صفحه 72 از 137 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Boston University

پیش فرض پاسخ : full fund

همشهری! پیشنهاد میکنم وقتت رو تلف نکن فقط و فقط زبان.
    بعد از اینکه نمره هات رو گرفتی دنبال دانشگاه باش والا وقت و هزینه خودت را حسابی تلف خواهی کرد
    اول هم GRE رو بده بعد تافل

یاشاسین!
    ساغ اول !
    تافل من سه روز دیگر است و GRE من 20 اکتبر. بسیار سعی می کنم زبانم را بالاتر ببرم. در آزمایشی امیربهادر 101 شدم انشالله اصلی را بالای 100 بیاورم عالی می شود.
    توانایی این را دارم که یک پروژه نصف و نیمه ام را به مقاله نسبتاً خوبی تبدیل کنم، اما اینکار به شدت نمره GRE ام را پایین خواهد برد. کدام را انتخاب کنم؟

Senior Member Gclub آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط oyrenci نمایش پست ها
    ساغ اول !
    تافل من سه روز دیگر است و GRE من 20 اکتبر. بسیار سعی می کنم زبانم را بالاتر ببرم. در آزمایشی امیربهادر 101 شدم انشالله اصلی را بالای 100 بیاورم عالی می شود.
    توانایی این را دارم که یک پروژه نصف و نیمه ام را به مقاله نسبتاً خوبی تبدیل کنم، اما اینکار به شدت نمره GRE ام را پایین خواهد برد. کدام را انتخاب کنم؟
    یلداش جان GRE از همه چی واجبتره حتی روایته که از نان شب هم مهمتره...
    اماPAPER و اینا مرحله بعدیه... در ضمن طلای جهانی ات توی چه رشته ای هست؟ اگه توی رشته مرتبط باشه که تاثیر گذاره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Boston University

اماPAPER و اینا مرحله بعدیه... در ضمن طلای جهانی ات توی چه رشته ای هست؟ اگه توی رشته مرتبط باشه که تاثیر گذاره
    نجوم. دوست دارم رشته ای بروم که بین نجوم و مکانیک یک پل بزنم مثل planetary dynamics

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ElectricalENG نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون فقط یه سوال بچگانه...اگر دیرکت مثلا شارلوت ادمیت بشوم امکانش هست تا مستر اونجا بعد برای Ph.D اقردام کنم برای استنفورد؟ اصلا این یک کار قانونیه؟ اگر بله چه شانسی متصور برایش میشه شد؟
    خیلی کار خوبی نیست که ول کنید برید مگر اینکه استادتون موافقت کنه. بنظر من ببینید میتونید ارشد با فاند بگیرید.

Member
    رشته و دانشگاه
    FIU

نقل قول نوشته اصلی توسط Gclub نمایش پست ها
    تافلت از حد نصاب پایین تره و GRE هم هر وقت دادین نمره تون رو اعلام کنید بعد
    در واقع مهمترین نمرات رو ندارین
    نمرات رو می رسونم ( تافل :95-100 و GRE :1200-1250) ، یعنی میل نزنم به اساتید الان؟؟؟ من می خوام شروع کنم به میل زدن ولی نمیدونم چه رنکینگ هائی شانس دارم با فاند

Senior Member Gclub آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_1987 نمایش پست ها
    نمرات رو می رسونم ( تافل :95-100 و GRE :1200-1250) ، یعنی میل نزنم به اساتید الان؟؟؟ من می خوام شروع کنم به میل زدن ولی نمیدونم چه رنکینگ هائی شانس دارم با فاند
    نه وقت تلف نکن برای ایمیل بازی و اینا... فقط GRE

Banned

دوستان کسی نفرمود با این شرایط اوضاع چطوری امکان داره پیش بره؟
    یعنی معدل حدود 17 تا 17.50
    GRE برای 1300
    Ielts 7.5
    مقاله هم در دست تدوین. اما مقالات در نشریات تخصصی داخلی در حوزه علوم استراتژیک و روابط بین الملل چاپ شده که "هیچ " نشریه داخلی نه علمی پژوهشی و نه علمی ترویجی ISI نیستند. اساسا در این نوع رشته ها مقاله داستان دار واسه خودش.
    یکی از دوستان من بنده خدا چند ماه کار کرد روی یک مقاله برد داد به دکتر سریع القلم ایشون لطف فرمود و بعد از تورق صفحه اول یک ضربدر بزرگ با روان نویس! کشید روی همون صفحه گفت هیچ ارزش علمی نداره چون از همین اول مقاله رنگ و بوی نتیجه گیری به چشم میخوره!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    دوستان کسی نفرمود با این شرایط اوضاع چطوری امکان داره پیش بره؟
    یعنی معدل حدود 17 تا 17.50
    GRE برای 1300
    Ielts 7.5
    مقاله هم در دست تدوین. اما مقالات در نشریات تخصصی داخلی در حوزه علوم استراتژیک و روابط بین الملل چاپ شده که "هیچ " نشریه داخلی نه علمی پژوهشی و نه علمی ترویجی ISI نیستند. اساسا در این نوع رشته ها مقاله داستان دار واسه خودش.
    یکی از دوستان من بنده خدا چند ماه کار کرد روی یک مقاله برد داد به دکتر سریع القلم ایشون لطف فرمود و بعد از تورق صفحه اول یک ضربدر بزرگ با روان نویس! کشید روی همون صفحه گفت هیچ ارزش علمی نداره چون از همین اول مقاله رنگ و بوی نتیجه گیری به چشم میخوره!
    شرایط شما بنظر ایده آل میرسه ولی راستش فکر نمیکنم کسی بدونه در رشته شما وضعیت پذیرش چطوریه. روی فروم دیده ام دوستانی که در رشته هایی مثل حقوق بین الملل و نظیر اون از اروپا پذیرش گرفته اند (تاپیک های حقوق و علوم انسانی رو چک کنید).

نقل قول نوشته اصلی توسط Gclub نمایش پست ها

This is not true, for many schools you should just take the GRE, the scores are not critical for admissions

If you get those mentioned scores that's very good. You have to to start sending email to professors because generally that's the most important part in getting admissions
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_1987 نمایش پست ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)