صفحه 65 از 137 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط applied نمایش پست ها
    I think you definitely have a very good chance if you are ranked 1st in undergrad. and if you don't need fund. But generally, what you think about those top Canada schools is wrong. Those are very good schools, but it is never worth to spend a ridiculously huge amount of money unless it's cheap for you. because those are not much much better than other canadian universities. If your goal is PhD, all that matters is your resume. If it's good, no matter you are in Toronto or McMaster, you can go to an excellent school for PhD
    مرسی ازتون.
    این جریان سخت گیری UBC رو نفرمودید! صحت داره؟
    والا شهریه های 17 هزار دلاری اینا خیلی مسئله اس! ولی اگر پست بالاترم رو بخونید میبینید که این دانشگاه حداقل 1 سال از دو سال مستر رو فاند میده.
    منم قبول دارم که تفاوت ها زیاد نیست، ولی تورنتو 19 تا استاد داره، آزمایشگاهاش به قدری پیشرفته است که آلبرتا نصف امکاناتش رو 5 سال دیگه هم نمی تونه داشته باشه. به هر حال این تفاوت ها درسته شاید رو کاغذ باشه و یا مهم نباشه ولی واسه من که از اینجا نگاه میکنم خیلیه!

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    اون ديگه بستگي داره يه نفر چقدر بخواد بره يه دانشگاه خاص.. در اون صورت ميتونه با قاطعيت روي اون وقت بزاره. اگر شخص با اما و اگر روبرو باشه نميشه سرمايه گذاريش روي يه موضوع خاص يه دانشگاه باشه. توصيه ي من از اين جهت بود كه زوم كردي رو 2-3 تا دانشگاه خاص. سعيتو بكن ما چيزيمون از خود نيتيو ها كمتر نيست. اونا وقتي ميگن من ميوخوام برم تورنتو براش هر كاري ميكنن و نتيجتا هم ميرن. شادزي
    این سه تا بیشتر هدف والام هستند، به این سه تا فقط فکر نمی کنم، صد در صد موقع اپلای رنک ها رو عاقلانه انتخاب می کنم و از رنج های مختلف.

در ضمن سایمون جان آدمیزاد با امید زنده اس. منم آرزوم ( شاید هم به قول شما اما و اگر ها نگذاره بهش برسم ) اینا هستند البته می دونم دور از دست هستند ولی سرمایه من هم امید هست...
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

UBC admission should be as tough as Toronto. But I think not tougher. With a high GPA and IBT 100 you can get admission

Even if your dream school is Toronto, you can think about it for your PhD. You are applying for a MSc now. Master's research is not a big deal. Your PhD research and group is much more important. BTW if you keep your GPA around 3.5 and TOEFL above 100, I am pretty sure you get admission from UBC or Toronto. Also your chance for funding is good.

نقل قول نوشته اصلی توسط hirt-01 نمایش پست ها
    مرسی ازتون.
    این جریان سخت گیری UBC رو نفرمودید! صحت داره؟
    والا شهریه های 17 هزار دلاری اینا خیلی مسئله اس! ولی اگر پست بالاترم رو بخونید میبینید که این دانشگاه حداقل 1 سال از دو سال مستر رو فاند میده.
    منم قبول دارم که تفاوت ها زیاد نیست، ولی تورنتو 19 تا استاد داره، آزمایشگاهاش به قدری پیشرفته است که آلبرتا نصف امکاناتش رو 5 سال دیگه هم نمی تونه داشته باشه. به هر حال این تفاوت ها درسته شاید رو کاغذ باشه و یا مهم نباشه ولی واسه من که از اینجا نگاه میکنم خیلیه!

این سه تا بیشتر هدف والام هستند، به این سه تا فقط فکر نمی کنم، صد در صد موقع اپلای رنک ها رو عاقلانه انتخاب می کنم و از رنج های مختلف.

در ضمن سایمون جان آدمیزاد با امید زنده اس. منم آرزوم ( شاید هم به قول شما اما و اگر ها نگذاره بهش برسم ) اینا هستند البته می دونم دور از دست هستند ولی سرمایه من هم امید هست...

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

نقل قول نوشته اصلی توسط applied نمایش پست ها
    UBC admission should be as tough as Toronto. But I think not tougher. With a high GPA and IBT 100 you can get admission

Even if your dream school is Toronto, you can think about it for your PhD. You are applying for a MSc now. Master's research is not a big deal. Your PhD research and group is much more important. BTW if you keep your GPA around 3.5 and TOEFL above 100, I am pretty sure you get admission from UBC or Toronto. Also your chance for funding is good.
    3.5 از 4 میشه 17.5 خودمون ( درسته ؟! )
    در ضمن طبق گفته دوستان سال بالایی دو سال اول لیسانس نمره گرفتن ازش سخت تره ولی دو سال آخر بهتر میشه نمره گرفت. طبق مشاهده خودم از معدل کل و معدل دو سال اکثر کسایی که اینجا نظر می پرسن هم میشه این استدلال رو کرد...
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم لطف کنید منو راهنمایی کنید. با توجه به نتایج پذیرش امسال و شرایط من، امکان گرفتن پذیرش دکترا از دانشگاه های خوب آمریکا با full fund وجود داره؟
    1- رشته تحصیلی : عمران
    2- دانشگاه دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد: دانشگاه تهران
    3- پذیرش بدون کنکور و با شرط معدل در کارشناسی ارشد
    4- معدل لیسانس: 17.08
    5-معدل فوق: 17.28
    6- تافل هنوز ندادم ولی حدس میزنم بالای 100 بشم
    7- سابقه TA هم در یکی از دروس کارشناسی ارشد دارم.
    موضوع تزم هم جوریه که تا اتمامش امکان چاپ مقاله ندارم.

ممنونم از راهنماییتون

Junior Member

سلام دوستان!
    من رشته م ادبیات انگلیسی هست.
    معدل لیسانس 17.68.
    تافل هم میتونم نمره ی خوبی بیارم.چون آیلتر 8.5 بودم.
    کسی اینجا هست که در مورد ارشد ادبیات انگلیسی یا ادبیات تطبیقی/creative writing اطلاعاتی داشته باشه؟
    ممنون میشم کمکم کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط AAzz نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    من رشته م ادبیات انگلیسی هست.
    معدل لیسانس 17.68.
    تافل هم میتونم نمره ی خوبی بیارم.چون آیلتر 8.5 بودم.
    کسی اینجا هست که در مورد ارشد یا دکترای ادبیات انگلیسی یا ادبیات تطبیقی journalism یا creative writing اطلاعاتی داشته باشه؟
    ممنون میشم کمکم کنین.
    گوشه چشمی هم با امتحان جی ار آی سابجکت داشته باشید

Member gigalover آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Iowa University, Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    رزومه بسیار خوبی دارید. احتمالا قدرتی باشید؟ تکزاس ای اند ام قدرت زیاد ایرانی میگیره. به استادا اونجا ایمیل بزنید. تکزاس تک هم شانس تی ای دارید. برای ایمیل هم ناامید نشید. مسلما حداقل 4-5 تا افر برای امریکا خواهید داشت.
    نه دوست عزیز، الکترونیک، طراحی مدارات آنالوگ هستم. اتفاقا از تگزاس 2 تا جواب خوب گرفتم ولی نمیدونم چی شد یهو استادا ول کردن قضیه رو انگار. یکیشون گفت کی میتونی بیای دکترا، منم گفتم اگه تو بخوای همین فردا! و هنوز منتطرم بگه بیا!!! اون یکیم گفت میخوام ازت یه امتحان بگیرم اول، منم گفتم بگیر، بعد ای میل زد که فعلا سرم شلوغه واسه امتحان گرفتن، منتظر باش، منم هنوز منتظرم!

سلام.من دقیق نمیدونم برای فاند از کجا باید شروع کنم.اول باید apply بگیرم بعد درخواست fund بدم؟ باید با استاد صحبت کنم؟ خود دانشگاه بدون دخالت استاد نمیده؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member dlb_war آواتار ها

سلام
    من فعلا دارم پیش دانشگاهیمو می خونم می خوام بدونم واسه گفتن full fund چه باید بکن؟ می دونم سوالم خیلی کلیه اگه میشه کسانی که تجربه دارن یه مختصر جوابی بدن!!!
    در ضمن واسه بلربیز درخواست دادم البته پذیرش حتمیه چون پول زیادی میگرن اما شاید نرفتم چون می خوام بورس بگیرم! اقا با این شرایت به نظرتون من چه کار کنم؟؟؟؟؟؟

سلام
    من درحال حاظر دانشجوی مکانیک هستم، ولی میخوام برای رشته ی fashion design برم خارج از کشور، ولی اصلا نمیدونم چطوری شروع به اقدام کنم، و ضمنا هزینه شو هم نمیتونم پرداخت منم و میخوم هرطور هست با fund برم، ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)