نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 51

موضوع: رفت و برگشت به کانادا

پیش فرض پاسخ : re-entry visa در تهران

شما ميتونيد از سفارت كانادا در آمريكا تقاضاى ويزا بازگشت بديد كه 2-1 ماه طول ميكشه.
    شما فقط كافى هست مدارك رو پست كنيد و سفارت ويزا رو براتون پست خواهد كرد و ردى هم نداره!

گزينه بعدى اين هست بريد ايران و از اون سفارت خراب شده تقاضا بديد و يك بار هم تمام خاطراتبد و استرس ها رو مرور كنيد.
    معمولا بچه ها ويزاى بازگشت رو ميگيرند ولى من 2 مورد سراغ دارم كه سال 2006 اومدند ايران و نتونستد برگردنند.دو سال دكترايى هم كه خونده بودند رفت رو هوا!(چون در كانادا تقاضاى اقامت كرده بودند، رفتند ايران و در كمال نا باورى نتونستند سفارت رو متقاعد كنن كه بعد تحصيل به ايران بر ميگردند)

از من ميشنويد تا كارت اقامتتون رو نگرفتيد از كانادا بيرون نريد يا حداقل ويزاى بازگشت رو از همين جا بگيريد.
    موفق باشيد

Junior Member

بابك و عابد، ممنون از جوابتون
    مشكل اينجاست كه امسال خيلى طولانى شده همه چى. من الان دو ماهه منتظر STUDY PERMIT هستم كه تمديد بشه و معلوم نيست چقدر ديگه طول ميكشه. براى ويزا هم اگه بخواد همينقدر طول بكشه كلا تابستون رو از دست ميدم. ميخوام ببينم اوضاع سفارت در تهران چطوره الان و مى ارزه ريسك كنم و بيام اونجا اقدام كنم؟ چون احتمالا ديگه MEDICAL نخوره بهم ولى ممكنه مصاحبه كنن و همونجور كه شما گفتى مثل آن بندگان خدا يه مشكلى ايجاد كنن. يجورى موندم بين آمدن و نيامدن! نظرى پيشنهادى ؟!

ApplyAbroad Champion

راستش اگر من بودم با این اوضاع ویزا ریسک نمی‌کردم و در اولین فرصت از همون خاک کانادا اقدام می‌کردم تا ویزای برگشت رو بگیرم. اگر ۲ ماهه که برای تمدید study permit اقدام کردید، احتمالا همین روزها می‌گیریدش. به نظرم بلافاصله برای ویزای بازگشت اقدام کنید. احتمالا می‌تونید برای مرداد برید ایران.

سلام
    به نظر من آگر تابستون رو از دست بديد بهتر از اين هست كه زندگى تحصيلى تون رو به خطر بندازيد. اوضاع سفارت تهران هم به شدت خراب هست!
    موفق باشيد

Junior Member

باز هم ممنون
    بابك: من پيگيرى كردم ميگه باز دو سه هفته ديگه كار داره.
    ويزا هم اگه همين بازى رو در بياره ميخوره به ترم پاييز.
    عابد: آخه تابستون فصل بازى و خنده...!
    ولى منطقا درست ميگى اگه نخوره به هدف پريده ديگه. ببينم ميتونم منطقى باشم يا نه.
    حالا اوضاع تهران خيلى بهم ريخته است ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط afriend
    باز هم ممنون
    بابك: من پيگيرى كردم ميگه باز دو سه هفته ديگه كار داره.
    ويزا هم اگه همين بازى رو در بياره ميخوره به ترم پاييز.
    عابد: آخه تابستون فصل بازى و خنده...!
    ولى منطقا درست ميگى اگه نخوره به هدف پريده ديگه. ببينم ميتونم منطقى باشم يا نه.
    حالا اوضاع تهران خيلى بهم ريخته است ؟
    من بعید می دونم گیر بدن بهت. اگه فاند داری و دانشگات خوبه که کلا بی خیال ... ولی اگه نداری هم من فکر کنم خیلی باید شرایط خاصی باشه که ندن

پیش فرض پاسخ : رفت و برگشت به کانادا

من از طریق مهاجرت دارم میرم کانادا.سوالم اینه که اگر بعد از مدت کوتاهی مثلا 1-2 ماه برگردم ایران، در حالی که پاسپورت کانادایی هم ندارم، چطوری باید از سفارت کانادا در ایران درخواست ویزا برای برگشتن به کانادا کنم؟ چه مدارکی لازمه؟
    متشکرم اگر راهنمایی بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط BANAFSHE07 نمایش پست ها
    من از طریق مهاجرت دارم میرم کانادا.سوالم اینه که اگر بعد از مدت کوتاهی مثلا 1-2 ماه برگردم ایران، در حالی که پاسپورت کانادایی هم ندارم، چطوری باید از سفارت کانادا در ایران درخواست ویزا برای برگشتن به کانادا کنم؟ چه مدارکی لازمه؟
    متشکرم اگر راهنمایی بفرمایید.
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...ons/travel.asp

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    آیا در صورت داشتن PR Card، اگر به ایران بیام و بخوام دوباره برگردم کانادا، باز هم نیاز به مراجعه به سفارت کانادا در تهران و گرفتن دوباره ویزای کانادا خواهم داشت؟
    یا اینکه PR Card کار ویزا رو انجام میده؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط BANAFSHE07 نمایش پست ها
    آیا در صورت داشتن PR Card، اگر به ایران بیام و بخوام دوباره برگردم کانادا، باز هم نیاز به مراجعه به سفارت کانادا در تهران و گرفتن دوباره ویزای کانادا خواهم داشت؟
    یا اینکه PR Card کار ویزا رو انجام میده؟
    با pr کارت دیگه ویزای کانادا احتیاج ندارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)