صفحه 87 از 137 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Junior Member iman2010 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman_dolore نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز یک سوالی داشتم. من دانشجوی ترم آخر معماری هستم کارشناسی. معدلم 18.17 هستش. می خواستم برای دانشگاه sothern california institute of architecture پذیرش بگیرم. برای گرفتن full fund باید چگونه عمل کنم؟ مراحلش رو توضیح می دین‌؟ یکم توضیحاتتون رو خوندم در زمینه ۳ روش.
    جهت اطلاع از روند پذیرش به قسمت ویکی سایت مراجعه نمایید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman_dolore نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز یک سوالی داشتم. من دانشجوی ترم آخر معماری هستم کارشناسی. معدلم 18.17 هستش. می خواستم برای دانشگاه sothern california institute of architecture پذیرش بگیرم. برای گرفتن full fund باید چگونه عمل کنم؟ مراحلش رو توضیح می دین‌؟ یکم توضیحاتتون رو خوندم در زمینه ۳ روش.
    دوست من تافل جی ار ای رکام و sopاینا همش مهمه
    اول زبان رو باید کار کنین
    به ویکی که دوستمون گفتن هم سر بزن حتما
    سربلند باشی

Junior Member shahbeit آواتار ها

سلام
    من تو بخش نتیجه پذیرش دیدم که بچه ها از award حرف زدن . این award دقیقا چیه ؟ RA /TA/ FELLOWSHIP/ SCHOLARSHIP؟

و زمانیکه استاد به من قول بده آیا باز هم نیازی هست با گروه صحبت کنم و اقدام کنم؟ البته من تازه شروع به سرچ کردن کردم و استادی قولی به من نداده فقط دارم کسب اطلاعات می کنم
    اگر روال فاند گرفتن رو یادم بدید ممنونم من کلا تو امور اقتصادی ضعیفم ؟ البته فول فاند
    قبلا خیلی خیلی ممنونم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbeit نمایش پست ها
    سلام
    من تو بخش نتیجه پذیرش دیدم که بچه ها از award حرف زدن . این award دقیقا چیه ؟ RA /TA/ FELLOWSHIP/ SCHOLARSHIP؟

و زمانیکه استاد به من قول بده آیا باز هم نیازی هست با گروه صحبت کنم و اقدام کنم؟ البته من تازه شروع به سرچ کردن کردم و استادی قولی به من نداده فقط دارم کسب اطلاعات می کنم
    اگر روال فاند گرفتن رو یادم بدید ممنونم من کلا تو امور اقتصادی ضعیفم ؟ البته فول فاند
    قبلا خیلی خیلی ممنونم
    تا انجاییکه من میدانم اوارد یعنی مثلا سالی 5000 دلار به شما می دهند که یه جور تخفیف شهریه حساب میشه و اصلا قابل مقایسه با مواردی که فرمودین نیست مثل یک پول توجیبی هست که بخوای کرایه تاکسی یا پول پوفک بدی باهاش!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

من یک فاند سالیانه از طرف یکی از دانشگا ههای کبک گرفتم که 15.500 دلار در سال استاد می ده و گفته پوزیشن TA و RA هم گفته خودت باید اقدام کنی و هست و همچنین اسکالرشیپ های زیادی هم موجوده ... خرج زندگی با هزینه دانشگاه برای کبکی ها 15000 دلار در سال و برای خارجی ها 21000 دلار هست و البته یک برنامه های تبدیل هزینه بین المللی به دانشجوی کبکی برای خارجی ها هم هست و البته من تا چند وقت دیگه اقامت کانادا رو هم می گیرم.... ولی می خوام بدونم این شرایط برای یک دانشجوی دکتری در کبک خوبه و یا اینکه من برم کانادا و بعد از اون برای جا های دیگه اقدام کنم ؟؟؟؟ در کبک آفر های بهتری هم می تونم بگیرم؟؟/

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    تا انجاییکه من میدانم اوارد یعنی مثلا سالی 5000 دلار به شما می دهند که یه جور تخفیف شهریه حساب میشه و اصلا قابل مقایسه با مواردی که فرمودین نیست مثل یک پول توجیبی هست که بخوای کرایه تاکسی یا پول پوفک بدی باهاش!
    البته Award به معنی کم بودن پول دریافتی نیست. بعنوان مثال یکی از دانشگاه های محل پذیرش من تو کانادا 20000 دلار بعنوان Award داده و فقط 5000 تاش میره برای شهریه و 15000 تا در سال میمونه برای هزینه های زندگی و خوب این از پول توجیبی خیلی بیشتره بعبارت دیگه Award نوعی Scholarship محسوب میشه ولی مثلا مثل TA مجبور نیستید تدریس کنید تا کمک هزینتون رو دریافت کنید. جایزه ست دیگه
    ولی خوب مقدارش از دانشگاه به دانشگاه و بسته به رشته میتونه متفاوت باشه.

ApplyAbroad Superstar

[QUOTE=baharsama;1175297]البته Award به معنی کم بودن پول دریافتی نیست. بعنوان مثال یکی از دانشگاه های محل پذیرش من تو کانادا 20000 دلار بعنوان Award داده و فقط 5000 تاش میره برای شهریه و 15000 تا در سال میمونه برای هزینه های زندگی و خوب این از پول توجیبی خیلی بیشتره بعبارت دیگه Award نوعی Scholarship محسوب میشه ولی مثلا مثل TA مجبور نیستید تدریس کنید تا کمک هزینتون رو دریافت کنید. جایزه ست دیگه
    ولی خوب مقدارش از دانشگاه به دانشگاه و بسته به رشته میتونه متفاوت باشه.[/QUOT

حق با شماست ولی میزان اوارد در استرالیا و انگلستان و نیوزلند در حد پول توجیبی هست تا مبلغی که شما می فرمایید در مورد کانادا و امریکا دقیق اطلاع ندارم
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member setare1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کامپیوتر

سلام من دو سوال دارم و ممنون میشم راهنمایی کنید

1- میخوام برای دوره دکترای پیوسته بورس بگیرم . میخوام بدونم ایا در کشور های اروپایی شانسی دارم یا بیشتر باید به امریکا فکر کنم؟ میخوام یه مقاله خوب بدم .
    2- اگر full fund بگیرم پول رو چه زمانی به حساب واریز میکنن ؟
    من نمیتونم با هزینه شخصی وارد کشوری که ازش بورس تحصیلی میگیرم بشم ایا اونها قبل از ورود من پول رو به حسابم واریز میکنن و از بدو ورودم هزینه هام رو تامین میکنن؟
    ویرایش توسط setare1 : May 14th, 2013 در ساعت 07:42 AM

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط setare1 نمایش پست ها
    سلام من دو سوال دارم و ممنون میشم راهنمایی کنید

1- میخوام برای دوره دکترای پیوسته بورس بگیرم . میخوام بدونم ایا در کشور های اروپایی شانسی دارم یا بیشتر باید به امریکا فکر کنم؟ میخوام یه مقاله خوب بدم .
    2- اگر full fund بگیرم پول رو چه زمانی به حساب واریز میکنن ؟
    من نمیتونم با هزینه شخصی وارد کشوری که ازش بورس تحصیلی میگیرم بشم ایا اونها قبل از ورود من پول رو به حسابم واریز میکنن و از بدو ورودم هزینه هام رو تامین میکنن؟
    لطفا رزومه خود + رشته ای که قصد دارید اپلای کنید را بنویسید تا بشود راهنمایی کرد!

Member setare1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    لطفا رزومه خود + رشته ای که قصد دارید اپلای کنید را بنویسید تا بشود راهنمایی کرد!

سلام ممنونم از توجهتون
    من کارشناسی کامپیوتر دارم اما با معدل خیلی پایین که متاسفانه به دلایل مشکلات خانوادگی این اتفاق افتاد ! که البته فکر نمیکنم برای اونها مهم باشه
    میخوام برای فلسفه پذیرش بگیرم البته دکترای پیوسته
    دارم رو یه مقاله برای ISI کار میکنم که اگه خدا بخواد داره تموم میشه و توش ایده پردازی هم کردم .. البته مقاله فلسفی هست ..
    البته میتونم بازم مقاله بنویسم
    یه کتاب فلسفی هم دارم مینویسم که تا 2-3 ماه دیگه چاپ میکنمش .. شما هم با فرض چاپ کتاب و مقاله و هم بدون فرض چاپ کتاب و فقط چاپ مقاله بگید ایا شانس فول فاند رو دارم؟ و از کدوم کشور ها بهتره اقدام کنم ؟

راستی اگر ممکنه سوال دومم رو هم لطفا جواب بدید .. حالا اومدیم و من فول فاند گرفتم میخوام بدونم اینا کی پول رو به من میدن ؟ چون من به هیچ وجه با هزینه شخصی نمیتونم برای رفتن به کشور مقصد اقدام کنم .. میخوام بدونم بعد از زحمتی که برای بورس گرفتن کشیدم ایا اصلا با هزینه ی اونها میتونم برم به اونجا برسم و یه سرپناه داشته باشم و ترم رو شروع کنم یا نه از همین الان بیخیال بشم ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)