صفحه 11 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 129

موضوع: موقعیت های شغلی و امکان دریافت Job offer

Moderator

پیش فرض پاسخ : موقعیت های شغلی و امکان دریافت Job offer

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahnavi نمایش پست ها
    اون كه البته !!! اما من حدود 4 تا 5 تخصص دارم ، ميخوام بدونم كدومشون بيشتر در اون كشور اهميت داره ، كه اون تخصص رو قوي تر و حرفه اي تر كنم ، ممنون از نظر شما...

این سوال شما خیلی سخته جواب دادنش. چون هرکس از نگاه خودش ممکنه قضاوت کنه در مورد بازارکار در اتریش. شما
    به سایتهای کاریابی مثه www.karriere.at سر بزنید و با کلمات مرتبط با تخصصتون سرچ کنید ببینید برای هرکدوم چه میزان موقعیت کاری وجود
    داره و چه کارفرماهایی دنبال نیرو میگردن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Global Business - University of Victoria, BC, Canada

سلام دوستان
    من برای سمت مدیر توسعه بازرگانی از یه شرکت چندملیتی اتریشی پیشنهاد کار گرفتم و قرارداد بستم با حقوق حدود 55000 یورو/سال. الان اون شرکت برای من درخواست کارت RWR کرده از AMS یک شهر کوچیک نزدیک به وین. من الان ایران هستم. با شرکتم که صحبت میکردم بهم میگفتن که جدیدا بخاطر جریان پناهنندگی ها و وضع عمومی اقتصاد اتریش، نرخ بیکاری زیاد شده و اداره کار اخیرا با درخواست های کار عده زیادی خارجی مخالفت کرده. میخواستم بدونم کسی تجریه جدیدی از گرفتن اجازه کار داره؟ مراحل کار بعد از قبول شدن درخواست چیه؟ آیا باید ویزا بگیرم از سفارت بعد از قبول شدن درخواستم؟ به نظرتون در شرایط فعلی چقدر شانس صدور اجازه کار برای من هست؟ پیشاپیش ممنونم از جواب هاتون.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط hossseeinn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای سمت مدیر توسعه بازرگانی از یه شرکت چندملیتی اتریشی پیشنهاد کار گرفتم و قرارداد بستم با حقوق حدود 55000 یورو/سال. الان اون شرکت برای من درخواست کارت RWR کرده از AMS یک شهر کوچیک نزدیک به وین. من الان ایران هستم. با شرکتم که صحبت میکردم بهم میگفتن که جدیدا بخاطر جریان پناهنندگی ها و وضع عمومی اقتصاد اتریش، نرخ بیکاری زیاد شده و اداره کار اخیرا با درخواست های کار عده زیادی خارجی مخالفت کرده. میخواستم بدونم کسی تجریه جدیدی از گرفتن اجازه کار داره؟ مراحل کار بعد از قبول شدن درخواست چیه؟ آیا باید ویزا بگیرم از سفارت بعد از قبول شدن درخواستم؟ به نظرتون در شرایط فعلی چقدر شانس صدور اجازه کار برای من هست؟ پیشاپیش ممنونم از جواب هاتون.
    من متوجه نشدم، آیا شما درخواست اجازه کارتون رد شده یا صرفن گمانه زنیه؟ اگر همینجوری دارید فکر میکنید یا فکر میکنن، چیز مهمی نیست. اگر شرکتی که میگید
    کارش رو دقیق انجام بده و مدارک درست ارائه بده، قطعن اجازه کار صادر میشه. ممکنه کمی طول بکشه ولی صادر میشه. اون مسائل مربوط به هجوم پناهجوها به سمت
    کشورهای ااتریش و المان و نرخ بیکاری
    تاثیری در روند صدور اجازه کار برای پوزیشنهای دانشگاهی و یا کاری در سطوح مدیریتی نخواهد داشت. نگران نباشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    من متوجه نشدم، آیا شما درخواست اجازه کارتون رد شده یا صرفن گمانه زنیه؟ اگر همینجوری دارید فکر میکنید یا فکر میکنن، چیز مهمی نیست. اگر شرکتی که میگید
    کارش رو دقیق انجام بده و مدارک درست ارائه بده، قطعن اجازه کار صادر میشه. ممکنه کمی طول بکشه ولی صادر میشه. اون مسائل مربوط به هجوم پناهجوها به سمت
    کشورهای ااتریش و المان و نرخ بیکاری
    تاثیری در روند صدور اجازه کار برای پوزیشنهای دانشگاهی و یا کاری در سطوح مدیریتی نخواهد داشت. نگران نباشید.
    خیلی ممنون از پاسختون. نه. درخواست کار من رد نشده. الان سه هفته است که درخواست ثبت شده در اداره کار و به من گفتن حداقل شش هفته زمان میبره تا بررسی انجام بشه. من صرفا گمانه زدم به قول شما که شاید رد بشه با توجه به افزایش نرخ بیکاری. سوال دیگه ام اینه که مرحله بعد از قبولی درخواست چیه؟ بعد از اینکه اجازه کار صادر شد چیکار باید بکنم؟ باید برای ویزای اقامت درخواست بدم؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط hossseeinn نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون. نه. درخواست کار من رد نشده. الان سه هفته است که درخواست ثبت شده در اداره کار و به من گفتن حداقل شش هفته زمان میبره تا بررسی انجام بشه. من صرفا گمانه زدم به قول شما که شاید رد بشه با توجه به افزایش نرخ بیکاری. سوال دیگه ام اینه که مرحله بعد از قبولی درخواست چیه؟ بعد از اینکه اجازه کار صادر شد چیکار باید بکنم؟ باید برای ویزای اقامت درخواست بدم؟

خب پس منتظر بمونید ، معمولن مشکلی پیش نمیاد و ظرف همون 6 هفته صادر میشه. ببینید
    قاعدتن برای ثبت درخواست در اداره کار، یک سری مدارک دادید درسته؟ بررسی کنید ببینید چه مدارکی بوده.
    بعد از اوکی گرفتن از اداره کار، شما درخواست اقامت RWR میدید. در واقع اون اجازه ی کار شما جزئی از پزوسه
    دریافت اقامت کاری RWR هست. قسمت اجازه کارش در اداره کار انجام میشه و بعد از جواب مثبت اونا، بقیه پروسه
    در شهرداری دنبال میشه. برای اینکار خود شرکت به شما میگه که جکار کنید، بایستی مدارک لازم مثه فرم درخواست
    اقامت + ترجمه آلمانی و کپی مدارک مورد نیاز (مثل پاسپورت، سند ازدواج، شناسنامه، گواهی عدم سوپیشینه )
    رو به همراه یه قطعه عکس ببرید به سفارت اتریش و درخواستتون رو ثبت کنید. اون نامه جاب افر و جواب مثبت اداره کار
    هم ضمیمه درخواستتون میشه.

فقط چیزی که دقیقن نمیدونم اینه که آیا مدارکی که به صورت اوریجینال به زبان انگلیسی هستند، نیاز به ترجمه به آلمانی دارند
    یا خیر. اینو میتونید از سفارت بپرسید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    خب پس منتظر بمونید ، معمولن مشکلی پیش نمیاد و ظرف همون 6 هفته صادر میشه. ببینید
    قاعدتن برای ثبت درخواست در اداره کار، یک سری مدارک دادید درسته؟ بررسی کنید ببینید چه مدارکی بوده.
    بعد از اوکی گرفتن از اداره کار، شما درخواست اقامت RWR میدید. در واقع اون اجازه ی کار شما جزئی از پزوسه
    دریافت اقامت کاری RWR هست. قسمت اجازه کارش در اداره کار انجام میشه و بعد از جواب مثبت اونا، بقیه پروسه
    در شهرداری دنبال میشه. برای اینکار خود شرکت به شما میگه که جکار کنید، بایستی مدارک لازم مثه فرم درخواست
    اقامت + ترجمه آلمانی و کپی مدارک مورد نیاز (مثل پاسپورت، سند ازدواج، شناسنامه، گواهی عدم سوپیشینه )
    رو به همراه یه قطعه عکس ببرید به سفارت اتریش و درخواستتون رو ثبت کنید. اون نامه جاب افر و جواب مثبت اداره کار
    هم ضمیمه درخواستتون میشه.

فقط چیزی که دقیقن نمیدونم اینه که آیا مدارکی که به صورت اوریجینال به زبان انگلیسی هستند، نیاز به ترجمه به آلمانی دارند
    یا خیر. اینو میتونید از سفارت بپرسید.
    ممنونم از پاسختون. بله یک سری مدارک دادم مثل گواهی سوء پیشینه، ترجمه مدرک تحصیلی و ترجمه شناسنامه (همه مدارک تایید شده توسط سفارت اتریش در تهران).
    پس با این حساب که شما فرمودید من باید درخواست اقامت RWR را در سفارت اتریش در تهران بدهم بعد از اینکه اجازه کارم تایید شد. درسته؟ پس به نظر شما، من یک سری دیگه از مدارکم الان بدم ترجمه که زمان از دست نره؟ چون اداره کار که به من مدارکم رو پس نمیده. میده؟!
    ببخشید یک سوال دیگه: برای اینکه درخواست اقامت RWR را در سفارت اتریش ثبت کنم، آیا نیازی هست که وقت بگیرم یا همینجوری میتونم مراجعه کنم و پرونده ام را تحویل بدم؟ ممنون از راهنماییتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع( تحلیل سیستم ها)

من 25 سالمه و رشته ام مهندسی صنایع بوده و برای ارشد میخوام Business Development بخونم در ضمن با حساب هزینه ها و پرس و جو میخوام به اندازه زندگی 2 سال با خودم پول بیارم که دیگه نگرانی نداشته باشم ودر کنارشم هم مسلما کار خواهم کرد.
    نکته دیگه اینکه ما سه نفریم، من و خانومم به همراه دوستم و میخوایم هزینه ها رو تقسیم بر سه کنیم(قطعا دوتاش با منه )، و میخوایم یه خونه دو خوابه و ارزون بگیریم.
    از بحث مالی درسته دیگه پولی از ایران نمیاد(احتمالا) اما چون توی بورس های جهانی هستم یکم خیالم راحته( البته هنوز از بحث های مالیاتیشون خبر ندارم) اما سوال مهمی که دارم بحث کاره، آیا واسه یه رشته مدیریتی مثل Business Development کار هست؟
    اگر نه که از الان به فکر تغییرات باشم(مثلا بجای اتریش برم آلمان یا بعد تحصیل برم آلمان)
    کلا اگه راهنمایی ، نکته خاصی یا چیزی هست ممنون میشم بگین. من به مباحث Finance و Industrial Engineering هم علاقه دارم

راستی من انگلیسی در حد تدریس حرفه ایی ام (دبیرستان تافل گرفتم، گرچه دیگه معتبر نیست ) و آلمانی هم تا سه ماه دیگه میرم واسه امتحان B1
    سوابق کاری مثل تضمین کیفیت کارخانه فولاد، مدیر داخلی هتل، خبرنگاری صدا وسیما و تدریس زبان هم کار کردم که البته فک نکنم بشه توی اتریش اثبات کرد اما در کل میخوام بگم کار کردم( هدف من در نهایت همون رشته های تخصصی و مرتبط با رشته ی تحصیلیمه)
    اگر هم دوستی حوصله داره بیشتر راهنمایی کنه لطفا کنه اینجا یا به صورتی خصوصی ارتباط بده

Banned

سلام ممنون میشم جواب بدید
    من سی سالمه و دیپلم دارم و علاوه بر اون مدرک نجاری و کابینت سازی فنی و حرفه ای
    مدزک زبانم ندارم
    میتونم جاب افر بگیرم شدنیه اصلن?????

Junior Member babakjhn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Technology - Linnaeus University

نقل قول نوشته اصلی توسط bemji نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم جواب بدید
    من سی سالمه و دیپلم دارم و علاوه بر اون مدرک نجاری و کابینت سازی فنی و حرفه ای
    مدزک زبانم ندارم
    میتونم جاب افر بگیرم شدنیه اصلن?????
    ببخشید دیر جواب میدم و در واقع این یک جواب کلی برای تمام دوستانی هست که سوال اینچنینی دارند . اگر منظورت از نداشتن مدرک زبان یعنی اینکه زبان نمیدونید باید عرض کنم که گرفتن شغل بدون دانستن زبان غیر ممکن است چون زبان روش ارتباط شما با کارفرما و سایرین است .

Junior Member

سلام شوهر من دارای مدرک دپلم فنی حرفه ای برق هست .ایا امکان کار با این مدرک براش وجود داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)