صفحه 4 از 89 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 929

موضوع: دکتری در سوئد

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : دکتری در سوئد

سلام.من در حال تحقیق در مورد شرایط گذروندن دوره دکتری در رشته معماری در کشور سوئد هستم. میخواستم ببینم آیا کسی در این زمینه تجربه و اطلاعاتی داره؟ممنون میشم از راهنماییتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamazad نمایش پست ها
    سلام.من در حال تحقیق در مورد شرایط گذروندن دوره دکتری در رشته معماری در کشور سوئد هستم. میخواستم ببینم آیا کسی در این زمینه تجربه و اطلاعاتی داره؟ممنون میشم از راهنماییتون.
    سلام دوست عزیز، والا برای دکترا در کشور سوئد اول باید بررسی کنین ببینین چه دانشگاه هایی رشته ی شما رو داره، بعد برین توی قسمت vacancy یا job ببینین آیا توی رشته ی شما شغل با پوزیشن بازی ارائه شده یا نه.
    بعد اگر پوزیشن مورد علاقه تون توی اون دانشگاه خاص باز بود، باید برین لیست اساتید گروه رو بررسی کنین. چون بعضی از دانشگاه ها میگن که حتما سوپروایزر رو مشخص کن و باهاش هماهنگ کن که میخوای باهاش کار کنی.
    بعد هم میرین سراغ اپلای آنلاین.

Junior Member

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دست اندرکاران این وبسایت و تشکر فراوان به خاطر زحمات بی دریغتون
    میخواستم بدونم اگر معدل دوره کارشناسی در رشته مهندسی پایین باشد ولی در دوره ارشد معدل خوب و یکی دو تا مقاله هم داشته باشیم ایا شانس پذیرش در مقطع دکتری در یکی از دانشگاه های سوید وجود دارد ؟؟؟!!!
    کاردانی - نقشه کشی صنعتی معدل ۱۲
    کارشناسی - مکانیک گرایش طراحی جامدات ۱۲:۵۰
    کارشناسی ارشد - تبدیل انرژی (( البته تازه قبول شدم ))
    تمامی مقاطع تحصیلی رو در دانشگاه ازاد خمینی شهر سپری کرده ام
    البته زبان انگلیسیم کامله و فرانسه هم مقداری کار کردم

سلام به همه دوستانی که زحمت خوندن این پست رو میکشن.
    من ارشدم رو در مکانیک تبدیل انرژی گرفتم و دنبال پذیرش گرفتن واسه دکترا هستم. هنوز امتحان زبان ندادم واسه همین به مهر اینده نمیرسم برای همین تصمیم گرفتم برای بهمن سال اینده(سال دیگه مثل همین موقع) اقدام کنم حالا سوالم اینه که من از چه زمانی باید مکاتبه را شروع کنم و از همه مهمتر کی امتحان زبان بدم؟ منظورم اینه که باید مدارکم واسه مکاتبه با اساتید تا کی اماده بشه؟
    با تشکر

سلام دوستان، میخواستم ببینم با رزومه ی زیر ، شانسم برای پذیرش (با فاند) در مقطع دکتری در دانشگاه های
    سوئد یا کشورهای دیگر منطقه ی اسکاندیناوی،چقدره؟
    کارشناسی: مهندسی مکانیک با معدل 16.30 از دانشگاه دولتی
    کارشناسی ارشد: مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی با معدل 18 از دانشگاه دولتی
    مدرک زبان: Ielts با نمره 6.5
    سه مقاله در ژورنال علمی پژوهشی+سه مقاله در ژورنال های ISI

سلام
    کسی هست که توی رشته مهندسی صنایع از سوئد پذیرش گرقته باشه؟

Junior Member

با سلام خدمت همه
    کسی میدونه که آیا شرایط تحصیل دکتری تو سوئد همچنان مثل سابق و دانشجوی دکتری کارمند محسوب میشه؟!! یعنی نباید پولی بده و حقوق هم دریافت میکنه؟! یا اینکه تغییر کرده؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام من کارشناسی ارشد عمران راه و ترابری خوندم واسه دکتری کدوم کشور و کدوم دانشگاه رو انتخاب کنم. نمیدونم. ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام
    خیلی سوالتون کلیه و البته این جور سوال خیلی هم رایجه. مثل اینکه تو ایران میگفتید من دیپلم ریاضی گرفتم نمیدونم کدوم دانشگاه درس بخونم. شما بسته به رزومتون باید بگردید ببینید از کدوم دانشگاه میتونید پذیرش بگیرید. این هم معلوم نمیشه جز با ماهها تلاش و رزومه فرستادن و پیگیری کردن.
    خیلی از بچه ها هم رزومشون رو تو فروم میگن و شانسشون رو میپرسن. حقیقت اینه که قضیه اپلای خیلی خطی نیست و شما باید دو کار بکنید یکی رزومتون رو تقویت کنید و دوم برای اپلای کردن وقت بذارید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_zafari68 نمایش پست ها
    سلام من کارشناسی ارشد عمران راه و ترابری خوندم واسه دکتری کدوم کشور و کدوم دانشگاه رو انتخاب کنم. نمیدونم. ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

چشم دوست عزیز من تونسم یکی از دوستای دوران خدمتم اونجاست آمارشو برات میگیرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)