صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 129 , از مجموع 129

موضوع: موقعیت های شغلی و امکان دریافت Job offer

Junior Member

پیش فرض پاسخ : موقعیت های شغلی و امکان دریافت Job offer

سلام دوستان
    من مدرک تکنسین اورژانس دارم و الان چند سالی هست که به شغل بهیاری در یک درمانگاه مشغولم
    می خواستم بدونم آیا امکان پیدا کردن شغل توی اتریش بعد از گذروندن دوره زبان رو دارم ? یعنی در اول برای زبان آلمانی اقدام کنم و بعد از اونکه دوره رو تموم کردم و زبان رو یاد گرفتم برای کار اقدام کنم؟ می خوام بدونم شانسی دارم؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    کارشناسی و کارشناسی ارشد رو در رشته نرم افزار کامپیوتر خوندم. کارشناسی ارشدم را از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شدم. فقط کار می کردم و بس...
    الان پس از یک تحقیقی، فیلد کاریمو عوض کردم و میخوام در جایی کارآموز بشم و برای شرکت هایی که زمینه کاریشون مرتبط با علاقم بود درخواستم رو ارسال می کردم اما موفق نشدم موافقت بگیرم (رد میکنند و یا بیشتری هاشون بیجواب نمیدن)...
    1-قصد دارم از ایران برم چون فکر می کنم خارج از ایران امکان تجربه کاری بسیار زیادی فراهم خواهد شد. آیا این تفکر درسته؟
    2-برنامه ام اینه که کار کنم و تجربه و دانش خودم رو بالا ببرم. آیا خارج از ایران میتونم به هدفم برسم؟ منظورم اینه که چون یک خارجی به حساب میام آیا اجازه رشد و پیشرفت میدهند و ایرانی بودنم محدودیت نمیشه؟
    3-آیا برای کار می شود مستقیم اقدام کرد و به عنوان کارآموز رفت؟ و بعدش کارهای بزرگ تر و جدی تر... (مشکل سربازی ندارم)

گزینه دیگرم تحصیلی است. آیا درس خواندن در دانشگاه های اروپا کمک به هدفم که کسب دانش در حوزه کاری مورد نظرم است می کند؟! (تو ایران که برایم اینطور نبود) حقیقت اینه که من به هر دلیل (کار کردن و ابزار بودن تحصیل جهت فرار از سربازی و کیفیت علمی پایین خیلی از دانشگاه هامون) الان که ارشد کامپیوتر دارم چیز بیشتری نسبت به لیسانس احساس نمی کنم و همچنین هرچی در لیسانس آموزش میدن، بهترش رو در کار یاد گرفتم و خیلی هاشو هم اصلا به کارم نیومد!!!
    4-آیا تحصیل در دانشگاه های اروپا، میتونه ارزش وقت و هزینه کردن داشته باشه؟ آیا می تواند قطعا پلی برای کار در شرکت های بزرگ بشه؟

5-آیا با توجه به شرایط تحصیلی گذشته ایی که دارم شانسی برای پذیرش در دانشگاه های خوب با فاند دارم؟
    {متولد 62، معدل مقطع کارشناسی ارشدم، 14.69 و یک ترم مشروطی در کارنامه ترم دومم دارم بخاطر اینکه در اوایل ازدواجم بودم و اصلا درس نمیخوندم!
    تقریبا 10سال تجربه کاری دارم (با بیمه)
    مقاله: ندارم
    کتاب: ندارم
    احتراع: در حد ایده داشتم و در جشنواره شرکت کردم اما پیگیری جدی نکردم و به لوح تقدیر ختم شد.
    افتخاری جز خرکاری ندارم!
    مدرک زبان هم فعلا ندارم. اما حتما خواهم گرفت و مشکلی از این بابت نخواهد بود.
    نقدینگی ندارم پس برام مهمه که هزینه دانشگاه ندم و حداقل نصف هزینه زندگی رو بدن.}

-----------------------------

همسرم کارشناسی مهندسی صنایع خوندن و با نمره الف (نزدیک به 18) از آزاد تهران جنوب فارغ التحصیل شدن و هم اکنون در مقطع ارشد رشته مهندسی مالی یکی از دانشگاهی های غیر انتفایی تهران مشغول به تحصیل هستند. البته ایشون بسیار به بحث کنترل پروژه علاقه دارند.
    هنوز زبان امتحان ندادند و مقاله هم ندارند. اما طی یکی دوسال آینده زبان را ردیف خواهیم کرد.
    البته ایشون TA بودند و سابقه کاری 5ساله را دارند. سر مجموع شرایط خانمم خییییلی بهتر از خودمه.
    6-آیا برای خانمم با توجه به بحث علاقه شون و جنسیت و ایرانی بودن امکان کار در دانشگاه یا صنعت وجود دارد؟

-----------------------------

7-آیا می تونم طی یکسال و یا نهایت 2سال آینده پذیرش کاری بگیرم؟ شدنی هست؟
    8-اگر قرار باشد که راه تحصیلی برویم، راهنمایی کنید که کدام دانشگاه ها با این شرایط بهمون پذیرش فول و در بدترین حالت نصف هرینه های زندگی رو میدن؟
    9- آخرین سوال، شرایط گرفتن اقامت در اروپا در هر کشور فرق داره؟ بنظرم گرفتن اقامت و شهروندی بر ویزای کاری ارجحیت داره. شرایط کشوری مثل آلمان، اتریش و کانادا را میدونین؟
    لطفا راهنمایی کنید. خیلی نیاز به راهنمایی افراد با تجربه را دارم.
    خیلی طولانی شد، میبخشید. با تشکر از وقتی که می گذارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس عمران زلزله

سلام دوستان. روزتون بخیر.من فوق لیسانس عمران هستم با ده سال سابقه کار.حقیقتش الان یه فرصتی پیش اومده و یه ویزای شنگن یکساله قسمتم شده. خواستم ببینم آیا الان به نظرتون جهت کار میتونم تو اروپا اقدام کنم؟ چطوری؟ لطفا کمکم کنید.

Junior Member

سلام کسی اطلاعی از بازار کار رشته های هنری مثل گرافیک و عکاسی یا صنایع دستی داره؟ من 27 سالمه و لیسانس رشته گرافیک هستم و 5 سال سابقه کار دارم. زبان آلمانی هم در حد ب2 بلدم

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد کامپپیوتر نرم افزار

سلام بر همگی دوستان
    یه مشورت و راهنمایی میخواستم .
    ممنون میشم که نظر شخصیتون را بدید چون میدونم که تو این موقعیت ها خود شخص هستش که باید تصمیم بگیره و شرایط را ارزیابی کنه ولی خوب نظر و راهنمایی دیگران میتونه چراغ راه باشه .
    من رشته مهندسی کامپیوتر خوندم کارشناسی ارشد هستم 31 سالمه مجردم و 8 سال سابقه کار دارم که هفت سال و اندی اون همراه با بیمه هست و سه چهار ماهی هم بدون بیمه است که گواهی های پرداخت و نامه های اون را دارم .
    مدرک زبان ایلتس دارم البته اکادمیک و اعتبار زیادی نداره تا اخر 2018 اعتبار داره زبان المانی هم مدرکی ندارم ولی خوب تا سطح A2 بلدم بدون هیچ مدرکی
    به نظر شما چه راهی برای اقدام کار در اتریش دارم و برای ویزای جستجوی کار و یا red white red نوشته که باید language skill باشه آیا این اسکیل باید با مدرک معتبر باشه یا اینکه در سفارت همین که میتونم صحبت کنم و مدرک زبان ایلتسی دارم که به تازگی اعتبارش تموم شده خودش میتونه کارمو راه بندازه ؟

ممنونم از همه دوستانی که اینجا برای دیگران وقت میزارن و بدون چشمداشت کمک میکنن. امیدوارم که هیچ موقع کارتون گیر نباشه و همیشه همه چی براتون روبراه باشه .

سپاس فراوان

Junior Member

سلام
    من میخواستم بدونم کار در زمینه طراحی جواهرات در اتریش چگونه است؟
    ایا سابقه کاری هم میخواهند یا فقط رزومه خوب ارائه بدم و مهارت داشته باشم کافیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه آزاد میبد-لیسانس عمران نقشه برداری

سلام دوستان
    کسی تجربه کار تو کافه در وین رو داشته؟
    میدونید چطور میشه آفر کار تو کافه رو گرفت؟

Junior Member

سلام دوستان من تازه از آلمان به اتریش اومدم برای کار یه تعدادی سوال دارم میشه لطفا بهم خصوص پیام بدید تا سوالاتم رو مطرح کنم؟
    مرسی

سلام خسته نباشی
    کسی میدونه وقت جاب سیکر اتریش کی باز میشه
    من مدام این سایت رو چک میکننم
    https://appointment.bmeia.gv.at/
    مشخص نیست کی باز میکنه؟

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)