نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 51

موضوع: رفت و برگشت به کانادا

Senior Member

پیش فرض رفت و برگشت به کانادا

سلام،
    از دوستانی که در کانادا پذیرش گرفتن، می خوام بدونم اگر در حین تحصیل بخواهیم یه سفر برگردیم ایران، باید دوباره مثل آمریکا برای ویزا اقدام کنیم و همون پروسه رو طی کنیم؟ یا اینکه ویزای قبلیمون اعتبار داره و مشکلی از این نظر نیست؟ در کل برای رفت و آمد به ایران، وقتی که ویزای دانشجویی کانادا رو داشته باشیم یه مشکلاتی هست؟

موفق باشید
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : رفت و برگشت به کانادا

من هنوز پذیرش نگرفتم ولی اطلاعاتی در این زمینه دارم:

ویزای دانشجوهای ایرانی single هست و multiple نیست یعنی ویزای قبلی دیگه اعتبار نداره.

پس باید برای هربار اومدن به ایران و ورود دوباره به کانادا ویزا یگیرن که معمولا بچه ها قبل از اینکه بیان ایران از سفارت کانادا تو آمریکا که در بوفالو هست اقدام میکنند که دیگه وقتی اومدن ایران برای دوباره کانادا رفتن دچار مشکل نشن.

Senior Member

چرا سفارت کانادا توی آمریکا؟ اصلاً مگه بچه هایی که کانادا هستن به همین سادگی می تونن برن آمریکا که از اونجا برای ویزا اقدام کنن؟
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

تا جایی که من میدونم لازم نیست بری میتونی مدارک رو پست کنی اوناهم ویزا رو واست بعد یک مدت پست میکنند.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    تا جایی که من میدونم لازم نیست بری میتونی مدارک رو پست کنی اوناهم ویزا رو واست بعد یک مدت پست میکنند.

کاملا درسته با پست همه کارا انجام میشه و احتیاج به رفتن نیست.

این لینک اطلاعاتی در این زمینه: http://mlatifi.blogfa.com/post-71.aspx

اینم اضافه کنم بوفالو که سفارت کانادا در آمریکا هست در فاصله کمتر از 100 کیلومتری مرز کاناداست ( ایالت انتاریو ) و نزدیک ترین شهر دانشگاهی هم به اونجا همیلتون هست که دانشگاه مک مستر میشه .

ApplyAbroad Champion

بله نکاتی که sask گفته درسته. شما از کانادا با پست مدارکت رو می‌فرستی و ویزای برگشت رو می‌گیری. حتی خیلی از بچه‌ها از کانادا می‌تونستند ویزای multiple entry بگیرند. البته اطلاعات من مربوط به ۲-۳ سال پیشه و بعد از مشکلاتی که بین ایران و کانادا به وجود آمد، نمی‌دونم هنوز این موضوع صادقه یا نه.

تا اینجاش که من هم تصدیق می کنم درسته. بنابراین اگه کسی کانادا دانشجو باشه با این سیستم هر وقت بخواهد می تونه بیاد ایران و برگرده؟
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

ApplyAbroad Champion

من از بچه‌ها شنیدم که دیگه کانادا به ایرانی‌ها روادید multientry نمی‌ده، ولی فکر می‌کنم هنوز می‌شه قبل از خروج از کانادا روادید برگشت رو دریافت کرد و در نتیجه می‌شه راحت به ایران رفت و آمد کرد.

Junior Member

پیش فرض re-entry visa در تهران

دوستان
    كسى هست كه حين تحصيل در كانادا اومده باشه تهران و ويزاى RE-ENTRY رو از سفارت كانادا در تهران گرفته باشه؟
    اگر آره كه لطفا بگيد فرقش با درخواست ويزاى اوليه چيه و چيا ميخواد. امكان رد شدن هم وجود داره ؟
    ممنون

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : re-entry visa در تهران

قبلا می‌شد از خاک کانادا درخواست ویزای بازگشت بکنید و ابتدا ویزا رو بگیرید و بعد از کانادا خارج بشید. اگر این قانون هنوز هم وجود داشته باشه، بهتره که از همون کانادا اقدام کنید و ویزای برگشتتون رو بگیرید و دیگه گرفتار دردسرهای سفارت کانادا در تهران نشید.

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)