صفحه 2 از 93 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 929

موضوع: دکتری در سوئد

پیش فرض پاسخ : دکتری در سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط so_asadi
    سلام
    بچه ها یک سایتی رو بذی جستجو به نام studera.nu معرفی کرده بودند اما من هرچی گشتم برای دکتری چیزی نداشت .میشه منو راهنمایی کنید و اگر همچین سایتی برای دکتری میشناسید به من معرفی کنید .
    مرسی
    برای مقطع دکترا در سوئد فقط باید بصورت مستقیم با دانشگاه ارتباط برقرار کنید.

مثل که بخش PhD هم به سایت studera اضافه شد

نه فقط یه لینک داده و نوشته
    Admission to Swedish PhD programmes is managed by the universities

من هر چی تو chalmers می گردم لینکی به PHD application form نمی بینم.. خواهشا هر کی لینکشو پیدا کرده اینجا بذاره :'(pleaseeeeeeeeeeeeeeeeee

خیلی فوریه .. ممنون
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

Junior Member

کسی برای phd سوئد apply کرده؟
    از نوشته ها معلوم که همه برای‌ master دارند اقدام می‌کنند. در ضمن توی همین سایت معروف https://www.studera.nu نوشته بود که به دانشجوهای خارجی که می‌خوان دکتری بخونند توصیه می‌شه که اول یه دوره master تو سوئد بگذرونند!!

لطفا اگه کسی دکتری apply کرده راهنمایی کنه.

According to some friends of mine who are doing their PhD in Sweden, I am almost sure that you have to apply directly through the University's admission office or discuss your case with a professor within department.
    All the best
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

Junior Member

سلام دوستان
    کسی راجع به پذیرش و بورس در مقطع دکترا در سوید اطلاعی داره؟آیا واسه دکترا هم راحت پذیرش میدن واسه عمران؟
    چه شرایطی داره؟

Junior Member

با سلام
    من به سايت چند تادانشگاه درسوئد براي پيداكردن اطلاعات دوره هاي دكترا سرزدم ولي نميدونم مثلاً براي fall 2009 چه زماني دوره هاي دكترا اعلام مي شوند و مي توان apply كرد؟تا جايي كه فهميدم چون هزينه كل دوره هاي دكترا +هزينه زندگي دانشجويان را fund مي دهند،بايد خودمان موضوع تحقيقاتي وپروژه اي جاري كه قادر به فعاليت در آن زمينه باشيم،راانتخاب واعلام كنيم.
    كسي ازدوستان هست كه درمورد نحوه apply دكترا دانشگاههاي سوئد اطلاعات كاملي داشته باشد ومرا راهنمايي كند؟
    با تشكر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tina2677
    با سلام
    من به سايت چند تادانشگاه درسوئد براي پيداكردن اطلاعات دوره هاي دكترا سرزدم ولي نميدونم مثلاً براي fall 2009 چه زماني دوره هاي دكترا اعلام مي شوند و مي توان apply كرد؟تا جايي كه فهميدم چون هزينه كل دوره هاي دكترا +هزينه زندگي دانشجويان را fund مي دهند،بايد خودمان موضوع تحقيقاتي وپروژه اي جاري كه قادر به فعاليت در آن زمينه باشيم،راانتخاب واعلام كنيم.
    كسي ازدوستان هست كه درمورد نحوه apply دكترا دانشگاههاي سوئد اطلاعات كاملي داشته باشد ومرا راهنمايي كند؟
    با تشكر
    منم همین سوال و دارم اگه کسی راهنمایی کنه ممنون می شوم.

دوستان عزیز
    برای دکتری در سوئد چاره ای نیست جز تماس با اساتید!
    تا نیک ندانی که سخن عین ثواب است / باید که به گفتن دهن از هم نگشایی / گر راست سخن گویی و در بند بمانی / به زان که دروغت دهد از بند رهایی

Junior Member

يعني منظورشما اينست كه براي پذيرش دوره هاي دكترا در سوئد مانند پذيرش وگرفتن fund براي دانشگاههاي آمريكا بايد اقدام كنيم؟يعني ابتدا با فرستادن رزومه وsop و research field interest خودمان براي اساتيد دانشگاه موردنظر،fund كامل دوره را تامين كنيم وسپس درمهلت مقتضي application براي دانشگاه بفرستيم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)