صفحه 56 از 137 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1370sh نمایش پست ها
    داداش میدونم من نمراتم که بده دارم میگم که اما زبانم خوبه واقعا چیکار کنم بورس بهم بدن ؟
    چند عامل میتونه اثر بد معدل پایینتون رو جبران کنه.
    1-سع کنید هر چقدر میتونید معدلتون رو تو این ترمهای باقی مونده بالا بیارید. بعضی از دانشگاهها معدل دو سال آخر تحصیل براشون مهمتره.
    2- نمره عالی از آزمون زبان. یعنی TOEFL iBT>100 یا IELTS>7.5
    3- شرکت در آزمون GRE و گرفتن نمره قابل قبول. ملاک خوب بودن هم بسته به دانشگاه فرق میکنه. بعضی دانشگاههای کانادا GRE نمیخوان، داشتنش به عنوان یک امتیاز مثبت تلقی میشه.
    4- فعالیت پژوهشیتون رو بیشتر کنید. سعی کنید یک یا دو مقاله بین المللی ارائه بدید.

رسیدن به این چهار مورد، چیزی دور از دسترس نیست. اما نیاز به همت و اراده بالا داره. اگر واقعاً قصد رفتن دارید، باید به شدت روی این موارد کار کنید. البته این پارامترها برای کشورهای آمریکا، کانادا و استرالیا صادقه، و گرنه بودن کسانی که با معدلهای پایین از اروپا، مالزی و هند و امثالهم هم پذیرش گرفتن.
    موفق باشی.

کسی میدونه منظور از عبارتPrivately funded Master's programmes چی هستش؟

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط silver1990 نمایش پست ها
    کسی میدونه منظور از عبارتPrivately funded Master's programmes چی هستش؟
    بورس غیر دولتی. مثلا یه کلیسا یا یه موسسه خیریه یا شرکت یا ... بورس میکنه چنتا دانشجو رو. برای گرفتن این بورسا باید شرایط اون موسسه خاص رو براورده کرد.
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

سلام
    من دانشجوی عمران شریف هستم . میخوام برای ارشد به آمریکا اپلای کنم . چطور میتونم فاند بگیرم؟ آیا لازمه به خود استادی که میخوام باهاش کار کنم ایمیل بزنم؟؟

سلام دوستان . من فرهود هستم امسال میرم پیش دانشگاهی . میخواستم ببینم میتونم برای خارج از کشور برای رشته ی مهندسی نرم افزار بورس بگیرم ؟ شرایطش چه جوریه ؟ چه دانشگاه هایی به دیپلمه ایران بورس میدن . خلاصه راهنمایی کنین من به شدت دنبال این هستم که برای ادامه تحصیل برم دانشگاه خوب . شرایط مالی خونواده هم جوری نیست بتونن منو ساپورت کنن یعنی دنبال فول اسکولارشیپ هستم در اولویتم . کالج هم اگه بشه میرم . ( کالج برای 17 تا 18 ساله دیگه ؟ )
    پ.ن : البته دیپلم مثکه با احتساب پیش هست . یعنی باید پیش رو بخونم .

تا جایی که من می دونم یه طرحی بود که می خواستن کلا خروج دانشجویا برای تحصیل در مقطع پایین تر از کارشناسی ارشدو ممنوع کنن. فکر کنم تصویب شد

نقل قول نوشته اصلی توسط popo_k نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی عمران شریف هستم . میخوام برای ارشد به آمریکا اپلای کنم . چطور میتونم فاند بگیرم؟ آیا لازمه به خود استادی که میخوام باهاش کار کنم ایمیل بزنم؟؟
    دوست عزیز این سؤالت که خیلی کلیه.!!! به قول اساتید یه کتاب میشه در موردش نوشت.
    ولی تجربه اپلای امسال شریف نشون داد واسه مستر اونم دانشکده عمران، تعداد افرادی که فاند گرفتن از آمریکا 1 یا 2 نفر بودن!!! من شخصا این آمار پایین رو به دلیل عدم تماس با اساتید قبل از اپلای می دونم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_p نمایش پست ها
    تا جایی که من می دونم یه طرحی بود که می خواستن کلا خروج دانشجویا برای تحصیل در مقطع پایین تر از کارشناسی ارشدو ممنوع کنن. فکر کنم تصویب شد
    این طرحی که میفرمایید کجا مطرح شده؟ اولین باره همچین چیزی میشنوم!

به نظر شما برا چی‌ باید به شما بورس بدن؟!! لیسانس رو باید ایران بخونید خارج از کشور امکان نداره. بعدش برا مقاطع بالاتر اپلای کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط spiderferi نمایش پست ها
    سلام دوستان . من فرهود هستم امسال میرم پیش دانشگاهی . میخواستم ببینم میتونم برای خارج از کشور برای رشته ی مهندسی نرم افزار بورس بگیرم ؟ شرایطش چه جوریه ؟ چه دانشگاه هایی به دیپلمه ایران بورس میدن . خلاصه راهنمایی کنین من به شدت دنبال این هستم که برای ادامه تحصیل برم دانشگاه خوب . شرایط مالی خونواده هم جوری نیست بتونن منو ساپورت کنن یعنی دنبال فول اسکولارشیپ هستم در اولویتم . کالج هم اگه بشه میرم . ( کالج برای 17 تا 18 ساله دیگه ؟ )
    پ.ن : البته دیپلم مثکه با احتساب پیش هست . یعنی باید پیش رو بخونم .

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power System Engineering

سلام دوستان.
    با این شرایط کجا میتونم فول فاند بگیرم.

رشته مهندسی برق قدرت
    1. فوق لیسانس، آزاد شهرستان، معدل 16.45
    2. لیسانس، آزاد شهرستان، 15.45،
    3. کاردانی، سراسری 14.5
    4. زبان پی بی تی 580، جی آر ای 1100 با کیو 750
    5. سابقه کار 3 سال عضو هیات علمی واحد شهرستان (ادامه دارد)
    6. مقاله 7 تا آی اس آی، و 8 تا غیر آی اس آی، 16 تا کنفرانس (ترکیه، نروژ و هند و امارات خودم ارائه دادم)
    7. عضو استعداد درخشان باشگاه پژوهشگران جوان

ممنون یشم جواب بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)