صفحه 84 از 93 نخستنخست ... 347475767778798081828384858687888990919293 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 929

موضوع: دکتری در سوئد

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : دکتری در سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط mc2hamed نمایش پست ها
    ممنون.
    ولی سوال دومم چی؟
    من امکان دانشگاه هایدلبرگ آلمان رو هم دارم. با این حساب هایدلبرگ منطقی تره چون برای فوق شهریه نداره یا اگه داره کمه. درسته؟
    منظورتون رو از عبارت "امکان گرفتن پذیرش از دانشگاه X رو دارم" رو متوجه نمیشم! منظورتون اینه که استادی اونجا وجود داره که گفته شما رو ادمیت میکنه؟ یا شما الان پذیرش گرفتید از اونجا و بین شون دارید انتخاب میکنید؟
    درسته دانشگاه های آلمان شهریه ندارن و فقط یه مبلغ مختصری رو هر ترم برای ثبت نام و بیمه و این چیزا میگیرن که ناچیزه... ولی در خصوص اینکه میپرسید قانونی وجود داره که شهریه ندن من فقط اطلاع دارم که اگر اسکالرشیپ بگیرند در مقطع ارشد در سوئد (که بسیار سخت هست) شهریه شون لغو میشه در غیر این صورت باید شهریه رو بپردازید. من خیلی از مقطع ارشد اطلاعی ندارم واقعیتش

در خصوص اینکه آلمان برید یا سوئد، فاکتورهای مختلفی (که بسیاریش شخصیه) نقش بازی میکنن... من باشم اگر رنک دو تا دانشگاهی که بینشون گیر کردم نزدیک باشه میرم آلمان... ولی بنظرم هرکدوم رو که برید پشیمون نخواهید شد... KTH هم دانشگاه خیلی خوب و مطرحی هست (اگر پذیرش گرفتید الان بنظرم شک نکنید و برید و به امید آلمان ننشینید)
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die
    We're warriors , Warriors of the world

ممنون.
    ولی سوال دومم چی؟
    من امکان دانشگاه هایدلبرگ آلمان رو هم دارم. با این حساب هایدلبرگ منطقی تره چون برای فوق شهریه نداره یا اگه داره کمه. درسته؟
    سلام دوست عزیز
    شما اگر دانشجوی دکتری در
    سوئد
    باشید از خانمتون برای تحصیل در مقطع فوق شهریه نمیگیرند و کاملا رایگان هست.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mj1991 نمایش پست ها
    منظورتون رو از عبارت "امکان گرفتن پذیرش از دانشگاه X رو دارم" رو متوجه نمیشم! منظورتون اینه که استادی اونجا وجود داره که گفته شما رو ادمیت میکنه؟ یا شما الان پذیرش گرفتید از اونجا و بین شون دارید انتخاب میکنید؟
    درسته دانشگاه های آلمان شهریه ندارن و فقط یه مبلغ مختصری رو هر ترم برای ثبت نام و بیمه و این چیزا میگیرن که ناچیزه... ولی در خصوص اینکه میپرسید قانونی وجود داره که شهریه ندن من فقط اطلاع دارم که اگر اسکالرشیپ بگیرند در مقطع ارشد در سوئد (که بسیار سخت هست) شهریه شون لغو میشه در غیر این صورت باید شهریه رو بپردازید. من خیلی از مقطع ارشد اطلاعی ندارم واقعیتش

در خصوص اینکه آلمان برید یا سوئد، فاکتورهای مختلفی (که بسیاریش شخصیه) نقش بازی میکنن... من باشم اگر رنک دو تا دانشگاهی که بینشون گیر کردم نزدیک باشه میرم آلمان... ولی بنظرم هرکدوم رو که برید پشیمون نخواهید شد... KTH هم دانشگاه خیلی خوب و مطرحی هست (اگر پذیرش گرفتید الان بنظرم شک نکنید و برید و به امید آلمان ننشینید)
    سلام و ممنون بابت پاسخ.
    من خودم عاشق آلمانم و به آلمانی مسلطم. ولی چیزی که می خوام بخونم رو کسی تو آلمان کار نمی کنه. استادی که تو آلمان در نظرم هست هم روی چیز دیگه ای کار می کنه.
    دوستمون hockey میگه اگه من دانشجوی دکترا باشم شهریه همسرم لغو میشه. تایید می کنی شما؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hockey نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما اگر دانشجوی دکتری در
    سوئد
    باشید از خانمتون برای تحصیل در مقطع فوق شهریه نمیگیرند و کاملا رایگان هست.
    موفق باشید
    ر
    ممنون.
    واقعا اینجوریه؟ میشه سایتی چیزی معرفی کنید که جزییات رو بخونم؟
    بازم ممنون

ر
    ممنون.
    واقعا اینجوریه؟ میشه سایتی چیزی معرفی کنید که جزییات رو بخونم؟
    بازم ممنون
    مورد سوم تو این سایت
    https://www.universityadmissions.se/...quired-to-pay/

و همچنین مورد سوم تو این سایت
    http://blogs.studyinsweden.se/2016/0...to-spend-time/

و اینکه حداقل من خودم دو نفر از دانشجوهای ایرانی دکتری رو میشناسم که همسرشون به صورت رایگان در حال تحصیل هستند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hockey نمایش پست ها
    مورد سوم تو این سایت
    https://www.universityadmissions.se/...quired-to-pay/

و همچنین مورد سوم تو این سایت
    http://blogs.studyinsweden.se/2016/0...to-spend-time/

و اینکه حداقل من خودم دو نفر از دانشجوهای ایرانی دکتری رو میشناسم که همسرشون به صورت رایگان در حال تحصیل هستند.
    خیلی ممنون! خبر خوبی بود!
    فقط چون من یکم وسواس دارم می پرسم. یعنی همسرم به عنوان دانشجوی عادی می تونه ثبت نام کنه و مدرک بگیره؟ چون بعضی کشورا مثل آلمان و اتریش دو نوع دانشجو دارن که یکی به اصلاح اصلی که شامل همه قوانین میشه و یکی هم به اصلاح غیر اصلی. خواستم ببینم چنین چیزی هست؟
    ممنون

خیلی ممنون! خبر خوبی بود!
    فقط چون من یکم وسواس دارم می پرسم. یعنی همسرم به عنوان دانشجوی عادی می تونه ثبت نام کنه و مدرک بگیره؟ چون بعضی کشورا مثل آلمان و اتریش دو نوع دانشجو دارن که یکی به اصلاح اصلی که شامل همه قوانین میشه و یکی هم به اصلاح غیر اصلی. خواستم ببینم چنین چیزی هست؟
    ممنون
    بله عین یک دانشجوی عادی میتونه ثبت نام کنه و مدرک بگیره.

سلام وقت بخیر ممنون از سایت خوبتون
    حمیدرضا هستم.31 ساله.کارشناسی روانشناسی عمومی خوندم.پیام نور با معدل 14 و ارشدم را روانشناسی بالینی خودم دانشگاه آزاد با معدل 17.یک مقاله isi دارم و دو تا مقاله داخلی. آیلتس 5 دارم.
    آیا می تونم برای دکترا در دانشگاه های معتبر سوئد اقدام کنم.چطوری؟ و
    در مورد پیدا کردن استاد سردرگم هستم.چطوری استاد مورد نظر را پیدا کنم؟
    ممنون از راهنمایی شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza1986 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر ممنون از سایت خوبتون
    حمیدرضا هستم.31 ساله.کارشناسی روانشناسی عمومی خوندم.پیام نور با معدل 14 و ارشدم را روانشناسی بالینی خودم دانشگاه آزاد با معدل 17.یک مقاله isi دارم و دو تا مقاله داخلی. آیلتس 5 دارم.
    آیا می تونم برای دکترا در دانشگاه های معتبر سوئد اقدام کنم.چطوری؟ و
    در مورد پیدا کردن استاد سردرگم هستم.چطوری استاد مورد نظر را پیدا کنم؟
    ممنون از راهنمایی شما
    در سوئد پیدا کردن استاد فایده ای نداره شما باید پوزیشن پیدا کنین. شنیدم در رشته های غیر فنی پذیرش گرفتن به مراتب سختتر هست برای غیر سوئدی ها.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Hydraulic Structures

سلام دوستان. پیرو پست های قبلی و وبسایت دانشگاه KTH در مورد پذیرش دکتری، گویا باید صبر کرد تا اول پوزیشن خالی اعلام بشه و بعدش به اساتید ایمیل زد و رزومه و باقی مدارک را فرستاد. میخواستم بدونم برداشت من درسته؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)