صفحه 2 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 129

موضوع: موقعیت های شغلی و امکان دریافت Job offer

Member MichelAngelo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna

پیش فرض پاسخ : Job offer

نقل قول نوشته اصلی توسط HataMo نمایش پست ها
    من مدرک CCNA دارم که 2011 اکسپایر شده و خیلی وقته شبکه کار نکردم ولی با یه مطالعه یکی دو ماهه دوباره می تونم خودم رو به سطح خوبی برگردونم بنظرتون کار برام هست ؟
    الان هم دارم کم و بیش php می خونم و با سایت ساز های مختلف کارهای طراحی سایت زیادی انجام دادم و تجربه ی خوبی برای نگهداری وب سایت ها دارم ، زیبان انگلیسیم خوبه ولی آلملنیم نه هنوز.
    نظرتون چیه ؟
    دوست عزیز تجربیات شما قطعا یه امتیاز محسوب میشه برنامه نویسی طراحی سایت و شبکه هم (نسبتا) در آگهی های استخدام در سایتا دیده میشه ولی باید بگم بدون زبان آلمانی شانستون خیلی کمه چون در اکثر آگهی ها قید میشه که تسلط به آلمانی مورد نیازه

A friend in need is a friend indeed

Banned
    رشته و دانشگاه
    IT Klagenfurt

پیش فرض پاسخ : Job offer

نقل قول نوشته اصلی توسط MichelAngelo نمایش پست ها
    دوست عزیز تجربیات شما قطعا یه امتیاز محسوب میشه برنامه نویسی طراحی سایت و شبکه هم (نسبتا) در آگهی های استخدام در سایتا دیده میشه ولی باید بگم بدون زبان آلمانی شانستون خیلی کمه چون در اکثر آگهی ها قید میشه که تسلط به آلمانی مورد نیازه
    ممنون بابت راهنماییتون ، درسته حق با شماست و بنده الان دارم زبان می خونم و امیدوارم بتونم خودم رو بزودی به اون سطح برسونم، چون گفته بودند اصلا اونجا بازار کار آی تی خوب نیست برای همین پرسیدم.

Junior Member dr01 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : موقعیت های شغلی و امکان دریافت Job offer

سلام دوستان عضو جدید هستم . امیدوارم همتون خوش باشید .
    سوال دارم.
    1. من کارت مهارت آرماتور بندی و بنایی سفت کاری را از فنی و حرفه ای دریافت کردم . گفته اند بین المللیه ... می خواستم بدونم اونجا اعتبار داره ؟؟ و آیا میشه باهاش کار پیدا کرد ؟؟
    2. من میخواستم یک مهارت فنی یاد بگیرم که بتونم اونجا همزمان با تحصیل کار کنم . دوستان چه مهارتی را پیشنهاد میکنید ؟

Junior Member

سلام وقتتون بخیر
    من لیسانس مترجمی زبان دارم از دانشگاه پیام نور
    27سالمه
    مدرک جوشکاری مقدماتی e3
    لوله کشی گاز خانگی
    درب و پنجره ساز پروفیل آهنی (ادواری)
    بازرسی فنی جوش
    ازفنی حرفه ای دارم
    پایان خدمت دارم
    بعد عید دوره فنی حرفه جوش آرگون یا Co2 میخوام برم
    خواستم ببینم که با این وضعیتی ک من دارم کلا واجد شرایط هستم برای اقدام کردن به یه کشور؟
    اگه نه باتوجه به تجربیاتتون چه برنامه ریزی ایی بکنم بهتره؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mardune نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    من لیسانس مترجمی زبان دارم از دانشگاه پیام نور
    27سالمه
    مدرک جوشکاری مقدماتی e3
    لوله کشی گاز خانگی
    درب و پنجره ساز پروفیل آهنی (ادواری)
    بازرسی فنی جوش
    ازفنی حرفه ای دارم
    پایان خدمت دارم
    بعد عید دوره فنی حرفه جوش آرگون یا Co2 میخوام برم
    خواستم ببینم که با این وضعیتی ک من دارم کلا واجد شرایط هستم برای اقدام کردن به یه کشور؟
    اگه نه باتوجه به تجربیاتتون چه برنامه ریزی ایی بکنم بهتره؟
    از نظر فنی تخصص مورد نظر برای کار در یک شرکت یا کارخونه رو دارید. همونطور که میدونید در دانشگاه های اتریش
    حتی اگر آلمانی هم بلد نباشید، پس از اخذ پذیرش بهتون فرصت داده میشه تا توی اتریش آلمانی بخونید. اما برای ویزای کاری
    از همون ابتدا نیاز به دانش زبانی دارید، (مدرک A1 ده امتیاز و A2 پانزده امتیار داره) ضمن اینکه اساسن چون در محیط کارخونه
    باید کار کنید و دنبال کافرما باشید، دانش زبان آلمانی خیلی خیلی ضروریه. من توصیه م اینه که ابتدا از این سیستم امتیاز دهی ، امتیاز خودتون رو
    حساب کنید و اگر دیدی حداقل رو میارید، برید شروع کنید آلمانی بخونید و در همین بین دنبال کار بگردید ببینید توی اتریش چه جاهایی ممکنه
    به تحصص شما نیاز داشته باشند. چون شرط اولیه برای گرفتن ویزای شش ماهه جویای کار اینه که شما امتیاز بیارید، اما وقتی ویزا بگیرید و بیاید اتریش
    شش ماه وقت دارید کار با درامد متناسب با تخصص پیدا کنید، در نتیجه باید از الان به فکر باشید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    IT Klagenfurt

نقل قول نوشته اصلی توسط dr01 نمایش پست ها
    سلام دوستان عضو جدید هستم . امیدوارم همتون خوش باشید .
    سوال دارم.
    1. من کارت مهارت آرماتور بندی و بنایی سفت کاری را از فنی و حرفه ای دریافت کردم . گفته اند بین المللیه ... می خواستم بدونم اونجا اعتبار داره ؟؟ و آیا میشه باهاش کار پیدا کرد ؟؟
    2. من میخواستم یک مهارت فنی یاد بگیرم که بتونم اونجا همزمان با تحصیل کار کنم . دوستان چه مهارتی را پیشنهاد میکنید ؟
    1. مدارک بین المللی همه دارای کد بین المللی هستند و دارای اعتبار مخصوصا در کشور هایی مثل آلمان و اتریش ولی پیگیری کنید کدش چیه و ترجمه اش کنید
    بله میشه کار پیدا کرد و باید بتونید یه کارفرما رو راضی کنید براتون به اداره کار اینجا درخواست بده و ... که دربسیاری از موارد داشتن دانش زبان آلمانی یکی از موارد مورد نیازشون مگر در رشته های کامپیوتری که کمی فرق داره و دیدم که با زبان انگلیسی هم استخدام کرده اند ولی این بعد از ورود به اینجاست و از خارج از اینجا حتما باید زبان آلمانی رو ارائه کنید و یه مینیمم امتیازی بگیرید.
    2. خیلی بستگی به شهر داره و این رو به جرات می گم که جدای از مدرکی که میگیرید سابقه کار و زبان و همچنین برقراری ارتباط خیلی خیلی مهمه و فراموش نکنید که میزان ساعتی که در حین تحصیل اجازه ی کار دارید محدوده .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک - غیر انتفاعی شهاب دانش

با سلام
    می خواستم بدونم برقکاری چقد در اتریش بازار کار داره و کدوم شهر اتریش برای برقکارها بهتره؟
    تو قسمت امتیازدهی 63 شدم و زبان آلمانی بلد نیستم.در ضمن شنیدم ویزای کار اتریش نمره زبان نمی خواد؟

Junior Member

با عرض سلام خدمت تمام دوستانم
    من دارای مدرک کارشناسی الکترونیک علمی کاربردی از تهران و کاردانی الکترونیک از دانشگاه سراسری هستم.
    بنده 30 ساله ، متاهل و دارای یک فرزند 4 ساله پسر.
    هم اکنون 10 سال سابقه بیمه در یکی از شرکت های دولتی معتبر و 1 سال سابقه در یک شرکت خصوصی بزرگ و صاحب نام تمامی این سوابق کاری بتده مرتبط با رشته ام بوده است.
    لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید که جهت اقدام برای مهاجرت از چه روشی بهتر می توانم اقدام کنم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط MRZAREI1986 نمایش پست ها
    با سلام
    می خواستم بدونم برقکاری چقد در اتریش بازار کار داره و کدوم شهر اتریش برای برقکارها بهتره؟
    تو قسمت امتیازدهی 63 شدم و زبان آلمانی بلد نیستم.در ضمن شنیدم ویزای کار اتریش نمره زبان نمی خواد؟
    میشه بدونم کجا چک کردید امتیازتون رو ؟ لینکش رو بذارید منم چک کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک - غیر انتفاعی شهاب دانش

نقل قول نوشته اصلی توسط asef7 نمایش پست ها
    میشه بدونم کجا چک کردید امتیازتون رو ؟ لینکش رو بذارید منم چک کنم.
    تو سایت سفارت اتریش یه قسمتی هست که موقعیت های شغلی که متخصص در اون زمینه ها کم دارند رو گفته میرید که هم یه جدول برای محاسبه خودتون هست و هم یه لینکی گذاشته که یه سری سوال کرده و طبق جواب شما امتیازتون رو محاسبه میکنه.
    حداقل 50 امتیاز می خواد و فکر کنم حداکثر 75 هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)