صفحه 54 از 137 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Junior Member

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط free.will77 نمایش پست ها
    بچه های هنر که می خواین full fund بگیرین این سایتو ببینین:

http://www.ehow.com/list_6292148_art...olarships.html

راستی مدیران عزیز چرا من نمی تونم یه thread بزنم؟ مجبور شدم اینو اینجا بزارم. /www.scad.edu و /www.cca.edu خیلی عالین. البته فقط تو آمریکاس. اگه کسی چیز دیگه میدونه بگه please!
    با سلام من میتونم با لیسانس حسابداری واسه فوق رشته های هنری فاند بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BehnoushHajian نمایش پست ها
    بچه ها من یه سوالی داشتم.
    من ایمیل پذیرشی که از دپارتمان برام اومده توش این جمله ذکر شده:
    We are pleased to offer you a graduate assistantship. This position includes a stipend of $23,000 for 12 months, and a full tuition remission and a health insurance subsidy.
    این به معنی فول فاند هست ؟ هنوز از ظرف graduate school ایمیلی برام نیومده که توضیحات بیشتر توش باشه و توی سایتشون هم هرچی گشتم نتونستم ریز مخارج رو پیدا کنم.
    کلا زمانی میگیم فول فاند که مبلغی که میگیریم به اندازه یا بیشتر از مخارجی که باید بپردازیم باشه ؟
    میشه بپرسم چطوری این فاند رو گرفتید؟ شرایطتتون چجوری بود؟ معدل...مقاله.....زبان و غیره؟

Junior Member

معدل 15/87 دانشگاه آزاد خوراسگان مقطع لیسانس
    رشته حسابداری
    مقاله ندارم
    نمره تافل یا ایلتس یا جی آر ای بالایی می تونم بگیرم
    میتونم واسه مقطع فوق لیسانس از کانادا یا امریکا فاند بگیرم؟ بچه ها کمک کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1365 نمایش پست ها
    معدل 15/87 دانشگاه آزاد خوراسگان مقطع لیسانس
    رشته حسابداری
    مقاله ندارم
    نمره تافل یا ایلتس یا جی آر ای بالایی می تونم بگیرم
    میتونم واسه مقطع فوق لیسانس از کانادا یا امریکا فاند بگیرم؟ بچه ها کمک کنید
    بدون نمره زبان و GMAT که نمیشه هیچ نظری داد دوست عزیز. فاند هم برای فوق لیسانس اصولا کمه. رشته شما هم خیلی کسی روی این فروم نبوده که بتونه ارزیابی کنه. نتایج پذیرش فروم رو یک نگاهی بکنید ببینید کسی هست برای رشته شما فاند گرفته باشه و با شرایط خودتون مقایسه کنید.

Junior Member Arsenal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software

سلام دوستان
    من کاردانی نرم افزار با معدل 15.28 و کارشناسی نرم افزار با معدل 17.41 از دانشگاه ازاد دارم
    چند تا سوال داشتم:
    1- به نظر شما با این شرایط وگرفتن نمره 1300 (ورژن قدیم)در gre و 105 در تافل شانس گرفتن پذیرش همراه با فول فاند دارم؟
    2- من 1/4/91 دارم میرم خدمت و باید 21 ماه خدمت کنم به نظر شما تو این مدت وقتمو واسه خوندن gre و زبان بذارم و نمره های بالا رو کسب کنم ویا خودمو واسه کنکور ارشد آماده کنم و بعد از ارشد apply کنم؟
    3- معدل کل من چه جوری حساب میشه . با هم جمع میشن تقسیم بر دو میشن یا نمره درسا تک تک محاسبه میشن؟(البته ببخشید این سوال ربطی به تاپیک نداره)
    از همه دوستان با تجربه خواهش می کنم کمک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsenal نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کاردانی نرم افزار با معدل 15.28 و کارشناسی نرم افزار با معدل 17.41 از دانشگاه ازاد دارم
    چند تا سوال داشتم:
    1- به نظر شما با این شرایط وگرفتن نمره 1300 (ورژن قدیم)در gre و 105 در تافل شانس گرفتن پذیرش همراه با فول فاند دارم؟
    2- من 1/4/91 دارم میرم خدمت و باید 21 ماه خدمت کنم به نظر شما تو این مدت وقتمو واسه خوندن gre و زبان بذارم و نمره های بالا رو کسب کنم ویا خودمو واسه کنکور ارشد آماده کنم و بعد از ارشد apply کنم؟
    3- معدل کل من چه جوری حساب میشه . با هم جمع میشن تقسیم بر دو میشن یا نمره درسا تک تک محاسبه میشن؟(البته ببخشید این سوال ربطی به تاپیک نداره)
    از همه دوستان با تجربه خواهش می کنم کمک کنید
    سلام بر شما دوست عزیز
    در مورد جواب سوال اولت نمی تونم نظری بدم بقیه بچه ها می تونن نظر بدن.
    در مورد سوال دومت هم به نظر من بستگی به هدفت و شرایطتت داره مثلا اگه مثل بعضی ها که فقط هدفشون رفتنه هدفت این طوری باشه اصلا برای کنکور ارشد وقت نذار که در این حالت خوب مسلما باید این شرایط رو هم در نظر بگیری که شاید نتونی فاند بگیری آیا می تونی با هزینه خودت برا ارشد بری؟؟ چون همون طوری که می دونی تعداد فاندها وبورس ها برای ارشد خیلی خیلی کمتر از دکتری است. پس بدست آوردن اون هم بسیار سختتر میشه!
    این موضوع رو در نظر بگیر که برای دکتری اگه ارشد از ایران داشته باشی راحتتر می تونی برا دکتری بری اما اگه مشکل هزینه ها و اینا نداری دیگه خودت با نوجه به هدفت باید تصمیم گیری کنی.

Junior Member

سلام.من دکتری ریاضی وکامپیوتر دارم .بعد از چند ماه یگی از اساتید دانشگاهای اروپا قبول کرد که ادوایزرم باشه مثل اینکه از کارم خوششی اومد فقط گقت این دانشگاه فاند گرفتن سخته اگه بتونی از یه جایی اسکالرشیپ بگیری خیلی خوبه خودش هم قبول کرد که نامه برام بنویسه خالا راهنمایی میخوام از کجا میتونم اسکالرشیپ بگیرم؟

Junior Member

سلام خدمت اعضای محترم: من پسری 16.5 ساله هستم .تا 20 ساله بشم ایشالا تافل یا ایلتسمو میگیرم.رشته تحصیلیمم ریاضی فیزیک هستش.معدلمم 19 هستش.من علاقمند ادامه تحصیل و کار و اقامت در خارج هستم.البته من پول دار نیستم و اگه برم مجبورم کار کنم و خرجمو دربیارم. میخواستم ببینم ایا استرالیا برای من مناسبه یا کشورای اروپایی یا کانادا؟درضمن اگه قبل از رفتن متاهل بشم و برم و همسرم تحصیلات عالیه نداشته باشه مشکل چیه؟میتونم اونم ببرم؟مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SAJJAD007 نمایش پست ها
    سلام خدمت اعضای محترم: من پسری 16.5 ساله هستم .تا 20 ساله بشم ایشالا تافل یا ایلتسمو میگیرم.رشته تحصیلیمم ریاضی فیزیک هستش.معدلمم 19 هستش.من علاقمند ادامه تحصیل و کار و اقامت در خارج هستم.البته من پول دار نیستم و اگه برم مجبورم کار کنم و خرجمو دربیارم. میخواستم ببینم ایا استرالیا برای من مناسبه یا کشورای اروپایی یا کانادا؟درضمن اگه قبل از رفتن متاهل بشم و برم و همسرم تحصیلات عالیه نداشته باشه مشکل چیه؟میتونم اونم ببرم؟مرسی
    کانادا رو از لیست تون کنار بگذارید. شهریه دوره های لیسانس کانادا برای دانشجویان بین المللی بسیار بالاست و شانس فاندی هم در کار نیست. در ضمن ازدواج در این سن و با درنظر گرفتن هدف شما مشکلات فراوانی برای شما به بار خواهد آورد.

Junior Member Arsenal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software

نقل قول نوشته اصلی توسط SAJJAD007 نمایش پست ها
    معمولا واسه لیسانس فاند خیلی کمه.شما که پسر درس خونی هستی بهتره واسه کنکور بخونی و یه دانشگاه تاپ قبول شی و بعد واسه ارشد اقدام کنی که بتونی فاند بگیری.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)