صفحه 59 از 137 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط somaye85 نمایش پست ها
    سلام
    من فارغ التحصیل مهندسی عمران عمران با معدل 14.72 از دانشگاه صنعتی خواجه نصیر هستم که البته معدل دو سال آخرم بیشتر از این مقدار است اما استرس زیادی دارم که برای اپلای معدل لیسانسم تاثیر گذار باشه از طرفی برای ارشد هم رشته های آب و محیط زیست رو انتخاب کردم می خواستم بدونم برای گرفتن complete fund معدل ارشد بیشتر تاثیر داره یا داشتن مقاله ؟
    کللن معدل تاثیرش بیشتر از همه موارده ولی برای کسی که ارشد می خونه و می خواد که اپلای کنه لازمه مقاله داشته باشه چون نشون دهنده اینه که شما می تونی تحقیقات اکادمیک داشته باشی
    معدل کارشناسیت یه خورده پایینه ولی با گرفتن معدل بالا توی ارشد و مخصوصا نمره بالا تویه GRE میتونی یه جوری قضیه رو ماستمالی کنی خودم یکی رو میشناختم با معدل پایین از خواجه نصیر تونست بره برق استنقورد کل بچه های شریف کپ کرده بودند. این بنده خدا همه چیش خوب بود الا معدل برا همین تونست قضیه رو ماستمالی کنه
    امیدوارم شما برکلی قبول شی(شرینیش یادت نره)
    چارلی چاپلین میگوید :آموخته ام که با پول می شود خانه خرید ولی آشیانه نه، رختخواب خرید ولی خواب نه، ساعت خرید ولی زمان نه، می توان مقام خرید ولی احترام نه، می توان کتاب خرید ولی دانش نه، دارو خرید ولی سلامتی نه، خانه خرید ولی زندگی نه ، می توان قلب خرید، ولی عشق نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط gigalover نمایش پست ها
    با سلام،

معدل لیسانس= 15.34 دانشگاه تبریز
    معدل فوق لیسانس= 19.02 دانشگاه تبریز
    رتبه ی کنکور ارشد سراسری= 34 (قبولی دانشگاه شریف، انتقال به دانشگاه تبریز)
    نمره ی تافل iBT= 114
    نمره ی GRE جدید= 320
    مقاله 2 تا، یکی غیر آی اس آی تک اسمی...یکی اسم 4م آی اس آی

دوستان اگر لطف کنند و بر طبق تجربیاتشون بگن کجاها شانس فول فاند دارم و کی بهتره اقدام کنم ممنون میشم.
    وضعیت اکادمیک خیلی خوبی داری ( به غیر از قسمت مقاله) . شانست به این ربط داره که توی زمینه تحقیقاتیت استاد مرتبط تویه دانشگاههای امریکا بتونی پیدا کنی. برای همین بهتره از همین الان بگردی دنباله استادایی که دارن تویه زمینه تو کار می کنن و تا یه ماه آینده لیستی ازشون درست کنی و یواش یواش شروع کنی به ایمیل زدن به استادا. با فرضه این که تویه زمینه تحقیقاتیت بتونی استاد زیاد پیدا کنی احتمال زیاد بتونی تویه تاپ 30 فول فاند پذیرش بگیری. شما هم پذیرش گرفتی شیرینی فراموش نشه
    چارلی چاپلین میگوید :آموخته ام که با پول می شود خانه خرید ولی آشیانه نه، رختخواب خرید ولی خواب نه، ساعت خرید ولی زمان نه، می توان مقام خرید ولی احترام نه، می توان کتاب خرید ولی دانش نه، دارو خرید ولی سلامتی نه، خانه خرید ولی زندگی نه ، می توان قلب خرید، ولی عشق نه.

Member gigalover آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Iowa University, Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط maziarmohamadi نمایش پست ها
    وضعیت اکادمیک خیلی خوبی داری ( به غیر از قسمت مقاله) . شانست به این ربط داره که توی زمینه تحقیقاتیت استاد مرتبط تویه دانشگاههای امریکا بتونی پیدا کنی. برای همین بهتره از همین الان بگردی دنباله استادایی که دارن تویه زمینه تو کار می کنن و تا یه ماه آینده لیستی ازشون درست کنی و یواش یواش شروع کنی به ایمیل زدن به استادا. با فرضه این که تویه زمینه تحقیقاتیت بتونی استاد زیاد پیدا کنی احتمال زیاد بتونی تویه تاپ 30 فول فاند پذیرش بگیری. شما هم پذیرش گرفتی شیرینی فراموش نشه
    مرسی رفیق. من اگه بتونم فول فاند بگیرم بهت شام هم میدم

من به استادای زیادی تا همین الانش ای میل زدم ولی جوابای زیادی نگرفتم. اکثرا فاند ندارن. یکی 2 تا گفتن به دانشگاه اپلای کن.

مرسی رفیق. من اگه بتونم فول فاند بگیرم بهت شام هم میدم

من به استادای زیادی تا همین الانش ای میل زدم ولی جوابای زیادی نگرفتم. اکثرا فاند ندارن. یکی 2 تا گفتن به دانشگاه اپلای کن.
    اخ جون شام

الان یه خورده زوده برای ایمیل زدن اگر جواب ندادن نا امید نشو دوباره ایمیل بزن ( البته یه خورده صبر کن) و سعی کن ایمیلت تمپلت نباشه حتمن یه نگاهی به سایتشون بنداز اگه تونستی یکی دو تا مقاله ی اخرشونم یه نگاه بنداز تویه ایمیلت یه توضیح کوچیکی هم درباره ی اونا بده. مطمئنن می تونی دانشگاه خوب پذیرش بگیری.
    با این نمره ی gre حتمن شانست برای گرفتن پذیرش بالاست حتی اگه استادا جواب ندن. من پیشنهاد می دم یکی از دانشگاههای کالیفرنیا بری چون می خوام شام رو اون جا ازت بگیرم می گن اب و هواش خوبه

Member gigalover آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Iowa University, Electrical Engineering

اخ جون شام

الان یه خورده زوده برای ایمیل زدن اگر جواب ندادن نا امید نشو دوباره ایمیل بزن ( البته یه خورده صبر کن) و سعی کن ایمیلت تمپلت نباشه حتمن یه نگاهی به سایتشون بنداز اگه تونستی یکی دو تا مقاله ی اخرشونم یه نگاه بنداز تویه ایمیلت یه توضیح کوچیکی هم درباره ی اونا بده. مطمئنن می تونی دانشگاه خوب پذیرش بگیری.
    با این نمره ی gre حتمن شانست برای گرفتن پذیرش بالاست حتی اگه استادا جواب ندن. من پیشنهاد می دم یکی از دانشگاههای کالیفرنیا بری چون می خوام شام رو اون جا ازت بگیرم می گن اب و هواش خوبه
    چشم رفیق! مطمینی کالیفرنیا رو فقط واسه شامش میخوای؟! :-P امیدوارم اونطوری که شما میگید باشه. پس پیشنهاد شما اینه که blind apply بکنم چند تا دانشگاهو.

چشم رفیق! مطمینی کالیفرنیا رو فقط واسه شامش میخوای؟! :-P امیدوارم اونطوری که شما میگید باشه. پس پیشنهاد شما اینه که blind apply بکنم چند تا دانشگاهو.
    معلومه فقط به خاطر شام می خوام بیام کالیفرنیا
    نه اصلن پیشنهاد من این نیست که بدون ایمیل زدن به اساتید اپلای کنی ولی الان یه خورده زوده نتیجه بگیری که استادا به ایمیلت جواب نمی دن پس نمی خوانت
    من پارسال تویه مهر تقریبن هیچ جواب خوبی تویه ایمیل هایی که برای اساتید می زدم نداشتم با یکی مشورت کردم به من گفت وقتی ایمیل می زنی نتیجه می گیری باید کجا اپلای نکنی ( یعنی جاهایی که استادا تویه ایمیل می گن ما جا نداریم یا امسال دانشجو نمی گیریم....) نه این که کجا اپلای کنی. هرچند که تویه ابان چند تا جواب ایمیل خوب گرفتم.
    در کل بعضی از دانشگاهها ایمیل زدن به اساتید هیچ فایده ای نداره مخصوصن دانشگاههای تاپ امریکا مثل: ام ای تی. من یادمه وقتی براشون ایمیل می زدم یه جواب تمپلت می دادن که در ام ای تی کمیته پذیرشه که تعیین می کنه کی پذیرش بگیره یا برکلی هم همین بود یه نفر که جواب داده بود گفته بود نگران نباش کمیته پذیرش دقیقن مورد به مورد بررسی می کنه اپلیکنت ها رو. هرچند همین بنده خدا 6 ماه بعد برا من ایمیل زد کجاها پذیرش گرفتی....می خوای بیای برکلی....
    راستی یه چیزه دیگه تویه برق, استادا ,مخصوصن ایرانی ها واقعن خوب به ایمیل ایرانی ها جواب می دن. ضمنن من یکی از دانشگاههای زیر 10 امریکا رو هم با این که بدون ارتباط با استادا اپلای کرده بودم پذیرش فلو شیپ گرفتم. بنابراین خیلی نگران جواب دادن استادا نباش فقط اونایی که میگن فاند نداریم رو بیخیال شو و اپلای نکن

ApplyAbroad Hero

با سلام،

معدل لیسانس= 15.34 دانشگاه تبریز
    معدل فوق لیسانس= 19.02 دانشگاه تبریز
    رتبه ی کنکور ارشد سراسری= 34 (قبولی دانشگاه شریف، انتقال به دانشگاه تبریز)
    نمره ی تافل iBT= 114
    نمره ی GRE جدید= 320
    مقاله 2 تا، یکی غیر آی اس آی تک اسمی...یکی اسم 4م آی اس آی

دوستان اگر لطف کنند و بر طبق تجربیاتشون بگن کجاها شانس فول فاند دارم و کی بهتره اقدام کنم ممنون میشم.
    رزومه بسیار خوبی دارید. احتمالا قدرتی باشید؟ تکزاس ای اند ام قدرت زیاد ایرانی میگیره. به استادا اونجا ایمیل بزنید. تکزاس تک هم شانس تی ای دارید. برای ایمیل هم ناامید نشید. مسلما حداقل 4-5 تا افر برای امریکا خواهید داشت.

Junior Member

بهزاد
    با سلام. من کارشناسی ارشد رشته برنامه ریزی شهری هستم. لیسانسم تبریز بود با معدل 16.5 و ارشد دانشگاه اصفهان معدل 17.5. 1مقاله تو کنفرانس بین المللی ترکیه دارم. 4 تاهم علمی پژوهشی. 3 تا مقاله ISI سابمیت کردم. حدود 10 تا مقاله هم واس مجلات علمی پژوهشی داخلی که تا چند ماه از چندتاشون پذیرش میگیرم. در حال تألیف 1 کتاب در مورد تکنیکها و مدلهای برنامه ریزی تورسیم شهری هم هستم. هنوز زبان ندارم ولی تا 5 ماه مدرک IBT رو میگیرم. میخوام بدونم از دانشگاههای کانادا و استرالیا میتونم فول فاند بگیرم واس دوره دکترا؟ اونطوری که شنیدم آمریکا سخت تر از این دوتاس. ممنون میشم جوابمو بدید

Junior Member

با سلام. لطفا شرایط من را جهت دریافت بورس تحصیلی (Full Fund) از دانشگاه هایمعتبر خارج از کشور بررسی بفرمایید. با تشکر

1-رشته/مقطع: بهداشت حرفه ای/کارشناسی ارشد
    2-دانشگاه محل تحصیل: علوم پزشکی اصفهان
    3-معدل کل کارشناسی ارشد بهداشت حرفه ای: 19/31 (رتبه اول فارغ التحصیلی)
    3-معدل کل کارشناسی بهداشت حرفه ای: 19/16 (رتبه اول فارغ التحصیلی)
    4-نمره زبان: 7در آزمونIELTS Academic
    5-تعداد مقالات فارسی: 4 مقاله تمام متن چاپ شده و 8 خلاصه مقاله چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی داخلی- 5 سخنرانی و 2 پوستر در همایش های معتبر داخلی.
    6- تعداد مقالات انگلیسی: 4 مقاله تمام متن چاپ شده که یکی از آن ها ISI است و 4 خلاصه مقاله چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی خارجی که 2 خلاصه مقاله ISI است.
    7- سایر افتخارات: دارای یک اختراع ثبت شده حاصل از پایان نامه - عضو بنیاد ملی نخبگان - دانشجوی پژوهشگر برتر سال دانشگاه (دو سال پیاپی) - دانشجوی نمونه سال دانشگاه (سه سال پیاپی). دانشجوی برتر علمی سال دانشگاه (دو سال پیاپی)- دارای 2 سال سابقه کار مرتبط در صنایع بزرگ.
    8-تعداد توصیه نامه ها: دو توصیه نامه از اساتید راهنما و یک توصیه نامه از استاد مشاور در پایان نامه - یک توصیه نامه از سایر اساتید دانشگاه - یک توصیه نامه از ریاست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
    9- خواسته ها: (مقطع پذیرش/نام دانشگاه مورد نظر/فاند): دکترا / Full Fund/ دانشگاه خاصی را انتخاب نکرده ام.

لطفا بفرمایید:
    1- بر اساس رتبه بندی جهانی از چه دانشگاه هایی در خارج از کشور امکان دریافت Full Fund را دارم و احتمال آن چه قدر است؟
    2- در چه زمینه هایی در رزومه خود ضعف دارم و بایستی آن را تقویت کنم تا احتمال دریافت بورس تحصیلی از دانشگاه های تراز اول افزایش یابد؟
    3- دکترا دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شده ام. توصیه شما برای رها کردن آن و اقدام برای دریافت پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور چیست؟

با سپاس از همه کسانی که من را در تصمیم گیری صحیح یاری خواهند کرد.

Member

معلومه فقط به خاطر شام می خوام بیام کالیفرنیا
    نه اصلن پیشنهاد من این نیست که بدون ایمیل زدن به اساتید اپلای کنی ولی الان یه خورده زوده نتیجه بگیری که استادا به ایمیلت جواب نمی دن پس نمی خوانت
    من پارسال تویه مهر تقریبن هیچ جواب خوبی تویه ایمیل هایی که برای اساتید می زدم نداشتم با یکی مشورت کردم به من گفت وقتی ایمیل می زنی نتیجه می گیری باید کجا اپلای نکنی ( یعنی جاهایی که استادا تویه ایمیل می گن ما جا نداریم یا امسال دانشجو نمی گیریم....) نه این که کجا اپلای کنی. هرچند که تویه ابان چند تا جواب ایمیل خوب گرفتم.
    در کل بعضی از دانشگاهها ایمیل زدن به اساتید هیچ فایده ای نداره مخصوصن دانشگاههای تاپ امریکا مثل: ام ای تی. من یادمه وقتی براشون ایمیل می زدم یه جواب تمپلت می دادن که در ام ای تی کمیته پذیرشه که تعیین می کنه کی پذیرش بگیره یا برکلی هم همین بود یه نفر که جواب داده بود گفته بود نگران نباش کمیته پذیرش دقیقن مورد به مورد بررسی می کنه اپلیکنت ها رو. هرچند همین بنده خدا 6 ماه بعد برا من ایمیل زد کجاها پذیرش گرفتی....می خوای بیای برکلی....
    راستی یه چیزه دیگه تویه برق, استادا ,مخصوصن ایرانی ها واقعن خوب به ایمیل ایرانی ها جواب می دن. ضمنن من یکی از دانشگاههای زیر 10 امریکا رو هم با این که بدون ارتباط با استادا اپلای کرده بودم پذیرش فلو شیپ گرفتم. بنابراین خیلی نگران جواب دادن استادا نباش فقط اونایی که میگن فاند نداریم رو بیخیال شو و اپلای نکن
    سلام دوست عزیز. دیدم دقیق راهنمائی میکنین گفتم مزاحمتون بشم.
    شما خودتون الان آمریکا دکتری می خونین؟ کدوم دانشگاه؟
    من رشتم الکترونیکه. می خوام هم فقط آمریکا و از دانشگاههای درجه یکش که لیستشون تو Applyabroad هست پذیرش بگیرم.
    لیسانسم شهید چمران اهواز بوده و متاسفانه با معدل بسیار پایین 13.48 و ارشدم صنعتی اصفهان بوده با معدل 17.84(بدون پایان نامم که 19.3 بوده, معدلم میشه 17.5 ). دو تا مقاله ی کنفرانس IEEE دارم و ژورنالم هم تقریبا واسه ارسال آمادست. سابقه ی کار ندارم اما تو همون 2 سال تو صنعتی اصفهان همش Assist بودم و یا حل تمرین گرفتم. تقریبا می تونم توصیه نامه های معقولی از اساتیدم بگیرم. نمره ی تافل و جی آر ای هم دارم اما کمی پائینن و می خوام دوباره امتحان بدم واسه نمرات عالی. گرفتن فاند کامل اکیدا واسم مهمه, اما نمی دونم چه دانشگاه هائی رو باید اقدام کنم که شانسم واسه پذیرش با فول فاند زیاد باشه؟؟؟ اصلا دقیقا از کی شروع به ایمیل زدن کنم؟
    یه دنیا ممنون اگه بشه راهنمائیم کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)