صفحه 97 از 137 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

پیش فرض پاسخ : full fund

سلام دوستان
    اگر کسی بخواد برای مقطع PHD در رشته فنی مهندسی سال آینده در آمریکا یا کانادا اقدام کنه، به نظرتون اگر به جای ترم اول (Fall 2014) واسه ترم دوم (Spring 2015) اقدام کنه، چقدر شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلیش پایین میاد؟ چون من شنیدم فاند برای ترم های دوم کمتر از اول هست.
    فرض کنید شما به دلایلی نمیتونید تا مهر سال بعد برید خارج. حالا شما الان که وقته اپلای برای سال آینده هست، بین اپلای مستقیم برای ترم دوم سال بعد و اپلای برای ترم اول و سپس دیفر کردن به ترم دوم (که در اینصورت خطر حذف شدن فاند وجود داره) کدوم رو انتخاب می کنید؟

Junior Member

.سلام.مدرکه لیسانس اتومکانیک با معدل ۱۸.56 از دانشگاه غیرانتفاعی
    ۳ تا مقاله دارم ۲ تا ISME و یکی پژوهشی الان کدوم یک از دانشگاههای امریکا فاند بهتری میده؟اصلا شانسشو دارم؟ در ضمن برای GRE و IELTS هم ثبت نام کردم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rastakhiz نمایش پست ها
    با سلام همسرم ماه پیش از یکی از دانشگاه های امریکا پذیرش بدون فاند گرفت برای fall اما امروز ایمیلی دریافت کرده که با این مضمون:
    I'm happy to tell you that we have a TAship open for you for Spring semester, which begins in mid-January, 2014
    The stipend for PhD TAs is $14,800 per year, which includes a tuition waiver, but you will still be responsible for fees of $1800 per semester, which includes $955 for health insurance for each semester.
    سوالم اینه که ما باید از دانشگاه چی درخواست کنیم چه فرمی ؟ و اینکه دوستان راهنمایی کنن که ایا منظور این ایمیل دقیقا چیست ؟ یعنی از 14800 تا باید شهریه رو بدیم یا فقط بیمه؟ایا این فول فاند است؟
    معنیش اینه که شما 14800 دلار در سال میگیرید و از بخش اعظم شهریه هم معافید. فقط از جیب خودتون باید در حدود ترمی 1800 دلار بپردازید که شامل بیمه هم میشود. از خود دانشگاه سوال کنید که آیا فرمی باید پر کنید یا نه.

Junior Member

سلام ، من دانشجوی کارشناسی ارشد اقتصاد - برنامه ریزی و تحلیل سیستم های اقتصادی هستم،
    فارغ التحصیل دانشگاه آزادم ، معدل لیسانسم 19.80 و فوق لیسانسم فقط 6 واحد پایان نامه مونده که تا الان 19.30 هست
    یک مقاله ISI دارم و میخوام از پایان نامه هم یک مقاله دیگه بدم
    الان در حال خوندن زبان هستم و فک کنم بتونم تا 6 ماه دیگه مدرک ایلتس با نمره خوب بگیرم
    میخواستم بدونم اولا شانسی برای دریافت بورس تحصیلی برای مقطع دکترا دارم (وضع مالی من زیاد خوب نیست) ؟ دوما از کدوم کشور شانس بهتری دارم؟ سوما نیوزیلند بورسیه میدهد یا نه؟

با تشکر فراوان از همه شما

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط imansystem نمایش پست ها
    سلام ، من دانشجوی کارشناسی ارشد اقتصاد - برنامه ریزی و تحلیل سیستم های اقتصادی هستم،
    فارغ التحصیل دانشگاه آزادم ، معدل لیسانسم 19.80 و فوق لیسانسم فقط 6 واحد پایان نامه مونده که تا الان 19.30 هست
    یک مقاله ISI دارم و میخوام از پایان نامه هم یک مقاله دیگه بدم
    الان در حال خوندن زبان هستم و فک کنم بتونم تا 6 ماه دیگه مدرک ایلتس با نمره خوب بگیرم
    میخواستم بدونم اولا شانسی برای دریافت بورس تحصیلی برای مقطع دکترا دارم (وضع مالی من زیاد خوب نیست) ؟ دوما از کدوم کشور شانس بهتری دارم؟ سوما نیوزیلند بورسیه میدهد یا نه؟
    با تشکر فراوان از همه شما
    دوست خوب بنظر من شما هم استرالیا و هم نیوزلند به احتمال بالای 99 درصد میتونی بورس کامل بگیری فقط نکات مهم اول نوشتن پروپوزال عالی در رشته اقتصاد هست موضوعت باید تاپ باشه و دومپیدا کردن استاد هست و یادت باشه حداقل باید نمره 6.5 ایلتس را بگیری. مقاله هم بنظر من دو تا ای اس ای باید چاپ شده یا پذیرفته شده در رزومت باشه
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-نانوکامپوزیت

سلام دوستان

من لیسانس فیزیک حالت جامد دانشگاه سراسری با معدل 14.76
    فوق لیسانس مهندسی مواد-نانوکامپوزیت های پلیمری. اونم سراسری با معدل 17.60
    3 تا مقاله ISI دارم. با یه دونه کنفرانس بین المللی

تازه شروع کردم به خوندن زبان میدونم که میتونم تا 6 ماه دیگه 6.5 یا 7 رو از آیلتس بگیرم

دوستان شانس گرفتن پذیرش واسه مقطع دکترا رو کجا بیشتر میدونن؟ البته با بورس تحصیلی چون زیاد نمی تونم هزینه ها رو تقبل کنم.
    لطفا بگید شانس پذیرش از کودوم دانشگاه ها بیشتره؟
    آیا می تونم به کانادا امیدوار باشم؟؟
    یا باید فکر اسکاندیناوی یا اقیانوسیه باشم؟
    سپاسگزارم

سلام

ببخشید یه سوال داشتم

چرا بعضی از دانشگاه ها با اینکه مینویسن برای همه دانشجوهای پذیرش شده فاند داریم. بازم statement of financial proof میخوان؟ یعنی اگه اینو ندیم مدارک مون رو بررسی نمیکنن؟ به نظرتون این دانشگاه ها اپلای نکنم؟ مثلا Michigan state university میخواد.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Potential نمایش پست ها
    سلام

ببخشید یه سوال داشتم

چرا بعضی از دانشگاه ها با اینکه مینویسن برای همه دانشجوهای پذیرش شده فاند داریم. بازم statement of financial proof میخوان؟ یعنی اگه اینو ندیم مدارک مون رو بررسی نمیکنن؟ به نظرتون این دانشگاه ها اپلای نکنم؟ مثلا Michigan state university میخواد.
    سلام
    اين مدرك بعد از پذيرفته شدن از شما خواسته ميشه و شما نيازي به پر و ارسال آن نداريد. اگر بعد از پذيرش فاند به شما تعلق گرفت كه هيچ، اگر نگرفت، به شما ميگن كه اين مدرك را ارائه كنيد تا I-20 صادر بشه. اين تجربه من براي دانشگاههايي هست كه اطلاع دارم. فكر هم نميكنم براي جاهاي ديگه چيزي جز اين باشه
    براي اطلاعات بيشتر به دانشگاه ايميل و از آنها سوال كنيد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

سلام
    می خواستم در مورد شرایط فاند در رشته ی معماری بپرسم.آیا باید برای گرفتن کمک هزینه باید در کنار اپلای برای ادمیشن برای financial aid هم اپلای کرد؟ یا مثل رشته های دیگه ی فنی مهندسی ارتباط با استاد و گرفتن فرصت های تحقیقاتی با اون استاد فاکتور اصلی گرفتن فاند برای مستر معماریه؟!
    ممنون میشم اگه جواب بدبد

Junior Member

سلام.مدرکه لیسانس اتومکانیک با معدل ۱۸.56 از دانشگاه غیرانتفاعی
    ۳ تا مقاله دارم ۲ تا ISME و یکی پژوهشی الان کدوم یک از دانشگاههای امریکا فاند بهتری میده؟اصلا شانسشو دارم؟ در ضمن برای GRE و IELTS هم ثبت نام کردم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)