صفحه 85 از 93 نخستنخست ... 3575767778798081828384858687888990919293 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 929

موضوع: دکتری در سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکتری در سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط civilicar نمایش پست ها
    سلام دوستان. پیرو پست های قبلی و وبسایت دانشگاه KTH در مورد پذیرش دکتری، گویا باید صبر کرد تا اول پوزیشن خالی اعلام بشه و بعدش به اساتید ایمیل زد و رزومه و باقی مدارک را فرستاد. میخواستم بدونم برداشت من درسته؟ ممنون
    نه به استاد نباید ایمیل زد. بلکه از طریق سیستم که لینکش زیر پوزیشن هست باید اپلای کرد.

Junior Member

دوستان سلام
    من یه سوال دارم
    آیا امکان اینکه واسه دو تا پوزیشن یک دانشگاه همزمان اقدام کنیم وجود داره؟
    من واسه دو تا پوزیشن یه دانشگاه اقدام کردم و الان کسی بهم گفته که این کار غیرقانونیه و امکان ریجکت هردوشون وجود داره
    کسی در این زمینه اطلاعاتی داره؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnazii نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من یه سوال دارم
    آیا امکان اینکه واسه دو تا پوزیشن یک دانشگاه همزمان اقدام کنیم وجود داره؟
    من واسه دو تا پوزیشن یه دانشگاه اقدام کردم و الان کسی بهم گفته که این کار غیرقانونیه و امکان ریجکت هردوشون وجود داره
    کسی در این زمینه اطلاعاتی داره؟
    ممنون
    سلام دوست عزيز،
    هر پوزيشني در سوئد يك رفرنس نامبر داره كه پس از تكميل فرايند پروسه اپلاي، اپليكيشن هاي مربوط به هر رفرنس نامبر به استاد مربوطه ارجاع داده ميشن و در حالت كلي استادها خبر ندارند كه آيا شما براي دو پوزيشن به طور همزمان اپلاي كرديد يا نه. در صورتي هم كه بدونند باز مشكلي نخواهد بود و اگر شما به مرحله مصاحبه برسيد نهايتا شايد از شما بپرسند كه چرا همزمان براي دو پوزيشن اقدام كرديد و بيشتر به كدوم يكي علاقه مند هستيد و يا از اين نوع سوالات.
    موفق باشيد

سلام وقت بخیر
    من برای دکترای روانشناسی می خوام اقدام کنم.الان آیلتس 5 دارم ولی دارم تمرین میکنم که نمره 7 را بگیرم.آیا الان میشه اقدام کنم و نگم که آیلتسم چند هست تا چندماه دیگه که قطی بشه؟آیا همون اول از نمره زبان سوال میکنن اساتید؟.....منظورم اینه استاد را پیدا کنم و پروپوزالم را بنویسم تا پذیرش اولیه.

Junior Member

سلام من برای دکتری بیوتکنولوژی میخوام اقدام کنم... تو خیلی از دانشگاهها تو لیست پروگرم ها هست و کلی با آب و تاب تعریف کردن از پروگرم دکتری بیوتکشون ولی تقریبا تو هیچ پوزیشن لیستی دانشجوی دکتری بیوتک نمیخواستن!! حالا تکلیف چیه؟ باید صبر کنم تا پوزیشن خالی شه؟ یا راه دیگه ای هم هست؟ چون خب اومدیم و تا این تاریخی که من میخوام پوزیشن باز نشد!! چند سال باید صبر کنم؟ یا اصلا جایی هست بفهمم قراره باز بشه یا نه؟

سلام. من فارق التحصیل ارشد عمران-سازه از بوعلی همدان در 2013 هستم. دارای 6 مقاله isi پذیرفته شده و 5 مقاله تحت داوری دارم. سن من 33 و معدل ارشدم 16.38 است و 8 داوری هم در الزویر انجام دادم. از یه استاد در استرالیا (آدلاید) هم پذیرش گرفتم ولی خب استرالیا دوره و دوست ندارم برم. می خاستم برا سوئد اقدام کنم. با این رزومه آیا دانشگاه های خوب سوئد با فاند می تونم پذیرفته بشم. اصلا چطوری می تونم برا پذیرش اقدام کنم و پوزیشن پیدا کنم. آیا لینکی برا این کار وجود داره. مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط pary2116 نمایش پست ها
    سلام من برای دکتری بیوتکنولوژی میخوام اقدام کنم... تو خیلی از دانشگاهها تو لیست پروگرم ها هست و کلی با آب و تاب تعریف کردن از پروگرم دکتری بیوتکشون ولی تقریبا تو هیچ پوزیشن لیستی دانشجوی دکتری بیوتک نمیخواستن!! حالا تکلیف چیه؟ باید صبر کنم تا پوزیشن خالی شه؟ یا راه دیگه ای هم هست؟ چون خب اومدیم و تا این تاریخی که من میخوام پوزیشن باز نشد!! چند سال باید صبر کنم؟ یا اصلا جایی هست بفهمم قراره باز بشه یا نه؟
    بایدموتورهای جستجوی سوئدی رو ببینی:مثل یوب سفری jobbsafari چون دکتری شغله مثلا این پوزیشن دکتری بیونانو روبعنوان شغل materialkemist

https://www.jobbsafari.se/jobbannons...ingen/11384169

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط enazarimofrad نمایش پست ها
    سلام. من فارق التحصیل ارشد عمران-سازه از بوعلی همدان در 2013 هستم. دارای 6 مقاله isi پذیرفته شده و 5 مقاله تحت داوری دارم. سن من 33 و معدل ارشدم 16.38 است و 8 داوری هم در الزویر انجام دادم. از یه استاد در استرالیا (آدلاید) هم پذیرش گرفتم ولی خب استرالیا دوره و دوست ندارم برم. می خاستم برا سوئد اقدام کنم. با این رزومه آیا دانشگاه های خوب سوئد با فاند می تونم پذیرفته بشم. اصلا چطوری می تونم برا پذیرش اقدام کنم و پوزیشن پیدا کنم. آیا لینکی برا این کار وجود داره. مرسی
    موتورهای جستجو مثل manpower.se indeed.se jobbsaffari.se عضوبشیدتادرصورت پوزیشن خالی به ایمیل شماناتیفیکیشن بدهند دکتری شغله وباعنوان doktorandplatser

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هسته ای دانشگاه اصفهان

سلام. کارشناسی فیزیک دانشگاه مازندران معدل 14.73، کارشناسی ارشد مهندسی هسته ای گرایش گداخت دانشگاه اصفهان معدل 17.02، سه مقاله کنفرانسی داخلی و یک isi و آیلتس 7 دارم. شانس پذیرش برای دکتری فیزیک رو دارم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alierezabakhsh نمایش پست ها
    بایدموتورهای جستجوی سوئدی رو ببینی:مثل یوب سفری jobbsafari چون دکتری شغله مثلا این پوزیشن دکتری بیونانو روبعنوان شغل materialkemist

https://www.jobbsafari.se/jobbannons...ingen/11384169
    ممنون از جوابتون این سایته هیچ جوری انگلیسی نمیشه؟؟؟ یه کلمه نفهمیدم!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)