صفحه 48 از 137 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    UOIT اصولا بدون فاند به دانشجوهای اینترنشنال پذیرش در دوره های تز دار نمیده یعنی با هزینه شخصی نمیتونید برید مگر برای دوره های course-based. اینطور که شنیدم دانشگاههای دیگر انتاریو هم کم و بیش همین سیاست رو دارند.
    بله بله! دقیقا ایالتشون موظفشون کرده که پول کامل به بچه ها بدن. من دقیقا به همین دلیل اوتاوا اپلای نکردم برای این که استاده گفت همین رو و گفت من پول ندارم همه ی هزینه هات رو بدهم و من گفتم خوم یه کم می آرم، گفت که نمی شه، موظف هستیم که تمام و کمال بدیم محارج دانشجو را.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Junior Member Rezalight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Atib نمایش پست ها
    ببخشید یعنی با یک RA یا TA بودن میشه هزینه دانشگاه در آمریکا رو تامین کرد؟ چون شما نوشتین : معمولا Tuition و Fee رو پرداخت نمی‌کنید، چون هزینه ها ی دانشگاه های آمریکا حالا بگیم مثلا نسبت به کانادا بیشتر هست اینو میگم، من تو قسمت نتایج پذیرش همین سایت که نگاه می کنم مثلا نوشتن RA بعد 15000 تا که این تمامه هزینه رو پوشش نمیده مسلما!یکم گیج شدم، میشه توضیح بدین.
    دوست عزیز این سوال شما خیلی کلی هست . به مقدار RA یا TA ، شهری که دانشگاه شما در آن است و خیلی چیزها بستگی دارد .
    بطور مثال هزینه ی زندگی در نیویورک یا کالیفرنیا با هزینه ی زندگی در آلاباما تفاوت دارد و خیلی چیزهای دیگه .

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    بچه ها 23000 تا کانادا بهم میدن. 15.300 تاش می ره واسه تویشن. خرجی هم که برام نوشتن، تقریبا کلا در می آد 29-30 هزار تا در سال.
    16 تا دست کم نوشتن دانشگاه خق تحقیق می ده و 9 تا تی ای.
    به نظرتون برای کانادا کافیه؟ شهر اوشاوا. اونتاریو.
    من نمی تونم خونه اشترارکی بگیرم. سختمه.
    باید یه سوئیت کوچولو بگیرم. اینم لخاظ کنید لطفا.
    اگر اهله اشرافی زندگی کردن نباشی که عالیه .
    حالا از شوخی گذشته بگم ... یکی از دوستانم که پذیرش گرفته بود ( بدون فاند ) در گوگل در مورد ایالت اهایو آمریکا در سرچ کرده بود و سایتی به دست آورده بود که توش کلیه جزئیات
    ( از خرد و خوراک بگیر تا قیمت رهن و اجاره خونه ) در دسترس بود . حالا تو هم در مورد این شهرت یه سرچی بکن شاید کمکت کنه !

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : کافی بودن مقدار کمک هزینه دریافتی برای هزینه های تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط oomid نمایش پست ها
    با درود بر دوستان خوبم!
    معمولا دانشگاه ها برای apply کردن، مبلغی را درخواست می کنند، حال اگر بخواهم full fund بگیرم و برای بورس اقدام کنم، چه مراحلی را باید طی کرد، باید مانند کسی که می خواهد apply کند، مدارک را ارسال کنم و بعد (یا هم زمان) تقاضای فاند کنم؟! و اگر قرار باشد برای هر دانشگاه که مدارک می فرستم قرار باشد هزینه ای برای بررسی مدارکم بدهم و در پایان بگوید که پذیرش می شود اما فاندی در کار نیست که باید هزینه زیادی را متقبل شوم؟!
    ممنون خواهم شد اگر دوستی پاسخ مرا بدهد.
    با سپاس فراوان
    دوست عزیز قبل از پرسیدن سوال ، قسمت ویکی سایت را کامل مطالعه کنید .
    جواب سوالتان را آنجا پیدا میکنید !
    موفق باشید

رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezalight نمایش پست ها
    اگر اهله اشرافی زندگی کردن نباشی که عالیه .
    حالا از شوخی گذشته بگم ... یکی از دوستانم که پذیرش گرفته بود ( بدون فاند ) در گوگل در مورد ایالت اهایو آمریکا در سرچ کرده بود و سایتی به دست آورده بود که توش کلیه جزئیات
    ( از خرد و خوراک بگیر تا قیمت رهن و اجاره خونه ) در دسترس بود . حالا تو هم در مورد این شهرت یه سرچی بکن شاید کمکت کنه !
    والا اون خرج هایی که می گی با سرچ پیدا کن رو خود دانشگاه زجمت کشیده واسم نوشته. ولی حدود 7-9 هزار تایی کم می آد! جالا دیگه فقیرانه بگیریم م یشه 5 هزرا تا!
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

رشته و دانشگاه
    iut

پیش فرض پاسخ : کافی بودن مقدار کمک هزینه دریافتی برای هزینه های تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezalight نمایش پست ها
    دوست عزیز قبل از پرسیدن سوال ، قسمت ویکی سایت را کامل مطالعه کنید .
    جواب سوالتان را آنجا پیدا میکنید !
    موفق باشید
    هیچ فرقی نداره. همه باید اون پول ها رو بدن.

Junior Member Arsenal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software

سلام دوستان
    من کاردانی نرم افزار با معدل 15.28 و کارشناسی نرم افزار با معدل 17.41 از دانشگاه ازاد دارم
    چند تا سوال داشتم:
    1- به نظر شما با این شرایط وگرفتن نمره 1300 در gre و 105 در تافل شانس گرفتن پذیرش همراه با فاند رو از دانشگاههای امریکا دارم؟
    2- من یکسال وقت دارم به نظر شما این یکسال رو صرف خوندن روی کنکور ارشد کنم یا وقت بزارم نمره های بالا رو تو زبان کسر کنم؟
    3- معدل کل من چه جوری حساب میشه . با هم جمع میشن تقسیم بر دو میشن یا نمره درسا تک تک محاسبه میشن؟(البته ببخشید این سوال ربطی به تاپیک نداره)
    از همه دوستان با تجربه خواهش می کنم کمک کنند.

Junior Member

آیا دانشگاه های امریکا به دوره فوق لیسانس هم فاند میدن؟ برای رشته های انسانی مثل جغرافیا و برنامه ریزی شهری

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

بچه ها من یه سوالی داشتم.
    من ایمیل پذیرشی که از دپارتمان برام اومده توش این جمله ذکر شده:
    We are pleased to offer you a graduate assistantship. This position includes a stipend of $23,000 for 12 months, and a full tuition remission and a health insurance subsidy.
    این به معنی فول فاند هست ؟ هنوز از ظرف graduate school ایمیلی برام نیومده که توضیحات بیشتر توش باشه و توی سایتشون هم هرچی گشتم نتونستم ریز مخارج رو پیدا کنم.
    کلا زمانی میگیم فول فاند که مبلغی که میگیریم به اندازه یا بیشتر از مخارجی که باید بپردازیم باشه ؟
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

نقل قول نوشته اصلی توسط BehnoushHajian نمایش پست ها
    بچه ها من یه سوالی داشتم.
    من ایمیل پذیرشی که از دپارتمان برام اومده توش این جمله ذکر شده:
    We are pleased to offer you a graduate assistantship. This position includes a stipend of $23,000 for 12 months, and a full tuition remission and a health insurance subsidy.
    این به معنی فول فاند هست ؟ هنوز از ظرف graduate school ایمیلی برام نیومده که توضیحات بیشتر توش باشه و توی سایتشون هم هرچی گشتم نتونستم ریز مخارج رو پیدا کنم.
    کلا زمانی میگیم فول فاند که مبلغی که میگیریم به اندازه یا بیشتر از مخارجی که باید بپردازیم باشه ؟
    بله فول فاند به این معنیه که فاندی که می دن همه هزینه هاتون رو پوشش بده؛ الان توی این جمله نوشته شهریه رو براتون waive کردن و نیازی به پرداخت شهریه ندارید و بنابراین فقط باید ببینید هزینه های زندگی سالیانه در اونجا چقدره و معمولن توی خود وبسایت دانشگاه یک برآوردی داده میشه ! (البته جسارت نباشه خودتون استادید، فقط برای اطمینان گفتم) !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)