صفحه 80 از 137 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384858687888990130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط ImForex نمایش پست ها
    با سلام . دوستان من 3 ترم دیگه تا کارشناسیم مونده (مکانیک جامدات تهران جنوب)و از الان دارم برنامه ریزی میکنم مستر رو برم کانادا یا امریکا(البته اگه نتونم فاند بگیرم اونجا هر جا بم فاند بدن میرم)
    با توجه به اینکه زبانو 1 سال هست شروع کردم و تا 1.5 سال دیگه که ایلس میخوام بدم نمره زبان خوبی میگیرم
    و معدل دانشگاه هم بالای 18 خواهد بود
    رزومه ای که تا الان داشتم رتیه یک ، نه و سیزده در سه گرایش مکانیک کارشناسی ناپیوسته و رتبه یک و سه المپیاد ریاضی و سابقه کار پنج ساله در رشته مرتبط بوده
    ولی مقاله و کار پژوهشی ندارم
    به نظرتون بدون مقاله و با توجه به اینکه استاد حل تمرین 3 درس بودم و این مقدار بیشترم میتونه بشه فاند میتونم بگیرم یا واسه مقاله هم باید وقت بزارم ؟
    واسه داشجوی کارشناسی، مقاله نداشتن نکته ی منفی نیست. معدل بالا خیلی تأثیرش بیشتره. ولی کلا وضعیت فاند واسه مستر نه تو آمریکا و نه تو کانادا خوب نیستا.

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar30 نمایش پست ها
    من یک سوال دارم.برای شروع راه باید اول دنبال fundباشم و بعد applyکنم.؟
    واسه هر کشوری فرق میکنه.

Junior Member coming_home آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_p نمایش پست ها
    واسه هر کشوری فرق میکنه.

این سوال منم هست
    دارم واسه ی آمریکا اپلای می کنم؟ تو آمریکا چطور؟

نقل قول نوشته اصلی توسط coming_home نمایش پست ها

این سوال منم هست
    دارم واسه ی آمریکا اپلای می کنم؟ تو آمریکا چطور؟
    همون طور که salazar716 فرمودند، واسه آمریکا دو کار میشه کرد:
    1. شما قبل از اپلای با استادا در تماس بودین و تونستید راضیشون کنید که دانشجوی مستعدی هستید. اون استاد هم بسته به اینکه گرنت داشته باشه، میتونه به شما قول بده که اگه اپلای کنید بهتون فاند میده. البته این قول صد درصد نیست و ممکنه اپلای کنید ولی بعدا استاد از یکی دیگه خوشش بیاد و به اون فاند بده.
    2. یه راه راحت دیگم هست که شما زحمت راضی کردن استادو به خودتون ندید و اپلای کنبد و به امید این بشینید که یه استادی از شما خوشتون بیاد و بهتون فاند بده

Junior Member coming_home آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_p نمایش پست ها
    همون طور که salazar716 فرمودند، واسه آمریکا دو کار میشه کرد:
    1. شما قبل از اپلای با استادا در تماس بودین و تونستید راضیشون کنید که دانشجوی مستعدی هستید. اون استاد هم بسته به اینکه گرنت داشته باشه، میتونه به شما قول بده که اگه اپلای کنید بهتون فاند میده. البته این قول صد درصد نیست و ممکنه اپلای کنید ولی بعدا استاد از یکی دیگه خوشش بیاد و به اون فاند بده.
    2. یه راه راحت دیگم هست که شما زحمت راضی کردن استادو به خودتون ندید و اپلای کنبد و به امید این بشینید که یه استادی از شما خوشتون بیاد و بهتون فاند بده

مرسی، ولی من برای مستر می خوام اپلای کنم
    تا حالا نتونستم استادی پیدا کنم که بهم جواب بده، حالا فقط اگه اپلای کنم چقدر احتمال داره بتونم فاند بگریم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط coming_home نمایش پست ها
    مرسی، ولی من برای مستر می خوام اپلای کنم
    تا حالا نتونستم استادی پیدا کنم که بهم جواب بده، حالا فقط اگه اپلای کنم چقدر احتمال داره بتونم فاند بگریم؟
    جواب این سوال غیرممکنه بدون اینکه هیچ چیزی از رزومتون بگید. اما میدونید که واسه مستر شرایط فاند خوب نیست اصلا. واسه اینکه فقط حساب کار دستتون بیاد باید بگم سال پیش از تمام دانشجوهای کارشناسی عمران شریف که واسه مستر اقدام کردن، یک نفرشون هم تا جایی که من اطلاع دارم، نتونست فاند بگیره.

سلام.

دوستان میشه لطفا یکی توضیح بده که فند دقیقا چیه و RA,TA چی هستند و فرق فاند با بورس چی هست؟

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmobileboy نمایش پست ها
    سلام.

دوستان میشه لطفا یکی توضیح بده که فند دقیقا چیه و RA,TA چی هستند و فرق فاند با بورس چی هست؟

ممنونم
    فاند همون بورسه...شما ویکی رو بخون، بعد اگه سوالی داشتی بپرس...

Junior Member

سلام .لطفا میشه کسی به من کمک کنه من چطوری میتونم فاندبگیرم واسه امریکااصلا واسه Ms فاند میدهند.خواهش میکنم کمکم کنید.سپاسگزارم

آیا فاند برای Ph.D. از ترم اول به دانشجو تعلق می گیره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)