشکال نداره. ولی خیلی دور نه که تو برف و اینا سخت بشه!
    همون اتاق یا سوئیت کوچک میشه. اوشاوا شهر خیلی بزرگی نیست و رفت و آمد گرون در نمیاد، با این وجود فقط همون نزدیک دانشگاه خونه یا اتاق بگیرید. دانشگاه UOIT در منطقه شمالی اوشاواست که یک منطقه رزیدنشال نسبتا مدرن مثل بقیه حومه های تورنتو است. ولی منطقه داون تاون و جنوب اوشاوا مرکز صنایع اتومبیل سازی کانادا و اصولا یک منطقه کارگری است که ممکنه خیلی براتون مناسب نباشه. مثل بقیه شهرهای کوچک تر کانادا، در اوشاوا مجتمع های آپارتمانی کم است و اونهایی که داون تاون شهر هستند بدرد زندگی شما نمیخوره. در منطقه شمالی شهر اگر بخواهید آپارتمان بگیرید همه نزدیک خود دانشگاه هستند ولی این آپارتمانها نسبتا قدیمی هستند و هزینه شون هم بیشتره. بیشتر دانشجویان UOIT یا خوابگاه دانشگاه هستند یا چند نفری خونه های نزدیک دانشگاه رو اجاره میکنند، و اخیرا هم یک ساختمان ویژه اسکان دانشجویی خصوصی نزدیک دانشگاه ساخته شده که ان هم آپارتمانهای اشتراکی میدهد (www.villagesuitesoshawa.ca) بهر حال انتخاب هایتان در اوشاوا خیلی زیاد نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Atib نمایش پست ها
    ممنون متوجه شدم.
    سوال دیگه اینکه من خودم برای master می خوام اقدام کنم، آیا احتمال اینکه بتونم RA/TA یا اینکه همونطور که شما گفتین برای کار، استادا قبولم کنن خیلی کمه اونم از همون ترم اول؟البته می دونم این چیزا برمی گرده به رزومه و معدل و ...
    ولی یه اطلاعات کلی می خواستم ازتون.
    سوال آخرم اینکه من برای fall 2013 می خوام درسم رو شروع کنم باید از الان شروع کنم به استادای هر دانشگاه شرایطمو گفتن و منتظر جواب باشم؟ راستش یکم تو پروسه ی دنبال استاد گشتن مشکل دارم.می خوام بدونم همین جوری همه از استادا پذیرش می گیرن؟، یا یه دوستی اگه اون ور بتونی داشته باشی هم می تونه تاثیر گذار باشه؟

ممنون از کمکتون.
    معمولا شانس گرفتن ta/raاز استاد در دورهmaster خیلی کمتر از p.h.dهستش ولی غیر ممکن هم نیست-من خودم بهت شخصا توصیه میکنم ارشد رو ایران بگیری وبرای دکترا با یک رزومه خوب اقدام کنی که شانست برای گرفتن پذیرش با فاند در امریکا وکانادا تا حدود 80% میشه-یا میتونی در نروژ یا فنلاند رایگان تحصیل کنی -در کل بستگی به خودت داره - در جواب سوال دومت در دوره ارشد باید مستقیما با دانشگاه تماس بگیری نه با استاد واگر اشنایی در حوزه منطقه مورد نظرت داشته باشی خب 100% یه نکته مثبت برات حساب میشه-موفق باشی.

رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza21 نمایش پست ها
    معمولا شانس گرفتن ta/raاز استاد در دورهmaster خیلی کمتر از p.h.dهستش ولی غیر ممکن هم نیست-من خودم بهت شخصا توصیه میکنم ارشد رو ایران بگیری وبرای دکترا با یک رزومه خوب اقدام کنی که شانست برای گرفتن پذیرش با فاند در امریکا وکانادا تا حدود 80% میشه-یا میتونی در نروژ یا فنلاند رایگان تحصیل کنی -در کل بستگی به خودت داره - در جواب سوال دومت در دوره ارشد باید مستقیما با دانشگاه تماس بگیری نه با استاد واگر اشنایی در حوزه منطقه مورد نظرت داشته باشی خب 100% یه نکته مثبت برات حساب میشه-موفق باشی.
    من اون فاندو گه پایین نوشتم واسه مستر گرفتم و دوستم پارسال واسه دکتری رفت و همش 5 تا از من بیشتر می گیره. بچه ها هم امسال واسه دکتری قبول شدند. می تونی مقیاس کنی که ممگنه حتی با دکتری هم فاند کم بهت بدن.

ApplyAbroad Guru

من اون فاندو گه پایین نوشتم واسه مستر گرفتم و دوستم پارسال واسه دکتری رفت و همش 5 تا از من بیشتر می گیره. بچه ها هم امسال واسه دکتری قبول شدند. می تونی مقیاس کنی که ممگنه حتی با دکتری هم فاند کم بهت بدن.
    UOIT اصولا بدون فاند به دانشجوهای اینترنشنال پذیرش در دوره های تز دار نمیده یعنی با هزینه شخصی نمیتونید برید مگر برای دوره های course-based. اینطور که شنیدم دانشگاههای دیگر انتاریو هم کم و بیش همین سیاست رو دارند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)