صفحه 60 از 137 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط sharizonas نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. دیدم دقیق راهنمائی میکنین گفتم مزاحمتون بشم.
    شما خودتون الان آمریکا دکتری می خونین؟ کدوم دانشگاه؟
    من رشتم الکترونیکه. می خوام هم فقط آمریکا و از دانشگاههای درجه یکش که لیستشون تو Applyabroad هست پذیرش بگیرم.
    لیسانسم شهید چمران اهواز بوده و متاسفانه با معدل بسیار پایین 13.48 و ارشدم صنعتی اصفهان بوده با معدل 17.84(بدون پایان نامم که 19.3 بوده, معدلم میشه 17.5 ). دو تا مقاله ی کنفرانس IEEE دارم و ژورنالم هم تقریبا واسه ارسال آمادست. سابقه ی کار ندارم اما تو همون 2 سال تو صنعتی اصفهان همش Assist بودم و یا حل تمرین گرفتم. تقریبا می تونم توصیه نامه های معقولی از اساتیدم بگیرم. نمره ی تافل و جی آر ای هم دارم اما کمی پائینن و می خوام دوباره امتحان بدم واسه نمرات عالی. گرفتن فاند کامل اکیدا واسم مهمه, اما نمی دونم چه دانشگاه هائی رو باید اقدام کنم که شانسم واسه پذیرش با فول فاند زیاد باشه؟؟؟ اصلا دقیقا از کی شروع به ایمیل زدن کنم؟
    یه دنیا ممنون اگه بشه راهنمائیم کنین.
    سلام دوست عزیز
    اگه به قسمت نتایج این سایت توجه کنی تا حدود زیادی اطلاعاتی به دست می آری که با رزومه ات کجا می تونی تا حدودی شانس داشته باشی.
    موفق باشی

Junior Member

دوست خوب من viana
    سلام.
    می تونم از شما خواهش کنم شرایط من را جهت دریافت بورس تحصیلی (Full Fund) از دانشگاه های معتبر خارج از کشور بررسی بفرمایید. مدت زیادی است منتظر راهنمایی شما هستم.

با سپاس از شما که من را در تصمیم گیری صحیح یاری خواهید کرد.

Junior Member mehdi1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام دوستان گلم یک نظری هم دوستانی که در آمریکا رو رزومم بدن ، ببینم با این شرایط اینجا بمونم ارشد بخونم بهتره ، معدلمو بالا کنم ؟ یا با این شرایط شانس فول فاند دارم ؟ چون دوستان عزیزم من به خاطر مسائل مالی واقعن نیاز به فول فاند دارم .
    لیسانس مهندسی صنایع 14.36
    2 اختراع ثبت داخل
    2 اختراع دیگر در حال ثبت
    2 مقاله isi نهایتا تا آخر مرداد سابمیت می کنم
    تعدادی تقدیر نامه معتبر از جشنواره ها : نوآوری ، ...
    عضو بنیاد نخبگان
    دارم تمام تلاشمو می کنم تا آخر آبان ایلسمو و gre را با نمره عالی بگیرم.
    دوستان زحمتی بکشید مرا راهنمایی کنید
    ارادت
    مهدی
    راهی که از رویاها به موفقیت می رود وجود دارد ، تنها باید با دیدی درونی آن را بیابیم ، با شهامت در آن پا بگذاریم و با پشتکار آن را دنبال کنیم . (کالپاناچاوالا K.C )(فضانورد کشته شده فاجعه کلمبیا)

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان گلم یک نظری هم دوستانی که در آمریکا رو رزومم بدن ، ببینم با این شرایط اینجا بمونم ارشد بخونم بهتره ، معدلمو بالا کنم ؟ یا با این شرایط شانس فول فاند دارم ؟ چون دوستان عزیزم من به خاطر مسائل مالی واقعن نیاز به فول فاند دارم .
    لیسانس مهندسی صنایع 14.36
    2 اختراع ثبت داخل
    2 اختراع دیگر در حال ثبت
    2 مقاله isi نهایتا تا آخر مرداد سابمیت می کنم
    تعدادی تقدیر نامه معتبر از جشنواره ها : نوآوری ، ...
    عضو بنیاد نخبگان
    دارم تمام تلاشمو می کنم تا آخر آبان ایلسمو و gre را با نمره عالی بگیرم.
    دوستان زحمتی بکشید مرا راهنمایی کنید
    ارادت
    مهدی
    رزومه خیلی خوبی دارید و به راحتی میتونید RA بگیرید از اساتید. فقط باید با وقت و حوصله کافی بدنبال استاد بگردید در دانشگاه های آمریکا. موفق باشید.

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط AliDe نمایش پست ها
    دوست خوب من viana
    سلام.
    می تونم از شما خواهش کنم شرایط من را جهت دریافت بورس تحصیلی (Full Fund) از دانشگاه های معتبر خارج از کشور بررسی بفرمایید. مدت زیادی است منتظر راهنمایی شما هستم.

سلام.من همین الان پست شما رو دیدم معمولا به این تاپیک سر نمیزنم.باید بگم تقریبا هیچ اطلاعاتی برا مقاطع دکترا و فوق لیسانس ندارم متاسفانه.ضمینه ی اطلاعاتیم بیشتر مربوط به مقطع لیسانسه.

Junior Member

دوست خوب من milad1988
    سلام.
    می تونم از شما خواهش کنم شرایط من را جهت دریافت بورس تحصیلی (Full Fund) از دانشگاه های معتبر خارج از کشور بررسی بفرمایید. مدت زیادی است منتظر راهنمایی هستم ولی در این انجمن هیچ کس من رو راهنمایی نکرد. شما لطف کنین و منو از راهنمایی های ارزندتون بهره مند کنین.

ApplyAbroad Veteran

با سلام. لطفا شرایط من را جهت دریافت بورس تحصیلی (Full Fund) از دانشگاه هایمعتبر خارج از کشور بررسی بفرمایید. با تشکر

1-رشته/مقطع: بهداشت حرفه ای/کارشناسی ارشد
    2-دانشگاه محل تحصیل: علوم پزشکی اصفهان
    3-معدل کل کارشناسی ارشد بهداشت حرفه ای: 19/31 (رتبه اول فارغ التحصیلی)
    3-معدل کل کارشناسی بهداشت حرفه ای: 19/16 (رتبه اول فارغ التحصیلی)
    4-نمره زبان: 7در آزمونIELTS Academic
    5-تعداد مقالات فارسی: 4 مقاله تمام متن چاپ شده و 8 خلاصه مقاله چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی داخلی- 5 سخنرانی و 2 پوستر در همایش های معتبر داخلی.
    6- تعداد مقالات انگلیسی: 4 مقاله تمام متن چاپ شده که یکی از آن ها ISI است و 4 خلاصه مقاله چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی خارجی که 2 خلاصه مقاله ISI است.
    7- سایر افتخارات: دارای یک اختراع ثبت شده حاصل از پایان نامه - عضو بنیاد ملی نخبگان - دانشجوی پژوهشگر برتر سال دانشگاه (دو سال پیاپی) - دانشجوی نمونه سال دانشگاه (سه سال پیاپی). دانشجوی برتر علمی سال دانشگاه (دو سال پیاپی)- دارای 2 سال سابقه کار مرتبط در صنایع بزرگ.
    8-تعداد توصیه نامه ها: دو توصیه نامه از اساتید راهنما و یک توصیه نامه از استاد مشاور در پایان نامه - یک توصیه نامه از سایر اساتید دانشگاه - یک توصیه نامه از ریاست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
    9- خواسته ها: (مقطع پذیرش/نام دانشگاه مورد نظر/فاند): دکترا / Full Fund/ دانشگاه خاصی را انتخاب نکرده ام.

لطفا بفرمایید:
    1- بر اساس رتبه بندی جهانی از چه دانشگاه هایی در خارج از کشور امکان دریافت Full Fund را دارم و احتمال آن چه قدر است؟
    2- در چه زمینه هایی در رزومه خود ضعف دارم و بایستی آن را تقویت کنم تا احتمال دریافت بورس تحصیلی از دانشگاه های تراز اول افزایش یابد؟
    3- دکترا دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شده ام. توصیه شما برای رها کردن آن و اقدام برای دریافت پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور چیست؟

با سپاس از همه کسانی که من را در تصمیم گیری صحیح یاری خواهند کرد.
    شما رزومه پژوهشی بسیار خوبی دارید، بهتون تبریک میگم. این رزومه پژوهشی برای دریافت بورسیه در مقطع دکتری از نظر من هیچ مشکلی نداره. فقط مشکلی که هست من نمیدونم شرایط پذیرش در رشته های علوم پزشکی به چه صورت هستش. به عنوان مثال برای یکی از دوستان که بدنبال تحصیل در رشته دندون پزشکی بود یه مدت تحقیق کردم برای دانشگاههای آمریکا و متوجه شدم که در این رشته ها اصلا بورسیه به دانشجویان خارجی نمیدند و ملاکشون هم اینه که باید دبیرستان رو در آمریکا گذرونده باشید. البته رشته شما چون دکتری ناپیوسته است بعید میدونم جزء این قانون بشه، بهتره برای مطمئن شدن از این موضوع به انجمن رشته های پزشکی سر بزنید و این سوال رو اونجا مطرح کنید. ولی جدا از این بحث، با این رزومه پژوهشی، من شانس پذیرش دانشگاههای رنک زیر 30 رو برای شما در رشته خودتون در نظر میگیرم. در مورد دکتری داخل هم به نظر من اگه هدفتون رفتنه دیگه داخل رو بگذارید کنار و با تمام وجود برید به دنبال پیدا کردن استاد و دانشگاه خوب.
    موفق باشید.

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

با سلام. لطفا شرایط من را جهت دریافت بورس تحصیلی (Full Fund) از دانشگاه هایمعتبر خارج از کشور بررسی بفرمایید. با تشکر

1-رشته/مقطع: بهداشت حرفه ای/کارشناسی ارشد
    2-دانشگاه محل تحصیل: علوم پزشکی اصفهان
    3-معدل کل کارشناسی ارشد بهداشت حرفه ای: 19/31 (رتبه اول فارغ التحصیلی)
    3-معدل کل کارشناسی بهداشت حرفه ای: 19/16 (رتبه اول فارغ التحصیلی)
    4-نمره زبان: 7در آزمونIELTS Academic
    5-تعداد مقالات فارسی: 4 مقاله تمام متن چاپ شده و 8 خلاصه مقاله چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی داخلی- 5 سخنرانی و 2 پوستر در همایش های معتبر داخلی.
    6- تعداد مقالات انگلیسی: 4 مقاله تمام متن چاپ شده که یکی از آن ها ISI است و 4 خلاصه مقاله چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی خارجی که 2 خلاصه مقاله ISI است.
    7- سایر افتخارات: دارای یک اختراع ثبت شده حاصل از پایان نامه - عضو بنیاد ملی نخبگان - دانشجوی پژوهشگر برتر سال دانشگاه (دو سال پیاپی) - دانشجوی نمونه سال دانشگاه (سه سال پیاپی). دانشجوی برتر علمی سال دانشگاه (دو سال پیاپی)- دارای 2 سال سابقه کار مرتبط در صنایع بزرگ.
    8-تعداد توصیه نامه ها: دو توصیه نامه از اساتید راهنما و یک توصیه نامه از استاد مشاور در پایان نامه - یک توصیه نامه از سایر اساتید دانشگاه - یک توصیه نامه از ریاست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
    9- خواسته ها: (مقطع پذیرش/نام دانشگاه مورد نظر/فاند): دکترا / Full Fund/ دانشگاه خاصی را انتخاب نکرده ام.

لطفا بفرمایید:
    1- بر اساس رتبه بندی جهانی از چه دانشگاه هایی در خارج از کشور امکان دریافت Full Fund را دارم و احتمال آن چه قدر است؟
    2- در چه زمینه هایی در رزومه خود ضعف دارم و بایستی آن را تقویت کنم تا احتمال دریافت بورس تحصیلی از دانشگاه های تراز اول افزایش یابد؟
    3- دکترا دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شده ام. توصیه شما برای رها کردن آن و اقدام برای دریافت پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور چیست؟

با سپاس از همه کسانی که من را در تصمیم گیری صحیح یاری خواهند کرد.
    دوست عزیز سلام
    جوابتون رو اینجا مینویسم تا بقیه هم در آینده بتونند استفاده بکنند - کلا سعی کنید سوال رو تو انجمن بپرسید لینک رو برای دیگران بفرستید و بگید اگر ممکنه به این سوالم جواب بدید.
    والا فکر کنم چون بچه ها قریب به اتفاق مهندسند خبری از رشته های دیگه ندارند و واسه همینه که سوال شما بی جواب مونده و رو به پی ام آورده اید.

باید بگم که شرایطتون خیلی خوب هست ولی توجه بکنید بعضی دانشگاه ها ( مثلا هاروارد ) فقط شما نیستید که اونجا اپلای میکنید. مطمئن باشید افرادی هستند که شرایط مشابه و حتی بهتر از شما رو دارند ( انگلستانی ها، هندی ها، کره ای ها، چینی ها و ... ) شما مشکلی در رزومه تون ندارید این شرایط شما نسبت به دیگران هست که آینده شما رو رقم میزنه و این رقابت در تاپ 10 بسیار بالاست.

اگر می خواهید آمریکا هم اپلای بکنید باید GRE داشته باشید، تحقیق بکنید ببینید واسه رشته شما subject هم لازم هست یا نه.

در مورد آمریکا:
    به نظر من ( با توجه به اون چیزی که در فروم خونده ام ) اگر فقط تاپ 10 اپلای بکنید احتمال اینکه پذیرش بگیرید کم خواهد شد. یه مقدار عاقلانه انتخاب بکنید دانشگاه ها رو، آمریکا به رنک اونقدری که ماها فکر میکنیم اهمیت نمیدن، درسته خیلی خوبه بگی من لیسانس برق از ام آی تی هستم و بی شک با اون لیسانس میتونی خیلی جاها به رتبه بالا برسی ولی تو مقطع دکترا مهم تر از رنک این موضوع هست که بگی من پروژه A رو با استاد B انجام داده ام.
    یه چند تا تاپ 20، چند تا تاپ 20، چند تا هم از 50 تای اول اپلای بکنید. به استادا ای میل بزنید، استادایی که زمینه کاری یکسانی دارند رو پیدا بکنید، مهمتر از رنک دانشگاه زمینه های تحقیقی اون دانشگاه هست ( یه مثال براتون میزنم: VT همه اساتید گروه معدنش روی ventilation کار میکنن، من به مکانیک سنگ علاقه دارم، درسته VT جزو 10 تا اول مهندسی هست ولی اونجا اپلای کردنم بیخود هست. )

در ضمن با توجه به مسخره بازی های ویزا آمریکا، یه چند تا کانادا و استرالیا هم اپلای بکنید. اروپا هم دانشگاه های خوبی داره بی خیالشون نشید، دانشگا کارولینا سوئد ( یه همچین اسمی داشت ) از دانشگاه های خوب پزشکی هست که نوبل پزشکی رو انتخاب می کنند پس بی خیال اروپا نشید.
    ییخشید که زیاد پزشکی و مسائل مربوط بهش رو اطلاع ندارم، ولی وقت رو به نظر من تلف نکنید، GRE رو بشینید بخونید، وب سایت دانشگاه ها رو مطالعه بکنید، کشورهای مختلف رو بررسی بکنید.

موفق باشید
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

دوستان من دانشجو سال دوم رشته نرم افزار از دانشگاه امام رضا مشهد با معدل 14.
    مثل خیلی ها در ایران انیمیشن رو در حدنرم افزارهاش بلدم با چنتا نمونه کار. دارم از الان اطلاعات جمع می کنم برای بعد از تحصیلم. درضمن رشته نرم افزار یک پون مثبت برای انیماتور ها هست. می خواستم بدونمبیشتر برای کانادا و استرالیا)
    1-شانسی برای فاند گرفتن از دانشگاه ها یا کالج های انیمیشن خواهم داشت؟
    2-برای آینده در این زمینه چه کارهایی بکنم مفیده؟
    3-آیا معدل تو این رشته مهمتره یا نمونه کار؟
    4-بدون فاند سالی چقدر باید بدم؟
    5-آیا کارهای پروژه ای و قراردادی جزوه اون 20ساعت کار در هفته میشه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amir989 نمایش پست ها
    دوستان من دانشجو سال دوم رشته نرم افزار از دانشگاه امام رضا مشهد با معدل 14.
    مثل خیلی ها در ایران انیمیشن رو در حدنرم افزارهاش بلدم با چنتا نمونه کار. دارم از الان اطلاعات جمع می کنم برای بعد از تحصیلم. درضمن رشته نرم افزار یک پون مثبت برای انیماتور ها هست. می خواستم بدونمبیشتر برای کانادا و استرالیا)
    1-شانسی برای فاند گرفتن از دانشگاه ها یا کالج های انیمیشن خواهم داشت؟
    2-برای آینده در این زمینه چه کارهایی بکنم مفیده؟
    3-آیا معدل تو این رشته مهمتره یا نمونه کار؟
    4-بدون فاند سالی چقدر باید بدم؟
    5-آیا کارهای پروژه ای و قراردادی جزوه اون 20ساعت کار در هفته میشه؟
    من زیاد در این مورد سر رشته ندارم، ولی تجربه یکی از دوستام رو بهتون میگم که امیدوار باشید که حتما میتونید بورسیه بگیرید. دوست من لیسانس عمران داشت و بسیار علاقه به انیمیشن. ایشون بعد از فارغ التحصیلی بصورت عجیبی رفت دنبال انیمیشن و اکثر نرم افزارهای این رشته رو یاد گرفت، چند تا کار ساخت و یکیش در جشنواره مسکو در آثار منتخب به نمایش در اومد. الان هم از VT فول فاند برای فوق انیمیشن پذیرش گرفتند و با هم داریم میریم. پس در مورد سوال سومتون حتما نمونه کار در این زمینه مهم تره. ضمن اینکه همیشه بدنبال علایقتون برید و مطمئن باشید که حتما موفقیت هم بدنبالش خواهد اومد.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)