صفحه 50 از 93 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 929

موضوع: دکتری در سوئد

پیش فرض پاسخ : دکتری در سوئد

سلام به همه دوستانی که زحمت خوندن این پست رو میکشن.
    من ارشدم رو در مکانیک تبدیل انرژی گرفتم و دنبال پذیرش گرفتن واسه دکترا هستم. هنوز امتحان زبان ندادم واسه همین به مهر اینده نمیرسم برای همین تصمیم گرفتم برای بهمن سال اینده(سال دیگه مثل همین موقع) اقدام کنم حالا سوالم اینه که من از چه زمانی باید مکاتبه را شروع کنم و از همه مهمتر کی امتحان زبان بدم؟ منظورم اینه که باید مدارکم واسه مکاتبه با اساتید تا کی اماده بشه؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان امکان گرفتن پذیرش دکترا بدون بورس و با هزینه شخصی در سوئد وجود داره؟

Junior Member

سلام
    می خواستم ببینم بعد از اینکه نتیجه قبولی بیاد بلافاصله میخوان که بری یا مثلا 4 5 ماه بعد؟ یعنی مثلا برا پاییز سال 2015 بخوایم بریم باید کی دنبال پوزیشن بگردیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina1369m نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم ببینم بعد از اینکه نتیجه قبولی بیاد بلافاصله میخوان که بری یا مثلا 4 5 ماه بعد؟ یعنی مثلا برا پاییز سال 2015 بخوایم بریم باید کی دنبال پوزیشن بگردیم؟
    تا جایی که من میدونم میشه با استاد توافق کرد که از فلان موقع بری. اما ممکنه بعضی پوزیشنها شروع به کارشون رو که میزنن فلان تاریخ الزام کنن که آدم همون موقع بره شروع کنه. بنابراین به تاریخ شروع قرارداد هم توجه کنین ولی اگه پوزیشنی هم براتون ok شد با استاد صحبت کنین معمولا بچه ها میگن خیلی اذیت نمیکنن و اگه امکانش باشه باهات کنار میان که مثلا 2 ماه دیرتر بری. البته در حدی که من میدونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina1369m نمایش پست ها
    سلام
    تازه من فکر میکنم اگه برا پاییز 2015 میخوای بری از همین الان دنبال پوزیشن باش چون ممکنه طول بکشه پوزیشن مناسب پیدا کنی. شانسیه ممکنه در عرض چند هفته شانس داشته باشی و پوزیشن مناسبی گیرت بیاد ممکنه هم چند ماه طول بکشه !! تازه کارای ویزا و .. هم خودش زمان میخواد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.A in Criminal Law and Criminology

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    لیسانس حقوق دانشگاه ازاد - معدل 14/30
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی - دانشگاه پیام نور تهران - معدل 16/98
    3- نمرۀ زبان
    در حال اخذ - حدود 6
    تعداد مقالات

3 مقاله isi1 مقاله isc
    2 مقاله علمي پژوهشي
    2 مقاله علمي اموزشي داخلي

3 طرح پژوهشي دانشگاهي انجام شده

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    5 مقاله همايش داخلي

2 مقاله همايش بين المللي به صورت سخنراني در مالزي و ترکیه
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    دکتری حقوق جزا و جرم شناسی (علوم کیفری)سوابق:
    پژوهش گر برتر دانشگاه ازاد 1393
    شرکت در 4 دوره تخصصی و کارگاه آموزشی
    دوستان سوال من در مورد شانس پذیرش در مقطع دکتری هست
    پیشاپیش از راهنمایی شما دوستان بزرگوار سپاسگذارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی - امیر کبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط UKTier1 نمایش پست ها
    سلام دوستان امکان گرفتن پذیرش دکترا بدون بورس و با هزینه شخصی در سوئد وجود داره؟
    سلام، در کشور سوئد مقطع دکتری به عنوان شغل محسوب می شود و استاد راهنمایی احتمالی شما به عنوان کار فرما و ملزم به پرداخت حقوق به شما می باشد. در صورتی که شما حقوقی دریافت نکنید قادر خواهید بود از کارفرمای خود شکایت کنید. بنابراین چیزی به عنوان پذیرش دکتری بدون بورس در کشور سوئد وجود ندارد.

Junior Member zarya آواتار ها

سلام
    در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکترا ( رشته مهندسی برق گرایش الکترونیک ) تو سوئد کسی هست که اطلاعاتی داشته باشه؟
    با یک رزومه تقریبا متوسط به بالا.
    از لحاظ پذیرش ادامه تحصیل و آینده ی کاری با رشته مرتبت سوئد(اروپا) بهتره یا آمریکا ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    gastro

درموردآینده کاری برق الکترونیک ،اینجا در هر شهری اینها یه شعبه arbetsformedlingenدارند که لیست مشاغل موردنیاز ان شهروشهرهای اطراف رو به روز زده .من کمتر مورد الکترونیک دیدم این کشوردرزمینه الکتروتکنیک و برق قدرت خیلی قویه.واردسایتش بشیدوچک کنید من که جنوب روچک کردم بیشترشهرهای بزرگ اسکونه مخصوصامالمو وکریخن استاد وکارلسکرونا می خوان. برای سطح دکتری اگه منظور تدریس باشه اگه پشون نومرداشته باشید اول توسط کمون برای شما کلاسهای زبان سوودی می زارند

نقل قول نوشته اصلی توسط zarya نمایش پست ها
    سلام
    در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکترا ( رشته مهندسی برق گرایش الکترونیک ) تو سوئد کسی هست که اطلاعاتی داشته باشه؟
    با یک رزومه تقریبا متوسط به بالا.
    از لحاظ پذیرش ادامه تحصیل و آینده ی کاری با رشته مرتبت سوئد(اروپا) بهتره یا آمریکا ؟

سلام.
    وضعیت من به این صورت هست
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه تبریز
    معدل کارشناسی
    :17.5
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی
    : مهندسی الکترونیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد :دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی ارشد
    :17
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد
    :مهندسی الکترونیک- مدار و سیستم
    تعداد مقالات
    :1 ژورنال و 2 کنفرانس البته اسم دوم
    تعداد توصیه نامه
    :2 تا از دانشگاه و 1 از محل کار
    سابقه کار
    :6 سال طراح ارشد
    سابقه دریافت بورس
    :
    تالیف و یا ترجمه کتاب
    :
    نمره زبان انگلیسی
    : هنوز امتحان ندادم
    بیشتر دنبال مهاجرت کاری بودم و الان به فکر ادامه تحصیل افتادم.من فارق التحصیلیم مال 6 سال پیشه و متاهلم و بچه دارم و برام فاند خیلی مهم هست. میخوام بدونم با این شرایط امیدی برای دکتری هست؟ البته همونطور که عرض کردم پذیرش بدون فاند به دردم نمیخوره و اینکه برای دکتری چقدر فاند میدن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)