صفحه 95 از 137 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Junior Member mida آواتار ها

پیش فرض پاسخ : full fund

سلام
    اگه کسی فول فاند نگیره چه مشکلی در ویزا گرفتنش پیش میاد؟
    ممنون.
    گاهي بايد بي رحم بود! نه با دوست نه با دشمن! بلكه با خودت و چه بزرگت مي كند آن سيلي كه خودت مي خواباني توي صورتت!

Member Civil_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط mida نمایش پست ها
    سلام
    ممنون.
    از نظر من هیچ مشکلی پیش نمیاد. قبول ندارم کسی که فاند نداره احتمال ویزا گرفتنش کمتره. ممکنه یک نفر فول فاند باشه اما جای حساس کار کرده باشه یا سربازی رفته باشه و کارش گیر کنه. نداشتن فاند با یک بانک استیتمنت قابل حله. نمونش هم این همه آدم که بدون فاند ویزا گرفتن.

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

سلام
    ممنون.
    شما در هر شرایطی ممکنه یک مسئله ای وجود داشته باشه که بخواد Officer رو در موردش حساس کنه. مثلاً همونطور که دوستمون گفتن ممکنه فول فاند باشید اما رشتتون حساس باشه این باعث می شه آفیسر بخواد سوالات بیشتری از رشتتون و اینکه در آینده می خواهید دقیقاً چیکار کنید بپرسه. وقتی فاند ندارید باید به آفیسر این اطمینان رو بدید که می تونید از پس هزینه هاتون بر بیاید. همین کافی هست و فاند نداشتن در ریجکت شدن شما تاثیری نداره.

موفق باشید

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط tthenry14 نمایش پست ها
    معدل لیسانس 16 ، البته رشته لیسانس با فوق یکسان نیست !
    فوق لیسانس مدیریت پروژه وساخت از دانشگاه تهران
    رتبه تک رقمی کنکور کارشناسی ارشد
    معدل بالای 17 کارشناسی ارشد
    دارای مدرک مدیریت پروژه حرفه ای PMP از موسسه مدیریت پروژه PMI آمریکا
    GRE: verbal 650 quant 788 AW4.40
    IELTS: 7.5
    بدون مقاله
    الان سوال شما دقیقاً چیه؟ می خواید بدونید شانس فول فاند دارید یا نه؟ اگر سوالتون این هست به نظر بنده دارید. در صورتی که بتونید نظر استادی رو جلب کنید و بهش ثابت کنید ارزش سرمایه گذاری رو دارید قطعاً می تونید فاند خوبی بگیرید. فقط نداشتن مقاله اونم در مقطع فوق لیسانس می تونه ضعف رزومه شما باشه که می تونید با نمرات خوب زبانتون اون رو تا حدی برطرف کنید. اینکه کدوم دانشگاه اپلای کنید که شانس فول فاند داشته باشید رو هم هیچکس نمی تونه تعیین کنه و فقط باید خودتون بگردید در سایت دانشگاه ها، اسامی اساتید و زمینه های کاریشون رو پیدا کنید و باهاشون ارتباط برقرار کنید.

موفق باشید

Senior Member Harrison آواتار ها

سلام
    ممنون.
    روزی که من مصاحبه داشتم 10 نفر بودیم..همه دکترای با فاند :ی تنها کسی که مستر اونم بدون فاند من بودم...اولین نفر هم اسم منو خوند :ی منم در کمال اعتماد به نفس رفتم و صحبت کردم..گفت خرجتو کی میده ریلکس توضیح دادم و نامه مالی مادرم رو نشون دادم..نکات منفی هم داشتم..چون مادرم گرین کارد دارن...تو i20 اسم داداشم که ستیزن هستند هم بود..family in iran and usa....مبلغ نامه بانک هم دقیقا همون مبلغ i20 بود...من تک تم اینارو 2سال پیش دیدم گیر میدادند...بنا به ویزا دادن به من بود.. :-)

Junior Member

با سلام
    کارشناسیرشته علوم تغذیه از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با معدل 15.5
    3 مقاله ISI و 1 مقاله فارسی دارم
    2 توصیه نامه از دانشیار دانشکده تغذیه علوم پزشکی شهید بهشتی
    1 توصیه نامه از استاد تمام که نفر سوم sciencedirect هم هست
    گواهی کارگاه های مختلف مرتبط با تحقیق مثل SPSS، STATA، Endnote,..........
    پژوهشگر برگزیده در دوازدهمین کنگره و اولین کنگره بین المللی تغذیه ایران
    کسب مقام سوم مقالات برتر در هشتمین همایش دانشجویی سالیانه پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
    دریافت لوح تقدیر در حوضه پژوهش از ریاست انستیتو و دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی
    3 تا سخن رانی انگلیسی تو کنگره های بین المللی
    1 سخن رانی فارسی
    5 پوستر در کنگره های بین المللی
    9 طرح پژوهشی
    تافل 90
    GRE هم ندارم
    به نظر شما می تونم دانشگاهی پذیرش بگیرم که کل هزینه های زندگی منو بده.
    اگر شانسم برای کانادا یا اروپا بیشتره با شرایطی که دارم لطفا راهنمایی کنید.
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان یه سوالی داشتم
    من میخوام برای دکترا یکی از گرایش های مدیریت اقدام کنم. اکثر دانشگاها میگن به کلیه دانشجوهای دکتراشون فول فاند میدند. اما با این وجود توی بخش پذیرششون گفتن باید یه فایننشال استیتمنت پر کنید تا ویزا براتون صادر بشه. خواستم ببینم وقتی فول فاند میدند اون فایننشال استیتمنت باز هم ضروریه؟ چون اگه اینچوری باشه من کسیو ندارم که بتونه اون فایننشال استیتمنت رو برام پر کنه چون مخارج هرسال دکترا به شدت بالاست و اینجوری باشه اصلن اپلای نکنم بهتره. ممنون میشم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Hankm نمایش پست ها
    من میخوام برای دکترا یکی از گرایش های مدیریت اقدام کنم. اکثر دانشگاها میگن به کلیه دانشجوهای دکتراشون فول فاند میدند. اما با این وجود توی بخش پذیرششون گفتن باید یه فایننشال استیتمنت پر کنید تا ویزا براتون صادر بشه. خواستم ببینم وقتی فول فاند میدند اون فایننشال استیتمنت باز هم ضروریه؟ چون اگه اینچوری باشه من کسیو ندارم که بتونه اون فایننشال استیتمنت رو برام پر کنه چون مخارج هرسال دکترا به شدت بالاست و اینجوری باشه اصلن اپلای نکنم بهتره. ممنون میشم راهنماییم کنید.
    دوست عزیز اولا نگفتی کدام کشور می خوای اپلای کنی؟ شرایط شما از نظر رزومه چیست؟ ثانیا دوست عزیز تقریبا همه کشورها برای ویزا باید گواهی تمکن مالی ارائه بدی که بعد از تحصیلات مثلا می خوای برگردی کشورت و ...
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز اولا نگفتی کدام کشور می خوای اپلای کنی؟ شرایط شما از نظر رزومه چیست؟ ثانیا دوست عزیز تقریبا همه کشورها برای ویزا باید گواهی تمکن مالی ارائه بدی که بعد از تحصیلات مثلا می خوای برگردی کشورت و ...
    من منظورم تمکن مالی نبود. منظورم اون قایننشال استیتمنتی بود که میگن باید ارایه بدی که نشون بده توانایی پرداخت هزینه یک سال درسیت رو داری وگرنه در جریان اون تمکن مالی هستم.
    من قصدم اپلای برای امریکاست.
    کارشناسی صنایع امیرکبیر معدل 14.6
    کارشناسی ارشد MBA تهران معدل 17.3
    GMAT 740
    مقاله هم 0

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Hankm نمایش پست ها
    درود
    شما لینک سایت دانشگاه یا متنشو اینجا قرار بدید میشه بهتر کمک کرد.
    بدرود
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)