صفحه 4 از 93 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 929

موضوع: دکتری در سوئد

Junior Member kasparov آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دکتری در سوئد

جناب taghia و سایر دوستانی که قبلا برای سوئد اپلای کردند لطفا به سوال من جواب بدن

من میخوام برای چالمرز اپلای کنم و دو تا سوال دارم

1.یکی از مدارکی که خواستند اینه: An application of a maximum of one A4 page containing your specific qualifications for the position

مثل اینکه منظورشون اینه که سابقه کاری و تخصصی که در این زمینه داریم رو باید بگیم. اگر شما چنین چیزی آماده کردین لطفا برام بفرستین تا ببینم چطوریه

2. لینک برای فرستادن ریز نمرات به صورت pdf وجود داره در صورتی که ریزنمرات من مهرو موم شدست. لطفا بفرمایید که چکار باید بکنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kasparov نمایش پست ها
    جناب taghia و سایر دوستانی که قبلا برای سوئد اپلای کردند لطفا به سوال من جواب بدن

من میخوام برای چالمرز اپلای کنم و دو تا سوال دارم

1.یکی از مدارکی که خواستند اینه: An application of a maximum of one A4 page containing your specific qualifications for the position

مثل اینکه منظورشون اینه که سابقه کاری و تخصصی که در این زمینه داریم رو باید بگیم. اگر شما چنین چیزی آماده کردین لطفا برام بفرستین تا ببینم چطوریه

2. لینک برای فرستادن ریز نمرات به صورت pdf وجود داره در صورتی که ریزنمرات من مهرو موم شدست. لطفا بفرمایید که چکار باید بکنم؟

من هم در مورد "An application of a maximum of one A4 page containing your specific qualifications for the position" برام سئوال پیش اومده. این یه جمله ای هستش که برای تمام رشته های چالمرز و بعضی دیگه از دانشگاه های اسکاندیناوی به صورت فرمالیته مینویسند. توی گوگل سرچ کنید.
    اگر منظورشون سوابق کاری و آکادمیک هست که رزومه کفایت میکنه. واقعاً نمیدونم این یعنی چی؟
    در مورد ریز نمرات، عزیزم برو یه سری دیگه از دانشگاه بگگیر، درش رو باز کن، اسکن کن و براشون بفرست. خوبی سوند اینه که اپلای کردنش خیلی راحته. !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط taghia نمایش پست ها
    Hi,
    I have been accepted as a PhD student at KTH. Actually, you should first apply for an open position or contact a potential supervisor. In my case, I had a contact with a professor at KTH and he asked me to apply for a position. The salary depends on your research field, as far as I know. In my case 3400 Euro per month. Of course I should pay for tax and security insurance too
    and after all those taxes, etc, you will have around 1600 EUR per month

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط taghia نمایش پست ها
    Hi,
    I have been accepted as a PhD student at KTH. Actually, you should first apply for an open position or contact a potential supervisor. In my case, I had a contact with a professor at KTH and he asked me to apply for a position. The salary depends on your research field, as far as I know. In my case 3400 Euro per month. Of course I should pay for tax and security insurance too
    سلام

ميشه بيشتر در مورد پذيرش گرفتنتون توضيح بدين؟آيا زماني كه شما با استاد KTH مكاتبه كردين open position وجود داشت؟يا اينكه به خاطر رزومه ي شما يك موقعيت phd به شما پيشنهاد كرد؟آيا شما Master هم در سوئد خونديد؟يا از ايران apply كرديد؟و اينكه رزومتون چطور بود كه شما رو پذيرفتن؟خيلي ممنون ميشم اگه راهنمايي بفرماييد.

من 4-5 بار برای دکترا دانشگاه های سوئد اپلای کردم، و الان از دانشگاه KTH پذیرش دارم. اگر کسی سوالی داشت، به من email بزنه تا مفصل جواب بدم.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط skymohammad نمایش پست ها
    من 4-5 بار برای دکترا دانشگاه های سوئد اپلای کردم، و الان از دانشگاه KTH پذیرش دارم. اگر کسی سوالی داشت، به من email بزنه تا مفصل جواب بدم.
    پیشنهاد میکنم این گونه سوالات به ارسال به ایمیل در همین موضوع مطرح بشه... لطفاً در صورتی که دوستان سوالی در مورد اخذ پذیرش دکتری در سوئد داشتند در همین موضوع مطرح کنند تا دوست عزیزمون skymohammad هم لطف کنن و همینجا پاسخ بدن.
    Winners are simply willing to do what losers won't

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

با تشکر از شما بابت ابراز کمک به بقیه دوستان،
    همانطور که کاوه اشاره کرده، لطفا مباحث رو در همین تاپیک مطرح کنید. ارجاع کاربران به خارج از فروم جهت دریافت اطلاعات، خلاف مقررات فروم می باشد.

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Junior Member

سلام. من مدتیه دارم روی دانشگاه slu سوئد (کشاورزی) کار می کنم. به استادی که می خواستم باهاش اپلای کنم میل زدم و اون گفت که دانشجوهای دکترا رو فقط با scholarship می گیره و من باید ببینم سایت دانشگاه کی موقعیت دکترا با اسکالرشیپ عرضه می کنه. منظورش همون vacancy هایی هست که تو سایتها اعلام می کنند؟ اگه من بخوام با هزینه شخصی برم چطور؟ لطفا یه کم منو راهنمایی کیند.

نقل قول نوشته اصلی توسط azita نمایش پست ها
    سلام. من مدتیه دارم روی دانشگاه slu سوئد (کشاورزی) کار می کنم. به استادی که می خواستم باهاش اپلای کنم میل زدم و اون گفت که دانشجوهای دکترا رو فقط با scholarship می گیره و من باید ببینم سایت دانشگاه کی موقعیت دکترا با اسکالرشیپ عرضه می کنه. منظورش همون vacancy هایی هست که تو سایتها اعلام می کنند؟ اگه من بخوام با هزینه شخصی برم چطور؟ لطفا یه کم منو راهنمایی کیند.

بله، منظورش همون vacancy هاس. اگر موقعیت خالی نداشته باشند، نمیشه با هزینه شخصی رفت، چون توی سوئد موقعیت دکترا مثل یک شغل می مونه و حقوق می دن، و مثل کانادا و آمریکا نیست که بشه با خرج خودمون بریم.

Junior Member

سلام،من براي دكتراي production management دانشگاه chalmers اقدام كردم كه openposition داشت و Deadline اش تا 19 feb بود.هنوز جوابي ندادن،معمولن چقدر طول مي كشه جواب بدن؟اگه رد هم بشم بازم جواب ميدن؟لطفا راهنمايي كنيد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)