صفحه 57 از 137 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط applied نمایش پست ها
    به نظر شما برا چی‌ باید به شما بورس بدن؟!! لیسانس رو باید ایران بخونید خارج از کشور امکان نداره. بعدش برا مقاطع بالاتر اپلای کنید.
    من نمی دونم چرا اگر اطلاعات به اندازه ی کافی ندارید بقیه رو نا امید میکنید.
    ---

امکان ادامه ی تحصیل در خارج از کشور هست ولی احتمال اینکه کلیه ی هزینه ها رو خود دانشگاه بر عهده بگیره خیلی خیلی کمه چون واقعا باید outstanding باشید.
    درباره ی سربازی نمی دونم به لیسانس برای خارج از ایران معافیت تحصیلی تعلق میگیره یا خیر.

هر دانشگاهی به دیپلم ایران بورس میده اما باید گزینش بشید.
    یکی از بچه ها یه سری از بورس ها رو اینجا جمع آوری کرده بد نیست یه نگاهی بهشون بندازید.

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط فوق العاده خاص

نقل قول نوشته اصلی توسط lorn نمایش پست ها
    دوستان یینده در موقعیت خاصی قرار گرفتم بنده با یه بنده خدایی بیشتر آشنا شدم که داره می ره آمریکا و فول فاند داره (خودش می گه ماهی 8000 تا) اونم برای مقطع دکترا و پسا دکتر از یکی از دانشگاه های NEWYORK
    ولی آدم کاملا تو پریه 6 کتاب در ایران تالیف کرده 2تا isi داره در کنفرانس وایرلس لندن 2010 مقالش بهترین مقاله کنفرانس شده
    دو تا مدرک کارشناسی ارشد هم در ایران داره یکی از خواجه نصیر یکی هم از آزاد قزوین خلاصه از لحاظ علمی تو پره

آقا ما رفتیم برای گرفتن راهنمایی خلاصه بحث این شد که مگه من پول دارم که می خوام برم اونور
    والا حقیقتش بنده قصد تحصیل با هزینه شخصی در آلمان رو داشتم در مقطع ارشد و دکترا که واقعا شرایط برای تحصیلم در آلمان فراهمه پدرم اونجا تحصیل کرده خودش و....... و کلا شرایط خوبه
    اما این رفیقمون فرمودن بنده به همراه خودم می تونم 3 نفر رو برای گرفتن فاند به دانشگاهی که پذیرش گرفتم معرفی کنم
    نفر اول با 80-70 درضد فاند
    نفر دوم با 50 درصد فاند
    نفر سوم با 25 درصد فاند

خلاصه ایشون پیشنهاد کردن که اگر من در شرکتی که قرار ایشون اونجا راه بندازن 25هزار چوق سرمایه گذاری کنم ایشون برام فاند می گیره و قول کار تو همین شرکتی که قرار راه بندازه رو داد

حالا سوال از دارم که آیا همچین قضیه و فاندی وجود داره که یکی که فاند داره بتون همچین کاری کنه ؟
    تقریبا صفحه اصلی سایتم زیرو رو کردم ولی به سوالاتم پاسخی نداده

بعد اگر شما باشید اعتماد می کنید ؟
    مثلا چطوریشرایط رو به توصیف می کنید ؟
    فعلا قرار شده برای صحبت های نهایی یه جلسه بزاریم حالا من راهنمایی می خوام تو اون جلسه چی بگم چی از این آقا طلب کنم ؟ چی ازش بخوام که قابل اعتماد باشه ؟ چه مدارکی باید رو کنه برا اثبات ادعاش
    خلاصه من می خوام تو جلسه حسابی طرف رو بسنجم و یاری کنید تا بتونم از این فرصت استفاده کنم
    نه می خوام بخاطره سختگیری بی جا فرصت رو از دست بدم نه می خوام که زبونم لال سرم کلاه بره می دونید که چی می گم

کل نت رو گشتم تا به اینجا رسیدم تا سوالم رو مطرح کنم و راهنمایی بخوام لطفا کمکم کنید شرمنده شاید جای درستی مطرح نکردم

بنظر خودم چون آمریکاست واقعا میرزه ولی حتی اگر کشور دیگه هم فول می دادن بهم نمی رفتم وحاضرم فقط در آمریکا و آلمان تحصیل کنم یعنی مثلا از بین تحصیل تو آلمان با هزینه خودم وفول فاند انگلیس ترجیخ می دم برم آلمان با هزینه خودم بخوانم تا اینکه برم انگلیس با فول فاند خلاصه دلایل خودم رو دارم برای این کار ولی حالا که آمریکا با این شرایط برام پیش اومد واقعا شل شدم اولا چون قضیه سرمایه گذاری و کارش یه طرف بعد 3/4 هم فاند داره و کلا آمریکا هم دیگه و ..... می دونید که چی می گم
    المان عالی برم و آمریکا عالیتر
    من رو حساب سخت پذیرش گرفتن از آمریکا ، آلمان رو انتخاب کردم ولی حالا واقعا نیازمند کمک
    من فکر می کنم ایشون دنبال گرفتن ویزای H1 برای شما هستند نه F1. ایشون می خوان شما را برای کار وارد آمریکا کنن. بعد که شما رفتید اونجا و شاغل شدید و سرمایه گذاری هم کردید می تونید با درآمدتون هزینه تحصیل را بدید. اگر این طور باشه کار خوبیه و با عقل هم جور در میاد. به شرطی که طرفتون کلاه بردار نباشه. وگرنه کسی نمی تونه با فاندش دانشجوی دیگری را ساپورت کنه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط فوق العاده خاص

سلام دوستان
    من برای یکی از دانشگاه های آلمان در مونیخ اقدام کردم واسه مستر مدیریت گردشگری
    کارشناسی ادبیات انگلیسی دانشگاه آزادم با معدل 18.58
    و هم ielts 7دارم هم مدرک زبان آلمانی بنظرتون می تونم از آلمان فاند بگیرم اونقدری که هزینه هامو بدم؟
    مرسی از توجهتون پیشاپیش

من دانشجوی ترم آخر عمران ازاد لیسانس هستم . معدل کلم نزدیک به 18.9 هست ، ممکنه به 19 هم برسه - ( دو سال آخر بالای 19.5 هست ). میخواستم بدونم توی کل دنیا جایی هست که فقط با توجه به معدل واسه ارشد فاند بده ؟؟ البته زبان رو میتونم اوکی کنم /. خدمت هم معاف شدم
    ویرایش توسط abadanastro : July 1st, 2012 در ساعت 08:35 PM

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

به نظر شما برا چی‌ باید به شما بورس بدن؟!! لیسانس رو باید ایران بخونید خارج از کشور امکان نداره. بعدش برا مقاطع بالاتر اپلای کنید.
    واقعا وقتی نمیدونین چرا پست میدین؟همین امسال یکی از بچه ها برای لیسانس 80درصد شهریه ش رو بورس گرفت.امکانش هم هست ولی سخته!

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط spiderferi نمایش پست ها
    سلام دوستان . من فرهود هستم امسال میرم پیش دانشگاهی . میخواستم ببینم میتونم برای خارج از کشور برای رشته ی مهندسی نرم افزار بورس بگیرم ؟ شرایطش چه جوریه ؟ چه دانشگاه هایی به دیپلمه ایران بورس میدن . خلاصه راهنمایی کنین من به شدت دنبال این هستم که برای ادامه تحصیل برم دانشگاه خوب . شرایط مالی خونواده هم جوری نیست بتونن منو ساپورت کنن یعنی دنبال فول اسکولارشیپ هستم در اولویتم . کالج هم اگه بشه میرم . ( کالج برای 17 تا 18 ساله دیگه ؟ )
    پ.ن : البته دیپلم مثکه با احتساب پیش هست . یعنی باید پیش رو بخونم .
    سلام.سوالتون کلیه.شرایطتتون رو بگین(نمره زبان معدل وضعیت سربازی اگه معاف نیستین)و در کل cvتون وچه کشورهایی مد نظرتون هست!البته فول اسکولارشیپ سخته ولی کسانی بودن که گرفته باشن.کالج هم برای کسانی که میخوان برای لیسانس اقدام کنن.
    پ.ن:چند تا از کشورها دیپلم و پیش رو باهم به صورت یکجا میخوان ولی بیشتر دانشگاه های امریکا دیپلم رو میگیرن و پیش رو به صورت ترمی براشون می فرستین.

Junior Member

لطفاً اطلاعاتتون رو به روز کنید و بقیه رو نا امید نکنید. ضمناً اگر هم پیشنهادی دارید بهتر نیست که از کلماتی مثل باید استفاده نکنید. من امسال از 4 تا دانشگاه برای لیسانس بورس گرفتم. 2 تا آمریکا و 2 تا هم کانادا.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arsam12 نمایش پست ها
    لطفاً اطلاعاتتون رو به روز کنید و بقیه رو نا امید نکنید. ضمناً اگر هم پیشنهادی دارید بهتر نیست که از کلماتی مثل باید استفاده نکنید. من امسال از 4 تا دانشگاه برای لیسانس بورس گرفتم. 2 تا آمریکا و 2 تا هم کانادا.
    بابا ایول! خوب گرفتی! برای اینکه من خودم شنیده بودم به دوره لیسانس اگر هم بورس بدن سال اول نمی دن. مثلا از سال سوم چهارم بدن. حالا این بورسی که شما گرفتی بابت چی هست؟ قراره تحقیق کنی مثلا یا تدریس (که هر دو خیلی بعیده) یا صرفا یک جایزه است؟ همه مخارجتون را شامل میشه یا مثلا فقط هزینه دانشگاه را بهتون بخشیدن؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power System Engineering

سلام دوستان.
    من مشخصاتمو بالا دادم و هنوز اقدام نکردم شما واقعا با دست خالی خیلی هنر کردی انصافا.
    موفق تر باشد.
    دوستان برقی نظری بدین لطفا.

ممنون

از من بی استعداد تر و بد موقعیت ترش رفته . چرا من نرم ؟ اقلا میگم تلاشمو کردم نشد . بعدا افسوسشو نمی خورم که چرا تلاش نکردم !
    نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    سلام.سوالتون کلیه.شرایطتتون رو بگین(نمره زبان معدل وضعیت سربازی اگه معاف نیستین)و در کل cvتون وچه کشورهایی مد نظرتون هست!البته فول اسکولارشیپ سخته ولی کسانی بودن که گرفته باشن.کالج هم برای کسانی که میخوان برای لیسانس اقدام کنن.
    پ.ن:چند تا از کشورها دیپلم و پیش رو باهم به صورت یکجا میخوان ولی بیشتر دانشگاه های امریکا دیپلم رو میگیرن و پیش رو به صورت ترمی براشون می فرستین.
    من راستش سربازی احتمالا معاف نیستم ! نمره زبان هم امتحان IELTS و اینا ندادم هنوز . ولی در سطح مطلوبیم . گذاشتم وقتی نیاز شد امتحانشو بدم چون هزینش زیاده و وقت خوندنشو با توجه به این که کنکور اولویت اولمه ندارم
    من چون خونواده پولداری ندارم و وضعیت مالی متوسطه در به در دنبال فول فاندم . میخوام در زمینه کامپیوتر تحصیل کنم شنیدم هند خوبه دانشگاه هاش . اگه بتونم برم یه دانشگاه معتبر هند یا کره یا یه کشور مشابه که هم هزینه هاش کم باشه هم دانشگاه هاش سطح مناسبی داشته باشن و به ایرانی راحت مجوز بدن میرم . راستش من از اونجا که کسی رو ندارم ازش بپرسم نمیدونم باید چیکار کنم . خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید . من اگه ببینم شاید بتونم بورس بگیرم و یکی از شرایطش رو کم داشتم سعی می کنم شدیدا اون نقطه ضعفمو پوشش بدم . فقط راه و چاه رو بگین و خواهشمندم یه توضیح جامع بدین .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)