نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 51

موضوع: رفت و برگشت به کانادا

پیش فرض پاسخ : رفت و برگشت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط asal92 نمایش پست ها
    خیلی خیلی خوشحال شدم. امیدوارم بدون دردسر بزودی پی آرتون بدستون برسه. دوستانی که قبل از دریافت پی آر کانادا را ترک میکنن حتما حتما حتما یک سری عکس با استانداردهای اونجا روزهای آخر برگشتشون بگیرند و در کانادا بگذارند.
    سلام و ممنون از شما و همه دوستان كه تجارب خوبتون رو در اختيار همه قرار ميديد بله دوستم رفت به همون استوديو عكاسي در مركز شهر كه قبلاً صحبتش رو كردم و عكس رو پرينت گرفت و با مهر تاريخ در پشتش تحويل ايشون داد و امروز عكس رو فرستادن به سيدني با همون پاكتي كه خودشون فرستادن براي برگشت عكس و برگه لندينگ بازم از تمامي دوستان تشكر ميكنم
    تاريخ CSQ: نوامبر ٢٠٠٩تاريخ فايل فدرال: مارچ ٢٠١٠
    اپديت دوم: ١٥ اوريل ٢٠١٣/ مديكال:٧ مي ٢٠١٣
    پاس ريكويست : ١٤ اگوست ٢٠١٣
    ورود به مونترال : ٣ نوامبر ٢٠١٣

Junior Member

سلام،

من 2 سال پیش به کانادا از طریق مهاجرت سفرکردم و برگشتم. کارت PR رو هم دوستم برام فرستاد. الان میخوام مجددا و برای همیشه به کانادا(تورنتو) برگردم. با توجه به اینکه کارت PR من تا 2017 اعتبار داره آیا توی فرودگاه ممکنه مشکلی پیش بیاد( از این نظر که 2 سال در کانادا نبوده ام)؟

و اینکه کارت PR رو کی و در کدام فرودگاهها چک میکنند؟ هم فرودگاههای ترانزیت و هم مقصد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Amid نمایش پست ها
    سلام،

من 2 سال پیش به کانادا از طریق مهاجرت سفرکردم و برگشتم. کارت PR رو هم دوستم برام فرستاد. الان میخوام مجددا و برای همیشه به کانادا(تورنتو) برگردم. با توجه به اینکه کارت PR من تا 2017 اعتبار داره آیا توی فرودگاه ممکنه مشکلی پیش بیاد( از این نظر که 2 سال در کانادا نبوده ام)؟

و اینکه کارت PR رو کی و در کدام فرودگاهها چک میکنند؟ هم فرودگاههای ترانزیت و هم مقصد؟
    سلام با توجه به اينكه تا ٢٠١٧ اعتبار دارد خير هيچ مشكلي پيش نميايد
    تاريخ CSQ: نوامبر ٢٠٠٩تاريخ فايل فدرال: مارچ ٢٠١٠
    اپديت دوم: ١٥ اوريل ٢٠١٣/ مديكال:٧ مي ٢٠١٣
    پاس ريكويست : ١٤ اگوست ٢٠١٣
    ورود به مونترال : ٣ نوامبر ٢٠١٣

Senior Member mehran23 آواتار ها

دوست عزيز حتما توي فرودگاه آفيسر از شما سوال يكنه و بايد جواب منطقي بدين هر چند كارتون غير قانوني نبوده. صمنا تا آخر كارتتون ديگهنبايد خارج بشيد و اين ريسكيه.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    میخواستم از راهنماییتون استفاده کنم .ویزامون اومده و الان فقط میخام لندینگ کنم برگردم.
    به نظراتتون یک هفته کافیست ؟
    با تشکر

Member SAMAN1351 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران آب

سلام.
    من و همسر و دخترم اقامت دائم کانادا رو داریم. جولای 2014 وارد کانادا شدیم و یازده ماه مونترآل اقامت داشتیم. در ماه جون 2015 برای سفری یک ماهه به ایران اومدیم و قرار بود زود برگردیم که به دلیل یک سری حوادث از جمله فوت خواهر همسرم دراثر سانحه تصادف و همچنین فوت پدرم تا الان در ایران موندیم و قصد داریم در دو ماه آینده به کانادا برگردیم.
    پرسش من اینه که با توجه به اینکه بیش از یک سال هست که خارج از کانادا هستیم آیا به هنگام ورود مجدد به کانادا مشکلی برای ما پیش نمیاد و آیا لازم هست پیش از رفتن کار خاصی انجام بدیم؟

با سپاس از همه دوستان
    فایل نامبر : 13 اکتبر 2010 ، رشته : عمران رشته همسر : فیزیک مصاحبه : 5 اکتبر 2012 ، سی اس کیو :18 مارس 2013 ،فایل نامبر فدرال : 7 نوامبر 2013 ، نامه مدیکال : 10 ژانویه 2014 ، نتایج مدیکال 4 فوریه 2014 ، پاس ریکوست : 24 آپریل 2014 ، ویزا : 2014-04-17 ,لندینگ : 2014-07-17

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ای هلث (مدیکال انفورماتیک) در دانشگاه مک مستر

نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN1351 نمایش پست ها
    سلام.
    من و همسر و دخترم اقامت دائم کانادا رو داریم. جولای 2014 وارد کانادا شدیم و یازده ماه مونترآل اقامت داشتیم. در ماه جون 2015 برای سفری یک ماهه به ایران اومدیم و قرار بود زود برگردیم که به دلیل یک سری حوادث از جمله فوت خواهر همسرم دراثر سانحه تصادف و همچنین فوت پدرم تا الان در ایران موندیم و قصد داریم در دو ماه آینده به کانادا برگردیم.
    پرسش من اینه که با توجه به اینکه بیش از یک سال هست که خارج از کانادا هستیم آیا به هنگام ورود مجدد به کانادا مشکلی برای ما پیش نمیاد و آیا لازم هست پیش از رفتن کار خاصی انجام بدیم؟

با سپاس از همه دوستان

سلام
    تا جایی که من میدونم، شما حتما کارت اقامت دایم یا همون پی آر خودتون رو دارید پس هیچ مشکلی نیست. مطابق قانون قبلی که در زمان نحست وزیر قبلی کانادا تصویب شد، بیشتر از 6 ماه خروج از کانادا، اون زمان قبلی سپری شده در کانادا رو از سوابق حضورتون در کانادا حذف میکنه برای محاسبه در زمان گرفتن تابعیت و شهروندی. قانونی جدید در زمان دولت فعلی لیبرال ارسال شده که هنوز کمی تا تصویب نهایی فاصله داره و این محدودیت رو هم بر میداره. بنابراین در یک کلام شما هیچ مشکلی ندارید برای ورود، فقط ممکنه (امکان کمی وجود داره) که شما نتونید اون 11 ماه اقامت در مونترآل رو برای سوابق حضورتون در کانادا محسوب کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ای هلث (مدیکال انفورماتیک) در دانشگاه مک مستر

بهتر هست حداقل تا سه ماه بمونید. کانادا مسیر نزدیکی نیست که شما مدام رفت و آمد داشته باشید و تمامی کارتهای اقامتی شما (کارت پی آر، کارت هلث و کارت های بانکی) بعد از حدود یک الی سه اه صادر میشوند. بهترین کار این هست که در این مدت گواهینامه ی رانندگی کانادایی را هم بگیرید و تمامی کارتهای شناسایی کاناداییتان را تکمیل کنید.

Senior Member

سلام دوستان
    من دانشجو هستم و ویزا و استادی پرمیتم تا 31 آگوست 2019 اعتبار داره،اگه استادی پرمیت رو تا آگوست 2020 تمدید کنم، آیا می تونم برم ایران و با همین ویزای تا یک تاریخی قبل از 31 آگوست 2019 برگردم؟ یعنی مثلا 28 آگوست دو روز قبل از اتمام اعتبار ویزام برگردم؟
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

سلام
    من سیتیزن کانادا هستم و نام و نام جانوادگی کاناداییم رو کلا عوض کردم: به عبارت دیگه من دارای دو نام و نام خانوادگی متفاوت هستم بنابراین، پاسپورت ایرانی من با نام و نام خانوادگی ایرانی و پاسپورت کانادایی من با نام و نام خانوادگی کانادایی هست. اگر از دوستان کسی هست که تجربه مشابه داره ممنون می شم در موارد زیر تجربه خودشون رو به اشتراک بگدارن:
    1- برای سفر از کانادا به ابران با یک یا دو توقف در اروپا یا آمریکا، من بایستی بلیطم رو با کدوم نام و نام خانوادگی بگیرم و برای برگشت از ایران به کانادا چطور؟
    2- آیا میشه روی بلیط هر دو نام رو داشت؟ یعنی از آژانس مسافرتی بخواهیم که هر دو نام و نام خانواداگی رو وارد کنن؟
    3- برای سفر از ایران به کشورهای غیر از کانادا مثلا اسپانیا یا چین و با توجه به اینکه من میخام به عنوان کانادایی از ایران به اون کشورها وارد بشم بلیط رو باید با کدوم نام و نام خانوادگی بگیرم؟
    4- بطور کلی چه مشکلاتی در فرودگاه امام و یا فرودگاه سایر کشورها برای افرادی با شرایط من پیش بیاد و چطور میشه پیشگیری کرد؟

البته من مطمئن نیستم اینجا محل مناسبی برای این سوال هست یا نه، به همین دلیل یه موضوع جدید هم برای این موضوع ایجاد کردم:
    نام و نام خانوادگی متفاوت در پاسپورت ایرانی و پاسپورت کانادایی (تغییر نام و نام خانوادگی در کانادا)

ویرایش توسط IR2CA : March 15th, 2019 در ساعت 10:52 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)