صفحه 37 از 93 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142434445464787 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 929

موضوع: دکتری در سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکتری در سوئد

سلام من مطالب سایت را خواندم ممنون می شم مرا در مورد پذیرش راهنمایی کنید.همسرم: دکترای دامپزشکی معدل 14:52 و4 مقاله آی اس آی ، 2 سال سابقه کار، آیلتس 6.5 ،پروژه تحقیقاتی
    من: ارشد طراحی شهری معدل 16.77، 4 مقاله داخلی، 3 سال سابقه کار .شانس پذیرش ما تا چقدر است و در سایتی که برای بورسیه معرفی شده باید اقدام کنیم یا با اساتید مکاتبه کنیم و یا اپلای کنیم برای phd?
    با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط fahime92 نمایش پست ها
    سلام من مطالب سایت را خواندم ممنون می شم مرا در مورد پذیرش راهنمایی کنید.همسرم: دکترای دامپزشکی معدل 14:52 و4 مقاله آی اس آی ، 2 سال سابقه کار، آیلتس 6.5 ،پروژه تحقیقاتی
    من: ارشد طراحی شهری معدل 16.77، 4 مقاله داخلی، 3 سال سابقه کار .شانس پذیرش ما تا چقدر است و در سایتی که برای بورسیه معرفی شده باید اقدام کنیم یا با اساتید مکاتبه کنیم و یا اپلای کنیم برای phd?
    با تشکر
    سلام

در مورد رشته های فنی معدل زیر 15 معمولا مشکل آفرین خواهد بود. احتمالا معدل همسرتون کار ایشون برای جلب نظر اساتید رو مشکل بکنه.
    خود شما باید از طریق مکاتبه با اساتید برای پوزیشن های احتمالی اقدام کنید ولی رویه معمول برای رشته های وابسته به حوزه پزشکی، اپلای دانشگاه و پذیرش گرفتن از Admission Committee خواهد بود. هرچند ممکنه موارد دیگه ای هم باشه که لزوم مکاتبه با استاد مطرح بشه.

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfa نمایش پست ها
    سلام
    به نظر دوستان من با این رزومه امیدی واسه گرفتن پذیرش و فاند از دانشگاه های سوئد دارم؟
    فارغ التحصیل کارشناسی صنعتی اصفهان با معدل 13
    فارغ التحصیل کارشناسی ارشد دانشگاه تهران با معدل 15
    TOEFL: 93
    15 مقاله کنفرانس های داخلی و بین المللی
    2 مقاله علمی پژوهشی داخلی
    3 مقاله ISC
    1 مقاله ISI
    البته مقالاتم در آینده بیشتر میشه و همونطور که از رزومه ام پیدا هست من بیشتر با پژوهش حال میکنم تا درس خوندن محض!
    میخوام بدونم با این معدلای ضایع من میشه پذیرش همراه با فاند گرفت و آیا اسم دانشگاهام میتونه واسم امتیاز محسوب بشه؟!
    فاند واسم مهمه چون توان مالی این رو ندارم که اونجا بدون گرفتن فاند تحصیل کنم
    هدف اصلی من هم Uppsala هستش در ضمن استاد ارشد بنده فارغ التحصیل اونجاست، حاضره بهم ریکام بده و کلا ازم راضیه و اونجا آشنا هم داره
    سپاسگزارم
    دوست عزیز
    صادقانه بگم شرایط شما تقریبا مشابه من هست
    اصلا به بورس شدن در کشورهای اسکاندیناوی فکر هم نکن چون رقبای ما کسانی هستند که معدل بچلر و فوق لیسانسشون بالای 4 از 5 هست من هم با داشتن مقالات متعدد و معدل بالاتر از شما و حتی داشتن استاد نتونستم بورس بشم
    تنها راه مناسب برای شما اپلای برای مستر مجدد در فنلاند که شهریه نداره و بعد که رفتی فنلاند یا مستر بگیری یا اگه رنگ باشی مخ استادی را بزنی دکتری بدون شهریه ور دارنت و بعد بورس اپلای کنی
    وقتت را با اپلای برای اروپا یا استرالیا و نیوزلند حدر نکن که من تجربه کردم
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام دوستان
    من تو mastersportal که برای دکترای عمران تو سوئد سرچ کردم هیچی نیومد! یعنی چی؟ این سایت مگه وظیفش معرفی رشته نیست به پوزیشن کاری نداره که درسته؟توی هلند و نروژ هم به همین ترتیب
    بعد یه سوال دیگه اگه ارشدو اونجا با هزینه ی خودمون بخونیم تا موقعیتمون واسه دکترا بهتر باشه میارزه یا تو ایران بخونیم؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان عزیز به نظرتون بنده
    با کارشناسی مهندسی شیمی معدل 14:40 از دانشگاه اصفهان
    کارشناسی ارشد مهندسی شیمی (صنایع غذایی) معدل 18.75 (رتبه اول با نامه رسمی)
    5 مقاله همایش داخلی
    یک فصل کتاب لاتین در زمینه بیوانفورماتیک
    یک مقاله ISI
    دو سال تدریس در دانشگاه
    یک گواهی همکار طرح تحقیقاتی در زمینه بیو و صنایع غذایی
    آیلتس 6.5 (S:7، R:7، L& W: 6)
    شانسی واسه گرفتن پذیرش از دانشگاه های سوئد در دکترای بیوتکنولوژی یا رشته های مرتبط دارم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ladye نمایش پست ها
    5 مقاله همایش داخلی
    یک مقاله ISI
    دو سال تدریس در دانشگاه
    شانسی واسه گرفتن پذیرش از دانشگاه های سوئد در دکترای بیوتکنولوژی یا رشته های مرتبط دارم؟
    سلام

معدل شما در مقطع لیسانس از حد مینیمم کمتره ... و حتی نمره زبان شما هم مینیمم مورد نظر رو meet نمی کنه (که باید 7 باشه).
    توصیه من اینه که حتما نمره زبانتون رو به 7 برسونید و بعد از اون مکاتبه با اساتید رو شروع کنید.

موفق باشید

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط ladye نمایش پست ها
    5 مقاله همایش داخلی
    یک مقاله ISI
    دو سال تدریس در دانشگاه
    در پذیرش برای داشگاه های سوئد مقطع دکترا، نیازی به ارائه نمره زبان نیست. معدل لیسانس هم مشکل زیادی ایجاد نمی کند. ضمنا مکاتبه با استاد ضروری نیست، شما فقط دنبال پوزیشن های باز شده باشید. اگر پوزیشن مرتبط پیدا کنید، شانس خوبی دارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی- صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط siamaktk نمایش پست ها
    سلام دوستان.من جدیدا تصمیم گرفتم واسه خارج اقدان کنم.تا حالا چون پلانم این نبود دنبال رزومه سازی نبودم و اصلا رزومه خوبی ندارم.بخاطر همین الان اصلا نمیدونم تمام زورمم بزنم میتونم اپلای بگیرم یا نه.
    کارشناسی:دانشگاه بین الملل امام خمینی-مهندسی عمران عمران- معدل فارغ التحصیلی : 13.40
    ارشد:دانشگاه تهران-مهندسی عمران-راه-نهایتا آخر این ترم که ترم 6ام هست فارغ التحصیل میشم با معدل حدودا 14.40
    نه مقاله دارم و نه مدرک زبان.
    مدرک زبانو میتونم راحت بگیرم.هم toefl و هم GRE که البته میزان نمرم بستگی به تلاش خودم داره.
    پایان نامم هم با اینکه case study هست ولی این قابلیتو داره که ازش یک یا اگه سعیمو کنم دو مقاله درارم.
    من حداکثر 31 شهریور 94 باید واسه سربازی اقدام کنم.چون همونطور که میدونید بعد از فارغ التحصیلی یک سال فرصت دارم.
    این داستان منه. جاهایی که دوس دارم برم به ترتیب آمریکا، کانادا، اروپا و استرالیاست.
    هدفمم واسه قبل مهر 94 هست.یعنی قبل از اینکه به سربازی بخورم.
    لطفا منو راهنمایی کنید که چیکار کنم.مثلا حداکثر تا کی مقاله بدم که رجیستریش بیاد.آیا اصلا با این معدلا شانسی واسم میمونه؟
    بزرگترین و حادترین مشکلم اینه که ترم دوم ارشد بخاطر مشکلاتی که واسم پیش اومده بود یکی از درسام رو افتادم و مشروط شدم.از همه بیشتر این ناامیدم میکنه.

مهندس شما دنبال دانشگاه های ایتالیا برو. من دیدم کسایی با معدل 12 هم تونستن پذیرش بگیرن. مقدار فاندش هم ماهیانه 1200 یورو هست.

سلام دوستان .
    من بعد از مصاحبه و اوضاع خاص از لوليا براي پذيرش دكتري استاد من رو پذيرفت (البته اعلام كردم سلف فاندد ميخوام بيام) و يك ايميل زد كه واسه شروع كارات براي ويزا چي ميخواي برات بفرستيم؟ منم جواب دادم اول بايد ادميشن لتر باشه تا بتونم روال ويزا رو شروع كنم .
    ديگه جوابي نيومد تا دو سه هفته پيش كه مجدد ايميل زدم و گفتم ايميل من رو خونديد اون هم اين جواب رو داد:

Dear xxx

I got your mail and will contact our administration so they can help you with all the practicalities.

Best regards,
    xxx

الان سه هفتست ديگه هيچ خبري نيست
    من هم واقعا موندم بايد چكار كنم؟ آيا مجددا به استاد ايميل بزنم ؟ يا روال همينه كه اينقدر بي خبر باشم از اوضاع؟
    ممنونم ازتون كه راهنماييم كنيد
    خنک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش.
    بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر.....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت جهانگردی

درود
    پیشاپیش تشکر می کنم از دوستانی که بدون هیچ چشم داشتی برای بقیه وقت میگذارند و راهنمایی می کنند. واقعا ممنونم. با شرایط من ، به نظرتون میشه واسه دکتری در سوئد اقدام کنم؟

1. کارشناسی دانشگاه شیخ بهایی اصفهان
    کارشناسی ارشد دانشگاه علامه طباطبایی
    2. معدل کارشناسی= 19.15
    معدل ارشد=18
    3. رشته مدیریت گردشگری گرایش بازاریابی
    4. نمره زبان= همنوز امتحان ندادم (در حد آیلتس 6.5-7)
    5.نمره GRE یا GMAT و .... = ___
    6. تعداد مقاله و نوع= 2 مقاله علمی پژوهشی در کنفرانس های داخلی
    7. شرایط خاص = دانشجوی رتبه اول (ممتاز) در مقطع کارشناسی و رتبه چهارم در مقطع ارشد
    8. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره= فول فاند یا فاند خیلی خوب ( بدون فاند واقعا نمی تونم)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)