نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: پیشنهاد ایجاد سایت Q&A مخصوص اپلای ابرود در سایت stackexchange.com

Thumbs up پیشنهاد ایجاد سایت Q&A مخصوص اپلای ابرود در سایت stackexchange.com

اینجا رو اول نگاه کنید: www.stackexchange.com
    من مدت زیادی هست در این سایت فعالیت دارم و اونرو یکی از مفید ترین مگاسایت های اینترنت میدونم. الان شامل 106 تا سایت س و ج در موضوعات مختلف هست و 4 میلیون یوزر داره. سایت حرفه ای نوشته شده و بسیار داینامیک و در عین حال سبک هست. کار باهاش راحته. پیگیری و تحقیفات کنید اگر مایل بودید میشه پیشنهاد داد اونو ساخت.
    ::Never say never::

Banned

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد ایجاد سایت Q&A مخصوص اپلای ابرود در سایت stackexchange.com

سلام.من برنامه نویس وطراح صفحات وب هستم.اگرمایل بودید براتون مینویسم ومدیرشم شمابشید.منم قصد تحصیل دراروپادارم.
    ویرایش توسط studentz : September 14th, 2013 در ساعت 06:26 PM دلیل: حذف ایمیل

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد ایجاد سایت Q&A مخصوص اپلای ابرود در سایت stackexchange.com

نقل قول نوشته اصلی توسط nava_2012 نمایش پست ها
    سلام.من برنامه نویس وطراح صفحات وب هستم.اگرمایل بودید براتون مینویسم ومدیرشم شمابشید.منم قصد تحصیل دراروپادارم.
    بسیار هم عالی ابتدا باید ببینیم چقدر حمایت میشه. تو بخشی از سایت stackexchange باید به رای گذاشته بشه. اگه رای کافی آورد ورژن beta راه اندازی میشه بقیش دیگه به کاربراش بستگی داره.

منظورتون دقیقا چیه؟ میشه از نرم افزار اونها به جای vBulletin استفاده کرد، یا اینکه باید کل سایت رو منتقل کرد به سایت اونها؟ من توی اون سایت نتونستم نرم افزارشون رو پیدا کنم. من اتفاقا خودم توی فکر یک چیزی مثل stackoverflow بودم، ولی نرم افزار قابل اعتماد پیدا نکردم.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
    منظورتون دقیقا چیه؟ میشه از نرم افزار اونها به جای vBulletin استفاده کرد، یا اینکه باید کل سایت رو منتقل کرد به سایت اونها؟ من توی اون سایت نتونستم نرم افزارشون رو پیدا کنم. من اتفاقا خودم توی فکر یک چیزی مثل stackoverflow بودم، ولی نرم افزار قابل اعتماد پیدا نکردم.
    این سوال قبلا در meta.stackoverflow.com پرسیده شده که آیا میشه از engine سایت استفاده کرد یا نه و جواب اینه که نه! برای ساخت یه وبسایت براساس موتور stackoverflow باید در سایت http://area51.stackexchange.com پیشنهادش رو داد و بعد با توجه به تعداد کسانی که ازش حمایت میکنن میشه سایت رو راه اندازی کرد، بله یک سایت جدا شاید با دامین applyabroad.stackexchange.com یا شاید یه چیز دیگه.

البته نرم افزار های شبیه به SE وجود دارن:
    • shapado
    • OSQA
    • ASKBOT
    • LampCMS
    • Question2Answer
    • Q&A
    • Rootbuzz
    • Pligg

البته اینا موتور سایت هستند. ما ورژن فروم میخوایم. من باز میگردم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)