صفحه 62 از 137 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

پیش فرض پاسخ : full fund

با سلام
    دوستان من دانشجوی مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی گرایش سخت افزار هستم
    رزومم هم خیلی کامله
    دو تا مقاله هم تا الان دارم که یکیش تو کتاب خونه ی ملی آمریکا هم چاپ شده
    بیشتر تو زمینه های رباتیک فعالیت داشتم و تو چندتا مسابقه جهانی robocup هم شرکت کردم
    معدلمم تا الان 15 هستش(تخصصی هام نزدیک 16.5 )
    می خواستم ببینم چه دانشگاه هایی برای من واسه Apply کردن مناسب تر هستن؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط miladAragon نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من دانشجوی مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی گرایش سخت افزار هستم
    رزومم هم خیلی کامله
    دو تا مقاله هم تا الان دارم که یکیش تو کتاب خونه ی ملی آمریکا هم چاپ شده
    بیشتر تو زمینه های رباتیک فعالیت داشتم و تو چندتا مسابقه جهانی robocup هم شرکت کردم
    معدلمم تا الان 15 هستش(تخصصی هام نزدیک 16.5 )
    می خواستم ببینم چه دانشگاه هایی برای من واسه Apply کردن مناسب تر هستن؟
    با تشکر
    سلام
    ضمن خوش آمد گويي، لطفا سئوالتون رو در تاپيك شانس پذيرش مطرح كنيد.
    برخي از دوستان اصلا به عنوان تاپيك ها دقت نمي كنند و من تو اين تاپيك از اين دست سئوالات زياد ديدم.
    به اميد موفقيت همه مون

وقت همگي بخير
    من به هر استادي تو اروپا ميل زدم ميگه اگه خودت مي توني هزينه هات رو تامين كني به هم جوينت شيم. بعد من مي گم نه نمي تونم و لينكم كن به موسسات اعطا كننده اسكولار و گرنت و اينا، اونام اگه لطف كنند آدرس سايت اصلي دانشگاه برام ارسال مي كنند. (كه البته خودم چون بهشون ميليدم مي دونم و واقعا زحمت مي كشند ) بعد من لينك حمايت هاي خود دانشگاه رو پيدا مي كنم و وقت ميذارم مي خونم. اما الان اين فكر تو سرم افتاده كه چرا همچين كاري كنم. من به استاد ميل زدم كه اون اين چيزاشو ديگه رديف كنه. به نظر دوستان عاقلانه هست كه رو اين ور قضييه هم وقت گذاشت؟ زبان بخون، استاد پيدا كن، ميل بزن، مدرك آزاد كن، ديگه اين يه كار نكنيم ديگه

سلام دوستتان یه سوال فنی کسی میدونه میانگین فاند تو undergraduate و graduate چجوریه؟
    منظورم اینه که اگه کسی خیلی لنگه فاند باشه (عین خودمن) ولیسانسشو همینجا گرفته باشه ارزش داره بره از اول آندرگرجویت اپلای کنه؟
    صرف نظر از فول تایم بودنو مسایل دیگه فقط از نظر شانس گرفتن فاند و انتخاب رشته پر فاند!!!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering.Bahonar Uni

سلام
    می‌شه خواهش کنم یکی کمکم کنه؟
    آن دانشجو رشتهٔ مهندسی شیمی‌ ترم ۵ هستم،و معدلم تا اینجا ۱۵ ‌ست.می‌خوام واسه ارشد فوند بگیرم،ولی‌ نمیدونم دقیقا چه کار باید انجام بدم،فعلا سعی‌ می‌کنم معدلمو ببرم بالا و دارم واسه تافل و جی‌آر‌ای آماده میشم،کی‌ باید اقدام کنم و چجوری؟چه کار رو تواین این فرصت باقی‌ مونده باید انجام بدم؟
    ویرایش توسط shamim65 : August 14th, 2012 در ساعت 08:39 AM دلیل: تبدیل پینگیلیش به فارسی

سلام دوست من
    هیچوقت توی یه دشت دنبال دوتا خرگوش ندو...... به نظر من فعلا تمرکزت روی معدل و مهمتر از اون تلاش برای نگارش مقاله ها وشرکت در کنفرانسها باشه چون هنوز تو محیط آکادمیک هستی و وقت داری که بعد از اون بری سراغ تافل و....
    در مورد سوال دومت سعی کن تمامی مطالب این سایتو خوب بخونی فرایند یه خورده پیچیدست وباید از آزمون و خطاهای دیگران نتیجه گیری کنی
    و نکته مهمتر از همه اینها.....لطفا سوالاتت رو به فارسی بنویس

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

دوستان یه سوال فنی (!) داشتم

موقعی که از فاند صحبت میکنیم و میگیم باید معدل و نمره زبان و سابقه ریسرچ خوب داشته باشی، این فاند، فاند از همون ترم اول هست. خوب اگر دانشگاه پذیرش خالی داد و یه بنده خدایی پاشد رفت.
    حالا سوال من این هست که:

موقع دادن فاند چطوری اولویت بندی می کنند؟
    مثلا: دانشجوهای دکترا فعلی > دکترا اپلای کننده > مستر های فعلی > مستر های اپلای کننده
    یا کلا نظم نیست و هر کسی به نظرشون باحال تر اومده؟!
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

برا مستر فاندی وجود نداره جز کانادا. ولی‌ کلا فاند مستری اگه باشه جدا از دکتری برسی‌ می‌شه چون فاند مستر از یه پروژه کوتاه مدت میاد ولی‌ برا دکترا استاد حداقل باید برا ۳ سال به دانشجو فاند بده. و قاعدتا دانشجویی‌ که ثبت‌نام کرده ولی‌ فاند نداره اولویت داره به کسی‌ که داره اپلای می‌کنه. مگه اینکه استاد تشخیص بده که اونی‌ که داره اپلای می‌کنه کاملا قویتر هست و براش می‌ارزه
    نقل قول نوشته اصلی توسط hirt-01 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال فنی (!) داشتم

موقعی که از فاند صحبت میکنیم و میگیم باید معدل و نمره زبان و سابقه ریسرچ خوب داشته باشی، این فاند، فاند از همون ترم اول هست. خوب اگر دانشگاه پذیرش خالی داد و یه بنده خدایی پاشد رفت.
    حالا سوال من این هست که:

موقع دادن فاند چطوری اولویت بندی می کنند؟
    مثلا: دانشجوهای دکترا فعلی > دکترا اپلای کننده > مستر های فعلی > مستر های اپلای کننده
    یا کلا نظم نیست و هر کسی به نظرشون باحال تر اومده؟!

Junior Member

سلام ، لطفا منو راهنمایی کنید
    معدل 17.15 تا آخر ترم 6 دانشگاه امیرکبیر
    Toefl : 102
    احتمال اینکه بتونم در full fund ، Canada بشم هست؟
    مرسی

Yes, for sure. It depends on your major, economic situation, etc, but generally you have GPA of "A" from a well known university and you have an excellent TOEFL. I think you should just try to send your resume to professor and get positive responses.
    نقل قول نوشته اصلی توسط qwwq نمایش پست ها
    سلام ، لطفا منو راهنمایی کنید
    معدل 17.15 تا آخر ترم 6 دانشگاه امیرکبیر
    Toefl : 102
    احتمال اینکه بتونم در full fund ، Canada بشم هست؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)