صفحه 52 از 137 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Junior Member

پیش فرض پاسخ : full fund

من یک سوال داشتم که ایا بعد از گرفتن I20 باز هم میشه فاند گرفت؟ چه جوری اقدام کنم و اینکه میشه با این I20وقت سفارت بگیرم بعد با i20 با فاند برم؟ ممنوم میشم راهنماییم کنید

سلام دوستان
    توی آفر ادمیشن من اینجوری نوشته:
    You have been awarded a full funding package that will cover the first four years of study. The package
    includes tuition, a stipend of $5300 per term, and health insurance (Gradcare) for fall and winter terms; a combination
    of teaching/research assistantship and fellowship
    ولی الان برای صدور I20 ازم یه BS می خواد به مبلغ 8600$ برای سال اول. این چه جوریه به نظرتون؟ البته هزینه زندگی رو تو سایتشون زده سالی 18000$ و 1000$ هم کتاب و اینجور چیزا، که این الان داره سالی 10600$ به من میده. این پذیرش فول فانده ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

کسی میتونه بگه با این ایمیل پذیرش، مقدار دقیق فاندی که برای من در نظر گرفتند، چقدره؟
    Dear -,

The State University at Buffalo Mechanical and Aerospace Engineering Department is pleased to inform you of the Graduate Committee Review Boards’ decision of recommending your acceptance into our Mechanical and Aerospace Engineering graduate program with a Teaching Assistantship for the falland spring of 2012-2013 provided you have met all of the minimum requirements. This appointment is for 10 months, and you will receive a stipend in the amount of approximately $15,680 (this amount can change). Students are required to pay their own fees, which amount to approximately $700 per semester. Your stipend will be paid bi-weekly commencing about four weeks after the start of classes. All Teaching Assistants must be full-time students.

Additionally, this department is pleased to offer you a graduate student tuition scholarship for theacademic year of 2012-2013. Our expectation is that, barring unforeseen changes in the state budget, the amount allocated will cover your tuition for full-time status.

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1812003 نمایش پست ها
    کسی میتونه بگه با این ایمیل پذیرش، مقدار دقیق فاندی که برای من در نظر گرفتند، چقدره؟
    Dear -,

The State University at Buffalo Mechanical and Aerospace Engineering Department is pleased to inform you of the Graduate Committee Review Boards’ decision of recommending your acceptance into our Mechanical and Aerospace Engineering graduate program with a Teaching Assistantship for the falland spring of 2012-2013 provided you have met all of the minimum requirements. This appointment is for 10 months, and you will receive a stipend in the amount of approximately $15,680 (this amount can change). Students are required to pay their own fees, which amount to approximately $700 per semester. Your stipend will be paid bi-weekly commencing about four weeks after the start of classes. All Teaching Assistants must be full-time students.

Additionally, this department is pleased to offer you a graduate student tuition scholarship for theacademic year of 2012-2013. Our expectation is that, barring unforeseen changes in the state budget, the amount allocated will cover your tuition for full-time status.
    بهتون TA دادن برای پاییز و بهار 2012-2013 به شرطی که شرایط لازم رو داشته باشید (معمولا میگن که باید معدلتون از یه مقدار مشخصی پایینتر نیاد تا بتونید این کار رو ادامه بدید)
    مدتش هم برای 10 ماهه مبلغش هم در صورتی که تغییر نکنه در حدود 15،680$ هست.
    هر Fee که بهتون بخوره، رو باید از این پول خودتون بدید. مثلا Student association fee , ... که گفته برای هر ترم حدودا 700$ میشه

پولی که بهتون میدن یک هفته در میون داده میشه و زمان شروعش هم تقریبا 4 هفته بعد از شروع کلاسهاست.
    (یعنی 1 ماه هیچی بهتون نمیدن و آخر اون ماه تازه پرداختها شروع میشه.پس برای این 1 ماه باید با خودتون پول داشته باشید که هزینه هاتون رو بپردازید،تا اینکه اونها بهتون حقوقتون رو پرداخت کنند)

برای پست TA هم حتما باید دانشجوی تمام وقت باشید

برای سال 2012-2013 هم بهتون یه بورسی برای شهریه دانشگاه میدن، که با توجه به بودجه ای که دارن، انتظار دارن که اون بورس کل شهریه شما رو پوشش بده.

* معمولا کسایی که TA,RA میشن از پرداخت شهریه معاف میشن.دانشگاه هم یه جورایی همین رو به ما گفته، منتها دست خودش رو باز گذاشته که اگه یه وقت بودجش کم اومد یا سال دیگه کم شد،به شما بگه که یه بخشی از شهریه رو خودتون بدید. ولی فعلا برای شهریه هیچی نباید پرداخت کنید.

در ضمن این فقط برای 1 سال هست. اگه دورتون 2 ساله است، برای سال بعد یا دوباره باید درخواست بدید یا اینکه اگه شرایط مناسب (معدل) رو حفظ کنید ممکنه خودبه خود دوباره تمدید بشه. این قضیه رو میتونید الان ازشون بپرسید که شرایط تمدید این چی هست.
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

Junior Member

سلام
    دوستان من می خواستم واسه phd اقدام کنم .فقط یک سوال داشتم ایا فاند همون حقوق ماهیانه است؟ ببخشید که این سوال رو پرسیدم اخه من تازه واردم
    مرسی

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

نقل قول نوشته اصلی توسط polsaar نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من می خواستم واسه phd اقدام کنم .فقط یک سوال داشتم ایا فاند همون حقوق ماهیانه است؟ ببخشید که این سوال رو پرسیدم اخه من تازه واردم
    مرسی
    فاند در واقع ساپورت مالی هست . اگه فول فاند باشید این فاند هم شهریه رو کاور میکنه هم شامل یه مبلغی به عنوان حقوق ماهانه در قالب TA یا RA برای تامین هزینه های زندگی هست. اگه partial fund باشید این فاند مقداری از هزینه های شمارو تامین میکنه و بقیشو رو باید بپردازید و اگه فاند اصلا نداشته باشید باید کل هزینه ها شامل شهریه و هزینه زندگی رو خودتون بپردازید.
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

سلام، (با توجه به وضعیت فوق اضطراری اینجانب، لطفا جواب بدید! به دلیل یک سری مشکلات، باید هر چه زودتر تصمیم بگیرم.)
    به نظر شما میشه با این رزومه فاند کامل از دانشگاه های کانادا گرفت؟ من شنیدم که فاند گرفتن از دانشگاه های کانادا خیلی سخته ، ولی چون وقت کافی برای خوندن جی آر ای ندارم، نمیتونم واسه آمریکا اقدام کنم.
    دانشجوی کارشناسی برق دانشگاه تهران، گرایش قدرت
    معدل کل 17.5
    T.A در 2تا از دروس دانشکده برق به مدت دو ترم
    تافل ندادم ، ولی احتمالا بالای 95 رو می گیرم
    Recomendation از دو-سه تا از اساتید خوب می تونم بگیرم
    مقاله ندارم
    رتبه ی دو رقمی کنکور و عضویت در بنیاد ملی نخبگان تاثیر داره؟
    لطفا راهنمایی کنید که از کدوم یکی از دانشگاه های کانادا می تونم فاند کامل بگیرم؟
    یه سوال دیگه ،( ببخشید اگه یه کم ابتداییه): آیا فاند کامل دانشگاه های کانادا،,واقعا کامله؟ یعنی بعدا دیگه لازم نیس از حساب شخصیم هزینه کنم؟
    پیشاپیش ممنون از جوابتون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadamin نمایش پست ها
    سلام، (با توجه به وضعیت فوق اضطراری اینجانب، لطفا جواب بدید! به دلیل یک سری مشکلات، باید هر چه زودتر تصمیم بگیرم.)
    به نظر شما میشه با این رزومه فاند کامل از دانشگاه های کانادا گرفت؟ من شنیدم که فاند گرفتن از دانشگاه های کانادا خیلی سخته ، ولی چون وقت کافی برای خوندن جی آر ای ندارم، نمیتونم واسه آمریکا اقدام کنم.
    دانشجوی کارشناسی برق دانشگاه تهران، گرایش قدرت
    معدل کل 17.5
    T.A در 2تا از دروس دانشکده برق به مدت دو ترم
    تافل ندادم ، ولی احتمالا بالای 95 رو می گیرم
    Recomendation از دو-سه تا از اساتید خوب می تونم بگیرم
    مقاله ندارم
    رتبه ی دو رقمی کنکور و عضویت در بنیاد ملی نخبگان تاثیر داره؟
    لطفا راهنمایی کنید که از کدوم یکی از دانشگاه های کانادا می تونم فاند کامل بگیرم؟
    یه سوال دیگه ،( ببخشید اگه یه کم ابتداییه): آیا فاند کامل دانشگاه های کانادا،,واقعا کامله؟ یعنی بعدا دیگه لازم نیس از حساب شخصیم هزینه کنم؟
    پیشاپیش ممنون از جوابتون
    سلام
    تافل رو نمره ی خوبی بگیرید شانس بسیار خوبی خواهید داشت. فقط با اساتید تماس بگیرید، چون کانادا خیلی خیلی تماس با استاد مهم هست. به نظر من از کلیه رنک های کانادا از تورنتو گرفته تا مک گیل، البرتا، یو بی سی...شانس خواهید داشت. نگران مقاله هم نباشید برای کارشناسی ها مهم نیست.
    رتبه ی کنکور هم برای اساتیدی که دانشجوی ایرانی دارن مهمه..چون حتی اگه خودشون اشنایی نداشته باشن از بچه های ایرانی ممکنه بپرسن. برای خود اساتید ایرانی هم تاثیر مثبت داره. فول فاند ها هم عموما کلیه هزینه ها رو برای یه زندگی دانشجویی پوشش میدن...اگه فول فاند باشید جای نگرانی وجود نداره. نکته ی دیگه اینه بعضی از دانشگاههای کانادا بعضی از دپارتمانهاشون نمره ی GRE جز الزامات هست. حتما دپارتمان مربوطه رو هم چک کنید. مثلا UBC رو میدونم که بعضی دپارتماناش GRE میخوان!
    ویرایش توسط mahmoudb : May 7th, 2012 در ساعت 12:26 AM دلیل: تکمیل اطلاعات

سلام به همگی

نظر دوستان رو راجب به این نتیجه ی پذیرش میخواستم بدونم به نظرتون اصلا واقعی هست و امکان دارد؟

یعنی تافل 112 تا این حد 52000$ تاثیر گذار است؟

من که فکر میکنم کاملا غلط یا با اطلاعات ناقص وارد شده باشد

با معدل کارشناسی 12.8 هر چقدر هم که رزومه کاملی داشته باشیم امکان گرفتن فاند ارشد وجود ندارد

http://www.applyabroad.org/forum/adm...report&ar=1957

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط extremeenzo نمایش پست ها
    سلام به همگی

نظر دوستان رو راجب به این نتیجه ی پذیرش میخواستم بدونم به نظرتون اصلا واقعی هست و امکان دارد؟

یعنی تافل 112 تا این حد 52000$ تاثیر گذار است؟

من که فکر میکنم کاملا غلط یا با اطلاعات ناقص وارد شده باشد

با معدل کارشناسی 12.8 هر چقدر هم که رزومه کاملی داشته باشیم امکان گرفتن فاند ارشد وجود ندارد

http://www.applyabroad.org/forum/adm...report&ar=1957
    بعضی از نتایج پذیرش رو نمیشه زیاد بهش اعتماد کرد، اغلب ناقص و یا دروغ وارد میکنند.!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)