صفحه 10 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 129

موضوع: موقعیت های شغلی و امکان دریافت Job offer

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    mining engineering LEOBEN

پیش فرض پاسخ : موقعیت های شغلی و امکان دریافت Job offer

نقل قول نوشته اصلی توسط seyedalikazemi نمایش پست ها
    کاملا اومدن و نیامدنمون رو این قضیه مشخص میکنه چون امکان ساپورت مالی از ایران برام وجود نداره
    و چاره ای جز کار کردن حین تحصیل ندارم.
    هیچ کس نمیتونه به شما بگه بیا یا نه.
    با چشم باز تصمیم بگیرین‌ این موسسه ها حرف بیخود نیزنن.

بازم میگم امکان کار پیدا کردن هست ولی خیلی مشکله. یه جورایی تو ۶ ماه اول محال.
    در ضمن ویزا شما تحصیلی با اجازه کار محدود. متاهل هم که باشید فشار مالی بیشتر میشه. طوری نباشه که خدای نکرده به کاسه چه کنم بیوفتید و با پولی از دست رفته و داشته ی تهی به ایران برگردین.
    بهتره شما کلا به دید منفی نگاه کنید و تصمیم بگیرید. ولو کار پیدا شد هم که چه بهتر.
    موفق باشید
    باشد که رستگار شویم...‌‌

با سلام

بنده کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک هستم برای phd می خوام بیام اتریش. اول اینکه اوضاع کار برای دکترای این رشته بعد از فارغ التحصیلی تو اتریش چطوره؟ دوما برای گرفتن اقامت دائم بایستی چه شرایطی داشت

متشکرم

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidtabari نمایش پست ها
    با سلام

بنده کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک هستم برای phd می خوام بیام اتریش. اول اینکه اوضاع کار برای دکترای این رشته بعد از فارغ التحصیلی تو اتریش چطوره؟ دوما برای گرفتن اقامت دائم بایستی چه شرایطی داشت

متشکرم
    پس از فارغ التحصیلی در دکترای مکانیک شما یا بایستی در دانشگاه بمونید (به عنوان ریسرچر پست داک) یا جذب صنعت بشید که اولی به مراتب سخت تر از دومی هستش
    چون معمولن دانشگاهها پوزیشن خالی کافی برای جذب همه فارغ التحصیلاشون رو ندارن و خب رقابت زیاد تری خواهد بود. اما از طرفی ورود به صنعت هم نیازمند این هست که شما
    زبان آلمانیتون خوب شده باشه در طول تحصیل و بتونید با خود اتریشی ها رقابت کنید. در مجموع میتونم بگم رشته های فنی بازار کار بدی ندارند در اتریش ولی با داشتن دکترا
    خیلی ورود به بازارکار سخت تر از داشتن مستر هستش.

اقامت دائم هم مسیرش سهل الوصول نیست، اما پیچیدگی خاصی نداره. شما کافیه حداقل 5 سال با ویزای غیر دانشجویی (کاری) در اتریش کار کنید و مالیات پرداخت کنید
    و زبان آلمانیتون در سطح b1 باشه.

Junior Member

سلام دوستان،
    میخواستم بپرسم احیانا کسی هست که در مورد تایید مدرک تحصیلی اطلاع داشته باشه؟
    اداره کار به من اجازه کار ده ساعت در هفته داده,با توجه به اینکه فوق لیسانس دارم ایا امکانش هست که به بیست ساعت در هفته تبدیل بشه؟
    پیشاپیش از راهنمایی تون سپاسگزارم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nassimk62 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    میخواستم بپرسم احیانا کسی هست که در مورد تایید مدرک تحصیلی اطلاع داشته باشه؟
    اداره کار به من اجازه کار ده ساعت در هفته داده,با توجه به اینکه فوق لیسانس دارم ایا امکانش هست که به بیست ساعت در هفته تبدیل بشه؟
    پیشاپیش از راهنمایی تون سپاسگزارم.
    شما دانشجوی دوره لیسانسی؟و ایران مدرک فوق رو گرفتی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    شما دانشجوی دوره لیسانسی؟و ایران مدرک فوق رو گرفتی؟
    من دانشجوی فوق هستم، البته ایران فوق تموم شده بود ولی خوب پذیرش فوق گرفتم دوباره.
    الان در مرحله کلاس زبان هستم. اداره کار میگه چون دانشجوی رسمی هنوز نشدم، ده ساعت میتونم کار کنم.
    میخواستم بدونم تابید مدرک فوق ایرانم ایا فایده ای داره یا نه؟
    و کلن هم ممنون میشم اگه در مورد تایید مدرک راهنمایی م بفرمایید، مثلن اینکه به کجا باید مراجعه کرد و غیره.
    پیشاپیش سپاسگزارم.

Junior Member

دوستان عزيز ، لطفا اگر اطلاعي از سايت هاي استخدامي در اتريش داريد ، لينك اون رو براي من قرار بديد ، ميخوام ببينم چه شغل هايي الان در اتريش بازار بهتري داره ، ممنون ميشم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahnavi نمایش پست ها
    دوستان عزيز ، لطفا اگر اطلاعي از سايت هاي استخدامي در اتريش داريد ، لينك اون رو براي من قرار بديد ، ميخوام ببينم چه شغل هايي الان در اتريش بازار بهتري داره ، ممنون ميشم
    دوست عزیز. گذاشتن لینک به دلیل ممنوعیت تبلیغات توی فروم ممنوعه و موجب پاک شدن پست از طرف مدیران میشه. برای همین شما عبارت Willhaben و Karriere رو توی گوگل سرچ کنید یا با یک پسوند at. توی نوار آدرس مرورگر تایپ کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahnavi نمایش پست ها
    سلام به نظر بنده مهم تر از بازار کار اینکه توی زمینه خاصی تخصص داشته باشین. اینطوری بازارش رو هم پیدا میکنید. به فرض اگر به شما بازار کار تدریس خصوصی اموزش غواصی اینجا خوبه ولی شما شنا بلد نباشین خوب قاعدتن نمیتونید الان وقت صرف یاد گرفتنش کنید. به نظرم بهتر تو زمینه دانش خودتون متخصص خوبی باشین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nassimk62 نمایش پست ها
    سلام به نظر بنده مهم تر از بازار کار اینکه توی زمینه خاصی تخصص داشته باشین. اینطوری بازارش رو هم پیدا میکنید. به فرض اگر به شما بازار کار تدریس خصوصی اموزش غواصی اینجا خوبه ولی شما شنا بلد نباشین خوب قاعدتن نمیتونید الان وقت صرف یاد گرفتنش کنید. به نظرم بهتر تو زمینه دانش خودتون متخصص خوبی باشین.
    اون كه البته !!! اما من حدود 4 تا 5 تخصص دارم ، ميخوام بدونم كدومشون بيشتر در اون كشور اهميت داره ، كه اون تخصص رو قوي تر و حرفه اي تر كنم ، ممنون از نظر شما...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)