صفحه 66 از 137 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : full fund

سلام
    خواهشن جواب بدین
    میخواستم بدونم فاندی که دانشگاه میده از همون لحظه که ترم شروع میشه به حساب واریز میشه یا چند ماه طول میکشه؟
    کلا چقدر پول لازمه با خودمون ببریم یا اصلا چیزی لازم نیست؟
    ممنون میشم اگه جواب بدین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aminc نمایش پست ها
    سلام
    خواهشن جواب بدین
    میخواستم بدونم فاندی که دانشگاه میده از همون لحظه که ترم شروع میشه به حساب واریز میشه یا چند ماه طول میکشه؟
    کلا چقدر پول لازمه با خودمون ببریم یا اصلا چیزی لازم نیست؟
    ممنون میشم اگه جواب بدین
    مدتی طول میکشه ولی بعد مقدار عقب مانده را یکجا پرداخت میکنند. حتما با خودتان پول کافی برای شهریه ترم اول و زندگی دو سه ماه اول ببرید.

Member
    رشته و دانشگاه
    .Electrical Eng

سلام

فرق این scholarship یا fund ها باهم چین؟

fellowship-tuition and fee
    reasearch
    fellowship-stipend
    کدومش بیشتره یعنی برای full fund کدومو باید درخواست بدیم ؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : شرایط فوق العاده خاص

نقل قول نوشته اصلی توسط peiman_mr نمایش پست ها
    دوست عزیز گرفتن بورس برای دوره ارشد تقریبا غیرممکن هست در استرالیا(ی مدتی هست که رقابت شدید شده).من جای شما بودم به جاهای دیگه اروپا فکر میکردم مثل سوئد یا فنلاند یا حتی آلمان. شما که میدونستی انگلیس خیلی گرون هست برای چی اپلای کردی.
    من فکر میکنم دوستان قبل از اینکه بدون اطلاعات یه سری نظرات بی بایه و اساس بدن به نتایجی که دانشجو های دیگه هم گرفتن توجه کنن. همین امسال چهار تا از سال بال یی های من از آمریکا خیلی راحت واسه مستر فاند گرفتن و هر سال این اتفاق تکرار داره میشه. خود من هم ساله دیگه واسه مستر قصد ابلای دارم و کاملا هم امیدوار هستم. طبق آمار رسمی توی اینترنت آمریکا اولین کشور از لحاظ اختصاص کمک های مالی توی دنیاست و شانس گرفتن فاند توی آمریکا واسه مستر خیلی بالاست به شرط رزومه ی خوب البته

پیش فرض پاسخ : شرایط فوق العاده خاص

نقل قول نوشته اصلی توسط Rsoleymanifar نمایش پست ها
    من فکر میکنم دوستان قبل از اینکه بدون اطلاعات یه سری نظرات بی بایه و اساس بدن به نتایجی که دانشجو های دیگه هم گرفتن توجه کنن. همین امسال چهار تا از سال بال یی های من از آمریکا خیلی راحت واسه مستر فاند گرفتن و هر سال این اتفاق تکرار داره میشه. خود من هم ساله دیگه واسه مستر قصد ابلای دارم و کاملا هم امیدوار هستم. طبق آمار رسمی توی اینترنت آمریکا اولین کشور از لحاظ اختصاص کمک های مالی توی دنیاست و شانس گرفتن فاند توی آمریکا واسه مستر خیلی بالاست به شرط رزومه ی خوب البته
    منم فکر میکنم که شما بهتره انقدر زود قضاوت نکنی.
    1.ایشون گفتن شانس گرفتن فاند در استرالیا برای ارشد سخته ولی شما در مورد آمریکا گفتی.
    2.با یک گل بهار نمیشود...منم امسال 5 نفر رو دیدم برای مستر فول فاند رفتن ولی نسبت به کل کسایی که برای ارشد اپلای میکنن تا دکترا، شانس گرفتن فاند برای ارشد کمتره.
    روز خوش.

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط dlb_war نمایش پست ها
    سلام
    من فعلا دارم پیش دانشگاهیمو می خونم می خوام بدونم واسه گفتن full fund چه باید بکن؟ می دونم سوالم خیلی کلیه اگه میشه کسانی که تجربه دارن یه مختصر جوابی بدن!!!
    در ضمن واسه بلربیز درخواست دادم البته پذیرش حتمیه چون پول زیادی میگرن اما شاید نرفتم چون می خوام بورس بگیرم! اقا با این شرایت به نظرتون من چه کار کنم؟؟؟؟؟؟
    فول فاند؟؟اونم توی این مقطع؟؟برای امریکا و کانادا امکانش هست ولی واقعا باید outstandingباشین تا بهتون بدن!اینم جواب یه سوال زیادی کلی.

سلام lمیخواستم ببینم با شرایط من میشه فاند خوبی گرفت ؟
    1- دانشجوی ارشد هوافضا معدل 16.71
    2- لیسانس 15.37
    3- چهارتا مقاله دارم بینالمللی و ژورنال
    4- تافل میخوام تازه بدم (رو 90 تا 100 حساب باز کزدم ) و GRE هم اول آبان میدم
    میتونم فاند خوبی بگیرم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin.s.20 نمایش پست ها
    سلام lمیخواستم ببینم با شرایط من میشه فاند خوبی گرفت ؟
    1- دانشجوی ارشد هوافضا معدل 16.71
    2- لیسانس 15.37
    3- چهارتا مقاله دارم بینالمللی و ژورنال
    4- تافل میخوام تازه بدم (رو 90 تا 100 حساب باز کزدم ) و GRE هم اول آبان میدم
    میتونم فاند خوبی بگیرم؟
    GRE رو باید نمرهشو بنویسی. اگر حدودا 1300 باشه شانستون بالا هست .مقاله هم که خب خدا رو شکر 4 تا دارید .
    اما اسم دانشگاهتون رو نفرمودید.

Banned

اساتید نظرتون راجع به اپلای کردن با رزومه زیر چی هست؟
    برای فول فاند البته.و طبعا برای ترجیحا برای واشنگتن یا نیو یورک
    لیسانس علوم سیاسی سراسری
    معدل حدودا 6.5 تا 17 هم برسه
    مقاله در دست تدوین اما مقالات تجلیل خصوصا در سایتهای خبری تحلیل و نشریات تخصصی رشته مربوطه هست.
    GRE 1300
    Ielts 7.5
    "برای این رشته خاصه اگر مطالعات خاور میانه گرایش باشه تسلط به زبان های عربی و عبری امتیاز بسیار بالایی محسوب میشه"
    من تا حدودی به عربی تسلط دارم یعنی متون عربی رو به راحتی میفهمم و نیاز به ترجمه و... نیست. اما عبری رو نمیدونم چیکارش کنم.
    توصیه نامه از اساتید هم هست البته اساتیدی که در اروپا بودند نه در آمریکا و با کسانی مثل "یورگن هابرماس" و "تیری میسان" و..... تز های دکترا رو گذروندند.

Junior Member

سلام دوستان
    من ليسانس معماري دارم و ارشد مديريت پروژه و ساخت مي خوام شركت كنم و علاقه زيادي هم به بزينس و مديريت دارم و مطمئنم رتبه تك رقمي مي تونم بيارم...
    يك سالي ميشه كه به فكر اپلاي هستم و چيزي كه برام مهمه اينه كه واسه دكترا اونور بتونم فول فاند بشم ... تو زمينه هاي مرتبط با معماري ... عمران و طراحي صنعتي و يا مديريتي و بزينس
    و مدت مديدي هست كه سخت تو فكرم و نمي دونم بايد چه كار كنم... فوق مديريت پروژه بدم؟... برم ليسانس عمران بخونم از اول؟( چون معدل ليسانسم 14.5 هست و ميگن شانس پذيرش تو معماري كمه چه برسه فول فاند- اونم با شرايط من)... آيا طراحي صنعتي بخونم؟... ام بي اِي بخونم؟... خلاصه نمي دونستم بهترين كاري كه بايد كنم تا هم زودتر برم و هم بتونم فول فاند بگيرم چيه...
    تا اينكه چند ماه پيش يكي از بستگانمون كه مدت زيادي آمريكاست رو ديدم كه ايران اومده بود و استاد دانشگاهي تو آمريكاست كه البته درجه يك و تاپ محسوب نميشه...و حالا كاملا بر حسب اتفاق فهميدم كه ايشون تو كالج مديريت پروژست و خيلي هم استاد معتبر و شناخته شده اي تو آمريكا تو اين زمينست... و مقالات و كتب مختلفي داره و كارهاي بين المللي و تجربي زياد ...و بيشتر از 60 سال سنشونه...
    حالا سوالم اينه : من رابطه بنسبت خوبي با ايشون دارم ( البته خيلي كم و مختصر ) و از نزديك هم باهاشون حرف زدم راجع به اپلاي ... ولي اون موقع اصلا نمي دونستم تخصص اصلي ايشون مديريت پروژست و راجع به معماري ازشون فقط پرسيده بودم...
    حالا بنظرتون آيا ايشون ميتونه اونجور كه بايد و شايد تو روند فول فاند شدن من موثر باشه؟... حتي توي دانشگاه هاي تاپ؟... و اينكه لطفا بهم بگين چطور مي تونم از اين شانسي كه جلوم سبز شده بو د و خبر نداشتم به بهترين نحو واسه پذيرش و فول فان استفاده كنم؟... ( در اين باره هنوز باهاشون تماس نگرفتم )
    ممنون...منتظرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)