نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 51

موضوع: رفت و برگشت به کانادا

Senior Member mehran23 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : رفت و برگشت به کانادا

دوستان ميدونن كه چه مواردي ممكنه باعث تاخير در صدور پي آر بشه؟

Junior Member

سلام
    من و خانواده ام 12 جولاي تورنتو مي ريم و ويزاي اقامت داريم. همسرم و دخترم بعد از دو ماه بر مي گردند ولي پايان ژوئن 2013 دوباره به تورنتو مي آيند آيا ما هم براي برگشت بايد از كانادا اقدام كنيم يا از تهران هم مي شه؟
    ما بعد از ورودمون تقريباً پس از يك ماه كارت PR خودمون رو مي گيريم. اصلاً براي كساني كه ويزاي اقامت دايم دارند بايد مجدداً ويزاي برگشت اخذ شود؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط siro نمایش پست ها
    سلام
    من و خانواده ام 12 جولاي تورنتو مي ريم و ويزاي اقامت داريم. همسرم و دخترم بعد از دو ماه بر مي گردند ولي پايان ژوئن 2013 دوباره به تورنتو مي آيند آيا ما هم براي برگشت بايد از كانادا اقدام كنيم يا از تهران هم مي شه؟
    ما بعد از ورودمون تقريباً پس از يك ماه كارت PR خودمون رو مي گيريم. اصلاً براي كساني كه ويزاي اقامت دايم دارند بايد مجدداً ويزاي برگشت اخذ شود؟
    تا پایان اعتبار کارت PR‌دیگر برای ورود به کانادا احتیاج به ویزا ندارید. اصلا معنی اقامت دایم همین است.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran23 نمایش پست ها
    دوستان ميدونن كه چه مواردي ممكنه باعث تاخير در صدور پي آر بشه؟

آدرس دقیق بدید و تغیر آدرس را اعلام کنید . امضای بد یا عکس نا مناسب میتونه شما را دوباره به اداره بکشونه.

Junior Member

من پاسپورتم تا سه ماه دیگه منقضی میشه. ازاونجا که اجازه ی اقامت من فقط تا آخر پاسپورت معتبر هست حتما باید گذرنامه را تمدید کنم. ولی چون سفارت رو در کانادا بستن فکر کردم که به ایران برم برای تجدید گذرنامه.
    سوال من این هست که آیا در ایران و در فرودگاه به اینکه ویزای معتبر در پاسپورت قدیمی هست ایرادی نمیگیرن و اجازه خروج میدهند؟؟؟
    منم مثل حامد شنیدم که به یکی از دوستان در فرودگاه گیر داده بودند ولی این مربوط به قبل از بستن سفارته

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dada نمایش پست ها
    من پاسپورتم تا سه ماه دیگه منقضی میشه. ازاونجا که اجازه ی اقامت من فقط تا آخر پاسپورت معتبر هست حتما باید گذرنامه را تمدید کنم. ولی چون سفارت رو در کانادا بستن فکر کردم که به ایران برم برای تجدید گذرنامه.
    سوال من این هست که آیا در ایران و در فرودگاه به اینکه ویزای معتبر در پاسپورت قدیمی هست ایرادی نمیگیرن و اجازه خروج میدهند؟؟؟
    منم مثل حامد شنیدم که به یکی از دوستان در فرودگاه گیر داده بودند ولی این مربوط به قبل از بستن سفارته

برای تعویض پاسپورت نیاز به مسافرت به ایران نیست . شما برو سفارت عمان در اتاوا . تمام کارهای کنسولی رو انجام میدن . چند روز پیش من پلیس گذرنامه بودم به اونها گفتم که اگه برم کانادا و خواستم پاسپورت رو تعویض کنم چیکار کنم . اونها هم گفتند برید سفارت عمان همه کارها رو انجام میدن .

Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی=دانشگاه تهران

اگر برای رفتن به کشورهای دیگر نیازی به پاسپورت معتبر ندارید و فقط برای ورود به ایران نگران هستید،
    بنده از پلیس+10 سوال کردم و گفتند هیچ مشکلی برای ورود به کشور ایجاد نمی شود ولی از آنجاییکه ممکن است بنا به دلایلی نیاز به پاس معتبر پیداکنید، می توانید در اتاوا تعویض کنید ولی فکر کنم حدود 150 دلار کانادا هزینه داشته باشد. اگر هم در ایران تعویض کنید هیچ مشکلی در هنگام خروج نخواهید داشت (با نشان دادن پاس قبلی).

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Azarsharif نمایش پست ها
    اگر برای رفتن به کشورهای دیگر نیازی به پاسپورت معتبر ندارید و فقط برای ورود به ایران نگران هستید،
    بنده از پلیس+10 سوال کردم و گفتند هیچ مشکلی برای ورود به کشور ایجاد نمی شود ولی از آنجاییکه ممکن است بنا به دلایلی نیاز به پاس معتبر پیداکنید، می توانید در اتاوا تعویض کنید ولی فکر کنم حدود 150 دلار کانادا هزینه داشته باشد. اگر هم در ایران تعویض کنید هیچ مشکلی در هنگام خروج نخواهید داشت (با نشان دادن پاس قبلی).
    سفارت ايران در اتاوا كه خيلي وقته تعطيل شده. براي ورود به ايران پاس منقضي مشكلي نداره. صحبت هايي شده كه سفارت ايتاليا اين زحمت را قبول كنه ولي هنوز قطعي نشده.

دوستان با سلام
    میشه یکی بگه معنی این جمله:
    "من پاسپورتم تا سه ماه دیگه منقضی میشه. ازاونجا که اجازه ی اقامت من فقط تا آخر پاسپورت معتبر هست" چیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی=دانشگاه تهران

دوستان با سلام

میشه یکی بگه معنی این جمله:
    "من پاسپورتم تا سه ماه دیگه منقضی میشه. ازاونجا که اجازه ی اقامت من فقط تا آخر پاسپورت معتبر هست" چیه؟

خوب اول از همه باید یک عذرخواهی از دوستمون بکنم بخاطر اینکه بنده توجهی به این مسئله که اعتبار ویزای ایشون تا پایان زمان اعتبار پاسشون هست نکرده بودم و فقط به نحوه تعویض اشاره داشتم. به نظر من وقتی مجوز ورود و اقامت به شخصی تا پایان زمان اعتبار پاسپورت وی داده می شود یعنی اینکه ایشان به هیچ وجه مجاز نیستند که بیش از آن در کشور کانادا بمانند و باید برگردند و برای سفر مجدد به کانادا مراحل عادی را دوباره طی کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)