صفحه 83 از 137 نخستنخست ... 33737475767778798081828384858687888990919293133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

پیش فرض پاسخ : full fund

دوستان اگه پذیرش با فاند کامل بگیری آیا میتونی یه ترم دیفر کنی؟ منظورم دیفر کردن پذیرش و فانده؟

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    دوستان اگه پذیرش با فاند کامل بگیری آیا میتونی یه ترم دیفر کنی؟ منظورم دیفر کردن پذیرش و فانده؟
    بستگی به دانشگاه و نوع بورس داره. مثلا تو UNSW نمیشه ولی دانشگاه های کانادا معمولا مشکلی ندارن.
    تو سایت دانشگاهتون حتما نوشته که قانونشون چطوره. میتونی از مسئولین دانشکده هم بپرسی.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    بستگی به دانشگاه و نوع بورس داره. مثلا تو UNSW نمیشه ولی دانشگاه های کانادا معمولا مشکلی ندارن.
    تو سایت دانشگاهتون حتما نوشته که قانونشون چطوره. میتونی از مسئولین دانشکده هم بپرسی.
    دانشگاه آمریکاییه. تو سایتشون چیزی در این مورد ننوشته! معمولا میشه پذیرشو به عقب انداخت اما مشکل فانده! نمیدونم میشه فاند رو هم دیفر کرد؟ اصلا همچین چیزی امکان داره؟

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    دانشگاه آمریکاییه. تو سایتشون چیزی در این مورد ننوشته! معمولا میشه پذیرشو به عقب انداخت اما مشکل فانده! نمیدونم میشه فاند رو هم دیفر کرد؟ اصلا همچین چیزی امکان داره؟
    آره، امکانش وجود داره. من این رو تو 1 دانشگاه استرالیا و کانادا دیدم. البته همون طور که قبلا گفتم، هر دانشگاهی قوانین خاص خودش رو داره.
    پس تنها راه واسه این که مطمئین بشی، پرسیدن از دانشگاه بوسیله ایمیل هست.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

سلام دوستان.
    میخواستم بدونم حقوقی که برای summer هست هم توی آفرها میاد یا نه؟ چون من با استادم قبلا صحبت کرده بودم که برای 2 ماه تابستون یک حقوقی بهم بدند ولی الان توی آفری که گرفتم حرفی از تابستون نزده و حقوق اونرو در نظر نگرفته. میخواستم بدونم این تابستون سیستمش چه جوریه؟ قاعدتا باید مینوشتن برای تابستون رو یا نه؟

Junior Member

سلام
    توی سایت اکثر دانشگاه های امریکا نوشته که هزینه سال اول دانشگاه را خودمون باید تامین کنیم که مبلغ خیلی بالایی هست. و گفته شده که در زمان ویزا گرفتن هم باید اثبات کنیم که از پس این هزینه ها بر می آیم. یعنی هیچ امکان و راه حلی وجود نداره که برای سال اول هم فاند یا وام بدن؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط sasa86 نمایش پست ها
    سلام
    توی سایت اکثر دانشگاه های امریکا نوشته که هزینه سال اول دانشگاه را خودمون باید تامین کنیم که مبلغ خیلی بالایی هست. و گفته شده که در زمان ویزا گرفتن هم باید اثبات کنیم که از پس این هزینه ها بر می آیم. یعنی هیچ امکان و راه حلی وجود نداره که برای سال اول هم فاند یا وام بدن؟

با تشکر
    سلام دوست عزیز.
    اولا این مربوط به تمام دانشگاه های آمریکاست نه اکثرشون.
    دوما این موضوع اصلا عجیب نیست چون شما باید بتونید هزینه های تخصیل و زندگیتونو پوشش بدید. اگه فاند بگیرید، هزینه هاتونو با فاند پوشش میدهید وگرنه باید با هزینه ی شخصی باشه.
    سوما فقط سال اول نیست و تمام سالها همین طوره اما عمده ی دانشگاه ها، شما فقط برای سال اول این موضوع رو اثبات می کنید
    اگر با تبعیض جنسیتی زیاد آشنا نیستید، مستند (2011) Miss Representation را ببینید تا با شدت این نوع تبعیض در آمریکا بیشتر آشنا شوید.

نقل قول نوشته اصلی توسط rebellion نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    میخواستم بدونم حقوقی که برای summer هست هم توی آفرها میاد یا نه؟ چون من با استادم قبلا صحبت کرده بودم که برای 2 ماه تابستون یک حقوقی بهم بدند ولی الان توی آفری که گرفتم حرفی از تابستون نزده و حقوق اونرو در نظر نگرفته. میخواستم بدونم این تابستون سیستمش چه جوریه؟ قاعدتا باید مینوشتن برای تابستون رو یا نه؟
    اگه پوزیشن برای تابستان هم گرفته باشید باید در آفر درج بشه. من از دو تا دانشگاه که آفر داشتم، هر دوتاش تابستونو نوشته بود. اگه ننوشته احتمالا یعنی فعلا به شما این پوزیشن را نداده اند
    اگر با تبعیض جنسیتی زیاد آشنا نیستید، مستند (2011) Miss Representation را ببینید تا با شدت این نوع تبعیض در آمریکا بیشتر آشنا شوید.

Junior Member

سلام

من مهندسی کشاورزی علوم دامی از دانشگاه آزاد معدل14.5 و ارشد 17.5 از دانشگاه تهران،2 تا مقاله دارم و آیلتس 7.5

به خاطره هزینه ها که به نظرم برای استرالیا هیچ شانسی ندارم و جاهای دیگه رو هم هیچ اطلاعی ندارم.به نظرتون با این شرایط برای full fund هیچ شانسی ندارم؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman63 نمایش پست ها
    سلام

من مهندسی کشاورزی علوم دامی از دانشگاه آزاد معدل14.5 و ارشد 17.5 از دانشگاه تهران،2 تا مقاله دارم و آیلتس 7.5

به خاطره هزینه ها که به نظرم برای استرالیا هیچ شانسی ندارم و جاهای دیگه رو هم هیچ اطلاعی ندارم.به نظرتون با این شرایط برای full fund هیچ شانسی ندارم؟
    سلام دوست عزیز
    اتفاقا به نظر من رزومه شما خوبه و میتونید فول فاند بگیرید. فقط باید وقت بذارید و با اساتید در تماس باشید.
    من به شما کشورهای اروپایی به خصوص آلمان ، سوئد ، هلند ، دانمارک و نروژ را پیشنهاد میکنم که فاند خیلی خوبی میدن.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)