صفحه 6 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 129

موضوع: موقعیت های شغلی و امکان دریافت Job offer

Senior Member Austrian آواتار ها

پیش فرض پاسخ : موقعیت های شغلی و امکان دریافت Job offer

نقل قول نوشته اصلی توسط Austrian نمایش پست ها
    درآمد (حقوق ماهانه) در اتریش:
    =================
    رئیس جمهور: ۲۴۳۰۰ یورو
    صدر اعظم: ۲۱۷۰۰ یورو
    معاون صدر اعظم: ۱۹۱۰۰ یورو
    رئیس مجلس ملی‌: ۱۸۲۰۰ یورو
    وزیر: ۱۷۳۰۰ یورو
    استاندار / شهردار: ۱۷۳۰۰ یورو
    معاون شهردار: ۱۵۶۰۰ یورو
    قائم مقام وزیر: ۱۵۶۰۰ یورو
    نماینده مجلس ملی‌: ۸۶۰۰ یورو
    نماینده مجلس ایالتی‌: ۶۹۰۰ یورو
    نماینده مجلس سنا: ۴۳۰۰ یورو
    XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
    حقوق ماهانه طبقه کارگر در اتریش:
    ===================
    سنین ۱۹ - ۲۴ سال
    ........................
    مردان: ۱۴۰۰ - ۱۸۰۰ یورو
    زنان: ۱۲۰۰ - ۱۴۰۰ یورو
    سنین ۳۰ - ۴۹ سال
    ........................
    مردان: ۲۱۰۰ - ۲۳۰۰ یورو
    زنان: ۱۴۰۰ - ۱۶۰۰ یورو
    سنین ۵۰ - ۵۹ سال
    ..........................
    مردان: ۲۳۰۰ - ۲۴۰۰ یورو
    زنان: ۱۶۶۰ - ۱۷۰۰ یورو
    نقل قول نوشته اصلی توسط pym_hamidi نمایش پست ها
    لطفا منبع این متن رو بذارید !

متاسفانه و یادم نیست ولی یک مطلب خوب دیگه پیدا کردم در لینک زیر که فکر می کنم برای خیلی از دوستان سواله.

مقایسه در آمد ماهانه در شغل های گوناگون

http://www.worldsalaries.org/austria.shtml

Junior Member

دوستان خوب درود بر شما
    من به عنوان همراه همسرم میخوام ویزا بگیرم , میخواستم بدونم درسته که میتونم کار تمام وقت یعنی بدون محدودیت زمانی پیدا کنم ؟ منظورم همون 8 ساعت حدودا هست.
    و اینکه از چه راهی میتونم پیگیر بشم برای پیدا کردن کار ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Senior Member Austrian آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan94 نمایش پست ها
    دوستان خوب درود بر شما
    من به عنوان همراه همسرم میخوام ویزا بگیرم , میخواستم بدونم درسته که میتونم کار تمام وقت یعنی بدون محدودیت زمانی پیدا کنم ؟ منظورم همون 8 ساعت حدودا هست.
    و اینکه از چه راهی میتونم پیگیر بشم برای پیدا کردن کار ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    درود بر شما
    بله درسته ولی چند مورد رو بنده متذکر میشم خدمتتون ، البته برای ویزای کار با تعداد ساعت نا محدود بطور دقیق می تونم اطلاعات موثق رو تا یکماه آینده اعلام کنم ولی:
    شما اجازه کار رو به شرطی می تونید دریافت کنید که در ابتدا کارفرمایی شما رو بخواد و سپس خود کارفرما درخواست خودش رو به اداره کار اعلام می کنه و اداره کار بین متقاضیانی که در اداره کار پرونده دارند که شامل خود اتریشی ها و سپس افرادی که در اتریش هستند ولی متولد اتحادیه اروپا و همچنین پناهندگانی که جواب مثبت گرفته اند و یا به هر دلیل هر کسی که اجازه کار دارد و درخواست به اداره کار داده و اگه واجد شرایطی که رفع نیاز کارفرما رو بکنه نبود به شما برای 1 سال و تا مدت قرارداد با کارفرما اجازه کار داده میشود که تا جایی که فعلا بنده می دونم این اجازه کار برای میزان ساعتی که می تونید کار کنید نامحدوده.
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Austrian نمایش پست ها
    درود بر شما
    بله درسته ولی چند مورد رو بنده متذکر میشم خدمتتون ، البته برای ویزای کار با تعداد ساعت نا محدود بطور دقیق می تونم اطلاعات موثق رو تا یکماه آینده اعلام کنم ولی:
    شما اجازه کار رو به شرطی می تونید دریافت کنید که در ابتدا کارفرمایی شما رو بخواد و سپس خود کارفرما درخواست خودش رو به اداره کار اعلام می کنه و اداره کار بین متقاضیانی که در اداره کار پرونده دارند که شامل خود اتریشی ها و سپس افرادی که در اتریش هستند ولی متولد اتحادیه اروپا و همچنین پناهندگانی که جواب مثبت گرفته اند و یا به هر دلیل هر کسی که اجازه کار دارد و درخواست به اداره کار داده و اگه واجد شرایطی که رفع نیاز کارفرما رو بکنه نبود به شما برای 1 سال و تا مدت قرارداد با کارفرما اجازه کار داده میشود که تا جایی که فعلا بنده می دونم این اجازه کار برای میزان ساعتی که می تونید کار کنید نامحدوده.
    خیلی ممنونم از راهنمایی کاملی که فرمودید
    پس با این اوصاف پیدا کردن کار خیلی با سختی و مشقت خواهد بود و پروسه احتمالا طولانی در بر خواهد داشت
    فکر میکنم رو این موضوع و درآمد حاصل از اون نمیشه زیاد حساب باز کرد اینجوری که فرمودید
    باز هم ممنونم از توجهتون دوست خوب

Moderator

خیلی ممنونم از راهنمایی کاملی که فرمودید
    پس با این اوصاف پیدا کردن کار خیلی با سختی و مشقت خواهد بود و پروسه احتمالا طولانی در بر خواهد داشت
    فکر میکنم رو این موضوع و درآمد حاصل از اون نمیشه زیاد حساب باز کرد اینجوری که فرمودید
    باز هم ممنونم از توجهتون دوست خوب
    من به حرفای شما و دوستمون این رو هم اضافه کنم که اساسن دانشگاهها/سفارت/اداره اقامت پذیرش تحصیلی و ویزاهای دانشجویی
    رو با این فلسفه که دانشجو قراره "پول بیاره و خرج کنه" و فقط درس بخونه (و در حین تحصیل پول در نیاره) صادر میکنن.

یعنی میشه گفت
    تا حدودی یکی ار مهمترین اهدافشون از روند نسبتن سهل و آسون پذیرش دادن (بدون بررسی جدی صلاحیت علمی و نمرات ) و بدون مدرک زبان
    و صرفن سخت گیری روی مدارک مالی در مرحله صدور ویزا، کسب صرفه اقتصادی از وارد کردن دانشجو به عنوان کسیه که حداقل با پول یک سال زندگی،
    وارد اتریش میکنه و خرج میکنه. خب این صرفه اقتصادی داره. کسی منکر صرفه های بعدیش نیست. یعنی فردی که میاد اگه بتونه خوب درس بخونه
    سیستم کمکش میکنه که کار خوب پیدا کنه و در ادامه جزئی از جامعه باشه و نیروی متخصص بشه. اما در زمان تحصیل صرفن دانشجو یک "خرج کننده" به حساب
    میاد. برای همین هم هست که پروسه کار پیدا کردن برای دانشجوها به اندازه پذیرش گرفتنشون ساده نیست و اصطلاحن دنگ و فنگ زیادتری داره.

Junior Member

مهدي جان ممنونم از توضيحات مفيدي كه داديد
    فرمايش شما دقيقا درسته و كاملا از نظر منظقي هم درست هست
    اگر غير از اين توي فكرشون بود به اين راحتي دانشجو و يا همراه رو قبول نميكردن
    باز هم سپاسگذارم و آروزوي موفقيت براي همه عزيزان در مراحل زندگي دارم

Moderator

مهدي جان ممنونم از توضيحات مفيدي كه داديد
    فرمايش شما دقيقا درسته و كاملا از نظر منظقي هم درست هست
    اگر غير از اين توي فكرشون بود به اين راحتي دانشجو و يا همراه رو قبول نميكردن
    باز هم سپاسگذارم و آروزوي موفقيت براي همه عزيزان در مراحل زندگي دارم ������
    خواهش میکنم. اما اگر به طور جدی قصد دارید که پس از اومدن به اتریش دنبال کار باشید، تاکید میکنم که از نظر حقوقی راهش بسته نیس.
    یعنی اینطوری نیست که منع قانونی وجود داشته باشه، بلکه مشکل اصلی سخت بودن پروسه س. پس نباید گفت غیر ممکنه، نباید هم گفت خیلی راحته.

باید واقع گرا بود. اکثر کسانی که میان اتریش درس بخونن باید حداقل روی پیدا کردن کار در 2 سال اول فکر نکنن و هزینه هاشون رو با خودشون بیارن. این تازه در مورد کار پاره وقته.
    در مورد کار تمام وقت که دیگه خیلی سخت تره. شاید اگر تخصص خاصی داشته باشید بهتر باشه. به عنوان مثال شغلهای فنی و خاص مثل امور تاسیسات،
    تراشکاری، نجاری که نیازمند یک تجربه و دانش کاری هستش بازارکار بهتری میتونه داشته باشه نسبت به فروشندگی و کار در رستوران که تقریبن همه
    دانشجوها از پسش بر میان و در نتیجه پیدا کردن کار هم سخت تره.

Junior Member

درود به همه دوستان
    من به عنوان همراه همسرم تا اخر تابستان به وين خواهيم امد،ايشون در مقطع phd مشغول خواهند شد.
    با توجه به اطلاعات اين انجمن ظاهرا كار براي من مجاز خواهد بود،من تخصصم در piping يا همون لوله كشي صنعتي هست، كه حدود ده سال تو پالايشگاه و پتروشيمي و نيروگاه كار كردم.ميخواستم بدونم بعد از اينكه به زبان الماني تسلط پيدا كردم بازار كاري مرتبط با تجربه ام در اتريش خواهم داشت؟

Junior Member

البته مشاغل در منزل نیز نباید فراموش شود، مشاغلی نظیر طراحی وب سایت، برنامه نویسی، طراحی گرفیکی، نویسندگی، طراحی اینفوگرافیک و...
    شما برای چنین مشاغلی نیازی به اخذ مجور از ادازه کار ندارید، زیرا اساسا مشتریان شما در اتریش نمیباشند بلکه در خارج از این کشور زندگی میکنند، داشتن یک کامپیونر شخصی، اینترنت پرسرعت به همراه حساب بانکی در یکی از بانک های اتریش کافی میباشد، در ضمن از خدمات شرکتهای آمریکایی مثل پی پال نیز میتوانید استفاده کنید که عالی میباشد. البته اتریش قوانین مالیاتی سختگیرانه ای دارد و حتی باید در مورد مسائل مالیاتی تحقیق کنید.

Junior Member

سلام و عرض ادب
    من و همسرم قصد مهاجرت به اتريش را داريم در حال حاضر پزشک عمومی هستیم
    مطالب مفىدتان را مطالعه کردیم
    اما چند سوال پیش اومده که میپرسم
    1. ایا امکان پیدا کردن کار در زمینه تحصیلی ما وجود دارد؟
    2. تضمینی برای وجود کار در دوره 3 ساله و میشه از ایران به ددست آورد؟
    3. بعد از گذراندن PHD در صورت اخذ اقامت آیا امکان کار به صورت عمومی وجود دارد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)