صفحه 61 از 137 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Senior Member

پیش فرض پاسخ : full fund

من دانشجو کارشناسی برق دانشگاه صنعتی شیرازم . ایلتس 6.5 یه مقاله Ieee دارم معدلم 15 یه توصیه نامم میتونم اکی کنم. به نظرتون از دانشگاههای کدوم کشورا واسه فوق میتونم راحتتر پذیرش با فاند بگیرم.؟؟اصن من با این وضعیت میتونم فاند بگیرم؟؟؟؟؟؟

Junior Member holy_brain676 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engeenering - Islamic azad university

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhani2011 نمایش پست ها
    من دانشجو کارشناسی برق دانشگاه صنعتی شیرازم . ایلتس 6.5 یه مقاله Ieee دارم معدلم 15 یه توصیه نامم میتونم اکی کنم. به نظرتون از دانشگاههای کدوم کشورا واسه فوق میتونم راحتتر پذیرش با فاند بگیرم.؟؟اصن من با این وضعیت میتونم فاند بگیرم؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز شما می تونید از دانشگاه E.m.u قبرس شمالی 50%scholarship بگیرید. (در مقطع فوق لیسانس) ... البته دانشگاه های دیگه ای هم وجود داره. بستگی به رشته مورد علاقه شما و تامین هزینه معاش و دانشگاه از سوی شما داره.

موفق باشی

Senior Member

مرسی از پاسخت.
    علاقم به سیستمهای کنترل صنعتیه بیشتر فوق لیسانس کنترل
    کشورهای مطرحتر به نظرتون نمیتونم بیارم؟

سلام دوستان
    اینجا تا اونجا که من می بینم همه رشته های مهندسی و علوم پایه هستن...نمی دونم که آیا کسی هست بتونه به من کمک کنه که آیا می تونم از دانشگاه های آمریکا و کانادا فول فاند یا حداقل partial fund برای مستر یا PHD بگیرم؟
    این رزومه من هست:
    1- فارغ التحصیل رشته دکترای عمومی دامپزشکی از دانشگاه تهران با معدل 15.30 ولی دو سال آخر معدلم 17.30
    2- نمره زبان تافل 565 هنوز GRE ندادم.
    3- 2 تا مقاله ISI دارم و حدود 10 تا مقاله که در کنفرانس های داخلی پوستر و ارایه داشتم.
    4- 2 تا کتاب نوشتم که یکی تالیف بوده و یکی ترجمه.
    5- 2 سال سابقه کار مرتبط دارم و 3 سال کارآموزی در بیمارستان های دامپزشکی.
    6- 3 تا recommendation از استاد های دانشگاه تهران و یکی از معاونت بین الملل دانشگاه تهران.
    میشه بگید من با این رزومه چقدر امسال شانس برای فاند دارم؟
    ممنون

Junior Member holy_brain676 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engeenering - Islamic azad university

نقل قول نوشته اصلی توسط ramezani78619 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اینجا تا اونجا که من می بینم همه رشته های مهندسی و علوم پایه هستن...نمی دونم که آیا کسی هست بتونه به من کمک کنه که آیا می تونم از دانشگاه های آمریکا و کانادا فول فاند یا حداقل partial fund برای مستر یا PHD بگیرم؟
    این رزومه من هست:
    1- فارغ التحصیل رشته دکترای عمومی دامپزشکی از دانشگاه تهران با معدل 15.30 ولی دو سال آخر معدلم 17.30
    2- نمره زبان تافل 565 هنوز GRE ندادم.
    3- 2 تا مقاله ISI دارم و حدود 10 تا مقاله که در کنفرانس های داخلی پوستر و ارایه داشتم.
    4- 2 تا کتاب نوشتم که یکی تالیف بوده و یکی ترجمه.
    5- 2 سال سابقه کار مرتبط دارم و 3 سال کارآموزی در بیمارستان های دامپزشکی.
    6- 3 تا recommendation از استاد های دانشگاه تهران و یکی از معاونت بین الملل دانشگاه تهران.
    میشه بگید من با این رزومه چقدر امسال شانس برای فاند دارم؟
    ممنون
    رزومه خوبی دارین؛ البته شاید معدل کل تون کمی پایین باشه و این نکته رو به یاد داشته باشید که دانشگاه های آمریکا و کانادا (اکثرا-شاید 90% دانشگاه های آمریکا) به GRE احتیاج دارند !!! به نظر من اگر نمره GRE خوبی کسب کنین شانس گرفتن فاند رو داشته باشید.

سربلند باشید

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

نقل قول نوشته اصلی توسط holy_brain676 نمایش پست ها
    رزومه خوبی دارین؛ البته شاید معدل کل تون کمی پایین باشه و این نکته رو به یاد داشته باشید که دانشگاه های آمریکا و کانادا (اکثرا-شاید 90% دانشگاه های آمریکا) به GRE احتیاج دارند !!! به نظر من اگر نمره GRE خوبی کسب کنین شانس گرفتن فاند رو داشته باشید.

سربلند باشید
    منم در تکمیل صحبت های تفر قبلی باید بگم رزومه تون خیلی خوبه فقط نمره تافل جای کار داره سعی کنید یه بار دیگه تافل اینترنتی بدید و نمره رو خیلی بالاتر ببرید و همچنین برای GRE همونطور که گفتن خیلی تلاش کنید چون خیلی تعیین کننده ست.
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

ممنون از پاسختون ولی من متاسفانه بدلیل شاغل بودنم دیگه وقته کافی برای خوندن تافل ندارم همین که بتونم GRE بدم شاهکاره. فقط ممنون می شم اگر جواب این سوال من رو بدید که اگر بخوام برای دانشگاه های آمریکا و کانادا اقدام کنم بهترین راه مکاتبه با استاد یا دانشگاه؟

Junior Member

سلام دوستان. من تازه چند روزه که تصمیم گرفتم که برم خارج از ایران درس بخونم. زبان مورد نظرم انگلیسیه، همین الان هم انگلیسیم زیاد قوی نیست و تصمیم دارم بخونم. رشته ی مورد نظرم تصویرگری یا طراحی گرافیکه و برای مستر می خوام اقدام کنم. فعلن دارم فوق طراحی شهری می خونم و می خوام برای ژانویه 2014 اقدام کنم. سابقه ی تصویرگری تا حدی دارم ولی مدرک آکادمیک براش ندارم، از طرف دیگه برام از همه چیز مهم تر گرفتن کمک هزینه ست چون تمام هزینه هامو خودم پرداخت می کنم. ترجیحم اینه که برای تحصیل هزینه نداشته باشم (حالا یا دانشگاهی باشه که به کل رایگانه مثل آلمان و...، یا این که فاند بگیرم) و امکان کار هم داشته باشم.
    به نظر شما بهترین انتخاب برای من چه دانشگاه هایی می تونه باشه؟ (ترجیحم آمریکاست بعد اسپانیا ولی به جز این ها هم اگر باقی شرایطش بهتر باشه کشورش مهم نیست)
    اصلن امیدی می تونم داشته باشم به نظرتون؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام
    دوستان کسی میدونه دقیقا کدوم کشورهای اروپایی دانشجویان دکتری را استخدام میکنن و بهشون حقوق میدن !!؟
    ( من فقط سوئیس را میدونم ؛ شما جای دیگه ای را سراغ دارید !؟ )
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

سلام به همه دوستان.
    من یک سوال داشتم اما متاسفانه نتونستم موضوع جدید باز کنم و مجبور شدم با توجه به ارتباط با این موضوع اینجا بپرسم.
    دانشجوی سال دوم زمین شناسی در دانشگاه تهران هستم با معدل 16.85 و همسرم دانشجوی سال آخر کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر در دانشگاه تهران با معدل 18.
    میخواستم ببینم ما چقدر احتمال داره که بتونیم در یکی از دانشگاه های آمریکا یا کانادا full fund بگیریم؟ (من برای ارشد و همسرم برای دکترا)
    و اینکه چقدر احتمال داره و چکار باید یکنیم که هر دو از یک دانشگاه پذیرش بگیریم؟
    و ممکنه راجع به یکی از مطالب سایت در مورد اینکه در بعضی از دانشگاه های آمریکا میشه از کارشناسی مستقیما برای دکترا پذیرش گرفت توضیح بدین؟ این امر تا چه حد ممکنه و شرایط مورد نیاز برای گرفتن همچین پذیرشی چی هست؟
    پیشاپیش از پاسخ شما ممنونم.
    ویرایش توسط Mobina2d : August 2nd, 2012 در ساعت 01:17 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)