صفحه 49 از 137 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط BehnoushHajian نمایش پست ها
    بچه ها من یه سوالی داشتم.
    من ایمیل پذیرشی که از دپارتمان برام اومده توش این جمله ذکر شده:
    We are pleased to offer you a graduate assistantship. This position includes a stipend of $23,000 for 12 months, and a full tuition remission and a health insurance subsidy.
    این به معنی فول فاند هست ؟ هنوز از ظرف graduate school ایمیلی برام نیومده که توضیحات بیشتر توش باشه و توی سایتشون هم هرچی گشتم نتونستم ریز مخارج رو پیدا کنم.
    کلا زمانی میگیم فول فاند که مبلغی که میگیریم به اندازه یا بیشتر از مخارجی که باید بپردازیم باشه ؟
    تبریک میگم بهنوش جان، بله یعنی فول فاند هستی. 23 هزاتا هم مبلغ خیلی خوبیه، ماهی 1916 تا بهت میدن. ببین بعضی نامه های فاند هم هست که ریز شهریه، بیمه و اینجور موارد رو مینویسه. و همچنین ریز پرداختی ماهیانه رو هم ذکر می کنه. ولی خوشبختانه برای تو بخشیده شده. البته اگه شهریه داشتی فاندت 33 هزارتا میشد که مثلا 10 هزارتاش برای شهریه می رفت.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط szs1982 نمایش پست ها
    آیا دانشگاه های امریکا به دوره فوق لیسانس هم فاند میدن؟ برای رشته های انسانی مثل جغرافیا و برنامه ریزی شهری
    بسیار بسیار نادر هست کسی برای لیسانس از دپارتمان فاند بگیره. مخصوصا اینترنشنال ها. برای گرفتن فاند از موسسات خارج دانشگاه شاید بتونید اقدام کنید. که خوب اون هم فول فاند نخواهد بود.

Junior Member Atib آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software-Engineering/Alzahra

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    بسیار بسیار نادر هست کسی برای لیسانس از دپارتمان فاند بگیره. مخصوصا اینترنشنال ها. برای گرفتن فاند از موسسات خارج دانشگاه شاید بتونید اقدام کنید. که خوب اون هم فول فاند نخواهد بود.
    من هم برای کارشناسی ارشد می خوام اقدام کنم، احتمال اینکه استاد RA من رو قبول کنه هم یعنی خیلی کمه؟ من کامپیوتر-نرم خوندم، دو تا از درس های فوق لیسانس رو هم سر کلاس رفتم و مثل یه دانشچوی ارشد واقعا خوندم.تزم هم یه چیز سطح بالا بوده. آیا این ها می تونه استاد رو برای RA قانع کنه؟
    Formula for success: rise early, work hard, strike oil
    J. Paul Getty

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Atib نمایش پست ها
    من هم برای کارشناسی ارشد می خوام اقدام کنم، احتمال اینکه استاد RA من رو قبول کنه هم یعنی خیلی کمه؟ من کامپیوتر-نرم خوندم، دو تا از درس های فوق لیسانس رو هم سر کلاس رفتم و مثل یه دانشچوی ارشد واقعا خوندم.تزم هم یه چیز سطح بالا بوده. آیا این ها می تونه استاد رو برای RA قانع کنه؟
    بله میتونه قانع کنه. قضیه تحصیلات تکمیلی با لیسانس کاملا متفاوته. هرچه رزومه پژوهشی اتون قوی تر باشه احتمال گرفتن RA بیشتره.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    بله میتونه قانع کنه. قضیه تحصیلات تکمیلی با لیسانس کاملا متفاوته. هرچه رزومه پژوهشی اتون قوی تر باشه احتمال گرفتن RA بیشتره.
    ممنون از جوابتون.
    یک سوال دیگه برام پیش اومد. RA گرفتن از استاد تقریبا چه مقدار از هزینه ها رو پوشش میده، البته با توجه به هزینه های دانشگاه های آمریکا، من جواب های مختلفی برای این سوال شنیدم و کمی گیج شدم، آیا هزینه ای که برای RA می گیریم یه مقدار خاصی داره یا نه هر دانشگاهی و هر استادی مقدار خاص خودش رو بیان می کنه؟
    J. Paul Getty

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Atib نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون.
    یک سوال دیگه برام پیش اومد. RA گرفتن از استاد تقریبا چه مقدار از هزینه ها رو پوشش میده، البته با توجه به هزینه های دانشگاه های آمریکا، من جواب های مختلفی برای این سوال شنیدم و کمی گیج شدم، آیا هزینه ای که برای RA می گیریم یه مقدار خاصی داره یا نه هر دانشگاهی و هر استادی مقدار خاص خودش رو بیان می کنه؟
    بله بستگی به دانشگاه و بودجه ای که برای شما در نظر می گیرن داره. گاهی ممکنه قسمتی از هزینه ها رو پوشش بده که میشه Partial Fund. ولی معمولا RA ها، طوری تنظیم میشه که تمامی هزینه ها رو پوشش بده، و البته به خاطر همین دلیل هم هست که بدست آوردن این نوع فاند کمی سخت تره.

رشته و دانشگاه

دوستان دانشگاه Buffalo زده financial aid نداره یا دوستان تو فروم خوندم که نوشتن فاند نمیده. حالا این یعنی با استادا اگه مکاتبه کنیم برای RA، که اینم نوعی فانده، استاد ما رو که International students میشیم قبول نمیکنه؟ چون اینو توی فکر کنم قسمت International students دیدم.
    J. Paul Getty

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi_s نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام

حالا دیگه من چی کار کنم الان حدود 2 ماه هست که منتظرم. ایا من به استاد دیگه ای ایمیل بزنم؟ ایا من به خود همین استاد بگم چرا خودت پول نمیدی؟ یا چی کار کنم؟
    برای پیگیری بیشتر و پیدا کردن فاند باید چی کار کنم به نطرتون.
    الان خیلی از بچه هایی که در این دو ماه پذیرش شدن دارن فاند ها را می گیرند و این استاد با این کار دست مرا بسته. دوستان لطفا راهنمایی کنید......
    ممنون
    به نظرم حتما با استادتون اتمام حجت کنید. ببینید اگه ایشون میخواست شما رو بگیره، طبق اون چیزی که میگید فاند داره، حتما تا الان نامه فاندتون اومده بود. ضمن اینکه فاندی که دانشکده میده TA هست، که هم رقابتی تره و هم مشکلات خودشو داره (معمولا کمتر از RA هست و هم اینکه تدریس و مشکلات مربوطه). بهش بگید آقا من بدون فاند نمیتونم اصلا بیام. اگه میشه تکلیف من رو مشخص کنید. اگه دیدید همچنان داره طفره میره، حتما به استادای دیگه ایمیل بزنید.

Junior Member samaneh1986-13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering(phd)- Isfahan university

سلام
    به نظر شما با شرایط زیر امکان دریافت فاند از دانشگاه های بالای مالزی یا سنگاپور برای دکتری کامپیوتر هست؟
    - لیسانس کامپیوتر - نرم افزار با معدل 15.5 از دانشگاه سراسری کاشان
    - ارشد نرم افزار دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 17.1
    - نمره ilts برابر 6.50
    - 4 سال سابقه کار بر روی پروژه های مرتبط با زمینه apply
    - فاقد مقاله
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh1986-13 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر شما با شرایط زیر امکان دریافت فاند از دانشگاه های بالای مالزی یا سنگاپور برای دکتری کامپیوتر هست؟
    - لیسانس کامپیوتر - نرم افزار با معدل 15.5 از دانشگاه سراسری کاشان
    - ارشد نرم افزار دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 17.1
    - نمره ilts برابر 6.50
    - 4 سال سابقه کار بر روی پروژه های مرتبط با زمینه apply
    - فاقد مقاله
    ممنون
    سلام این وبسایت مربوط به بورس دولت مالزی هست.
    میتونی از خودشون بپرسی:

https://payloan.mohe.gov.my/MIS/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)