صفحه 96 از 137 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Senior Member

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط Hankm نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوالی داشتم
    من میخوام برای دکترا یکی از گرایش های مدیریت اقدام کنم. اکثر دانشگاها میگن به کلیه دانشجوهای دکتراشون فول فاند میدند. اما با این وجود توی بخش پذیرششون گفتن باید یه فایننشال استیتمنت پر کنید تا ویزا براتون صادر بشه. خواستم ببینم وقتی فول فاند میدند اون فایننشال استیتمنت باز هم ضروریه؟ چون اگه اینچوری باشه من کسیو ندارم که بتونه اون فایننشال استیتمنت رو برام پر کنه چون مخارج هرسال دکترا به شدت بالاست و اینجوری باشه اصلن اپلای نکنم بهتره. ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سلام دوست عزیز
    معمولاً دانشگاه ها این رو میگن ولی کمتر دانشگاهی واقعاً به همه فول فاند میده ، دانشگاه مورد نظر شما درخواست نامه فاند داره ؟ اگر داره فرم درخواست رو پر کردید ؟ اگر نه استادی به شما گفته که ساپورتتون می کنه یا نامه ای از دانشگاه گرفته باشید که مقدار فاندتون چقدره ؟ اگر این ها رو ندارید یعنی فاندی ندارید و اگر دارید این ها رو به عنوان فیننستون بیان کنید (داخل پرانتز فاند رو بنویسید)
    اگراین موارد رو دارید و برای I-20 باز هم این ایمیل رو دریافت کردید با ادمیشن در میان بگذارید ، شاید فقط یک اسپم باشه و نیازی نداشته باشید ...
    موفق باشید
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری
    دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط haydar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    معمولاً دانشگاه ها این رو میگن ولی کمتر دانشگاهی واقعاً به همه فول فاند میده ، دانشگاه مورد نظر شما درخواست نامه فاند داره ؟ اگر داره فرم درخواست رو پر کردید ؟ اگر نه استادی به شما گفته که ساپورتتون می کنه یا نامه ای از دانشگاه گرفته باشید که مقدار فاندتون چقدره ؟ اگر این ها رو ندارید یعنی فاندی ندارید و اگر دارید این ها رو به عنوان فیننستون بیان کنید (داخل پرانتز فاند رو بنویسید)
    اگراین موارد رو دارید و برای I-20 باز هم این ایمیل رو دریافت کردید با ادمیشن در میان بگذارید ، شاید فقط یک اسپم باشه و نیازی نداشته باشید ...
    موفق باشید
    دوست عزیز من بخاطر این مساله هنوز اپلای نکردم چون نمیدونم اگر فاند بدند هم یه همچین چیزی میخوان؟ ببینید مثلا این حرف دانشگاه ایالتی لوییزیاناست در قسمت بیزنس اسکول
    Financial Assistance
    Graduate assistantships and tuition waivers are generally awarded to all students accepted into the program and may be renewed for four consecutive years, assuming satisfactory progress is made toward completion of the degree. Because students are encouraged to collaborate on research projects throughout the PhD program, the department offers financial support for students to present research papers accepted at national conferences. During the first two years, students are assigned to a faculty member for 20 hours of work per week. Assistantship duties may include library work, assistance in grading, data entry and computer analysis of data sets, and working with a faculty member on a specific research project aimed at producing a publishable manuscript. During the third and fourth year, students are assigned to a faculty member for 10 hours of work per week and are typically required to teach one section of a marketing course.

بعد اینجا تو بخش مدارکی ( توی گرجویت اسکول) که باید داشتخ باشیم اینو گفته

If an International Student:

For identification purposes in the U.S., the spelling and order of your names on your LSU application and the U.S. non-immigrant documentation (Form I-20/Form DS-2019) must match the names on your passport. If your names on your LSU admissions application do not match your passport, please send a brief letter of explanation.

Please send the following to LSU Graduate Student Services, 114 David Boyd Hall, Baton Rouge, LA 70803; Fax: 225-578-2112; E-mail: gradadm@lsu.edu.

A copy of the name page of your passport.
    A completed Affidavit of Support form and supporting financial documents are required in order for International Services (IS) to process a Form I-20 (for F-1 student visa) or Form DS-2019 (for J-1 exchange visa). IS cannot process your non-immigrant documents without this information. (IMPORTANT: The Affidavit of Support is required only for those individuals who are pursuing F-1 or J-1 student visa status.) The Affidavit of Support form can be downloaded from the IS Web site: http://www.oip.lsu.edu/iso/admission%20to%20LSU.htm. NOTE: You can wait to submit the Affidavit of Support after an admission decision has been made for you. Your application for admission will be processed by the admissions staff even if your financial documents are not included.
    For additional information regarding visas and procedures for admitted international students, visit the IS Web site at www.lsu.edu/iso and click on “Prospective Students.”
    اون affidavit of support یه فرمه که باید توش تضمین مالی بدی که توانایی پرداخت مالی یکسال تحصیلتپو داری که تو رشته های بیزنس حد اقل ۳۰ هزار دلاره! من میخوام بدونم اگر فول فاند بگیریم آیا باز هم باید یه همچین چیزی پر کنیم؟ تقریبا ۹۰ درصد دانشگاها یه همچین فرمی دارند. آیا این فرم فقط برای کساییه که فاند نمیگیرند یا برای همه است؟ خود فرم یه گزینه یونیورسیتی برای فاندینگ داره اما یه جاییش باید یکی پر کنه فرم رو و امضا کنه. میخوام از دوستانی که اپلای کردند قبلن ببینم اگر اون تیک رو بزنیم که اسپانسرمون خود دانشگاهه دیگه نیازی به پر کردن اون قسمت که برای فرد یا شرکته نیست؟
    ویرایش توسط Hankm : August 9th, 2013 در ساعت 09:02 PM

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hankm نمایش پست ها
    دوست عزیز من بخاطر این مساله هنوز اپلای نکردم چون نمیدونم اگر فاند بدند هم یه همچین چیزی میخوان؟ ببینید مثلا این حرف دانشگاه ایالتی لوییزیاناست در قسمت بیزنس اسکول
    Financial Assistance
    Graduate assistantships and tuition waivers are generally awarded to all students accepted into the program and may be renewed for four consecutive years, assuming satisfactory progress is made toward completion of the degree. Because students are encouraged to collaborate on research projects throughout the PhD program, the department offers financial support for students to present research papers accepted at national conferences. During the first two years, students are assigned to a faculty member for 20 hours of work per week. Assistantship duties may include library work, assistance in grading, data entry and computer analysis of data sets, and working with a faculty member on a specific research project aimed at producing a publishable manuscript. During the third and fourth year, students are assigned to a faculty member for 10 hours of work per week and are typically required to teach one section of a marketing course.

بعد اینجا تو بخش مدارکی ( توی گرجویت اسکول) که باید داشتخ باشیم اینو گفته

If an International Student:

For identification purposes in the U.S., the spelling and order of your names on your LSU application and the U.S. non-immigrant documentation (Form I-20/Form DS-2019) must match the names on your passport. If your names on your LSU admissions application do not match your passport, please send a brief letter of explanation.

Please send the following to LSU Graduate Student Services, 114 David Boyd Hall, Baton Rouge, LA 70803; Fax: 225-578-2112; E-mail: gradadm@lsu.edu.

A copy of the name page of your passport.
    A completed Affidavit of Support form and supporting financial documents are required in order for International Services (IS) to process a Form I-20 (for F-1 student visa) or Form DS-2019 (for J-1 exchange visa). IS cannot process your non-immigrant documents without this information. (IMPORTANT: The Affidavit of Support is required only for those individuals who are pursuing F-1 or J-1 student visa status.) The Affidavit of Support form can be downloaded from the IS Web site: http://www.oip.lsu.edu/iso/admission%20to%20LSU.htm. NOTE: You can wait to submit the Affidavit of Support after an admission decision has been made for you. Your application for admission will be processed by the admissions staff even if your financial documents are not included.
    For additional information regarding visas and procedures for admitted international students, visit the IS Web site at www.lsu.edu/iso and click on “Prospective Students.”
    اون affidavit of support یه فرمه که باید توش تضمین مالی بدی که توانایی پرداخت مالی یکسال تحصیلتپو داری که تو رشته های بیزنس حد اقل ۳۰ هزار دلاره! من میخوام بدونم اگر فول فاند بگیریم آیا باز هم باید یه همچین چیزی پر کنیم؟ تقریبا ۹۰ درصد دانشگاها یه همچین فرمی دارند. آیا این فرم فقط برای کساییه که فاند نمیگیرند یا برای همه است؟ خود فرم یه گزینه یونیورسیتی برای فاندینگ داره اما یه جاییش باید یکی پر کنه فرم رو و امضا کنه. میخوام از دوستانی که اپلای کردند قبلن ببینم اگر اون تیک رو بزنیم که اسپانسرمون خود دانشگاهه دیگه نیازی به پر کردن اون قسمت که برای فرد یا شرکته نیست؟
    سلام دوست عزیز
    اگر شما فول فاند بشید و پذیرش رو اکسپت کنید دانشگاه بصورت اتوماتیک وار براتون پرش می کنه (خودش اسپانسرتونه) و نیازی به حساب بانکی 30 هزارتایی برای شما نیست و I-20 رو ارسال می کنه ، البته بحث سفارت فرق می کنه و ممکنه ازتون گردش مالی بخواد (که معمولاً میخوان) ولی نیازی به داشتن این مقدار پول نیست ...
    موفق باشید
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری
    دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    bargh-control

سلام میشه لطف کنید به من بگید که چ طور میتونم از دانشگاهای اروپایی فاند کامل بگیرم؟؟؟ من دانشجوی برق دانشگاه ازادم (ترم اخر)و معدلم بالای 15 و میتونم نمره ی Ielts خوبی بگیرم و الان دارم سعی میکنم که مقاله بدم ..یکسال هم فرصت دارم

ApplyAbroad Senior Veteran

سلام

پست های اخیر به تالار زیر منتقل شدند :
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...C%DB%8C/page19

دلیل :
    نامرتبط بودن با عنوان تاپیک

با تشکر

با سلام، من لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات از دانشگاه مازندران هستم. میخواستم بپرسم با توجه به دانشگاه کارشناسی من امکان گرفتن فول فاند در مقطع کارشناسی و یا کارشناسی ارشد وجود داره اصلا؟ البته من مقاله یا چیز دیگه ای ندارم.

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط saadatpour نمایش پست ها
    با سلام، من لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات از دانشگاه مازندران هستم. میخواستم بپرسم با توجه به دانشگاه کارشناسی من امکان گرفتن فول فاند در مقطع کارشناسی و یا کارشناسی ارشد وجود داره اصلا؟ البته من مقاله یا چیز دیگه ای ندارم.
    سلام
    البته شما اشاره ای به معدل کارشناسی و همینطور مدارک زبان آیلتس/تافل/ جی آر ای نکردین
    اما با توجه به نداشتن رزومه در زمینه سوابق پژوهشی و مقالات، بخت فاند در کارشناسی ارشد به درصد بسیار ناچیزی کاهش پیدا می کنه
    موفق باشید
    چندان که غم به جان تو بارید, باران به کوهسار نیامد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UM

با سلام همسرم ماه پیش از یکی از دانشگاه های امریکا پذیرش بدون فاند گرفت برای fall اما امروز ایمیلی دریافت کرده که با این مضمون:
    I'm happy to tell you that we have a TAship open for you for Spring semester, which begins in mid-January, 2014
    The stipend for PhD TAs is $14,800 per year, which includes a tuition waiver, but you will still be responsible for fees of $1800 per semester, which includes $955 for health insurance for each semester.
    سوالم اینه که ما باید از دانشگاه چی درخواست کنیم چه فرمی ؟ و اینکه دوستان راهنمایی کنن که ایا منظور این ایمیل دقیقا چیست ؟ یعنی از 14800 تا باید شهریه رو بدیم یا فقط بیمه؟ایا این فول فاند است؟

Junior Member

سلام
    من دانشجوی ترم 4 شیلات از پیام نورم.تا اینجا معدلم 14 بوده ولی اگر بدونم شانسی برای قبولی و گرفتن بورسیه دارم میتونم تا 16-17 بیارمش بالا.
    نمره ایلتسم هم 7.5 هست.
    حالا تا 2 سال دیگه به مقاله و چیزای دیگه هم فکر میکنم و میتونم از اساتید معرفی نامه بگیرم.
    بنظر شما شانسم برای گرفتن پذیرش در کارشناسی ارشد با فول فاند یا ... چطوره؟

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط irani11 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ترم 4 شیلات از پیام نورم.تا اینجا معدلم 14 بوده ولی اگر بدونم شانسی برای قبولی و گرفتن بورسیه دارم میتونم تا 16-17 بیارمش بالا.
    نمره ایلتسم هم 7.5 هست.
    حالا تا 2 سال دیگه به مقاله و چیزای دیگه هم فکر میکنم و میتونم از اساتید معرفی نامه بگیرم.
    بنظر شما شانسم برای گرفتن پذیرش در کارشناسی ارشد با فول فاند یا ... چطوره؟
    دوست خوب اگر بتونی معدل خودت را به 17 برسانی یا حداقل 16.60 با یه نمره جی ار ای بالا بنظر من شانس هست که بورس مستر کانادا یا امریکا بشی یک مفاله ای اس ای هم میتونه عامل نهایی تقویت رزومه شما باشه ولی با 14 اصلا فکرشم نکن!
    یک نکته کلی حتی اگر فوق لیسانسم اینجا بگیری برای دکتری بخوای بری هر چه معدل لیسانست بالاتر باشه شانس بورس شدنت هم بالا تر می رود
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)