صفحه 86 از 93 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 929

موضوع: دکتری در سوئد

پیش فرض پاسخ : دکتری در سوئد

سلام وقت بخیر

اینکه بعضی از موسسات میگن برای دکتری نمیشه از دانشگاه های سوئد پذیرش گرفت مستقیم درسته؟؟ ممنون میشم پاسخ بدین

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehsafarii نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر

اینکه بعضی از موسسات میگن برای دکتری نمیشه از دانشگاه های سوئد پذیرش گرفت مستقیم درسته؟؟ ممنون میشم پاسخ بدین
    خیر؛ دروغ می گن
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

دوستان من یک پوزیشن از سوئد پذیرش گرفتم که 3 ساله س و از این 3 سال حدود 1 سالو نیمش رو توی اسپانیا و فرانسه خواهم بود. پوزیشن دکتری در یک شرکت در سوئده ولی مدرک دکتری رو دانشگاه رن فرانسه میده. پروژه واسه اتحادیه اروپاس.
    میخوام ببینم این قضیه ی اقامت و مالیات دادن من واسه ی سوئد حساب میشه اینجوری؟
    یک سوال دیگه شاید مربوط به این تاپیک نباشه اگ لطف کنین ممنون میشم: قیمت خونه در umea سوئد نسبت به آمستردام هلند رو چجوری میتونم بدست بیارم و در سوئد حدودا چقدر در ماه هزینه ی خونه س ؟
    سپاس

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط EyeOpening نمایش پست ها
    دوستان من یک پوزیشن از سوئد پذیرش گرفتم که 3 ساله س و از این 3 سال حدود 1 سالو نیمش رو توی اسپانیا و فرانسه خواهم بود. پوزیشن دکتری در یک شرکت در سوئده ولی مدرک دکتری رو دانشگاه رن فرانسه میده. پروژه واسه اتحادیه اروپاس.
    یک سوال دیگه شاید مربوط به این تاپیک نباشه اگ لطف کنین ممنون میشم: قیمت خونه در umea سوئد نسبت به آمستردام هلند رو چجوری میتونم بدست بیارم و در سوئد حدودا چقدر در ماه هزینه ی خونه س ؟
    سپاس
    تا جایی که من می دونم؛ اگه ویزای تحصیلی برای سوئد بهتون بدن؛ اون مدتی که ویزای تحصیلی دارین از سوئد رو براتون جساب می کنن؛ ولی مشکل اینه که اگه کل این 3 سال رو هم توی سوئد بودید ؛ باز هم بهتون اقامت دائم تعلق نمی گرفت چون باید چهار سال پر کنید و زمانی که درستون تموم بشه باید سوئد رو ترک کنید مگر اینکه کار پیدا کرده باشید و تقاضای ویزای کار کنید؛ تا کلا چهار سال رو با کار پر کنید و بعدا برای ویزای دائم اپلای کنید. این چهار سال هم باید پیوسته باشه؛ یعنی بهترین کار اینه که سالهای آخر رو بذارید سوئد بمونید تا بتونید اونها رو بعدا جزو زمانتون حساب کنید.

من در جریان کرایه ها در اومئو نیستم ولی اگه سرچ کنید تو سایت ها شاید پیدا کنید.
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

سلام دوستان
    من کارشناسی ارشد عمران- ژئوتکنیک هستم
    برای دکتری به سوئد چجوری باید اقدام کنم؟
    یه شرکت مهاجرتی مطمین میشناسین معرفی کنین؟

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

دوستان سوالی داشتم.ایا برای پذیرش دکترای سوئد اساتید از بین دانشجویان قبلی شون دانشجو انتخاب میکنن ترجیحا؟

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    دوستان سوالی داشتم.ایا برای پذیرش دکترای سوئد اساتید از بین دانشجویان قبلی شون دانشجو انتخاب میکنن ترجیحا؟
    اگه دانشجوی خوبی سراغ داشته باشن و طرف هم قبول کنه اپلای کنه چرا که نه!
    ولی خیلی از پوزیشن ها هم هستند که استاد براش دانشجوی مناسب نداره و از متقاضی ها انتخاب می کنه

Junior Member

سلام مبارک باشه...
    در این سایت همه قیمتها و شرایط زندگی مثل آب و هوا امنیت رفاه اجتماعی و ... رو بین هر دو شهری در دنیا که میخواین میتونین مقایسه کنین...قیمتها و آمار به روز و معتبره...خیلی کمک میکنه...
    https://www.numbeo.com/cost-of-living/

نقل قول نوشته اصلی توسط EyeOpening نمایش پست ها
    سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering

به نظر من هیچ نیازی به شرکت مهاجرتی وجود نداره و این شرکت ها کار خاصی که خودت نتونی انجام بدی رو نمیکنن واست، و برای اپلای کافیه نحوه ی اپلای رو توی فروم های دیگه دنبال کنی

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید من یک راهنمایی میخواستم از حضورتون.
    آیا دانشگاه Chalmers برای ادامه تحصیلات دکتری دانشگاه مناسبی هست؟ کسی از دوستان هست که توی Chalmers تحصیل کرده باشه؟
    کلا چجور جایی هست؟
    آیا ارزش داره که از اونجا اپلای بگیرم یا اینکه به سمت دانشگاه های دیگه برم؟

خیلی ممنون از لطف همگی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)