صفحه 92 از 137 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Junior Member iman2010 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    دوست من خواهش میکنم کمی اطلاعات رو درست بدید
    واسه کانادا اصلا جی ار ای نیاز نیست
    بودنش مفیده ولی اصلا نیاز نیست
    سربلند باشی
    سلام.
    منم با دوستمون blur موافقم.
    ببینید دوست عزیز torkanturk :بعضی از دانشگاه ها در کانادا داشتن gre را لازم نمیدونند ولی داشتنش هم بدون فایده نیست.مثل دانشگاه واترلو و همچنین کلگری در بعضی رشته هایش.
    The Biochemistry & Molecular Biology Department does NOT require GRE scores for admission purposes.
    However, individual supervisors may require these scores to aid in their decision of whether or not to accept a student into their lab. Applicants will need to discuss this issue individually with any supervisors that they are interested in working with.
    اینم لینکش:http://www.ucalgary.ca/bmb/GRE

ولی در بعضی دانشگاه های دیگر و در برخی رشته ها مثل دانشگاه کلگری در رشته های روانشناسی و اقتصاد و ... این نمره جز ملزومات فرایند اپلای می باشد
    بنابر این این صحبت که در دانشگاه های کانادا به نمره gre اصلا نیازی نیست به نظر من صحیح نمی باشد
    به لینک زیر توجه نمایید:
    http://psych.ucalgary.ca/graduate/ps...nformation/faqs

1. Do I have to write the GRE and TOEFL test?

All applicants must write the GRE. If you have a bachelor's degree in Psychology, only the general test is required. If you do not have a bachelor's degree in Psychology, both the general and subject test are required
    همچنین در دانشگاه UBC:
    :https://www.grad.ubc.ca/prospective-...required-tests
    موید باشید

Junior Member

سلام
    میخواستم بدونم با توجه به این شرایطم شانس فاند گرفتن از داشگاه های آمریکا یا کاناد رو دارم؟ اروپا چطور؟
    ارشد مهندسی صنایع دانشگاه خواجه نصیر با معدل 17.05 (بدون نمره پایان نامه) پایان نامم تو حوزه زنجیره تامین هستش و فکر میکنم حداقل یه ISI از توش در میاد
    کارشناسی مهندسی صنایع داشگاه پیام نور معدل 16.74
    یه مقاله ژورنال خارجی(غیر ISI) و تافل 90 و GRE هنوز امتحان ندادم اگه بتونم بالای 300 بیارم به نظرتون با این شرایط شانس دارم؟چه داشگاه هایی رو از نظر رتبه برای فاند پیشنهاد می کنید؟
    تشکر فراوان

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : full fund

سلام دوستان
    دوستی از من این سوال را پرسیدند از آنجایی که این روزها خیلی از دوستان بصورت پیام خصوصی از من سوالات بیشمار مشابه می پرسند سوال و جواب ایشان را بدون ذکر نام برای استفاده دیگران اینجا قرار می دهم! خواهشمندم سوالات خود را در فروم مطرح نمایید دوستان خبره تر از من جواب دهند:
    سلام سام عزیز
    ببخشید که بهتون پیغام خصوصی دادم
    چند تا سوال پرسیدم ولی تا الان جوابی نگرفتم
    تو این پست http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1222504 دیدم که دوستمون رو راهنمایی کردین
    ممنون میشم بگین این شرایط شامل منم میشه
    من لیسانس xxxx با معدل 12.65 دارم
    میدونم معدلم پایینه اما براحتی میتونم تو ارشد جبران کنم
    رفیق میخوام بدونم از کدوم دانشگاهها میتونم اپلای بگیرم(اروپا،استرالیا یا آمریکا) ؟
    به نظرتون هزینه ارشد عمران چنده؟
    دانشگاهی رو میشناسین که ارشد xxxx ارائه بده و مجانی باشه؟
    رفیق برای درخواست اپلای فقط باید مدارک رو ایمیل بدم یا باید چیزی هم پست کنم؟مثلا میخوام برای 10 تا دانشگاه اپلای بفرستم تا یکیشون شاید اپلای کرد
    ..........

پاسخ شما را بصورت مقایسه ای می دهم:
    الف) استرالیا:
    در استرالیا چند دانشگاه هست که با شرایط مشابه شما بچه ها برای مستر پذیرش گرفتند ولی نمره آیلتس حداقل 6.5 و هیچ اسکیلی نباید کمتر از 6 باشد شرط لازم و ضروری هست. البته هزینه زندگی در استرالیا ماهی 1500 دلار + شهریه شماست که لطفا خودتان از سایت این دانشگاه ها(Swinburne - South Australia - Edith Coawn - wollongong - Griffith) در بیاورید

در ضمن در استرالیا اصلا به بورس فکر نکنید!

ب) اروپا: آلمان - فرانسه و بعضی از دانشگاه های فنلاند و نروژ رایگان هستند ولی باز هزینه زندگی را باید بین 700 یورو تا 1000 یورو در نظر بگیری
    البته اروپای شرقی بری مثل لهستان اوکراین و ... ممکنه هزینه زندگی بین 500 تا 800 یورو هم بشه یکاریش کرد

ج) آمریکا : برای آمریکا نمره تافل 80 تا 92 یا آیلتسش 6.5 تا 7 و نمره جیمت یا جی ار ای بالا نیاز داری ولی بورس با این معدل بدون مقاله و ... بنظر من احتمالش 10% هست

پیشنهاد من مستر در ایران در دانشگاه سراسری با معدل بالا بگیر چند مقاله کار کنید بعد فکر اپلای و بورس باشید. در نهایت هند و مالزی هم گزینه های نسبتا ارزانی هستند
    ویرایش توسط Saaaaam : June 12th, 2013 در ساعت 09:17 PM
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidie نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم با توجه به این شرایطم شانس فاند گرفتن از داشگاه های آمریکا یا کاناد رو دارم؟ اروپا چطور؟
    ارشد مهندسی صنایع دانشگاه خواجه نصیر با معدل 17.05 (بدون نمره پایان نامه) پایان نامم تو حوزه زنجیره تامین هستش و فکر میکنم حداقل یه ISI از توش در میاد
    کارشناسی مهندسی صنایع داشگاه پیام نور معدل 16.74
    یه مقاله ژورنال خارجی(غیر ISI) و تافل 90 و GRE هنوز امتحان ندادم اگه بتونم بالای 300 بیارم به نظرتون با این شرایط شانس دارم؟چه داشگاه هایی رو از نظر رتبه برای فاند پیشنهاد می کنید؟
    تشکر فراوان
    دوست من تلاش کن واسه جی ار ای بالا ...از 300بیشتر نه 300
    در ضمن تافل رو کار کن
    معدلت متوسطه نسبتا و شانس داری ولی باید جی ار ای بالا و مقاله اگه بود چه بهتر
    سربلند باشی

Junior Member

سلام.من دانشجوی تورم دوم ارشد مهندسی پزشکی آزاد (بیوالکتریک )هستم.معدل فوقم هنوز معلوم نیست (انشا... بالای 17)لیسانسم برق-کنترل فردوسی بوده با معدل14.5!زبانم خوبه!از پایان نامه ام هم مقاله در میاد.میخاستم ببینم اینکه دوستان گفتن استرالیا به لیسانس غیر مرتبط گیر میده چقدر معتبر هستش؟!چون من استرالیا یکی از گزینه هامه.همینطور برای آلمان هم شنیدم اصلا فوق آزاد رو قبول نداره!حتی با معدل بالا!از دوستان با تجربه میخوام برام در این موارد توضیح بیشتری بدن.همچنین بفرماین که من برای چه کشورایی شانس پذیرش با فول فاند دارم؟
    مرسی

ApplyAbroad Superstar

دوستان متاهل و جوانان گذشته! خواهشمندم این سوال و پاسخ را کامل مطالعه و از ارسال سوالات تکراری در فروم و یا پیام خصوصی خود داری نماییند!

از ادمین محترم تقاضا دارم این پست را حذف نکنند چون این ماه اخیر از بس پیام خصوصی یا سوالات مشابه در اینباره دریافت کردم دیگر فرصت پاسخ گویی به موارد مشابه را ندارم امیدوارم قرار دادن این پرسش و پاسخ به عنوان نمونه سوالات بسیاری از دوستان را پاسخ دهد.

دوست گرامي خواهشمند است راهنمايي فرمائيد.

معدل ليسانس 14/5 كارشناسي ارشد 16/5 از دانشگاه سراسری تهران در رشته ... هستم .امسال نيز دكتري قبول شده ام در رشته شبانه مديريت ...... دانشگاه تهران (45 ميلون هزينه دارد)با توجه به اينكه شنيده ام هيئت علمي كلا پر شده ،دكتري در اين رشته ارزش دارد وآيا ادامه تحصيل در خارج از كشور بهتر نيست؟ضمنا پيشنهاد فاند در آمريكا و كشورهاي ديگر وجود دارد؟ ضمنا شرايط آن را نيز بفرمائيد.البته من متاهل و داراي يك فرزند هستم.
    ممنون

دوست گرامی

والا راستش شما برای بورس گرفتن در مقطع دکتری اگر برای آمریکا یا کانادا بخوای اقدام کنید نمره تافل یا آیلتس در رنج 90 آی بی تی یا 6.5 تا 7 آیلتس نیاز داری+ نمره جی ار ای یا جیمت که البته برای رشته شما مطمئن نیستم کانادا اجباری باشه یا نه ولی آمریکا 100% می خواد

در مورد کشورهای دیگه مثل استرالیا یا کانادا فقط نمره آیلتس می خواهد حداقل 6.5 ولی باید ثابت کنی پژوهشگری در این رابطه داشتن مقاله آی اس آی برخلاف کانادا و آمریکا که نمی خوان اجباریه! اگر در فروم قسمت نتایج بری بچه های مهندسی خیلی از استرالیا بورس شدن من نمی دونم رشته شما برای دکتری مهندسی حساب میشه یا علوم انسانی! اگر شاخه های مدیریت هست که بورس گرفتن خیلی سخته چون در استرالیا تاپ استیودنتها مدیریت و علوم انسانی می خونند و مهندسی ها بر عکس ایران شاگردهای معمولی و ت.... هستند به همین دلیل بچه های مهندسی ایران اونجا یک سر و گردن بالاتر از همه حساب می شوند.

در مورد شما چون متاهلی راستش ریسکش بالاست به این دلیل که اگر فاند یا بورس نشی نمی تونی بری! برای آیلتس 6.5 شما حساب کنید 3 ماه روزی 6 ساعت مطالعه بدون مزاحم! نیاز داری که خیلی سخته من که پوستم کنده شد همه موقع درس خوندن می شد کارم داشتن!
    بنظر من اگه پشتکار داری + خونه با شما هم کاری می کنند + شانسسسسسسسسسسس زیاد اقدام کنید

من از اون جور آدمام که تا الان XX دانشگاه بورس نشدم ولی بازم دارم اپلای می کنم از رو نمی رم پس شما هم کفش آهنی بخر و تلاشت را بکن چون در این راه پشتکار + اعتماد به نفس رمز موفقیت هست

در مورد هیات علمی در ایران منم با داشتن X مقاله کهY تاش به زبان انگلیسی هست + Z کتاب چاپ شده + C سال سابقه تدریس در دانشگاه نتونستم هیات علمی بشم باید برم از ایران و هر کشوری شد هیات علمی بشم البته لازمش تحصیل در اونور آبه!

ولی من مجردم شما متاهل بنظرم اگر همسرت پشتت هست و حمایت می کنه از اول با ایشون همه مشکلاتی که گفتم را بیان کنید اگر اوکی داد اقدام کنید چون اگر همسرت حمایت نکنه موفق نمی شید.

ادمین محترم اگر صلاح می دانید این پست در بخشی دیگر از سایت قرار بگیرد انتقال دهید لطفا به بخشی که بیشتر دوستان آن را پیدا کنند و سوالات تکراری نفرستند!
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام دوستان میخاستم بدونم برای دکترا رشته شهرسازی هم میشه فاند گرفت، چون هرچی سرچ و پرس و جو کردم انگار تعطیله تعطیله! urban planning/region planning/urban design/ commiunity planning
    نمی دونو باید چطور سرچ کنم و از کجا شروع کنم. اکثر دانشگا ه هایی هم که اینو دارن توی سایتشون حرفی از فاند نیست و فقط feeو tutionرو نوشتن.
    ممنونم
    البته نمیدونم چرا سایت امکان نوشتن پاسخ رو بهم نمیداد مجبور شدم اینطور بنویسم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط arkadas نمایش پست ها
    سلام دوستان میخاستم بدونم برای دکترا رشته شهرسازی هم میشه فاند گرفت، چون هرچی سرچ و پرس و جو کردم انگار تعطیله تعطیله! urban planning/region planning/urban design/ commiunity planning
    نمی دونو باید چطور سرچ کنم و از کجا شروع کنم. اکثر دانشگا ه هایی هم که اینو دارن توی سایتشون حرفی از فاند نیست و فقط feeو tutionرو نوشتن.
    ممنونم
    البته نمیدونم چرا سایت امکان نوشتن پاسخ رو بهم نمیداد مجبور شدم اینطور بنویسم
    دوست عزیز دانشگاه های مختلف تحت عناوین Environmental Design و Urban and Environmental Planning این رشته را ارائه دادند و دقت کردم دانشگاه های استرالیا و کانادا و کشورهای اسکاندیناویی در این زمینه فاند هم می دهند البته نیوزلند هم همینطور ! با دانشگاه ها مکاتبه کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elieng نمایش پست ها
    سلام.من دانشجوی تورم دوم ارشد مهندسی پزشکی آزاد (بیوالکتریک )هستم.معدل فوقم هنوز معلوم نیست (انشا... بالای 17)لیسانسم برق-کنترل فردوسی بوده با معدل14.5!زبانم خوبه!از پایان نامه ام هم مقاله در میاد.میخاستم ببینم اینکه دوستان گفتن استرالیا به لیسانس غیر مرتبط گیر میده چقدر معتبر هستش؟!چون من استرالیا یکی از گزینه هامه.همینطور برای آلمان هم شنیدم اصلا فوق آزاد رو قبول نداره!حتی با معدل بالا!از دوستان با تجربه میخوام برام در این موارد توضیح بیشتری بدن.همچنین بفرماین که من برای چه کشورایی شانس پذیرش با فول فاند دارم؟
    مرسی
    اگر کسی مورد من رو هم جواب بده ممنون میشم.برای پذیرش دکتری چقدر شانس دارم با فول فاند؟آیلتسم 7 یا 7.5 باشه مثلا!میتونم به استادم توضیح بدم کارشناسی به رشتم علاقه نداشتم برای همین معدلم کم شده!یک چیز دیگه هم هست :فک میکنم مهندسی پزشکی به نسبت برق انقدر متقاضی نداره و اشباع نشده.(جسارت نباشه البته!)این موضوع تاثیری روی شانسم نداره؟بیشترش نمیکنه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط elieng نمایش پست ها
    اگر کسی مورد من رو هم جواب بده ممنون میشم.برای پذیرش دکتری چقدر شانس دارم با فول فاند؟آیلتسم 7 یا 7.5 باشه مثلا!میتونم به استادم توضیح بدم کارشناسی به رشتم علاقه نداشتم برای همین معدلم کم شده!یک چیز دیگه هم هست :فک میکنم مهندسی پزشکی به نسبت برق انقدر متقاضی نداره و اشباع نشده.(جسارت نباشه البته!)این موضوع تاثیری روی شانسم نداره؟بیشترش نمیکنه؟
    دوست عزیز پستهای بنده را مطالعه بفرمایید قوانین استرالیا در حال تغییر هست بدین صورت که برای ترم اول سال 2014 تعدادی از دانشگاه ها شرط ورود به دکتری را گزراندن مستر بای ریسرچ قرار داده اند در اینصورت تا سال اینده هیچ چیز مشخص نیست که بچه های ایران با مستر بای کروس ورک بتونند دکتری مستقیم اپلای کنند یا مجبور به تحصیل پولی در مستر بای ریسرچ شده بعد اقدام کنند! متن اصلی بخشنامه وزارت علوم ایترالیا را در سایت قرار دادم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)