صفحه 76 از 137 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MechEng-YorkU

پیش فرض پاسخ : full fund

با سلام
    دوستان یه سوال داشتم
    با توجه یه اینکه من چنتا رتبه المپیاد ریاضی دارم و رتیه 1 کارشناسی ناپیوسته و چند چیز دیگه دارم می خواستم ببینم عضو شدن در انجمن نخبگان برای فاند گرفتن کمک میکنه ؟
    چون من شنیده بودم عضو شدن به ضرر هست با توجه به اینکه این انجمن مرتبط با دفتر ریاست جمهوری هست

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ImForex نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان یه سوال داشتم
    با توجه یه اینکه من چنتا رتبه المپیاد ریاضی دارم و رتیه 1 کارشناسی ناپیوسته و چند چیز دیگه دارم می خواستم ببینم عضو شدن در انجمن نخبگان برای فاند گرفتن کمک میکنه ؟
    چون من شنیده بودم عضو شدن به ضرر هست با توجه به اینکه این انجمن مرتبط با دفتر ریاست جمهوری هست
    بله کمک میکنه، در مورد نگرانی هم، نگران نباشید هیچ ارتباطی نداره.

Junior Member

سلام من فارغ التحصيل رشته كامپيوتر مقطع كارشناسي هستم ،به زبان انگليسي نيز مسلط مي باشم و 3 ترم زبان فرانسه خوانده ام،سابقه كار نيز دارم،مي خواستم بدونم با توجه به اين موارد در چه كشورهايي مي تونم در مقطع ارشد به صورت رايگان تحصيل كنم و هزينه سكونت در آنجا را خودم تامين كنم با كار نيمه وقت.همچنين در حال خواندن GRE نيز هستم.باتشكر از همكاري شما

Banned

سلام
    میشه به طور کلی بگید:
    انواع کمک هزینه ها را بر حسب مقداری که میدهند لیست کنید؟مثلا من الان نمیدانم که بورسیه بیشتر میدهند یا RA
    میشه بعد از یه ترم نوعش را تغییر داد؟
    من رزومه ام را به چند استاد فرستادم 2 تاش گفتن اپلی کن کی باید راجع به نوع بورسیه باهاشون حرف بزنم؟به دانشگاه چجوری بگم که فلان استاد به من اوکی داده؟
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    بله کمک میکنه، در مورد نگرانی هم، نگران نباشید هیچ ارتباطی نداره.
    مشکل درست کردن یا نمردنش نمیدونم ولی قطعا "هیچ" خیری عاید ما که نشده یکی دو ساله!
    قرار بود 100 میلیون وام بدند که ندادند. معافیت سربازی بدند که خدا رو شکر خودم رو معطل برای قول های بی اساس بنیاد نکردم و خودم رفتم گرفتم. مسکن هم کلا ظاهرا از سیستم دیلیت شده(:

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MechEng-YorkU

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    مشکل درست کردن یا نمردنش نمیدونم ولی قطعا "هیچ" خیری عاید ما که نشده یکی دو ساله!
    قرار بود 100 میلیون وام بدند که ندادند. معافیت سربازی بدند که خدا رو شکر خودم رو معطل برای قول های بی اساس بنیاد نکردم و خودم رفتم گرفتم. مسکن هم کلا ظاهرا از سیستم دیلیت شده(:
    دوست من این که تقریبا مشخص که اینجا به نخبگان بهایی داده نمیشه ... من انقدر از سیستم اموزشی اینجا ضربه خوردم که بیخیال سودش شدم ... قرار بود المپیادی هارو بدون کنکور ثبت نام کنن من تمام تلاشم رو گذاشتم رو المپیاد و خیلی جالب بعدش گفتن که شرمندتونیم و این شد که من رفتم کاردانی تو یه دانشگاه غیر انتفاعی گرفتم ....

من سوالم بابت اونطرف بود که حالا این سازمان وابسته به نهاد ریاست جمهوریه مشکل ایجاد نکنه ...

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

مقدار و نوع کمک هزینه تو کشور ها ودانشگاه های مختلف فرق داره. بهترین مرجع سایت خود دانشگاه هست.
    نوع فاند را نمیشه تغییر داد ولی میشه برای فاند های دیگر اپلای کنید و فاند بیشتری بگیرید. البته این بستگی به قوانین هر کدام از اون فاند ها دارن.یه مثال: در کانادا به دانشجویان خارجی فاندی میدن به نام IDSA. حالا اگه این دانشجو واسه اقامت دائم اقدام کنه و اقامت بگیره این فاند قطع میشه جون حالا اون یه شهروند کانادایی هست نه یه خارجی. یا حتی زمانی که میخواین واسه یه فاند اقدام کنید، به شما توضیح داده میشه که این فاند فقط به کسانی داده میشه که ساپورت مالی دیگری ندارن.
    هر فاندی شرایط و مقررات خاص خودشو داره.
    اگه شما (مثل خود من) جز کسانی هستین که فقط با گرفتن فاند قادر به ادامه تحصیل در خارج از کشورین، هر چه زودتر تکلیف خودتون رو با استاد مشخص کنید. بصورتی کاملا مودبانه براش توضیح بدین که من بدون ساپورت مالی قادر به تحصیل نیستم.آیا شمایا دانشگاه از دانشجوحمایت مالی میکنید؟ مقدار فاند چقدر هست؟ آیا این مقدار کفاف Tuition Fee و Living Expenses رو میده؟
    البته لازم به ذکر هست که سیستم اپلای واسه ادمیشن و فاند در کشور های مختلف فرق داره. مثلا بعضی از دانشگاه ها هستن که دادن ادمیشن بخودی خود به معنی دادن مقداری ساپورت مالی هم هست.در این گونه از موارد نیازی به اپلای کردن واسه فاند نیست و فقط اپلای کردن واسه گرفتن ادمیشن کافیه.
    از طرف دیگه دانشگاه هایی هستن که تو اونا این 2 پروسه جدا هستن. مثلا ممکنه بهتون حالا نامه ادمیشن رو بدن در حالی که نتیجه اینکه به شما فاند تعلق میگیره یا نه(حتی مبلغش)، 3-4 ماه بعد مشخص میشه.
    پس نتیجه میگیریم که عاقلانه هست تا جایی که میتونیم به اساتید بیشتری ایمیل بزنیم، واسه دانشگاه های بیشتری اپلای کنیم( بی توجه به نوع فاند دادن). اون وقت از میان آپشنهای موجود، اونی روکه به نزدیک تر به فاکتور های ماست رو انتخاب کنیم. البته هر کس فاکتور های خاص خودشو داره که میتونه شامل شرایط مالی پیشنهادی دانشگاه،فرهنگ کشور مورد نظر، سطح علمی دانشگاه و ... هست.
    اینکه چه نوع فاندی توسط دانشگاه ارائه میشه، مبلغش چقدره، زمان اپلای کردن، زمان اعلام نتایج و .... رو تو سایت دانشگاه جستجو کنید واگر سوالی داشتین از منشی بپرسین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط megh500 نمایش پست ها
    سلام
    میشه به طور کلی بگید:
    انواع کمک هزینه ها را بر حسب مقداری که میدهند لیست کنید؟مثلا من الان نمیدانم که بورسیه بیشتر میدهند یا RA
    میشه بعد از یه ترم نوعش را تغییر داد؟
    من رزومه ام را به چند استاد فرستادم 2 تاش گفتن اپلی کن کی باید راجع به نوع بورسیه باهاشون حرف بزنم؟به دانشگاه چجوری بگم که فلان استاد به من اوکی داده؟
    ممنون
    ویرایش توسط vahid.chem : September 27th, 2012 در ساعت 02:21 AM

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

سلام دوستان این شرایط من هستش لطفا کمکم کنید که آیا میتونم بورس کامل بگیرم یا نه ؟؟؟
    من چند سال بود که آلمانی میخوندم که برای کارشناسی ارشد برم آلمان
    الان که لیسانسم تمام شده و زبان آلمانیم هم خوبه وضعیت یورو و دلار اینجوری شد که من نمیتونم با این شرایط بدون فاند برم و آلمان هم خیلی کم فاند میده بنابراین قصد دارم روی امریکا سرمایه گذاری کنم
    مدرک زبان انگلیسی و GRE ندارم ولی میتونم وقت بذارم 6-7 ماهی و بگیرم
    معدل 16.89 دانشگاه ازاد کارشناسی پیوسته رشته مکانیک ساخت تولید
    1 مقاله ISI سابمیت شده که حتما اکسپت خواهد شد و حدود 6 تا مقاله دیگه که در حال تمام کردن نگارششون هستیم که حتما ISI خواهند بود حداقل با رنکهای متوسط ( به گفته استادم که خودش داور یک ژورنال بین المللی هستش)
    1 مقاله پذیرفته شده در یک کنفرانس بین المللی که در 15 مهر در اصفهان برگزار میشه
    ممنون میشم اگر دوستان شرایط رو کامل واسم توضیح بدند چون خودم اطلاعی از شرایط تحصیل در آمریکا ندارم
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

Junior Member

Dear Friends,

what's important requirements for funding in art school ? While most art schools are notoriously expensive, i want to know what colleges that gives all of its students full-ride scholarships.
    before i ask my question here, searched for this subject and now i know some art school paid this fee. like
    California College of the Arts
    Maryland Institute College of Art
    Savannah College of Art and Design

thanks

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط e.farahmand نمایش پست ها
    سلام دوستان این شرایط من هستش لطفا کمکم کنید که آیا میتونم بورس کامل بگیرم یا نه ؟؟؟
    من چند سال بود که آلمانی میخوندم که برای کارشناسی ارشد برم آلمان
    الان که لیسانسم تمام شده و زبان آلمانیم هم خوبه وضعیت یورو و دلار اینجوری شد که من نمیتونم با این شرایط بدون فاند برم و آلمان هم خیلی کم فاند میده بنابراین قصد دارم روی امریکا سرمایه گذاری کنم
    مدرک زبان انگلیسی و GRE ندارم ولی میتونم وقت بذارم 6-7 ماهی و بگیرم
    معدل 16.89 دانشگاه ازاد کارشناسی پیوسته رشته مکانیک ساخت تولید
    1 مقاله ISI سابمیت شده که حتما اکسپت خواهد شد و حدود 6 تا مقاله دیگه که در حال تمام کردن نگارششون هستیم که حتما ISI خواهند بود حداقل با رنکهای متوسط ( به گفته استادم که خودش داور یک ژورنال بین المللی هستش)
    1 مقاله پذیرفته شده در یک کنفرانس بین المللی که در 15 مهر در اصفهان برگزار میشه
    ممنون میشم اگر دوستان شرایط رو کامل واسم توضیح بدند چون خودم اطلاعی از شرایط تحصیل در آمریکا ندارم
    شما رزومه خوبی دارین و البته باید نمره زبان خوبی هم بگیرید. ولی باید بگم که نادیده گرفتن یه کشور (در مورد شما:آلمان) و فقط سرمایه گذاری کردن واسه یه کشور (آمریکا) هر دو تصمصمات غیر منطقی هستن چون 1- هیچ کشوری وجود نداره که شما تضمین کنید که اصلا نمشیه ازش ادمیشن و فاند و ویزا گرفت 2- هیچ کشوری هم وجود نداره که شما تضمین کنید حتما میشه ازش هم ادمیشن، هم فاند و هم ویزا گرفت. پس تصمیم منطقی اینه که به استرالیا، کانادا، آمریکا و اروپا همزمان ایمیل بزنید تا بتونین چند Option واسه خودتون فراهم کنید و در نهایت اونی رو که بیش از بقیه به شرایطتون میخوره انتخاب کنید. این پروسه (همزمان واسه چند جا قدام کردن)، باید تا مرحله اپلای کردن ویزا واسه چند کشور ادامه پیدا کنه.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)